{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 48249 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Май 04, 2011, 14:02:44 »
Раздели ТемаНагоре

Мен това не ме интересува кога си излязла .Писах само че просто ми е не реално това ,за 2 часа да се "справиш" с всичко това ако изобщо си го направила  Huh? Huh?
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Май 04, 2011, 14:03:19 »
Раздели ТемаНагоре

РУМКА,ШУ-ШИ,и аз сьм на вашето мнение!!стана ми интересно,аз пьк работя в една телевизийка,в тая тема има много хляб,само дето незнам кой има нужда от помощ,сигурна сьм само за бебето/ако го има на бял свят де/доколкото разбирам илианка тьрси поле за изяви,нищо че не умее да пише даже!имам предвид елементарен правопис,а не работа с компютьр и латиница,защото за латиницата е естествено извинена,но за елементарните грешки при изписване на думите...тц-тц...за мен тя е с ниськ социален статус,ако е в село/защото и аз сьм снаха в село/няма как да е останала незабелязана фамилията и,това са 4 деца,майката на бебчето сьщо няма как да е безизвестна-много странно!при нас кмета е 5 годинки по-голям от мен симпатяга,но такьв проблем неразрешен...бааси-тогава и управата им е за затвора!!Румка,браво-може би наистина би спасила един невинен човешки живот ако предприемеш това,за което загатна-бих постьпила по сьщия начин,но не вярвам на повече от 20%от написаното и спрях да влагам чувства в темата за сьжаление...не че Деската/ериа/е дала страхотен сьвет,не че е и лош де,но надали там точно е проблема-извеждането на това"семейство"от временния им дом!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Май 04, 2011, 14:03:56 »
Раздели ТемаНагоре

От всичкото това писане разбрах че,има недохранено бебе ,непълнолетна майка,баща без отговорен който не си търси работа,някаква "тъща " алкохоличка която се възползва от помощите за бебето .Не разбрах само как за един след обяд  ти успя да отидеш до социалните да говориш с тях и в същото време и да пишеш тук във форума .При условие че живееш на 20 км от Габрово и 10км от Севлиево .И другото което е в предната тема която беше пуснала ,доколкото си спомням беше писала че имаш две деца ,но не мога да я открия туктемата за подаръка.
MILA AZ IMAM EDIN SIN NA 1GOD I 10 MESECA,A MOMI4ETO E NA MAJAT MI KOETO E NA 18GODINI,AZ SAM NA 27 GOD,I SAM VTORA SAPRUGA ZA MAJAT MI
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Май 04, 2011, 14:04:46 »
Раздели ТемаНагоре

Госпожо, хубаво не желаета да ви взимат Анджи, но при така създалата се ситуация не трябва ли да мислите първо за детето ? Какво означава, че брат ви, майката и детето всеки ден като търгаши ще изминават сума ти разстояние до майка ви, която пък е на работа, само и само да не са при алкохоличката ? ОК сега идва лято ще е приятно, но зимата Huh?  В момента,  в който потърсите квалифицирана и адекватна помощ, такава ще ви бъде оказана. Мислете най-напред за детето. Просто не виждам как мислите, че тези хора и това дете ще изтърпят още 2 години при майката на момичето. Представете си сега как същата тази пияна жена волно или не наранява детето( да не дава Господ). Тогава кой ще е отговорен Huh? Непълнолетната й дъщеря, майката пияница или Huh?  
Казвате още, че сестра на момичето също очаква бебе. Простете, но от колко стаи се състои къщата, без ток (доколкото разбрах), където ще живеят пияница, брат ви, приятелката му, сестра й, 2 бебета и незнайно още колко братя и сестри ?!?!?
« Последна редакция: Май 04, 2011, 14:08:43 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Май 04, 2011, 14:05:06 »
Раздели ТемаНагоре

Виж Илиана ,аз днес ходих до социалните и разпитах .....
Няма да вземат детето ако майката подаде сигнал че бабата на бебето им взема всичките пари и по този начин бебето страда .Ако и майкати иде и каже че може да се грижи за бебока независимо че е в ведомствено жилище няма да имате проблеми ..Държавата няма за цел да се грижи за нечие дете ако за него се намери подходяща среда за отглеждането му при пряк роднина (баба леля и т.н)
Анумис с нищо няма да помогнат ,защото тя не е  физически и психически малтретирана и там звънях .
ИЛИАНА ако кажеш повече подробности за кое населено място става въпрос може да се помогне повече чрез закрила на детето
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Май 04, 2011, 14:06:22 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА,Я МИ КАЖИ ТОЧНО КЬДЕ ЖИВЕЕШ ДА НЕ ИЗВАДЯ ТОЧНАТА ТИ ЛОКАЛИЗАЦИЯ ПО IP-ТО ТИ,МОЛЯ ТЕ?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Май 04, 2011, 14:07:45 »
Раздели ТемаНагоре

Юлияна вземи се спри с тези теми че............., интернет не е анонимен много лесно ще намерят къде живееш дали си в с.Градница или в друго и ще си изпатиш, след като аз открих селото без да правя големи проверки помисли си какво ще открият органите, много от сайтовете се четат от социалните
един съвет безплатен  Tongue гледай си детето,кучето и си прави мебелите вместо да пишеш такива теми, най лесно е да дам линк и от нататък да те издирят и да проверят братя,сестри,бебета и тн.


пп. за да се вземе дете и да се даде на приемно семейство има процедура,съд и тн. не става да отидеш и готово, но като направят проверка и се останови че това 5м.бебе е недохранено, няма ток и елементарни нужни могат да го изведът с майката ( стига тя самата да не е,пияна,дрогирана и да застрашава живота на детето)
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Май 04, 2011, 14:09:26 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА,Я МИ КАЖИ ТОЧНО КЬДЕ ЖИВЕЕШ ДА НЕ ИЗВАДЯ ТОЧНАТА ТИ ЛОКАЛИЗАЦИЯ ПО IP-ТО ТИ,МОЛЯ ТЕ?
И аз това искам да знам ,заела съм се да го докарам до края !! Приятелката ми от закрила на детето иска населено място и т.н .да им се обади
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Май 04, 2011, 14:11:58 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРЕ СЕ АКО ИСКАМ ДА ПОМОГНА С ХРАНА ЗА БЕБЕТО КЪДЕ ДА Е ПРАТА ??
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Май 04, 2011, 14:12:20 »
Раздели ТемаНагоре

РУМКА,ШУ-ШИ,и аз сьм на вашето мнение!!стана ми интересно,аз пьк работя в една телевизийка,в тая тема има много хляб,само дето незнам кой има нужда от помощ,сигурна сьм само за бебето/ако го има на бял свят де/доколкото разбирам илианка тьрси поле за изяви,нищо че не умее да пише даже!имам предвид елементарен правопис,а не работа с компютьр и латиница,защото за латиницата е естествено извинена,но за елементарните грешки при изписване на думите...тц-тц...за мен тя е с ниськ социален статус,ако е в село/защото и аз сьм снаха в село/няма как да е останала незабелязана фамилията и,това са 4 деца,майката на бебчето сьщо няма как да е безизвестна-много странно!при нас кмета е 5 годинки по-голям от мен симпатяга,но такьв проблем неразрешен...бааси-тогава и управата им е за затвора!!Румка,браво-може би наистина би спасила един невинен човешки живот ако предприемеш това,за което загатна-бих постьпила по сьщия начин,но не вярвам на повече от 20%от написаното и спрях да влагам чувства в темата за сьжаление...не че Деската/ериа/е дала страхотен сьвет,не че е и лош де,но надали там точно е проблема-извеждането на това"семейство"от временния им дом!
MILA NE6TO NE RAZBIRATE,AZ JIVEYA TUK OT 5 GOD,I NYAMAM 4 DECA,A IMAM SAMO EDIN SIN,IMAM TRIMA BRATYA,I AZ TOVA SME NIE  4ETERIMATA,NO TEMATA E DRUGA,OK ,,PROSTA TAKA SMYATATE,TAKA DA E,AZ NE SE OBIJDAM OT HORA KOITO NE ME POZNAVAT,AQ ZA PROBLEMA AZ NE VI MOLYA DA VYARVATE,TOVA SI E VA6 PROBLEM,A DO KOLKOTO KM VSAEKI DEN GI IZMINAVAME,I PATYAT NI E 17MIN,OT VKA6TI,DO 6EVAROV MOST,AKO ISKATE VYARVAITE,NE ISKAM NI6TO OT NIKOI,I NE SAM ISKALA.PRIKLU4VAM DA OTGOVARYAM,ZA6TOTO ZA MEN IMA VE4E SVETLINKA V TUNELA,VYARVAM ,4E ZADRUJNO S SEMEISTVOTO MI I NASOKITE,KJOITO MI DADOHA TUK 6TE SE SPRAVIM,NEKA BOG VI PAZI OT TOVA KOETO SE SLU4I NA NAS,NEKA PAZI DECATA VI,VSI4KO HUBAVO
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Май 04, 2011, 14:14:01 »
Раздели ТемаНагоре

Аз едно не разбрах..............
То вЕрно, че живот шарен, хора всякакви, ама как пък по-важният проблем се оказа подаръка за заварената щерка, а не съдбата на едно бебе ?
Ако се окаже, че госпожата просто иска внимание и някой за сладки приказки - има си теми за тая цел !

ПП. Защо приключвате да отговаряте ?? Защото започнахме с въпроси и действия ли ?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Май 04, 2011, 14:15:31 »
Раздели ТемаНагоре

Госпожо, хубаво не желаета да ви взимат Анджи, но при така създалата се ситуация не трябва ли да мислите първо за детето ? Какво означава, че брат ви, майката и детето всеки ден като търгаши ще изминават сума ти разстояние до майка ви, която пък е на работа, само и само да не са при алкохоличката ? ОК сега идва лято ще е приятно, но зимата Huh?  В момента,  в който потърсите квалифицирана и адекватна помощ, такава ще ви бъде оказана. Мислете най-напред за детето. Просто не виждам как мислите, че тези хора и това дете ще изтърпят още 2 години при майката на момичето. Представете си сега как същата тази пияна жена волно или не наранява детето( да не дава Господ). Тогава кой ще е отговорен Huh? Непълнолетната й дъщеря, майката пияница или Huh?  
Казвате още, че сестра на момичето също очаква бебе. Простете, но от колко стаи се състои къщата, без ток (доколкото разбрах), където ще живеят пияница, брат ви, приятелката му, сестра й, 2 бебета и незнайно още колко братя и сестри ?!?!?
MILA DA PRAVA SI,NO SE NADYAVAM,4E DO ESENTA BRAT MI 6TE SI E STAPIL NA KRAKATA.A SESTRATA NA MOMI4ETO HODI POSTOYANNO,NO NE NO6TUVA,SAMO MALKIYAT BRAT,MAIKAI,BRAT MI,TYA I BEBETO,APARTAMENTA E DVUSTAEN
Активен
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Май 04, 2011, 14:15:42 »
Раздели ТемаНагоре


Анумис с нищо няма да помогнат ,защото тя не е  физически и психически малтретирана и там звънях .
ИЛИАНА ако кажеш повече подробности за кое населено място става въпрос може да се помогне повече чрез закрила на детето

Е как да не е малтретирана психически?Huh? Това да и вземат личните средства, да гладува с бебето и да и се отнемат всякакви човешки права?Huh???
Активен

Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Май 04, 2011, 14:17:38 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРЕ СЕ АКО ИСКАМ ДА ПОМОГНА С ХРАНА ЗА БЕБЕТО КЪДЕ ДА Е ПРАТА ??

Тя няма лична карта, нали е взета от майка и, как ще си получи колетите?
Активен

ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Май 04, 2011, 14:18:54 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРЕ СЕ АКО ИСКАМ ДА ПОМОГНА С ХРАНА ЗА БЕБЕТО КЪДЕ ДА Е ПРАТА ??
MILA ERI NIE NE ISKAME HRANA,ILI NE6TO DRUGO NA TOZI ETAP,NIE SME SE ZAELI,I MAMA NYAMA DA YA LI6I,NE ISKAM DA IM YA VZEMAT,A TE 6TE GO NAPRAVYAT,AKO ISKATE DA NI NAVREDITE,TOVA E VA6A SMETKA,NO AZ DOBROVOLNO NYAMA DA YA PREDAM
Активен


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: