{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проверяват ли в пощата какво изпращате?  (Прочетена 21159 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #45 -: Ноември 11, 2010, 23:25:11 »
Раздели ТемаНагоре

Само ме питат за къде ще пътуват пратките.Ако били за извън страната,тогава било нужно да ги отварям..

Това регламентирано ли е? Защото ако е така нямат право да ми ровят.
Аз днес изпратих дънки в които бях сложила пари. Дано мамчето си ги получи.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Radistar
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 585


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 12, 2010, 08:38:46 »
Раздели ТемаНагоре

Само ме питат за къде ще пътуват пратките.Ако били за извън страната,тогава било нужно да ги отварям..

След като изчетох всичко по темата....реших да питам направо в пощата.Казаха ми,че се проверяват малки пратки само за чужбина!!!
Така че ако е МПП нямат право дори да те питат какво има вътре...
Активен

1.Пощенските разходи са за сметка на купувача.
2.Стоки изпращам и получавам по пощата или Еконт-пощенска пратка.
3.Предпочитам пари да изпращам и получавам с ЕКОНТ(по-евтино и по-бързо е от Български пощи),но все пак това е въпрос на договорка.
4.След "запис" в моя обява очаквам подвърждение на ЛС
5.Оценявам и настоявам да бъда оценена.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #47 -: Ноември 12, 2010, 08:55:23 »
Раздели ТемаНагоре

В нашата поща друго ми казаха преди 2 дни.
Аз затова ви попитах няма ли къде да я прочетем тази наредба?
Активен
fish
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 12, 2010, 09:53:06 »
Раздели ТемаНагоре

В нашата поща друго ми казаха преди 2 дни.
Аз затова ви попитах няма ли къде да я прочетем тази наредба?
Момичета имам проблем
В Новата пощата не ги приемат че са сребро - казах им че не е нарочно
но пак не го взеха
Проверяват пакетите

Теди, ще пробвам утре в Меден рудник- добре че ми писа
Активен

Започва се голямото изнасяне -премесване на обявите!
Другите ми Оценки
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37704
ник fish
ходя в пощата 2пъти седмично
1.Над 12лв първо запис!Нищо лично-набутах се с пари
2. Чакам 4ч.който го иска да пише на лични
ЗАПИСИ-пощата или ПРокредит банк
I BAN: BG54PRCB92301026240216
BIC:PRCBBGSF Милуша Стамова Атанасова
-----
МОЛЯ, НАПОМНЯЙТЕ МИ ЗА ОЦЕНКИ - АКо не съм писала
 тайно влизам от работа и по късно пиша
ето т. при нужда 0878 879 544-
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 12, 2010, 10:07:28 »
Раздели ТемаНагоре

Утре имам едно сребро да пращам
Ами ще ме е страх. Някой ще го хареса в пощата. Липсват ми 3 международни пакета.
Нов повод си намериха за Крадене в пощата.

Дайте идея как да го пратя това сребро.
Някой пращал ли е с обявена стойност

пусни ги в кварталната поща. днес не ме провериха...
казаха, че не им е удобно да ровят пакетите на хора, които познават. те ни знаят, че пращаме дрешки и няма да те проверят. Wink
ЕЕЕЕ браво на вас,а при нас хем само аз ходя и знаят какво пращам,ама уви............... Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 12, 2010, 10:09:23 »
Раздели ТемаНагоре

Само ме питат за къде ще пътуват пратките.Ако били за извън страната,тогава било нужно да ги отварям..

След като изчетох всичко по темата....реших да питам направо в пощата.Казаха ми,че се проверяват малки пратки само за чужбина!!!
Така че ако е МПП нямат право дори да те питат какво има вътре...
Ама сигурна ли си?Как да им го обесня,аз и аз така чух ама то неможе се излезе на глава с тях Sad
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 15, 2010, 17:33:20 »
Раздели ТемаНагоре

Всички пратки се проверяват, така илиза от изчетеното и проученото в нета.... Не се отнася само за международните.
В пощите е получено писмо, с което ги уведомяват, че трябва да правят тези проверки. Няма никаква заповед или нареждане, което да прочетем в сайта на БП.
Активен

krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 15, 2010, 17:38:13 »
Раздели ТемаНагоре

в бургас не проверяват  Smiley аз мога само сутрин да ходя преди работа до пощата ако започнат да проверяват това значи че няма да мога нищо да пращам  :Smiley и не е ли рисковано да знаят какво пращаме  :Smiley
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 15, 2010, 18:08:04 »
Раздели ТемаНагоре

И аз от минлата седмица съм много ядосана на пощата ни. В момента имам разправии с пощаджийките в моя клон - но ги държа изкъсо и се надявам като отида следващия път и започна сама да си опаковам пакетите пред тях и задържа опашката да се светнат, че така не става. Особено събота се събират 10-тина човека. Не мога да карам купувача да плаща нещо, което не му е нужно. Слагам минимума за обявите ми и ако сложа надценка за кашона, няма да мога да си продам нещата.
Искали да знаят какво се изпраща, ами да си вземат скенери. Да не би малко да печелят. Вярно е, че са с най-ниски цени, но могат да инвестират в техника. Та те дори и компютри нямат и всичко е на ръка. За пощенските записи пък, работят по една Досовска програмка...  :Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 15, 2010, 18:13:02 »
Раздели ТемаНагоре

И аз от минлата седмица съм много ядосана на пощата ни. В момента имам разправии с пощаджийките в моя клон - но ги държа изкъсо и се надявам като отида следващия път и започна сама да си опаковам пакетите пред тях и задържа опашката да се светнат, че така не става. Особено събота се събират 10-тина човека. Не мога да карам купувача да плаща нещо, което не му е нужно. Слагам минимума за обявите ми и ако сложа надценка за кашона, няма да мога да си продам нещата.
Искали да знаят какво се изпраща, ами да си вземат скенери. Да не би малко да печелят. Вярно е, че са с най-ниски цени, но могат да инвестират в техника. Та те дори и компютри нямат и всичко е на ръка. За пощенските записи пък, работят по една Досовска програмка...  :Smiley
И при нас е така Lips SealedПълна лудница Sad
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 15, 2010, 19:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Някой ако не знае-сребро и други метали не е разрешено да се пращат по пощата,дори икато препоръчано писмо или малък пакет опакован,освен ако не доплатиш и задължителната застраховка за него,която мисля,че ти е в размер на 3 лв..та по-добре по Еконт май :Smiley.Аз много пъти съм го пренебрегвала това нещо-опаковам си го в тиксо добре и го замаскирвам,за да не се усеща какво има вътре,че веднъж ми изчезна така пратка със сребро-та дописки,та докладни...чудо...и накрая ми излязох с обяснението,че било забранено да се праща-демек аз съм си виновна.Някоя служителка го беше взела явно,ама нейсе-нищо не доказах,но ми възстановиха парите-но само за пратката,не и за това вътре,добре че не беше много скъпо,но ми отидоха нервичките....В нашата поща нямат детектор за метал и това ме е спасявало до сега...
А да споделя,че през последната седмица получавам вече два пъти отваряни пакети, с червено отгоре написано,че е проверен пакета и отговаря на същото тегло.Вътре пак си беше каквото там ми пращат,но разксъсано от едната страна....А освен това пратките и записите забелязали ли сте,че се бавят много напоследък-явно пак заради този код"червено"-обикновено ми пристигаха на другия ден,а сега чакам едни ботуши ,пратени от миналата сряда от майче,което няма да ме излъже,пък тя също си получи записа от сряда чак в понеделник? EmbarrassedИ с други пакети-същата работа...добре,че поне още не ме карат да опаковам там,защото ме познават добре,но вече и мен ме питат какво пращам Wink
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 20:30:53 от van4e_didi » Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 17, 2010, 09:16:15 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера не ме провериха Wink Аз си казах какво пращам, а жената само ми кима Wink Проверявали само тези за чужбина.
Иде реч за Централна поща - София
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 17, 2010, 16:30:10 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера не ме провериха Wink Аз си казах какво пращам, а жената само ми кима Wink Проверявали само тези за чужбина.
Иде реч за Централна поща - София
Ох на мен ми писна вече,днес отидох в 14.30ч и си дойдох в 15.30ч.С малката бях и имах да пускам 4 пакета,кога ли ще приключи всичко това Huh? Huh? Huh?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 17, 2010, 21:01:26 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вчера ходих и застанах на гишето с въпроса "Още ли проверявате?",а жената ми отвърна "Ние едва сега започваме!"
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 17, 2010, 21:25:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вчера ходих и застанах на гишето с въпроса "Още ли проверявате?",а жената ми отвърна "Ние едва сега започваме!"
(not3) (not3) (not3) ужас е,толкова е неловко всичко,че нямам думи Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: