{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обновяване на лични съобщения  (Прочетена 6628 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 16, 2010, 16:28:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Вече можете да виждате колко непрочетени ЛС имате от секция Обяви. Успех!
Това ме израдва,супер удобно е,а за коментари по обявите може ли да стане нещо подобно?

Какво за коментарите? Мога да ти сложа общата бройка на коментарите някъде да се ориентираш, дали имаш нови или не ще е трудно Sad
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 16, 2010, 16:49:06 »
Раздели ТемаНагоре

Абе, момичета- трябва да го почерпиме този човек с нещо..... Чуди се как да ни улесни- да вземе и една куриерска служба да ни спретне,та да не се разкарваме и до пощите  (cheers2) (sport33)
Казах му аз на шефа да пие едно хубаво кафе и да ми прати бележката да му я осребря, ама нИ ще Wink

Ееее, ти пък....много директно   Трябва малко дипломатичност в тези неща, хем да не може да го откаже и да го вземе-без да е корупция, хем да продължава да се грижи така за нас.... (comp2)
Виж, обеща и Дядо Коледа да бъде Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 16, 2010, 18:16:03 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Вече можете да виждате колко непрочетени ЛС имате от секция Обяви. Успех!
Това ме израдва,супер удобно е,а за коментари по обявите може ли да стане нещо подобно?
е,развали ми се хубавото настроение...Не прекалявайте момичета!И админа е човек,и той има семейство! Lips Sealed

Моите поздравления за новата безплатна услуга  (love22)
Време е да се отдадеш на почивка,не забравяй,че си наказан 3дни все пак  (glasses1)
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 16, 2010, 20:13:13 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,
Вече можете да виждате колко непрочетени ЛС имате от секция Обяви. Успех!
Това ме израдва,супер удобно е,а за коментари по обявите може ли да стане нещо подобно?

Какво за коментарите? Мога да ти сложа общата бройка на коментарите някъде да се ориентираш, дали имаш нови или не ще е трудно Sad
Само попитах,важното е,че опцията със съобщенията е страхотна WinkПоздравления (super1)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
elim
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 16, 2010, 20:25:57 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

Здравейте и благодаря на всеки, разгледал моите предложения за продажба.
Артикулите, който предлагам са:
-нови, от неуспешни он-лайн покупки. /така пазарувам предимно/
-носени по веднъж.
-малък процент носени, но много запазени.
-подаръци, които не ми стават или не ми допадат.
-оригинални парфюми, които са ми омръзнали или такива, които не сработват добре с  кожата и възприятията ми.
Имам и някои изисквания, които ще споделя:
1. Изпращам основно с пощенската услуга на Еконт с наложен платеж. Цената е 2.50 плюс 2.5% такса върху стойността на нал.платеж. Мога да изпратя и като малък препоръчан пакет с БГ Пощи, но само след предварително заплащане! Ако не ви устройва- моля подминавайте обявите ми!

2.Разходите за доставка са  за сметка на купувача,ако не е упоменато друго в обявата. Цената на опаковките /когато се налага/  също.

3.Ако сте си избрали нещо, моля  да се  свържете с мен на ЛС,  за да уговорим и изясним всичко предварително.

4.Не прием оферта, ако след нея няма контакт на ЛС.

5.Пазарлъци за намаляване на  цени не коментирам и не отговарям на ЛС в тази връзка! Както и за размяна, щом не е  упомената в обявата като възможност!

Не искам да продавам артикулите си на всяка цена и съм максимално коректна в описанията и размерите. Приемам връщане само ако сте открили забележка, която не е упомената от мен.

Старая се да давам максимално точни размери на дрехите и обувките, освен стандартните  по етикет. В тази връзка - не приемам  връщане ако не сте преценили правилно мерките. 

За да си спестим неприятни емоции и конфликти, моля питайте предварително за всичко  което Ви интересува.

Често се налага да пътувам служебно за по 2-3 дни и моля за търпение ако не съм отговорила своевременно на зададен въпрос.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #20 -: Октомври 16, 2010, 22:18:38 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да кажа- страхотно е! Благодаря!
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #21 -: Октомври 16, 2010, 23:06:50 »
Раздели ТемаНагоре

 (super1)
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #22 -: Октомври 16, 2010, 23:46:02 »
Раздели ТемаНагоре

Абе, момичета- трябва да го почерпиме този човек с нещо..... Чуди се как да ни улесни- да вземе и една куриерска служба да ни спретне,та да не се разкарваме и до пощите  (cheers2) (sport33)

По този въпрос , моя милост има намерение да говори с шефовете на БГ пощи , да видим ще ли успеем да си издействаме намаление
Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #23 -: Октомври 22, 2010, 20:42:53 »
Раздели ТемаНагоре




за подобрението. Smiley
« Последна редакция: Октомври 23, 2010, 08:34:19 от everything » Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 25, 2010, 09:00:34 »
Раздели ТемаНагоре

Абе, момичета- трябва да го почерпиме този човек с нещо..... Чуди се как да ни улесни- да вземе и една куриерска служба да ни спретне,та да не се разкарваме и до пощите  (cheers2) (sport33)
Казах му аз на шефа да пие едно хубаво кафе и да ми прати бележката да му я осребря, ама нИ ще Wink

Ееее, ти пък....много директно   Трябва малко дипломатичност в тези неща, хем да не може да го откаже и да го вземе-без да е корупция, хем да продължава да се грижи така за нас.... (comp2)
Виж, обеща и Дядо Коледа да бъде Cheesy
Айде сега корупция......Глупости Smiley А инамче съм си директна по натура и не мога да суча и овъртам  Cheesy Къде ще ходя да го търся, че да го вземе и да не може да го откаже......
« Последна редакция: Октомври 25, 2010, 09:02:36 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2010, 09:14:34 »
Раздели ТемаНагоре

Много голямо улеснение - БРАВО!!!! (super1)
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: