{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От къде сайта се пълни предимно с НОВИ неща?  (Прочетена 20123 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 04, 2010, 15:03:27 »
Раздели ТемаНагоре

Съгласна съм, че и тук се навъдиха чиста проба търговци, но да не забравяме, че и при изрядните потребители се случва да публикуват едновременно няколко обяви на нови неща. Причини много - несполучливи подаръци от рожден ден, неотговарящ номер при покупка от интернет, разчистване на гардероба и н.т.
Лесно е да обвиниш някой в търговия, но е трудно да го докажеш. Трябва да го наблюдаваш известно време - различия в номерата и стилът на дрехи и обувки е едно от доказателствата /поне за мен/. Няма как някой да носи от S до XL и обувки от №37 до №41.
Лично аз в момента искам да публикувам обяви на десетина обувки с етикетите или почти нови, но не смея за да не ме обвинят в търговия. А, това нормално ли е? Къщата ми не е склад и вече се чудя къде да ги съхранявам. Всички са купувани по интернет и не стават на мъжа ми, който е с много голям крак /№46-47/ или вече малки на сина ми /№30 - 33/. Да не говорим, че трябва да купувам още - зимни за малкия! Е, къде вече да ги слагам?!!   (health2) Това за мен не е редно: нормалните потребители да не смеят да си публикуват обяви, заради търговците! (evil4)
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 04, 2010, 15:19:03 »
Раздели ТемаНагоре

не си ли разбрала,че тук не линчуваме?Ако някой получи наказание,тое в рамките на 2-3 дни-време за размисъл,награда  за семейството Cheesy
Не гледаме под лупа,а и няма как да стане....Просто пак казвам-монетата има 2 страни
Аз също съм имала нови  неща за продаване.Моята най-добра приятелка ни подари пижама за след 5г.Продадохя и ще й дам парите за да ни кухи същата,но по-малка
Случва се на всеки,но говорим за постоянното във времето.Един потребител всеки ден или през ден иманови обяви с нови дрехи...Всеки ден продава едни и публикува други...Топодаръци,но те и свършват все някога,или намаляват...
Аз най-добре се ориентирам и по оценките.Те също говорят много Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 04, 2010, 15:22:17 »
Раздели ТемаНагоре

Покупки от Ла Редут, които са малки на децата ми и на мен и съпруга ми големи.
Подаръци, които не са сполучливи за децата ми. Голямото ми дете е много слабо и има модели дънки панталони, които му седят ужасно. Подаръци, които не ми ми допадат като цветове и модели.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 04, 2010, 15:23:40 »
Раздели ТемаНагоре

Е, за мръсните дрехи и обувки, всеки си решава, какви обяви да пусне, щом това не го притеснява....


А трябва да го притеснява! Как изобщо можеш да пуснеш обява за нещо, което изглежда по-зле и от клошарски "тоалет". :Smiley Чудя се, кой изобщо ще го купи!?
 Мен ме е срам и ми е неудобно да пращам дрешки с петна на домовете за деца лишени от родителска грижа. Обидно е за самите деца! Не им стига всичко останало, ами и ние да им се подиграваме, като изпращаме парцали!
Някои хора трябва да "слезнат на земята" и да си припомнят значението на думите уважение и самоуважение!
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 04, 2010, 15:26:23 »
Раздели ТемаНагоре


 Мен ме е срам и ми е неудобно да пращам дрешки с петна на домовете за деца лишени от родителска грижа. Обидно е за самите деца! Не им стига всичко останало, ами и ние да им се подиграваме, като изпращам парцали!

а камо ли и пари да искаш за него Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 04, 2010, 15:28:45 »
Раздели ТемаНагоре

Хаха, ама на вас не ви ли е ясно, че парцалите са видни за всички.
Нека си пускат обяви за боклуци....Тъпото е, че подведени по ниската цена, някои хора купуват и то най-вече такива в нужда. Sad
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 04, 2010, 15:31:51 »
Раздели ТемаНагоре

Е аз съм от тези,които нямат нови неща-имам 2-3 дрешки,които са купени без проба и не ми стават.Но общо взето откакто съм в продавалника и тук,нямам спомен да съм пускала чисто нови дрехи.Ама много ми е чудно,като пазаруват някои от втората употреба,каква е гаранцията,че някой ще им хареса стоката и ще я купи Lips Sealed И каква ли им е печалбата,то ако е 10-15лв,какъв е смисъла да се занимаваш въобще..та както и да е,да прави кой каквото знае Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 04, 2010, 15:33:32 »
Раздели ТемаНагоре

Хора всякакви, шарен свят Smiley Аз разгледах разни обяви....наистина потресаващи Wink
Аз лично си имам страхотни покупки от този сайт, и за мен и за малката. Нови неща, които са на изключително приемливи цени...и понеже бяха нови...трябва да си кажа, а, ето търговец Wink Имам си любими потребители, чиито обяви си следя и наистина предпочитам да си купя нови неща. Ама количеството на обявите зависи и от това колко пазаруваш. Осообено ако купуваш онлайн процентът за грешка нараства доста Wink
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 04, 2010, 15:36:23 »
Раздели ТемаНагоре

Е аз съм от тези,които нямат нови неща-имам 2-3 дрешки,които са купени без проба и не ми стават.Но общо взето откакто съм в продавалника и тук,нямам спомен да съм пускала чисто нови дрехи.Ама много ми е чудно,като пазаруват някои от втората употреба,каква е гаранцията,че някой ще им хареса стоката и ще я купи Lips Sealed И каква ли им е печалбата,то ако е 10-15лв,какъв е смисъла да се занимаваш въобще..та както и да е,да прави кой каквото знае Cheesy

Кое да е 10-15 лв?  Cheesy
Една детска блузка при 20 лв. килограма излиза около 1,50-2 лв.
Даденият потребител и за 4 да я пусне пак е на печалба.
В Продавалника ги надушвах от километър такива девойки. Smiley 10 страници обяви и то се с дрехи като NEXT, H&M, Twinkle, Mark&Spenser....
И тук ги има, но всеки е невинен до доказване на противното. Smiley
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 04, 2010, 15:46:22 »
Раздели ТемаНагоре

и при  нас няма нови неща-продавам само на децата подаръци които на мен не ми харесват и не смятам ,че ще са удобни и практични за тях.мъжът ми е доста голям и има понякога несполучливи подаръци-мнооооооооооооооооооооого XL ама не става :Smiley
в по горен пост една мама беше писала,че си е купила чисто нова пола с етикет от килото за 2.50лв. и че имало много такива все маркови и за  без пари както се казва.
хубаво-ама този дето го купи и го продаде с етикета как ще оправи тая гадна миризна специфична само за магазини от този род.
аз няколко пъти съм купувала за мен и мъжът ми дрехи от там и преди да ги облечем ги пера поне 2 пъти-ами мирише отвратително.
та затова ми е чудно,маркова нова дреха с етикета ако е взета от килота как и се оправя миризмата :Smiley та да се пусне тук без куповача да се усъмни.
та така.сори за дългият пост.
абе майната му на всичко-само децата да са здрави,че едни болести се задаваттттттттттт в това време
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 04, 2010, 15:48:09 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и аз да се включа тук.И аз нямам нови дрехи,ако съм имала е било наистина подарък или нещо такова,но са едно или две неща. На мен ми прави впечетление,че има хора ,които едва ли не всичко им е ново,с етикет,все им е подарък и то несполучлив и т.н.  Cheesy,ама като има кой да купува  Wink,а има и потребители ,които имат по толкова много обяви на някоя марка и то все с етикет,за мен това не е нормално.Да,да имаш една,две,три обяви - ок,ама да пускаш всеки ден нови с етикет  Shocked  Cheesy
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 04, 2010, 15:50:27 »
Раздели ТемаНагоре

rosina75, нови дрехи в секън хенда не се дезинфекцират. Иначе просто няма да са нови вече Smiley
Т.е. технологично няма как да го изпереш и минеш през преса с етикета Smiley
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 04, 2010, 15:57:06 »
Раздели ТемаНагоре

rosina75, нови дрехи в секън хенда не се дезинфекцират. Иначе просто няма да са нови вече Smiley
Т.е. технологично няма как да го изпереш и минеш през преса с етикета Smiley


и изкаш да кажеш че не миришат-та те се омирисват висейки по закачалките само.
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 04, 2010, 16:07:03 »
Раздели ТемаНагоре

rosina75, нови дрехи в секън хенда не се дезинфекцират. Иначе просто няма да са нови вече Smiley
Т.е. технологично няма как да го изпереш и минеш през преса с етикета Smiley


и изкаш да кажеш че не миришат-та те се омирисват висейки по закачалките само.

Искам да ти кажа, че с малко седене между два сапуна или напръскано с парфюм се оправя.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 04, 2010, 16:20:51 »
Раздели ТемаНагоре

rosina75, нови дрехи в секън хенда не се дезинфекцират. Иначе просто няма да са нови вече Smiley
Т.е. технологично няма как да го изпереш и минеш през преса с етикета Smiley


и изкаш да кажеш че не миришат-та те се омирисват висейки по закачалките само.

Искам да ти кажа, че с малко седене между два сапуна или напръскано с парфюм се оправя.
Сигурно е така. Щом казваш  :Smiley
Направо нямам думи Shocked Shocked Shocked
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: