{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Килце по килце ..... хайде да отслабнем  (Прочетена 42556 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mariyana7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 17, 2010, 13:55:51 »
Раздели ТемаНагоре

аз отслабнах с Лида Дайдахуа. От София моя приятелка ми я изписа. Пих 3 месеца и сега правя почивка. След нова година смятам да направя още един курс от 3 месеца.
Всъщност това, което знам е, че организмът "помни" няколко месеца старите кг. и затова се получава йо-йо ефект. Явно трябва, след като се отслабнем да се стремим да ги запазим  за няколко месеца, за да е траен ефекта. Също ако се пие 1 седмица прясно мляко само ефекта е голям.
Активен
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 18, 2010, 09:44:30 »
Раздели ТемаНагоре

Добре е човек да има стимул, но ако тази дама не е спряла с диетите, нещата отиват към анорексия Shocked
Всеки трябва да намери баланса за себе си. Аз свалих 15кг. за 1месец с разделно хранене - казват, че с него когато организма достигне идеалните за него килограми просто повече не смъкваш. Преди да се омъжа бях 70кг., след това станах 55кг. И през двете бременности качих по 18кг. И в двата случая няколко месеца по-късно си връщах килограмите.
Имайте умерена амбиция и не се увличайте толкова  Kiss Kiss Kiss и така сте си хубави!
         аз одавна искам да пробвам  да сваля накое друго килце с рзделно хранене Smiley бих помолила mimoza7710 ако може  да даде някаква схема или линк с храните и какво с какво не трябва да се консумира  и т.н благодаря предварително  Kiss
Книгата "Разделно хранене" е в няколко части. Опитай да я намериш на книжния пазар или в библиотека-не е сложно, но е дълго за обяснение. Можеш да потърсиш инфо и в нета.
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
margotooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Лудетина

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 01, 2010, 16:21:09 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да споделя,ама опита на приятелка,че аз съм шоколадохоличка  (sad1),тя казва ,че не е достатъчно само диети или хр.добавки ,а просто човек трябва да промени НЕЩО в начина си на живот-не всичко.Примерно тя спря да яде месо и за 3-4 месеца се беше вталила доста-жената е на 48 години ,но тялото и е като на 30г.Дано това помогне на някой-не е задължително да е храна-може да включи спорт,или повече вода,чай,незнам....но да е нещо различно.
Откакто съм в неплатена-доста отслабвам  (hassle1),но този вариант НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ!
Целувки на всички и успешно слабеене  (feast7)
Активен

Изпращам и получавам като МПП
Коректна съм,би било чудесно ако и вие сте!
Държа на оценките.
Обичам да разменям,стига да има нещо подходящо за нас!
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=56230
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #33 -: Ноември 01, 2010, 18:50:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък ще ви кажа как да залъгвате глада..Просто пийте вода с лимон.
Аз диети не пазя,но когато искам да сваля някое килце просто си готвя отделно и ям или не ям определени неща.Имах едно време една книжка,в която пишеше калориите,мазнините и въглехидратите на всякакви продукти.Започнах да си готвя като си пресмятах калориите.Знам,че на никой не му се занимава,но има ефект...свалих 10кг. за 3 месеца без изобщо да гладувам.Така отвикнах да пия газирано,кафето без захар вече ми е по-сладко,а по-мазни манджи изобщо не поглеждам,защото ми става кофти на стомаха...
Решение и начини винаги има и без да се гладува...
Активен


anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 02, 2010, 18:06:50 »
Раздели ТемаНагоре

не искам да си правя реклама а само да споделя,то при мен структура ли е какво незнам..по време на бременноста наддадох 24килограма,което за моят ръст от 1.60 си е доста хихи,и така де,станах дистрибутор на билкови продукти,няма да споменавам имена на фирмата.Реших да пробвам първо върху себе си и така да рекламирам продуктите си,взех си едно шишенце от един продукт,които е на билкова основа и под формата на таблетки  и честно отслабнах си не изведнъж а равномерно сега  съм 47 килограма от предишните 74(заедно с бебока)
ТОВА НЕ Е РЕКЛАМА  само споделям с вас  Wink
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
svetlina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 16, 2010, 16:01:15 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък ще ви кажа как да залъгвате глада..Просто пийте вода с лимон.
Аз диети не пазя,но когато искам да сваля някое килце просто си готвя отделно и ям или не ям определени неща.Имах едно време една книжка,в която пишеше калориите,мазнините и въглехидратите на всякакви продукти.Започнах да си готвя като си пресмятах калориите.Знам,че на никой не му се занимава,но има ефект...свалих 10кг. за 3 месеца без изобщо да гладувам.Така отвикнах да пия газирано,кафето без захар вече ми е по-сладко,а по-мазни манджи изобщо не поглеждам,защото ми става кофти на стомаха...
Решение и начини винаги има и без да се гладува...
[/quote
Браво на всички които се борят с излишните килца моят съвет е "ЗОНАТА" влезе ли човек във вихъра и просто се преражда , това не е просто диета , а както казват създателят и последователите и начин на живот,в началото нагласистиката е трудна , но ефекта благотворен и безоткат, не е като другите режими на хранен ядеш слабееш и после пак от начало, ако си в ЗОНАТА и живота става по лесен , всичко се променя в хувава посока
Активен

Изпрашам на първия дал адрес на ЛС, предпочитам плащане по банкова сметка в краен случай чрез пощенски запис , държа много на комуникацията ,  не вземам под внимание броя на положителните  оценки , защото не знам колко отрицателни са спестени...
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 17, 2010, 15:31:34 »
Раздели ТемаНагоре

Пийте сок от грейпфрут,топи мазнините!Наистина действа! Wink Успех на всички в слабеенето!
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 22, 2010, 14:30:28 »
Раздели ТемаНагоре

а аз искам да напълнея  Sad Sad Sad
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #38 -: Ноември 22, 2010, 21:40:57 »
Раздели ТемаНагоре

а аз искам да напълнея  Sad Sad Sad

Доколкото знам се пълнее от бирената мая.
Активен


Dalila_D
Деси
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 23, 2010, 10:24:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички!
Темата за килограмите е болна за почти всяка жена, но това не значи че и мъжете не се притесняват за външния си вид.
Бих искала да споделя за това как брат ми отслабна с повече от 15 кг за 2-3 месеца. Той е на 23 години и беше стигнал до рекордните 95 кг. Сега е 80 кг и изглежда като тийнейджър Smiley
С помощта на ниско въглехидратна диета (НВД) и фитнес 3 пъти седмично той свали излишните килограми. Работата е там че трябва много силна воля и търпение за постигане на нужния резултат. Ето тук може да прочетете повече за тази диета: http://www.bb-team.org/articles/907/#axzz165i7nRog
Накратко - идеята е да се приемат храни богати на протеини и бедни на мазнини и въглехидрати.
Освен това преди да се започне трябва да се изчисли индивидуално по колко калории максимум на ден трябва да се приемат. Ето тук може да намерите формулата: http://www.bb-team.org/articles/914#axzz165iniHVB
А тук може да намерите таблица с стойностите на хранителния състав на храните: http://www.bb-team.org/values/nutrition_facts/#axzz165lAwSo5

Успех на всички!
Активен

Коректна съм - моля, бъдете и вие!
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
Изпращам на първата писала ми лично съобщение.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 23, 2010, 23:16:51 »
Раздели ТемаНагоре

а аз искам да напълнея  Sad Sad Sad
Освен да резна от мен да налепя по теб , Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 24, 2010, 14:56:32 »
Раздели ТемаНагоре

а аз искам да напълнея  Sad Sad Sad
Освен да резна от мен да налепя по теб , Cheesy Cheesy
и аз от мен Cheesy
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 24, 2010, 15:00:10 »
Раздели ТемаНагоре

а аз искам да напълнея  Sad Sad Sad

Доколкото знам се пълнее от бирената мая.

не ставааа  Huh?
пила съм много бирена мая,центрум изпих незнам колко кутии е файда никаква  Sad
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 24, 2010, 15:02:58 »
Раздели ТемаНагоре

а аз искам да напълнея  Sad Sad Sad
Освен да резна от мен да налепя по теб , Cheesy Cheesy
и аз от мен Cheesy

приемам от всички.ето снимка като бях бременна
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=107607535929976&set=a.105701902787206.10556.100000421914705

ето снимка сега
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=143060792384650&set=a.142911365732926.22026.100000421914705
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 24, 2010, 15:04:22 »
Раздели ТемаНагоре

хахаха а вижте тати
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=143056089051787&set=a.142911365732926.22026.100000421914705
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: