{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ви става бе хора???  (Прочетена 6347 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Март 14, 2011, 20:48:17 »
Раздели ТемаНагоре

Хора всякакви,а общото е ,че живеем в нашата прекрасна България!Не смея да погледна с насмешка на някои обяви ,цени и пазарлъци ,понеже виждам само име,а какво му е положението отсреща -идея нямам.Има нагли дами,които пари за скъпи парфюми имат,а ще се изтрепят в обявите за подаряване,но пак не смея да коментирам.....Не смея защото преди седмица дадохме кош риба,уловена от мъжа ми на едно момче,което живее само и сме чували,че няма какво да яде.Върна ни коша вкъщи на вратата,благодари и каза-,,Живи и здрави да сте!Наядох се ,като човек!Сега поне три дни мога и да не ям!
Та .....много ми е трудно,поне на мен да различа дамата,която купува парфюма и човека,които яде,когато има какво.

Абсолютно подкрепям това мнение,аз винаги се стремя да помогна на отсрещтната страна,въпреки че незнам имат ли нужда или не ,което е без значение за мен де,мисълта ми е че винаги предлагам сама да поема пощата или да намаля от цената а често и да подаря ,просто защото ми е приятно да общувам с възпитани и мили хора,на които попадам в саита
Веднъж ми се случи да попитам една  мацка,би ли ми поела транспортните разходи на един артикул,на коеъо получих отговор"не разбира се че няма да го поема ,аз да не съм луда"...........моята реакция беше (смях се половин час)недоумение,но пак купих продукта(детско килимчезашото много ми хареса.....
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: