{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: моля за съвет-много неприятна ситуация!  (Прочетена 3549 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vassalex
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Октомври 26, 2010, 18:14:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък мисля, че не сте прави да си правите заключения за другата мама.
Момичето/продавачката/  само казва, че има вероятност при транспортирането да се е повредило нещо. Но моето мнение е, че ако е така, то вина си има продавачката, че не я е опаковала адекватно.
Вярвам в честността ти nnboo, но недейте толкова бързо да заклеймявате другата мама, че видите ли , много лесно ги е прежалила тези 20 лв. Хорта са различни, както по характер и и възгледите си за живота, така и по социалния си статус. От къде да знаем, например, че купувачката не желае да се ядосва за неща, за които не си струва и е махнала с ръка.
За да не остана неразбрана: Не казвам, че продавачката лъже или нещо подобно. Просто се случват такива неща. И не е задължително отсреща да стои измамник, та чак и посещение в къщи да организирате.
В продавалника имах подобен случай. Купих от една мацка комплект сребърна висулка и гривничка.
Когато ги получих, в плика имаше само висулка. От гривната нямаше и следа. Категорично вярвам, че мамчето ги беше пратила, но вярвам повече на очите си и какво получих аз. Няма как да го докажа, разбира се, но се рабрахме културно с дамата. Платих половината, макар че само висулка никак, ама никак не ми беше нужна (evil7)

Извинявам се за дългия пост!
Активен

Всичко е възможно.... Стига да се договорим!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 26, 2010, 18:20:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък мисля, че не сте прави да си правите заключения за другата мама.
Момичето/продавачката/  само казва, че има вероятност при транспортирането да се е повредило нещо. Но моето мнение е, че ако е така, то вина си има продавачката, че не я е опаковала адекватно.
Вярвам в честността ти nnboo, но недейте толкова бързо да заклеймявате другата мама, че видите ли , много лесно ги е прежалила тези 20 лв. Хорта са различни, както по характер и и възгледите си за живота, така и по социалния си статус. От къде да знаем, например, че купувачката не желае да се ядосва за неща, за които не си струва и е махнала с ръка.
За да не остана неразбрана: Не казвам, че продавачката лъже или нещо подобно. Просто се случват такива неща. И не е задължително отсреща да стои измамник, та чак и посещение в къщи да организирате.
В продавалника имах подобен случай. Купих от една мацка комплект сребърна висулка и гривничка.
Когато ги получих, в плика имаше само висулка. От гривната нямаше и следа. Категорично вярвам, че мамчето ги беше пратила, но вярвам повече на очите си и какво получих аз. Няма как да го докажа, разбира се, но се рабрахме културно с дамата. Платих половината, макар че само висулка никак, ама никак не ми беше нужна (evil7)

Извинявам се за дългия пост!
Предложението за посещение е за да се установи как и дали лампата работи, а не да се плаши получателката. Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 26, 2010, 18:28:08 »
Раздели ТемаНагоре

Моето мнение - като видях ЛС ,което ти е изпратено - вземи си лампата и не се занимавай повече.От  Неграмотните хора не можеш да очакваш коректност,разбиране,пък дори и адекватност в действията. И не забравяй да си задържиш транспорните разходи,за нервите е ясно,че няма как да се "платят" !
Активен
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2010, 18:41:09 »
Раздели ТемаНагоре

Моето мнение - като видях ЛС ,което ти е изпратено - вземи си лампата и не се занимавай повече.От  Неграмотните хора не можеш да очакваш коректност,разбиране,пък дори и адекватност в действията. И не забравяй да си задържиш транспорните разходи,за нервите е ясно,че няма как да се "платят" !

Съгласна съм с теб за неграмотността.Тя най-реално показва що за човек имаме срещу себе си!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Merianlll
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 26, 2010, 18:44:19 »
Раздели ТемаНагоре

Моето мнение - като видях ЛС ,което ти е изпратено - вземи си лампата и не се занимавай повече.От  Неграмотните хора не можеш да очакваш коректност,разбиране,пък дори и адекватност в действията. И не забравяй да си задържиш транспорните разходи,за нервите е ясно,че няма как да се "платят" !


Да бе, аз едвам разбрах какво иска да каже купувачката  Huh? Не стига, че на латински, ами и без смисъл...
Активен

Обичам да чета ЛС
Поставяйте оценки!!!!!
Изчаквам записалите се колкото преценя.
Не плащам предварително, за да няма после изненади.
Връщам без да питам при несъответствие на състоянието, макар и да се набутвам с пощенските.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=67319&profile_type=feedback /моля, редактирайте "сс" в думата "prodavalnicc" с "к" и ще ми ги видите. Не знам защо не ми се получава правилен линк.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 26, 2010, 18:59:07 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ето това получих сега от жената,на която продадох лампата:
"Sega az niama ka da sam sigyrna 4e lampata e rabtila nali taka tova si e riska nito sam vidiala nito sam 4ula nito sam vidiala nali taka mislia 4e sam prava i vsohtnost vi kazoh 4e neraboti samo muzikata drugoto koeto ne ste opisali 4e na vseki 5min kakto pisahte si se izklu4va dobre taka vie si polzvate 20lv a pak az hte pia edna studena voda i zabravih darjahte parvo da vi pratia parite koeto nee pravilno tai kato plahtam nehto koeto ne sam polu4ila i to vsatnost taka se polu4i platih za edno a se polu4i drugo kakto i da epolzvaite si gi sas zdrave lek i usmihnat den vi pojelavam.   Ps.otnosno ocenkite sam vi gi pro4ela no nikoga nee kasno 4ovek da eparvi nali."
След този пост темата не се ли приключи.Аз останах с впечатление,че купувачката е съгласна да задържи лампата.Ама май пак не съм разбрала Smiley
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 26, 2010, 19:08:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ако се стигне до там тя да върне и ти да връщаш то моя съвет е да изчакаш първо лампата.Може пък да не си получиш твоята а може и въобще да не си я получиш  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 26, 2010, 22:12:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ако се стигне до там тя да върне и ти да връщаш то моя съвет е да изчакаш първо лампата.Може пък да не си получиш твоята а може и въобще да не си я получиш  Lips Sealed
Е да, ама другата дама няма да прати лампата без да си получи парите предварително. Параграф 22
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 26, 2010, 22:22:56 »
Раздели ТемаНагоре

Ако се стигне до там тя да върне и ти да връщаш то моя съвет е да изчакаш първо лампата.Може пък да не си получиш твоята а може и въобще да не си я получиш  Lips Sealed
Е да, ама другата дама няма да прати лампата без да си получи парите предварително. Параграф 22
Параграф 33 -Има сделка  Cheesy Никой нищо не връща тогава  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 26, 2010, 22:26:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ако се стигне до там тя да върне и ти да връщаш то моя съвет е да изчакаш първо лампата.Може пък да не си получиш твоята а може и въобще да не си я получиш  Lips Sealed
Е да, ама другата дама няма да прати лампата без да си получи парите предварително. Параграф 22
Параграф 33 -Има сделка  Cheesy Никой нищо не връща тогава  Cheesy Cheesy
Тъпото е, че ги делят 25 км.......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: