{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде на ринга!Какво още желаете при финала на сделка?Наръчник на начинаещия  (Прочетена 8905 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Септември 18, 2010, 20:38:15 »
Раздели ТемаНагоре

Най-много ме дразни липсата на комуникация. Записва се някой в моя обява, започват едни въпроси на лс, кое за колко и т.н. и в един момент отсрещната страна млъква... нито казва:"Ще ги взема", нито казва:"Отказвам се." В такъв случай игнорирам потребителя като несериозен и давам на следващия, който желае да купи нещото.


Тука си много права,аз днес имах подобен случай,ако ми кажат ще ги изакам и 2 дена,няма проблем,но запис и след това мълчание....,а гледам че човекът е влизал в сайта същия ден но  отговор няма,да не говорим че има и др записали се.Много хора слагат запис и след това край,не ги интересува нищо...Вече много почнах да се изнервям и мисля да си изтрия вс. обяви и само да купувам като имам нужда от нещо!

Е, чак пък да си ги изтриеш - няма смисъл. Просто който е заинтересован ще ти пише на лс.  Wink
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Септември 18, 2010, 23:25:11 »
Раздели ТемаНагоре

Да и аз се дразня на много неща идентични на вашите-но за съжаление не може да се направи кой знай какво. И да се направят някои промени този който си е темерут и му липсват много неща той ще си остане такъв,защото на човек можеш да му вземеш не можеш да му ДАДЕШ :Smiley
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
bionic
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


William third

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Септември 18, 2010, 23:50:31 »
Раздели ТемаНагоре

Лошото е, че тези които го правят най-често дори не посещават форума, така че ние може да си пишем още дълго време така... Embarrassed
Активен

Не спазвам ред в обявите си и не подсещам на ЛС, ако имате сериозен интерес ми пишете ЛС.
Отговарям на всякакви въпроси, не ме мързи да снимам и измервам допълнително, ако се налага.
Държа на добрата комуникация.
Изпращам като МПП по БГ пощи или с наложен платеж по Еконт
Изисквам предварително плащане за всички потребители - по Еконт
С предимство са желаещите повече от 1 обява!
Оценките ми от другия сайт на лични.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Септември 21, 2010, 21:40:32 »
Раздели ТемаНагоре

Пак аз  ;D !
~Дразни ме страшно много, че хората забравят да пишат, когато си получат " нещото " пък ти си чакай.....да не говорим, че.........
~ забравят да поставят оценки  Sad На мен специално много ми помагат, винаги ги гледам преди да контактувам с някой, а понякога дори са решаващи!  Винаги и задължително поставям оценка най-малко заради себе си. Така знам с кого вече съм общувала и какви са ми впечатленията.
Ох и аз така .......дразня се от същото, макар, че досега ми се е случвало броени пъти
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
красито
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Септември 30, 2010, 07:12:19 »
Раздели ТемаНагоре

И аз тук,никога не съм издребнявала за 1,2лв но въпроса е по скоро принципен,случи ми се прди около 2-3 седмици по едно и също време да изпратя два пакета до различни точки на България,и така и не получих пощенските разходи включени в общата сума.Не ми се случва за първи път,но сега реших да не махвам с ръка.След като се чудех дали да си ги поискам реших да го направя е все още ги чакам.Едните уж са пуснати /в понеделник 27.09./а другите питам ли питам и въпреки че момичето влиза забелязвам отговор нямам.
Какво трябва да направя в този случай?
Активен

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37486&ppaction=readfeed

1.ЗА нови потребители прдварителен запис!
2.Игнорирам понякога!
3.Не чакам безкрайно и вече не запазвам ако има други желаещи за дадена стока
4.За познати потрбители или такива които взимат няколко неща,ПРЕДИМСТВО!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #20 -: Септември 30, 2010, 10:26:53 »
Раздели ТемаНагоре

И аз тук,никога не съм издребнявала за 1,2лв но въпроса е по скоро принципен,случи ми се прди около 2-3 седмици по едно и също време да изпратя два пакета до различни точки на България,и така и не получих пощенските разходи включени в общата сума.Не ми се случва за първи път,но сега реших да не махвам с ръка.След като се чудех дали да си ги поискам реших да го направя е все още ги чакам.Едните уж са пуснати /в понеделник 27.09./а другите питам ли питам и въпреки че момичето влиза забелязвам отговор нямам.
Какво трябва да направя в този случай?

Изчакай още ден два и ако не дойдат ми прати линк към потребителката!
Активен

красито
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 36


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 01, 2010, 22:31:11 »
Раздели ТемаНагоре

Получих си пощенските ,Благодаря за вниманието Smiley
Активен

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=37486&ppaction=readfeed

1.ЗА нови потребители прдварителен запис!
2.Игнорирам понякога!
3.Не чакам безкрайно и вече не запазвам ако има други желаещи за дадена стока
4.За познати потрбители или такива които взимат няколко неща,ПРЕДИМСТВО!
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 12, 2010, 19:56:37 »
Раздели ТемаНагоре

повечето се правят на ударени за пощенските разбира се има и много коректни които сами питат колко са пощенските аз затова за да не хабя нерви поемам пощенските и толкоз  Wink
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 14, 2010, 16:23:34 »
Раздели ТемаНагоре

дразнещо е с тези пощенски... може ли като продаваш нова дреха за 5 лева и да ти поставят условие: "ще я взема, ако поемеш пощенските" (които са 1.60) то бива бива взаимопомощ, ама някои на мезе ме взимат... и като отговарям отрицателно, и потребителката прави фасон, изтрива си коментарите от обявите ми и т.н...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 14, 2010, 16:30:34 »
Раздели ТемаНагоре

дразнещо е с тези пощенски... може ли като продаваш нова дреха за 5 лева и да ти поставят условие: "ще я взема, ако поемеш пощенските" (които са 1.60) то бива бива взаимопомощ, ама някои на мезе ме взимат... и като отговарям отрицателно, и потребителката прави фасон, изтрива си коментарите от обявите ми и т.н...
не само това
ами например обява с много кандидати, а на лични ме питат за същата обява, че и даже да поема пощенските Shocked
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #25 -: Октомври 14, 2010, 17:07:31 »
Раздели ТемаНагоре

Така като гледам май във всеки един от предните постове виждам и мието мнение,така че само ще цитирам това,което и аз мисля...

дразнещо е с тези пощенски... може ли като продаваш нова дреха за 5 лева и да ти поставят условие: "ще я взема, ако поемеш пощенските" (които са 1.60) то бива бива взаимопомощ, ама някои на мезе ме взимат... и като отговарям отрицателно, и потребителката прави фасон, изтрива си коментарите от обявите ми и т.н...

(yes3)

1.По-добра комуникация-при забавяне но отсрещната страна,при финансово затруднение,ремонти и т.н.
2.Когато се предплаща,обикновено никой не споменава пощенските разходи
3.Когато си се записал и помолил за 2-3 часа размисъл,да те прецакат
4.Когато състоянието не отговаря на написаното в обявата


(yes3)

~Дразни ме страшно много, че хората забравят да пишат, когато си получат " нещото " пък ти си чакай.....да не говорим, че.........
~ забравят да поставят оценки  Sad На мен специално много ми помагат, винаги ги гледам преди да контактувам с някой, а понякога дори са решаващи!  Винаги и задължително поставям оценка най-малко заради себе си. Така знам с кого вече съм общувала и какви са ми впечатленията.

(yes3)

*поставям оценки,а на мен ми се отвръща рядко със същото-само ако си поискам.Имам си тетрадка в която записвам продадените ми неща откакто съм регистрирана там и тук,наброяват вече 80,а имам едва 30-тина оценки в съседство.При все че всички тези продажби завършваха отлично,можех да имам сумати положителни оценки,затова вече си искам..

*когато изисквам предварителен запис да помоля да се включат пощенските,а като дойде няма никакви пощенски добавени.После ми е неудобно да искам нов запис да ми се изпраща за някакви си лев и нещо,два,но пък побеснявам.
(yes3) И аз тук съм от една седмица,но досега съм продала половината си неща,а съм получила само 6 оценки.Не че нещо,ама щом всички досега,които са получили нещата си,казват,че са страшно доволни,защо не го показват,като ми напишат някаква оценка? Аз поставих на всички,с които съм имала контакт и все се надявам да се досетят и за мен Embarrassed Благодаря на тези,които го направиха Smiley
« Последна редакция: Октомври 14, 2010, 17:17:21 от doublemama » Активен


Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 14, 2010, 17:23:59 »
Раздели ТемаНагоре

Това с оценките ми  е болната тема и вече честно казано започчвам да се дразня.Аз винаги поставям оценки,това ми е първата работа след като получа пратка или запис.Смея да твърдя,че няма потребител с който съм контактувала и да не съм оценила.
Аз също съм била оценявана в повечето случаи,но най интресеното е че не съм получила оценки точно от тези,които са ме мотали да не казвам лъгали,от тези които са ме молили да ги изчакам с плащането а насреща нищо,толкова ли  е трудно бе хора едно БЛАГОДАРЯ да кажете,нали и деца ще възпитавате .За тези майки вече си имам едно на ум,и ще избягвам да контактувам с тях!
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
m_kiki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 05, 2010, 22:29:49 »
Раздели ТемаНагоре

Мен както тук,така и в П..........-а ме дразнят едни и същи неща:
*написала бях,че пропускам ред по собствено усмотрение,след което се записва някой нов,с 0 оценки и 0 коментара,преценявам,че нямам доверие и пускам на следващия,след което се почват скандали..
*пиша когато пусна нещо,а никой не си прави труда да отвърне,като го получи
*поставям оценки,а на мен ми се отвръща рядко със същото-само ако си поискам.Имам си тетрадка в която записвам продадените ми неща откакто съм регистрирана там и тук,наброяват вече 80,а имам едва 30-тина оценки в съседство.При все че всички тези продажби завършваха отлично,можех да имам сумати положителни оценки,затова вече си искам..
*пощенските да излязат примерно 1,48 и да ми се изпрати точно 1,48  Shocked Е,вярно че никой не е длъжен да пуска отгоре,но с тези издребнявания на стотинки ми бъркат в здравето.Нито аз ще забогатея с тези 2ст,нито някой ще обеднее,но се ядосвам като почнат да ми броят по 1 и 2ст. в пощата да ми дават.То си е срамно-пуснали са ти запис за 20 лв. примерно и ти дават и жълти стотинки.
*да ми се каже,че някой има възможност по-рядко да влиза и да изчакам няколко дни,след което се првръщат в седмици..и нито мога да продам дрехата,защото незнам пуснат ли е запис(кой да ти каже),нито получавам някаква информация какво става..


*когато изисквам предварителен запис да помоля да се включат пощенските,а като дойде няма никакви пощенски добавени.После ми е неудобно да искам нов запис да ми се изпраща за някакви си лев и нещо,два,но пък побеснявам.
МНого добре казано!
да не говорим че когато си искат оценката забравят да поставят и .......................
Активен

коректна съм и очаквам същото.изпращам на първия дал адрез на лични(с изключение на прадварителна уговорка).нека бъдем хора не лицемери
<br />

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 30, 2010, 03:25:59 »
Раздели ТемаНагоре

А мен знаете ли кое ме дразни и тук и в другия сайт :
Потребители с по 1000 оценки, които са регистрирани преди няколко месеца и на всичкото отгоре имат още около 200-300 обявки (повечето дрехи) и само чакат да продадат нещо че да се отвори място за другото да публикуват. Е извинявам се, ако обидя някой , но не мисля че е нормално. Нали ужким излишното продаваме тука? Затова и избягвам да купувам от такива. Това ми говори, че дрехите са купени от килата и тук се препродават. Не че имам нещо против втората употреба, но след като никой няма да си признае в обявите си , поне да отрази факта в цената - пък и в моя град има достатъчно такива магазини , мога и сама , наживо да отида и да си избера. То те са луди и тия дето им ги слагат оценките , ама айде! Тъй че недейте да ревете за оценки - и на мен не всички ми слагат , но съм на мнение че по-добре малко, но качествени, аз от тия с хилядите оценки избягвам да купувам вече.
Така че въпроса ми с желанието е :
- Не знам дали може да се направи някакво изискване такива дрехи от втората да се изпират преди да се пратят на някого, за да не пристигат вонящи на втора употреба (техния дезинфектант миреше адски силно и ужасно) - то си е равносилно да изпратиш воняща на мръсно дреха. И дали имаме право да се оплачем на някого след като получим подобна стока? На мен ми се случи вече в другия сайт , но си премълчах , изпрах си дрешката няколко пъти и си я нося от време на време, защото все пак за това си я купих и ми хареса, но се съмнявам че е купена на по-висока цена, а напротив.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: