{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мамчета споделете,колко килограма сте качили по време на бремеността  (Прочетена 117597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #120 -: Декември 17, 2010, 16:18:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ами гълтам,гълтам,ама нищо не се получава Sad

ако не те боли кръста или гърбът прави коремни, всеки ден с увеличаваща бройка (sport35)
И с това опитах,но наистина от 1 месец насам едва ставам от леглото,заради ужасните болки в кръста.Понеже все някой от двамата ми е в ръцете наврян.Взех си велоергометър,но с него си помагам само за бедрата.А корема пак си седи Sad
Така когато бех в родилното имаше една мама слаба като скакалец но въпреки че беше родила корема и стоеше все едно е в 5-я месец и понеже беше с операция нямаше как да слага и колан а си го подпираше с ръка и при въпроса и към доктора дали ще се прибере той каза че требват страшно много усилия а и не се знае дали ще се прибере понеже коремните мускули и били страшно разтегнати .Така че ако си имала много голям корем по време на бременността може и така да си остане  Lips Sealed
Ихааа браво бе,аз това не го знаех,моя корем беше голяммммммм и доста се разширих.Ух и още си го имам Lips Sealed Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #121 -: Декември 17, 2010, 16:35:02 »
Раздели ТемаНагоре

Да не пускам нова тема,да попитам пак тук - Бебо се е нагласил да излиза с дупето напред,дайте някакви съвети ,ако някой е бил в подобна ситуация,как да го накарам да се обърне  Smiley,някави изпитани и ефикасни упражнения.Казаха ми лазенето  Smiley помагало,ама за сега няма ефект,а времето напредна.Неискам въобще да мисля за секцио  Sad
Моята от самото начало си беше седалищно и до последно и не мръдна.Та ме срязаха,беше ми по дпбре,отколкото на тези с нормално.А за обръщане....незнам по добре не си прави експеименти Roll Eyes Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #122 -: Декември 17, 2010, 17:42:05 »
Раздели ТемаНагоре

Да не пускам нова тема,да попитам пак тук - Бебо се е нагласил да излиза с дупето напред,дайте някакви съвети ,ако някой е бил в подобна ситуация,как да го накарам да се обърне  Smiley,някави изпитани и ефикасни упражнения.Казаха ми лазенето  Smiley помагало,ама за сега няма ефект,а времето напредна.Неискам въобще да мисля за секцио  Sad
Моята от самото начало си беше седалищно и до последно и не мръдна.Та ме срязаха,беше ми по дпбре,отколкото на тези с нормално.А за обръщане....незнам по добре не си прави експеименти Roll Eyes Wink

Аз се отказах да правя каквото и да било ,каквото ми е писано.
Доктора ми предложи така нареченато Външно верзио(ръчно обръщане отвън на бебето,прави се от гинеколага).Чрез следене на ехографа да се опита той да го обърне отвън.Категорично отказах и добре че съм го направила.Сега като чета не е никак безопасно и се прави в болнична обстановка,тъй като може да се спука мехура и било болезнено.Та вече се отказах,няма да съм първата нито последната родила със секцио,пък виж накрая бебо ме изненадал и се обърне само  Smiley ,дай боже !!!
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #123 -: Декември 17, 2010, 18:25:17 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка,няма нищо страшно от операцията WinkМоите близненца бяха и двете седалищно и докторите категорично отказаха да ме мъчат за нормално раждане Huh?Единсвеното,което не  ми хареса е ,че не чух първия им бебешки плач Sad
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #124 -: Декември 17, 2010, 21:47:39 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка,няма нищо страшно от операцията WinkМоите близненца бяха и двете седалищно и докторите категорично отказаха да ме мъчат за нормално раждане Huh?Единсвеното,което не  ми хареса е ,че не чух първия им бебешки плач Sad
ако ражда в София ще го чуе ,там операциите не ги правят с пълна упойка ,поне за Майчин Дом е така .Аз и за това искам и второто да родя там ,че ме е страх с пълната особено тук в Монтана направо съм стресирана и неща и да чуя да родя тук  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Декември 17, 2010, 21:49:41 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка,няма нищо страшно от операцията WinkМоите близненца бяха и двете седалищно и докторите категорично отказаха да ме мъчат за нормално раждане Huh?Единсвеното,което не  ми хареса е ,че не чух първия им бебешки плач Sad
ако ражда в София ще го чуе ,там операциите не ги правят с пълна упойка ,поне за Майчин Дом е така .Аз и за това искам и второто да родя там ,че ме е страх с пълната особено тук в Монтана направо съм стресирана и неща и да чуя да родя тук  Cheesy
За кога е щастливото събитие?
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #126 -: Декември 17, 2010, 23:30:26 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка,няма нищо страшно от операцията WinkМоите близненца бяха и двете седалищно и докторите категорично отказаха да ме мъчат за нормално раждане Huh?Единсвеното,което не  ми хареса е ,че не чух първия им бебешки плач Sad
ако ражда в София ще го чуе ,там операциите не ги правят с пълна упойка ,поне за Майчин Дом е така .Аз и за това искам и второто да родя там ,че ме е страх с пълната особено тук в Монтана направо съм стресирана и неща и да чуя да родя тук  Cheesy
За кога е щастливото събитие?
13.04  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Декември 18, 2010, 19:30:33 »
Раздели ТемаНагоре

Ами гълтам,гълтам,ама нищо не се получава Sad

ако не те боли кръста или гърбът прави коремни, всеки ден с увеличаваща бройка (sport35)
И с това опитах,но наистина от 1 месец насам едва ставам от леглото,заради ужасните болки в кръста.Понеже все някой от двамата ми е в ръцете наврян.Взех си велоергометър,но с него си помагам само за бедрата.А корема пак си седи Sad
Така когато бех в родилното имаше една мама слаба като скакалец но въпреки че беше родила корема и стоеше все едно е в 5-я месец и понеже беше с операция нямаше как да слага и колан а си го подпираше с ръка и при въпроса и към доктора дали ще се прибере той каза че требват страшно много усилия а и не се знае дали ще се прибере понеже коремните мускули и били страшно разтегнати .Така че ако си имала много голям корем по време на бременността може и така да си остане  Lips Sealed
Ихааа браво бе,аз това не го знаех,моя корем беше голяммммммм и доста се разширих.Ух и още си го имам Lips Sealed Lips Sealed
много е гадно. аз качих 22кг с малката.10 свалих при раждането. свалих и още 6,но и моя корем си стой.И стягащи колани слагах и какво ли не ,ама пустия "кембак" не се маха. Сега ще почвам уж диета на Пиер Дюкан ,че да си се върна на ученическите си килограми Smiley и коремни преси ,но след 2-3-4 месеца ще се види има ли резултат
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #128 -: Декември 18, 2010, 19:31:03 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка,няма нищо страшно от операцията WinkМоите близненца бяха и двете седалищно и докторите категорично отказаха да ме мъчат за нормално раждане Huh?Единсвеното,което не  ми хареса е ,че не чух първия им бебешки плач Sad
ако ражда в София ще го чуе ,там операциите не ги правят с пълна упойка ,поне за Майчин Дом е така .Аз и за това искам и второто да родя там ,че ме е страх с пълната особено тук в Монтана направо съм стресирана и неща и да чуя да родя тук  Cheesy
За кога е щастливото събитие?
13.04  Cheesy
ох овне Smiley
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Декември 19, 2010, 07:17:41 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Здравейте и от мен една идея за мамата със седалищното бебе -здравей мила имам някакъв блед спомен от моята гинек-а че за обръщането може да стане и в последния момент дори часове преди раждането и маи какво ти е било натоварването в 7 м ако си лежала или стояла праваПробвай да легнеш и си вдигни краката на стената може гравитацията да го обърне (laugh1).Ако всичко друго е ок -тоновете ...може да си е мързелче и така да му е кеф SmileyПросто спри да мислиш за това че хормоните ти ще полудеят от притесненията а си кажи че само ще се завърти точно когато трябва и ще стане -незабравяй силата на мисълта -хората книги са изписали за това -просто не го мисли и се успокой  Wink
Дали се сещаш да си имала усещането че се преобръща няколко пъти при мен беше така направо го усетих като завъртане един път така един път с краката а като легнех имах чувството че прави обиколки в корема ми (low5) а като си застана добре пък падна ниско имах усещането че ще го изтърва и доки така казваше ще падне да лежа мн ниско застана.А с каката нямах проблеми освен кг 20 би закръглих и към 1  1.2-3м бях ок ама през кърменето освен че не мръднах а и качих 2кг спрях да кърмя и лека полека ограничих хляба и минах на разделно хранене мн бърз ефект за 2 3м -8кг
В11м беше какта бях 60 а на 1.3м -52кг
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #130 -: Декември 19, 2010, 19:03:26 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка,няма нищо страшно от операцията WinkМоите близненца бяха и двете седалищно и докторите категорично отказаха да ме мъчат за нормално раждане Huh?Единсвеното,което не  ми хареса е ,че не чух първия им бебешки плач Sad
ако ражда в София ще го чуе ,там операциите не ги правят с пълна упойка ,поне за Майчин Дом е така .Аз и за това искам и второто да родя там ,че ме е страх с пълната особено тук в Монтана направо съм стресирана и неща и да чуя да родя тук  Cheesy
За кога е щастливото събитие?
13.04  Cheesy
ох овне Smiley
ох направо ми се реве  Cheesy и то мъжко овне а аз теле и ко се получава  Cheesy се с рогата и двамата хихихи
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
niki_neni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #131 -: Декември 19, 2010, 19:31:34 »
Раздели ТемаНагоре

Голямото ми момче беше седалищно,тъй и го родих (голям зор беше) по естествен начин.  Shocked
С малкия всичко беше ОК ,цялото раждане протече 4 мин.
На моя приятелка щеркаи пък се преобърна в последния момент.
Активен

1.Пощенските са за сметка на купувача,и за не платени такива пиша отрицателни оценки.
2.Коректна съм,бъдете и Вие.
3.Винаги поставям оценки.
4.За по-големи суми изисквам предварително плащане.
5.При сериозен интерес пишете на лични
6.Получавам пратки само по ПОЩАТА,АКО НЯМАМЕ ДРУГА УГОВОРКА.
7.ПАРИ НА ПРЕД НЕ ПРАЩАМ НА ПОТРЕБИТЕЛИ БЕЗ ОЦЕНКИ И С ОТРИЦАТЕЛНИ.МОЛЯ ЗА РАЗБИРАНЕ..
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=81458&profile_type=feedback
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #132 -: Декември 19, 2010, 21:03:51 »
Раздели ТемаНагоре

А на някоя мама получиха ли и се петна по лицето по време на бременността? На мен да и още не могат да се заличат(това при последната ми бременност). (sad1)
Активен
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #133 -: Декември 20, 2010, 08:34:02 »
Раздели ТемаНагоре

А на някоя мама получиха ли и се петна по лицето по време на бременността? На мен да и още не могат да се заличат(това при последната ми бременност). (sad1)


О да ме видиш мен  Smiley,имам още от първата бременност.Лятото много се виждат,зимата се заличават малко от малко.Сега при втората ми бременност си имам нови придобивки  Sad ,по челото .Постоянно се мажа със слънце защитен крем ,много висок фактор(целогодишно),защото от слънцето още повече се виждат.
Преди като имах възможност си купувах ,скъпи кремове уж за заличаване,но честно казано няма ефект.
Явно и ти си с по бяла кожа и сме предразположени към появата им.
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #134 -: Декември 20, 2010, 09:33:45 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувала,че петна се появяват на по-тъмни жени,заради натрупването на меланин в кожата..Да,обаче имам две познати,които са бели като сняг и пак имаха петна.И двете се оправиха няколко месеца след раждането,без да са правили нищо особено.Чувала съм за някакъв крем на Ла Рош,ама не го знам какъв е,просто съм го чувала,че върши работа..
На мен ми се появи линеа негра през последните месеца на бремеността и ми се махна окончателно може би 7-8 месеца след раждането..Беше ми малко криво,щото корема ми беше върнал старото си положение,изглеждаше добре,отново си носех по-късите блузки,ама тая линия ми е..ваше майката..Та представям си какво ви е на вас,които имате петна по лицето..сигурно има някакво решение за въпроса,но едва ли се оправя с магическа пръчка Sad
Активен




Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: