{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мами искам спешно мнението ви.  (Прочетена 27006 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
karamelina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Май 05, 2011, 11:33:47 »
Раздели ТемаНагоре

кЪМ rusamapaumna-Явно не четеш ,скъпа внимателно какво съм написала за точките.Е пак ще го повторя специално за теб .За каква злоба и завист говориш да има  в мен към някоя дама,която си ги е заслужила точките,влизам няколко пъти в месеца в сайта и нямам грам време и желание да продавам каквото и да било,а купуването го правя също изключително рядко и то може би донякъде от пустото женско любопитсво.И тук стигам и до въпроса за паричките.Ами имам си ги достатъчно.Достатъчно добре печеля.Не се хваля,просто пояснявам.Работя успешно от дълги години като адвокат в гр.Пловдив.Погледни профила ми в фейсбук.Казвам се Атанаска Генова.Не искам и да не споменавам и за доходите на  съпруга си...Има транспортна фирма,камиони и работи само и изключително с  големи поръчки в Европа с голям материален интерес. Въпроса не е разбира се в 10-те левчета на "мадлен",а че една "малка" женичка се опита да ме направи на балама и след това рерна като псе до небето ,че не успя.
Относно "Барета"  само мога да се съглася с теб.Наистина съм възхитена ,пазарувала съм от нея.Уникален човек и истинско удоволствие е да се контактува с нея.
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Май 05, 2011, 11:44:58 »
Раздели ТемаНагоре

http://bg-bg.facebook.com/people/%D0%98%D0%B2%D0%BE-%D0%91%D0%B5%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2/100001463431771
Ако това е профила,къде са снимките!?Ще помоля и да се въздържате от обидни епитети,да не отнесете някой БАН!
Цитат
разкраси малко профила с боклука на "Мадлен"
Цитат
с такива боклуци и мангалки от цигнаския квартал не ходят до кофите за смет
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Май 05, 2011, 12:02:42 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ,да ми отговорите!
Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Май 05, 2011, 12:04:53 »
Раздели ТемаНагоре

момичета, аз ги виждам снимките, на стената са
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=170806742978106&set=a.170806276311486.45012.100001463431771&type=1&theater

Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Май 05, 2011, 12:18:28 »
Раздели ТемаНагоре

момичета, аз ги виждам снимките, на стената са
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=170806742978106&set=a.170806276311486.45012.100001463431771&type=1&theater


Снимките са качени преди малко !! До 12 часа нямаше нищо.
Имат забележки малко по стелката чехлите ,но кожата си е наред .ПОне само това виждам аз
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Май 05, 2011, 12:31:47 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен цялата стелка е била сребърна и явно се е изтъркала. Имала съм такива обувки, които стават така от носене. Още на снимките в обявата си личи, че има разлика по стелката, точно там където се пада свода на стъпалото и не се търка в стелката. Само който ги е обувал знае как изглежда на самия крак. Може да е грозно, може и да не е, но все пак състоянието мисля, че не трябва да е "отлично" в самата обява - това значи без разлика от магазинния вид все пак, нали?
В случая може би и двете са си виновни, по-скоро никой на никого да не дължи нито оценка, нито пари и толкоз.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Май 05, 2011, 12:37:59 »
Раздели ТемаНагоре

И АЗ ДА НАПИША КАКВО ВИЖДАМ.
ЗА МЕН НЯМА РАЗЛИКА НА СНИМКИТЕ В ОБЯВАТА И ТЕЗИ ОТ ФЕЙС ПРОФИЛА ,ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ВИЖДАМ Е ЧЕ ВЪВ ФЕЙСА СА ПО СМАЧКАННИ А В ОБЯВАТА СА НОРМАЛНИ .
ЗА МЕН И ДВЕТЕ СА  СИ ВИНОВНИ .ЕДНАТА ЧЕ НЕ  Е СНИМАЛА ПО ОТ БЛИЗО ,А ДРУГАТА ЧЕ НЕ Е ГЛЕДАЛА,ЗАЩОТО КАТО СЕ ЗАГЛЕДАШ СЕ ВИЖДАТ КУСУРИТЕ.
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Май 05, 2011, 12:41:20 »
Раздели ТемаНагоре

те в обявата на бяха в състояние "отлично", а "много добро", мисля. Още повече се убеждавам, че за някои хора "без забележка" не е това, което е за други. Не изглеждат отчайващи на снимките, малко забележки по стелките, по-смачкани и това е. Не заемам страна.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Май 05, 2011, 13:21:28 »
Раздели ТемаНагоре

karamelina-АЗ ПЬК НЯМА ДА КАЗВАМ ЧИЯ ЖЕНА СЬМ WinkИ ТЕМПОДОБНИ,ВАЖНОТО Е ЧЕ СМЕ ХОРА ,ПОНЯКОГА И 'ДАМИ"-ЗА ПЬРВИ ПЪТ!!СИ ВЗИМАМ ДУМИТЕ ОБРАТНО И СЕ ИЗВИНЯВАМ-ГЛЕДАХ И ЧЕТОХ РАЗСЕЯНО,СЬБРАХ СИ МИСЛИТЕ КОЛКОТО ДА ФОРМУЛИРАМ ПОСТИНГА,ПРАВА СИ ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ВЬРНА И ДА ПОПРОЧЕТА WinkНО СЬВСЕМ НАСКОРО БЯХ НА МЯСТОТО НА МАДЛЕН И УСЕЩАНЕТО Е ЯДСКИ ГАДНО-ДА СЕ ЧУВСТВАШ ИЗИГРАН НА ДРЕБНО!НЕ ЧЕ НА НЯКОЙ МУ ПУКА ЗА ТИЯ ЛЕВ И НЕЩО,НО ДРУГИЯ ДА НЕ СЕ ЧУВСТВА БЕЗНАКАЗАН-ТОВА Е ИДЕЯТА!!ПАК ИЗВИНЯВАЙ ЗА МОМЕНТА,ЩЕ СЕ ПРОСВЕТЯ ПРЕДИ ДА ПИША Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Май 05, 2011, 13:52:24 »
Раздели ТемаНагоре

Дами  снимките са вече качени в профила на ИВО БЕЛЧИНОВ.Извинявам се за закъснението,но той е страшно натоварен и моите "глупости" само го развеселяват.На вашето внимание са снимките.А че сиптатичното куче,което струва 700 евро действително носи вид терлички/кучешки разбира се/ през зимата,да не му измръзват лапичките от снега и като истинска кралица не бих я обидила никога ако и нахлузя на изящните липички тази смехория-това за мацето с коментара за кучето /беше излишен,явно маце си много  злобен човек/Дами,вие бихте ли излезнали от домовете си с това отчайващо грозно нещо,честно моля,бъдете откровенни!

Тъй като нито ме знаеш, нито ме познаваш ще ти кажа едно две неща. Коментирах това, което съм видяла в профила на г-н Белчинов, след като ти каза, че там има качени снимки на чехлите. Кучето наистина ми е симпатично и не съм го казала с подигравка или злоба. Просто обичам кучета ( аз самата имах 2). Как пък реши, че щом съм казала, че кучето е симпатично съм и злобна ?? А колкото до това колко струва това куче - тук вече някой май избива комплекси. (Ей сега вече озлобях  Cheesy)
« Последна редакция: Май 05, 2011, 13:56:26 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Май 05, 2011, 14:20:35 »
Раздели ТемаНагоре

И АЗ ДА НАПИША КАКВО ВИЖДАМ.
ЗА МЕН НЯМА РАЗЛИКА НА СНИМКИТЕ В ОБЯВАТА И ТЕЗИ ОТ ФЕЙС ПРОФИЛА ,ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ВИЖДАМ Е ЧЕ ВЪВ ФЕЙСА СА ПО СМАЧКАННИ А В ОБЯВАТА СА НОРМАЛНИ .
ЗА МЕН И ДВЕТЕ СА  СИ ВИНОВНИ .ЕДНАТА ЧЕ НЕ  Е СНИМАЛА ПО ОТ БЛИЗО ,А ДРУГАТА ЧЕ НЕ Е ГЛЕДАЛА,ЗАЩОТО КАТО СЕ ЗАГЛЕДАШ СЕ ВИЖДАТ КУСУРИТЕ.
Подкрепям мнението,само искам да добавя,че според мен състоянието  на въпросните чехли не е за,, отлично,, или ,, много добро.,!Захабени са си доста!Как въобще поставяте такива цени за такива стоки,незнам!! Roll Eyes Според мен, никой не трябва да връща пари на другия!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
RUMI 73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Май 05, 2011, 15:37:06 »
Раздели ТемаНагоре

а освен снимките в гугъл излизат и други неща като се напише Иво Белчински Shocked
Активен
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Май 05, 2011, 16:01:49 »
Раздели ТемаНагоре

  Такаааа прочетох всичко и имам питане към дамата която взе от мен въпросните чехли,Мила ми това което виждам аз не
е това което ти пуснах нестига че лъжеш ама и съсипа чехлите кажи сега   ЗАЩО го направи защо си надрала стелките ААААААА сега
вече ми кипнаха ......  аз си искам това което ти пуснах а не това което си снимала и как не те е СРАМ да съсипваш нещо което не е твое а,а относно това за оценките еми потруди се и натрупай и ти от боклуци толкова оценки.Г-жо Атанаске много моля обаче това което сте снимали не е това което сте получили аз съм с чиста съвест обаче кажете ми  първо ви харесват после не та чак боклук после ден и полвина чакам да видя обувките си и трето защо ги съсипахте защо ги надрахте и защо не снимахте още веднага щом се включихте в темата,аз бях склона да си ги взема обаче сега не ги искам в това състояние мога да кажа с ръка на сърцето си че тези наранявания по стелката не са направени от носене-помислете малко как от обуване може да се надерат така Roll Eyes и погледнете само на мойте снимки колко са носени щом отдолу на подметките още си стои номера на чехлата което е тиксо все пак,аз пак повтарям как според вас ще има точно на стелката надрано не протрито от самото обуване а надрано помислете малко.Атанаске сега към теб лично ще те попитам как не те  е срам да съсипваш чужди вещи -защо ми надра стелките  и мислиш ли че по този начин ще изчистиш името си  а моето ще опетниш кажи???   
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Май 05, 2011, 16:07:11 »
Раздели ТемаНагоре

Дами  снимките са вече качени в профила на ИВО БЕЛЧИНОВ.Извинявам се за закъснението,но той е страшно натоварен и моите "глупости" само го развеселяват.На вашето внимание са снимките.А че сиптатичното куче,което струва 700 евро действително носи вид терлички/кучешки разбира се/ през зимата,да не му измръзват лапичките от снега и като истинска кралица не бих я обидила никога ако и нахлузя на изящните липички тази смехория-това за мацето с коментара за кучето /беше излишен,явно маце си много  злобен човек/Дами,вие бихте ли излезнали от домовете си с това отчайващо грозно нещо,честно моля,бъдете откровенни!

Тъй като нито ме знаеш, нито ме познаваш ще ти кажа едно две неща. Коментирах това, което съм видяла в профила на г-н Белчинов, след като ти каза, че там има качени снимки на чехлите. Кучето наистина ми е симпатично и не съм го казала с подигравка или злоба. Просто обичам кучета ( аз самата имах 2). Как пък реши, че щом съм казала, че кучето е симпатично съм и злобна ?? А колкото до това колко струва това куче - тук вече някой май избива комплекси. (Ей сега вече озлобях  Cheesy)
Еми , то не беше към теб. За Деска беше дето щяла да гледа дали кучето е с чейлите. Ама то куче за еди колко си евро с таквиз чйли не може да ходи. Ам така, де!
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Май 05, 2011, 16:15:58 »
Раздели ТемаНагоре

Дами  снимките са вече качени в профила на ИВО БЕЛЧИНОВ.Извинявам се за закъснението,но той е страшно натоварен и моите "глупости" само го развеселяват.На вашето внимание са снимките.А че сиптатичното куче,което струва 700 евро действително носи вид терлички/кучешки разбира се/ през зимата,да не му измръзват лапичките от снега и като истинска кралица не бих я обидила никога ако и нахлузя на изящните липички тази смехория-това за мацето с коментара за кучето /беше излишен,явно маце си много  злобен човек/Дами,вие бихте ли излезнали от домовете си с това отчайващо грозно нещо,честно моля,бъдете откровенни!

Тъй като нито ме знаеш, нито ме познаваш ще ти кажа едно две неща. Коментирах това, което съм видяла в профила на г-н Белчинов, след като ти каза, че там има качени снимки на чехлите. Кучето наистина ми е симпатично и не съм го казала с подигравка или злоба. Просто обичам кучета ( аз самата имах 2). Как пък реши, че щом съм казала, че кучето е симпатично съм и злобна ?? А колкото до това колко струва това куче - тук вече някой май избива комплекси. (Ей сега вече озлобях  Cheesy)
Еми , то не беше към теб. За Деска беше дето щяла да гледа дали кучето е с чейлите. Ама то куче за еди колко си евро с таквиз чйли не може да ходи. Ам така, де!

Все едно,  коментарът на Деси е  в причинно следствена връзка с моят такъв. Много обичам, когато някой категоризира хората по едно единствено тяхно изказване. Пък госпожата като адвокат би следвало да знае, че изводи не се вадят ей така от нищото.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: