{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректна постъпка  (Прочетена 11787 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borisova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 184


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Ноември 03, 2010, 23:39:57 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте имам нужда от съвет как да постъпя ?
Става въпрос за едно боди което продавам и го бях запазила за едно момиче,което в последствие спря да влиза и точно тогава ми писа друго момиче което много искаше бодито и аз го пратих като в обявата съм дала размери и номера на чашката каква е.Чакам да пише като го получи,защото така се бяхме разбрали,а тя не пише тогава аз й писах и я попитах какво става тя каза,че щяла да ходи до пощата и да види какво става и ще ми пише.Изчаках на другия ден вечерта и пак и пиша като й казах,че ако не го е получила ще ходя до пощата да видя какво става.И тогава тя ми пише,че го е взела пробвала го е и понеже и било голямо в чашките ще ми го върне,тогава аз й написах,че не сме се разбирали за проба и,че аз за проба не пращам още повече беыо и тогава тя ми прати това съобщение

Po zakona za elektronna targoviq-vseki klient zakypil stoka po internet ima pravo da q varne v 7 dneven srok ot datata na polu4avane,kato transportnite razhodi si ostavat za smetka na klienta !

Ytre ste vi izpratq kolet,v nego ste vi sloja i postenskite razhodi,s koeto smqtam 4e postapvam pravilno,sled kato bodito mi e golqmo..

Leka vecher

ste vi potvardq utre ,kogato ipzratq koleta

Искам да попитам как да постъпя сега като смятам,че не е редно при положение,че не сме разбирали за проба  още повече като говорим за белыо нито пък стоката ми не отговаря на описанието си да ми го връща.


Активен

Пощенските разходи са за сметка на купувача освен ако изрично не съм опоменала в обявата.
За проба НЕ ПРАЩАМ освен ако нямаме предварителна уговорка.
Пазя ред 12 часа.
Не пращам пари предварително.
Коректна съм и очаквам същото.
СТОКА КОЯТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ПО ЕКОНТ ЗА СМЕТКА НА ПРОДАВАЧА
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2010, 23:51:54 »
Раздели ТемаНагоре

Доста некоректно !
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 00:26:42 от Хуан Куеста » Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2010, 00:26:27 »
Раздели ТемаНагоре

Само да упомена, че в закона за електронната търговия няма такъв текст. Има го на друго място. borisova прати на дамата темата за да вижда какво се пише тук!

« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 00:45:05 от Хуан Куеста » Активен

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2010, 07:16:37 »
Раздели ТемаНагоре

Оффф ама всички станаха супер отворени, купуват, връщат понеже не се харесали разБираш ли, закони размахват.
Като не ми стане нещо, не тормозя отсрещната страна да го връщам, просто го пускам за продажба отново тук. Толкова ли е сложно да се отнасяме нормално един към друг и да не създаваме излишно напрежение в отсрещната страна.
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2010, 08:03:10 »
Раздели ТемаНагоре

Тая мацка ми се струва,че гледа много рекламите на ВЕЕСТ ТЕЛЕШОП :Smiley които вървят по каналите.
Немога да разбера защо като някои потребителки имат прекалено големи изисквания за стоката,пазаруват от подобен род сайтове Huh?
Онлайн пазаруването винаги крие своите изненади.
То вече стана така,че пращаш нещо ,/куповача или не чете размерите или се прави на луд/куповача си свършва работата и после хоп-не ми стои добре,не е това което очаквах и т.н. приказки от подобен род Sad
Толкова зачестиха тези случай,че имам чувството,че някои мислят че това е като магазин за дрехи под наем Shocked Shocked Shocked.Вземаш,носиш и после връщаш.
Е няма такова нещо-мери,питай и преценявай./стига разбира се продавача да опише всичко точно и да не скрие умишлено някои дефект/.

« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 08:36:20 от rosina75 » Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2010, 08:29:52 »
Раздели ТемаНагоре

Мила ти получи ли си парите от мамето на което си го продала? Ако не си нищо неможеш да наравиш ако си си ги взела аз бих и казала ,че няма да приема колета да ме съди като иска.Омръзна ми няой нещо като не му хареса и връщам. Ами момичета като се съмнявате не купувайте ,винаги има риск ама научете се да си го поемате.На мен като ми дойде нещо и не ми хареса или нещо др. не търся начин да се разправям като ц.... от махалата ами намирам начин да го продам или нещо др.Говорим за случаите в които стоката отговаря на описанието и категорията.Надявам се и за двете ви да се спора да е с добр край.
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
borisova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 184


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2010, 08:50:14 »
Раздели ТемаНагоре

Не не ми е пратила паричките просто каза,че бодито въпреки,че и харесва няма да го задържи,защото и е голямо според мен тя не е мерила преди да го купи а си го е поръчала и като е видяла,че и е голямо е решиле,че аз нямам друг избор освен да си взема стоката обратно  Wink
Активен

Пощенските разходи са за сметка на купувача освен ако изрично не съм опоменала в обявата.
За проба НЕ ПРАЩАМ освен ако нямаме предварителна уговорка.
Пазя ред 12 часа.
Не пращам пари предварително.
Коректна съм и очаквам същото.
СТОКА КОЯТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ПО ЕКОНТ ЗА СМЕТКА НА ПРОДАВАЧА
iren2009
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2010, 09:05:26 »
Раздели ТемаНагоре

Нямаш мила така е ,аз бих и поставила неутрална оценка. И не се ядосвай света е шарен. Пийни си едно кафенце погледни децата си и мъжа си и ще се убедиш ,че не си заслужава да си косиш нервите. Wink
Активен

С предимство е куповача на повече от един артикул или адрес на лични.  Връщам стоки неотговарящи на описанието.     На потребители без оценки или на суми над 20 лв. паричките предварително.     Коректна съм и очаквам същото от вас. Моля подкрепете ни на  http://mypufies.com/bg/stories/view?id=902
meg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 358


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Ноември 04, 2010, 11:12:10 »
Раздели ТемаНагоре


Po zakona za elektronna targoviq-vseki klient zakypil stoka po internet ima pravo da q varne v 7 dneven srok ot datata na polu4avane,kato transportnite razhodi si ostavat za smetka na klienta !

Някой май е прекалил с гледането на "Господари на ефира"  (evil3)
Активен

При покупка на няколко неща поемам пощенски и правя отстъпки!
Поставям оценки,очаквам същото и от Вас!
Не изпращам за проба!
Приемам размяна![/b][/i][/size][/color]
borisova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 184


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 04, 2010, 11:19:34 »
Раздели ТемаНагоре

1.vijte darjaven vestnik(otnosno zakona)
2.v podpisa vi pishe,che pazite red 24 hasa,mislq che sroka e spazen,vie ste izchakali predniqt potrebitel i sled kato ne vi e ostavil adres,ste go pratili na men
3.vijte kak e v ebay,mislq che nqma kakvo poveche da vi kaja...
vav vseki sait za online prodajbi-ima opcia za vrastane,taka che pak vi kazvam-ne se smqtam za nekorektna,dnes sledobet koleta ste paruva za Sofiq

jelaq vi hubav den

Това ми изпрати днес  Shocked явно доста се е постарала Wink
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 11:21:13 от borisova » Активен

Пощенските разходи са за сметка на купувача освен ако изрично не съм опоменала в обявата.
За проба НЕ ПРАЩАМ освен ако нямаме предварителна уговорка.
Пазя ред 12 часа.
Не пращам пари предварително.
Коректна съм и очаквам същото.
СТОКА КОЯТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ПО ЕКОНТ ЗА СМЕТКА НА ПРОДАВАЧА
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2010, 11:24:05 »
Раздели ТемаНагоре

1.vijte darjaven vestnik(otnosno zakona)
2.v podpisa vi pishe,che pazite red 24 hasa,mislq che sroka e spazen,vie ste izchakali predniqt potrebitel i sled kato ne vi e ostavil adres,ste go pratili na men
3.vijte kak e v ebay,mislq che nqma kakvo poveche da vi kaja...
vav vseki sait za online prodajbi-ima opcia za vrastane,taka che pak vi kazvam-ne se smqtam za nekorektna,dnes sledobet koleta ste paruva za Sofiq

jelaq vi hubav den

Това ми изпрати днес  Shocked явно доста се е постарала Wink
Ами...да си пазари от Ибей тогава. Това са хора, които не са прочели правилата на сайта!
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 04, 2010, 11:48:37 »
Раздели ТемаНагоре

Както е казала  Ирен 2009:  И не се ядосвай света е шарен. Пийни си едно кафенце погледни децата си и мъжа си и ще се убедиш ,че не си заслужава да си косиш нервите. Wink
Хора всякакви,не е приятно ,но ...струва ли си нервите в случая ....права си, разбира се,но ...продължи напред,неминуемо е да се сблъска човек с неприятни ситуации,кои по вече кои по малко(когато има толкова хора....винаги има риск да се сблъскаш с некоректно отношение)
Остави го зад гърба си......все пак ти го връщат (има вариян, в който нито ти го връщат,нито ти го плащат Sad,което е доста по неприятно)
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 04, 2010, 11:51:44 »
Раздели ТемаНагоре

лелее,абе някои хора съвсем са полудели...ами като не си знае размерите няма да купува бе какво е това дай си ми куклите на си ти парцалите...аз колко дрехи и неща съм получавала които не са отговаряли на описанието ако всеки вземе да връща стока,то на какво ще заприлича....също така аз никъде не прочетох в условията на този сайт за връщане в 7дневен срок,чела съм го единственно в сайтове за парфюми и нови дрехи а не в сайт за ненужните ни дрехии...егати и наглата е тази дето си търсила правата..ужас..
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
borisova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 184


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 04, 2010, 12:05:51 »
Раздели ТемаНагоре

Забравих да напиша,че бодито е често ново с етикетите и се надявам в този вид да си го прибера.
Активен

Пощенските разходи са за сметка на купувача освен ако изрично не съм опоменала в обявата.
За проба НЕ ПРАЩАМ освен ако нямаме предварителна уговорка.
Пазя ред 12 часа.
Не пращам пари предварително.
Коректна съм и очаквам същото.
СТОКА КОЯТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ОПИСАНИЕТО ВРЪЩАМ ПО ЕКОНТ ЗА СМЕТКА НА ПРОДАВАЧА
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 04, 2010, 12:08:36 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте имам нужда от съвет как да постъпя ?
Става въпрос за едно боди което продавам и го бях запазила за едно момиче,което в последствие спря да влиза и точно тогава ми писа друго момиче което много искаше бодито и аз го пратих като в обявата съм дала размери и номера на чашката каква е.Чакам да пише като го получи,защото така се бяхме разбрали,а тя не пише тогава аз й писах и я попитах какво става тя каза,че щяла да ходи до пощата и да види какво става и ще ми пише.Изчаках на другия ден вечерта и пак и пиша като й казах,че ако не го е получила ще ходя до пощата да видя какво става.И тогава тя ми пише,че го е взела пробвала го е и понеже и било голямо в чашките ще ми го върне,тогава аз й написах,че не сме се разбирали за проба и,че аз за проба не пращам още повече беыо и тогава тя ми прати това съобщение

Po zakona za elektronna targoviq-vseki klient zakypil stoka po internet ima pravo da q varne v 7 dneven srok ot datata na polu4avane,kato transportnite razhodi si ostavat za smetka na klienta !

Ytre ste vi izpratq kolet,v nego ste vi sloja i postenskite razhodi,s koeto smqtam 4e postapvam pravilno,sled kato bodito mi e golqmo..

Leka vecher

ste vi potvardq utre ,kogato ipzratq koleta

Искам да попитам как да постъпя сега като смятам,че не е редно при положение,че не сме разбирали за проба  още повече като говорим за белыо нито пък стоката ми не отговаря на описанието си да ми го връща.



като си получиш колетчето,прасни една неутрална оценка и дай ника и тук да знаеме,коя е особата вкарваща нови правила в сайта Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: