{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 48242 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Май 04, 2011, 14:19:25 »
Раздели ТемаНагоре



пп. за да се вземе дете и да се даде на приемно семейство има процедура,съд и тн. не става да отидеш и готово, но като направят проверка и се останови че това 5м.бебе е недохранено, няма ток и елементарни нужни могат да го изведът с майката ( стига тя самата да не е,пияна,дрогирана и да застрашава живота на детето)


В случая майката няма думата, а по написаното от Илияна, опекуна е пияница и видимо затрашава животът на детето, като взима средствата за отглеждането му.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Май 04, 2011, 14:19:44 »
Раздели ТемаНагоре

Госпожо, хубаво не желаета да ви взимат Анджи, но при така създалата се ситуация не трябва ли да мислите първо за детето ? Какво означава, че брат ви, майката и детето всеки ден като търгаши ще изминават сума ти разстояние до майка ви, която пък е на работа, само и само да не са при алкохоличката ? ОК сега идва лято ще е приятно, но зимата Huh?  В момента,  в който потърсите квалифицирана и адекватна помощ, такава ще ви бъде оказана. Мислете най-напред за детето. Просто не виждам как мислите, че тези хора и това дете ще изтърпят още 2 години при майката на момичето. Представете си сега как същата тази пияна жена волно или не наранява детето( да не дава Господ). Тогава кой ще е отговорен Huh? Непълнолетната й дъщеря, майката пияница или Huh?  
Казвате още, че сестра на момичето също очаква бебе. Простете, но от колко стаи се състои къщата, без ток (доколкото разбрах), където ще живеят пияница, брат ви, приятелката му, сестра й, 2 бебета и незнайно още колко братя и сестри ?!?!?
MILA DA PRAVA SI,NO SE NADYAVAM,4E DO ESENTA BRAT MI 6TE SI E STAPIL NA KRAKATA.A SESTRATA NA MOMI4ETO HODI POSTOYANNO,NO NE NO6TUVA,SAMO MALKIYAT BRAT,MAIKAI,BRAT MI,TYA I BEBETO,APARTAMENTA E DVUSTAEN

Значи едната стая е за семейството на брат ви (предполагам този на 20 г), а в другата са майката алкохоличка и братчето на 16г. майка. А ако брат ви не си стъпи на краката ? Тежки времена са, каква работа може да си намери човек на 20 г. без подходящо образование (не искам да обиждам - предполагам само) и то в малък град ? Подайте сигнал, че 2 лица едното малолетно, другото непълнолетно живеят с потенциално опасен човек. Ако вашата майка би се нагърбила да приеме брат ви и семейството му ще е по-лесно.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Май 04, 2011, 14:21:16 »
Раздели ТемаНагоре

И още нещо - как пък сте сигурна, че ще вземат детето, като не сте питала компетентен човек. Обаждате се, представете се за съсед или далечен познат опишете ситуацията и поискайте съвет.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Май 04, 2011, 14:23:47 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРЕ СЕ АКО ИСКАМ ДА ПОМОГНА С ХРАНА ЗА БЕБЕТО КЪДЕ ДА Е ПРАТА ??
MILA ERI NIE NE ISKAME HRANA,ILI NE6TO DRUGO NA TOZI ETAP,NIE SME SE ZAELI,I MAMA NYAMA DA YA LI6I,NE ISKAM DA IM YA VZEMAT,A TE 6TE GO NAPRAVYAT,AKO ISKATE DA NI NAVREDITE,TOVA E VA6A SMETKA,NO AZ DOBROVOLNO NYAMA DA YA PREDAM

Илияна, какво да се навреди повече от случилото се? Вреда е да се иска отговорност от възрастните, така ли? Така бих натупала и брат ви и "снаха" ви, че да ме помнят дълго време.
Активен

ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Май 04, 2011, 14:24:17 »
Раздели ТемаНагоре

Аз едно не разбрах..............
То вЕрно, че живот шарен, хора всякакви, ама как пък по-важният проблем се оказа подаръка за заварената щерка, а не съдбата на едно бебе ?
Ако се окаже, че госпожата просто иска внимание и някой за сладки приказки - има си теми за тая цел !

ПП. Защо приключвате да отговаряте ?? Защото започнахме с въпроси и действия ли ?
EMI AZ POD4ERTAH PO GORE,PREDI DVA DENA VIDYAH BEBKA OT KAKTO SE E RODILA NIKOI OT NAS NE YA E VIJDAL,ILI 4UVAL,TE SI BYAHA NA KOZLODUI,SLED KATO BRAT MI ZAMINA ZA 4EHIYA ZAGUBIHME KONTAKT S NEYA,BRAT MI SE RASARDI,I NE NI E ZVANYAL,I TAKA NIKAKAVA INFO ZA TYAH.
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Май 04, 2011, 14:27:31 »
Раздели ТемаНагоре

Госпожо, хубаво не желаета да ви взимат Анджи, но при така създалата се ситуация не трябва ли да мислите първо за детето ? Какво означава, че брат ви, майката и детето всеки ден като търгаши ще изминават сума ти разстояние до майка ви, която пък е на работа, само и само да не са при алкохоличката ? ОК сега идва лято ще е приятно, но зимата Huh?  В момента,  в който потърсите квалифицирана и адекватна помощ, такава ще ви бъде оказана. Мислете най-напред за детето. Просто не виждам как мислите, че тези хора и това дете ще изтърпят още 2 години при майката на момичето. Представете си сега как същата тази пияна жена волно или не наранява детето( да не дава Господ). Тогава кой ще е отговорен Huh? Непълнолетната й дъщеря, майката пияница или Huh?  
Казвате още, че сестра на момичето също очаква бебе. Простете, но от колко стаи се състои къщата, без ток (доколкото разбрах), където ще живеят пияница, брат ви, приятелката му, сестра й, 2 бебета и незнайно още колко братя и сестри ?!?!?
MILA DA PRAVA SI,NO SE NADYAVAM,4E DO ESENTA BRAT MI 6TE SI E STAPIL NA KRAKATA.A SESTRATA NA MOMI4ETO HODI POSTOYANNO,NO NE NO6TUVA,SAMO MALKIYAT BRAT,MAIKAI,BRAT MI,TYA I BEBETO,APARTAMENTA E DVUSTAEN

Значи едната стая е за семейството на брат ви (предполагам този на 20 г), а в другата са майката алкохоличка и братчето на 16г. майка. А ако брат ви не си стъпи на краката ? Тежки времена са, каква работа може да си намери човек на 20 г. без подходящо образование (не искам да обиждам - предполагам само) и то в малък град ? Подайте сигнал, че 2 лица едното малолетно, другото непълнолетно живеят с потенциално опасен човек. Ако вашата майка би се нагърбила да приеме брат ви и семейството му ще е по-лесно.
MILA DVUSTAINIYAT E NA PIYANKATA,MAMA OBITAVA KA6TA S TRI SPALNI,HOL,KUHNYA,BANYA,IMA MYASTO MNOGO,NO ONAZI NE PUSKA DA6TERYA SI,I BEBETO,TYA DAJE E VIKALA POLICIYA,I NI6TO.
Активен
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Май 04, 2011, 14:28:19 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked Бащата е оставил новородено бебе и невръстна жена при "тъща", която е алкохолик по вашите думи?
И месеци не сте знаели, как е това бебче? А той на работа в чужбина....
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Май 04, 2011, 14:30:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз едно не разбрах..............
То вЕрно, че живот шарен, хора всякакви, ама как пък по-важният проблем се оказа подаръка за заварената щерка, а не съдбата на едно бебе ?
Ако се окаже, че госпожата просто иска внимание и някой за сладки приказки - има си теми за тая цел !

ПП. Защо приключвате да отговаряте ?? Защото започнахме с въпроси и действия ли ?
EMI AZ POD4ERTAH PO GORE,PREDI DVA DENA VIDYAH BEBKA OT KAKTO SE E RODILA NIKOI OT NAS NE YA E VIJDAL,ILI 4UVAL,TE SI BYAHA NA KOZLODUI,SLED KATO BRAT MI ZAMINA ZA 4EHIYA ZAGUBIHME KONTAKT S NEYA,BRAT MI SE RASARDI,I NE NI E ZVANYAL,I TAKA NIKAKAVA INFO ZA TYAH.

Чакайте да видя дали разбрах. Снахата и майката алкохоличка са в Козлодуй, а брат в  (около) Габрово. Ражда се бебето, брат ви заминава за Чехия, нещо става връща се в България и изведнъж се сеща, че му трябва помощ, защото положението е зле.
Къщата на майка ви не ме вълнува(не съм социален работник). По ми е интересно как 5 МЕСЕЦА бебе живее в апартамент без ток и как 5 МЕСЕЦА никой от вас не се интересува как е това дете, защото братът, който всъщност е в Чехия се е разсърдил Huh?

Е*ати обърках се................
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Май 04, 2011, 14:31:15 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked Бащата е оставил новородено бебе и невръстна жена при "тъща", която е алкохолик по вашите думи?
И месеци не сте знаели, как е това бебче? А той на работа в чужбина....
ZA SAJALENIE E TAKA,NYAKOLKO PATI SA SE ZASI4ALI PIYANKATA,I MOYATA MAMA,I MAMA I E DAVALA PO 10LV,I E PITALA KAK SA,TYA KAZVALA DOBRE,POSLEDNO SE ZASEKLI I TYA I ZAYAVILA 4E SI ZAMINAVAT V KOZLUDUI.I TOVA E
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Май 04, 2011, 14:33:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз едно не разбрах..............
То вЕрно, че живот шарен, хора всякакви, ама как пък по-важният проблем се оказа подаръка за заварената щерка, а не съдбата на едно бебе ?
Ако се окаже, че госпожата просто иска внимание и някой за сладки приказки - има си теми за тая цел !

ПП. Защо приключвате да отговаряте ?? Защото започнахме с въпроси и действия ли ?
EMI AZ POD4ERTAH PO GORE,PREDI DVA DENA VIDYAH BEBKA OT KAKTO SE E RODILA NIKOI OT NAS NE YA E VIJDAL,ILI 4UVAL,TE SI BYAHA NA KOZLODUI,SLED KATO BRAT MI ZAMINA ZA 4EHIYA ZAGUBIHME KONTAKT S NEYA,BRAT MI SE RASARDI,I NE NI E ZVANYAL,I TAKA NIKAKAVA INFO ZA TYAH.

Чакайте да видя дали разбрах. Снахата и майката алкохоличка са в Козлодуй, а брат в  (около) Габрово. Ражда се бебето, брат ви заминава за Чехия, нещо става връща се в България и изведнъж се сеща, че му трябва помощ, защото положението е зле.
Къщата на майка ви не ме вълнува(не съм социален работник). По ми е интересно как 5 МЕСЕЦА бебе живее в апартамент без ток и как 5 МЕСЕЦА никой от вас не се интересува как е това дете, защото братът, който всъщност е в Чехия се е разсърдил Huh?

Е*ати обърках се................

MI I AZ,NO KAZVAM TOVA KOETO VIDYAH I 4UH,TOK NYAMAT EDIN MESEC,A SE VRATATA OT KOZLODUI,KOGATO RAZBIRAT,4E BRAT MI SE PRIBIRA OT 4EHIYA
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Май 04, 2011, 14:33:42 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА ,ако бебето живее в Козлодуй имам познати там и могат да помогнат
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Май 04, 2011, 14:34:20 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked Бащата е оставил новородено бебе и невръстна жена при "тъща", която е алкохолик по вашите думи?
И месеци не сте знаели, как е това бебче? А той на работа в чужбина....
ZA SAJALENIE E TAKA,NYAKOLKO PATI SA SE ZASI4ALI PIYANKATA,I MOYATA MAMA,I MAMA I E DAVALA PO 10LV,I E PITALA KAK SA,TYA KAZVALA DOBRE,POSLEDNO SE ZASEKLI I TYA I ZAYAVILA 4E SI ZAMINAVAT V KOZLUDUI.I TOVA E

Горките бебе и майка. После, защо домовете за изоставени дечица са пълни.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Май 04, 2011, 14:36:02 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА ,ако бебето живее в Козлодуй имам познати там и могат да помогнат

Не, бре Деска, отишлиса в Габрово или и аз не знам къде точно щом брат й се е върнал. Което пък ме навежда на мисълта как като нямаш пари за детето си ще се местиш от Козлодуй в Габрово и ще си позволиш и апартамент и т.н.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Май 04, 2011, 14:36:45 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА ,ако бебето живее в Козлодуй имам познати там и могат да помогнат
ERI AZ PISAH,TE SEGA SA V GABROVO,6TOM RAZBRALI 4E BRAT MI SE PRIBIRA,I SI DO6LI
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Май 04, 2011, 14:38:12 »
Раздели ТемаНагоре

Тотално се обърках................. А в Габрово в чие жилище са ? Под наем, на пияницата, на брат ви ?
А в Козлодуй в чие жилище са били ? А всъщност къде са се намерли брат ви и момичето ?

ПП. Вземете та продайте правата за историята. Стъклен дом и други от сорта пасти да ядат
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: