{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РАЗВОД-помогнете  (Прочетена 11114 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 22, 2011, 17:09:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ако развода е по взаимно съгласие ,вноската се поема от двамата ,ако е по вина дамата трябва да плати и ако наистина мъжа и е виновен той ще си поеме всико след делото.
Може да не се развежда ако няма пари ,само дело за издръжка да заведе !!
Да толкова излиза развода около 800лв  зависи пак от адвоката ,но държавните такси са се увеличили с пъти за няколко месеца.
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
milena_gineva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 23, 2011, 08:52:59 »
Раздели ТемаНагоре

за безплатна правна помощ може да се обърне и към закрила на семейството .фондация,,български център за джендър иследвания,, могат да и помогнат.а ако има и психически тормоз ... ще го разкатаят!
Активен
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 23, 2011, 10:36:41 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви отново!
Незнам за психически тормоз не ми е споделила до там мисля че не и е посягъл -никога не се знае ,но снощи ми писа ,че са седнали да говорят ТРИМАТА със свекървата и в крайна сметка той ще се изнесе а тя ще остане там до решаване на случая-развода дано намери парии по бързо да се свършва.Интересното е ,че майката на плейбоят явно до последно не е вярвала ,че синът и хоцка ,но той си е признал пред нея всичко ,казал и е ,чме иска да живее с другата жена и майка му го е критикувала остро -да се не начуди човек .. и му е казала ,че после и да иска да се върне тя няма да го приеме вече в този дом,а на мамата дори е предложила помощ за детето ако и се налага ще и съдейства.
ДАНО!
Въпрос на време е сега приключването  на тази пародия и тя ми каза че докато не си вземе документите за развод няма да го стави  ЩЕ СИ НОСИ ПОСЛЕДИЦИТЕ!
Един бог знае колко ще искара с тази жена ,но поне няма да трови живота на друг!
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Март 15, 2011, 17:44:56 »
Раздели ТемаНагоре

А защо не се защитава сама в съда? Няма да плаща хонорари, всеки има право да го направи. Мисля че има достатъчно информация в интернет и ако човек е на зор винаги може да седна и сам да напише всички необходими молби, жалби и документи - да отиде и да си ги внесе на място сам в съда. Казуса й не е изключително заплетен : мъжът изневерява - виновен е за развода - детето остава при майката - бащата плаща издръжката .. Туй то!
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 15, 2011, 18:15:28 »
Раздели ТемаНагоре

С много мъка ще добавя,че мамата още на другият ден е била подритната -така да кажа от свекърва си -А УЖ ЩЕШЕ  ДА ПОМАГА -ГРЪНЦИ.
 На сутринта тя се връща от нощно дежурство и няма как д стигне навреме да заведе дъщеря си на детска градина и помолила бабата да я заведе -при което е получила  отказ и думите-
 КОЙТО СИ ИМА ДЕТЕ ДА СЕ ОПРАВЯ САМ.Това преляло чашата и ден по късно тя се изнесе при майка си и до днес е там, а заради отказа на бабата сега трябва всяка сутрин да води детето на 12км до новата градина с автобуса -никаква финансова помощ до днес не е получила от плейбоя и само тя знае как се оправя/аз се опитвам с каквото мога да и помогна -за дъщеря и за нея и най-вече морална подкрепа рс ваша помощ разбира се за което пак ви благодаря от сърце/
Ще и предам препоръката- предполагам,че от много търсене и до тази информация е стигнала, но не се знае.
« Последна редакция: Март 15, 2011, 18:17:23 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Март 15, 2011, 20:49:09 »
Раздели ТемаНагоре

Неприятно стечение на ситуацията. То свекърва деца не гледа. Как може такова безобразие
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Март 16, 2011, 00:31:08 »
Раздели ТемаНагоре

А,и за какво тя ще ходи да подава  за развода:o,той да си се развежда бе,като иска .... Lips Sealed
Правилно-той да си се развежда,като иска!!!Тя няма да  даде и стотинка дори за този развод-няма да й е нужен адвокат!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Март 16, 2011, 20:06:38 »
Раздели ТемаНагоре

А,и за какво тя ще ходи да подава  за разводаShocked,той да си се развежда бе,като иска .... Lips Sealed
Правилно-той да си се развежда,като иска!!!Тя няма да  даде и стотинка дори за този развод-няма да й е нужен адвокат!

Е как за какво да се развежда?! Ми нали някой трябва да плаща издръжка на детето?! Те ако не се разведат, той дали ще й дава пари? Аз разбрах, че не иска май. Пък така поне съдът ще го задължи и ако не й плаща, тя може да го скъса от жалби и в крайна сметка да си получи издръжката...
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: