{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ви дразни в мъжът до вас.........  (Прочетена 5026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #30 -: Февруари 04, 2011, 13:38:21 »
Раздели ТемаНагоре

Каке и моя е болезнено ревнив , имах си една дружка , педерастче , сладко момче , е чак от него ме ревнуваше , но когато подметна една две думи за домакинята Има ли мъже там и т.н. , теглих граница и му казах да внимава да не я прекрачва , не стига че по цял ден съм дома ами сега и сайтчето да ми гледа верефно ааааааааааааааа
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 04, 2011, 15:57:17 »
Раздели ТемаНагоре

Каке и моя е болезнено ревнив , имах си една дружка , педерастче , сладко момче , е чак от него ме ревнуваше , но когато подметна една две думи за домакинята Има ли мъже там и т.н. , теглих граница и му казах да внимава да не я прекрачва , не стига че по цял ден съм дома ами сега и сайтчето да ми гледа верефно ааааааааааааааа
-ше требва да му ПОКАЖА твоя опит Winkтва "лично пространство"е готин термин,който му е чужд Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
r_petrova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 04, 2011, 23:41:10 »
Раздели ТемаНагоре

Оххх, то това нещо ревността не прощава никому.
Моя не е лош човек, в къщи няма нещо дето да не прави. И не дели работата на мъжка или женска. Не му пречи да сготви, изчисти и изпере докато аз съм на работа. Единственото нещо за което се караме, е тъпата му ревност. Добре че напоследък не се случва толкова често, колкото навремето, ама то винаги мога да го наритам, ако вземе да ми танцува много по нервите. (hassle2)
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 05, 2011, 09:56:11 »
Раздели ТемаНагоре

Оххх, то това нещо ревността не прощава никому.
Моя не е лош човек, в къщи няма нещо дето да не прави. И не дели работата на мъжка или женска. Не му пречи да сготви, изчисти и изпере докато аз съм на работа. Единственото нещо за което се караме, е тъпата му ревност. Добре че напоследък не се случва толкова често, колкото навремето, ама то винаги мога да го наритам, ако вземе да ми танцува много по нервите. (hassle2)
мило брееееееееееее Cheesyма тук се се Фалиме,а само ги плюеме бре!!!ше зема да те питам за адреса ти го прата моя армаган,па у колетОтвоя да ми препратиш! Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
skoki81
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 05, 2011, 10:20:48 »
Раздели ТемаНагоре

Оххх, то това нещо ревността не прощава никому.
Моя не е лош човек, в къщи няма нещо дето да не прави. И не дели работата на мъжка или женска. Не му пречи да сготви, изчисти и изпере докато аз съм на работа. Единственото нещо за което се караме, е тъпата му ревност. Добре че напоследък не се случва толкова често, колкото навремето, ама то винаги мога да го наритам, ако вземе да ми танцува много по нервите. (hassle2)
(laugh5) (laugh5)
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
r_petrova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 05, 2011, 10:26:45 »
Раздели ТемаНагоре

мило брееееееееееее Cheesyма тук се се Фалиме,а само ги плюеме бре!!!ше зема да те питам за адреса ти го прата моя армаган,па у колетОтвоя да ми препратиш! Tongue
Е да дееее, то аз само заради тъпата ревност го плюя, щото само това ме дразни. Инак го бива...все още де.  Cheesy
И то лошо няма да пратиш твойто, като остане някой и друг ден без манджа и без чисти дрехи /щото категорично отказвам да слугинствам/ или ще се научи и сам да го прави или ще се светне, че по-ценно и добро нещо на света от теб няма  Wink
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 05, 2011, 10:32:38 »
Раздели ТемаНагоре

мило брееееееееееее Cheesyма тук се се Фалиме,а само ги плюеме бре!!!ше зема да те питам за адреса ти го прата моя армаган,па у колетОтвоя да ми препратиш! Tongue
Е да дееее, то аз само заради тъпата ревност го плюя, щото само това ме дразни. Инак го бива...все още де.  Cheesy
И то лошо няма да пратиш твойто, като остане някой и друг ден без манджа и без чисти дрехи /щото категорично отказвам да слугинствам/ или ще се научи и сам да го прави или ще се светне, че по-ценно и добро нещо на света от теб няма  Wink
Cheesy Cheesy Cheesyнали-да се научи да цени Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #37 -: Февруари 12, 2011, 02:52:12 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви разкажа скорошна случка , понеже съм обсебена от подредеността на гардероба на малката , има 10 пъти повече дрехи от нас , и ги сортирам стриктно , а той като я облича рови като кокошка в тях , освен това , оставя малката да изкарва дрехите от шкафа , та веднъж тамън съм препрала, сгънала и прибрала всичко , и излизам прибирам се и стаята е като след обир , побеснях и му обявих война , заявих че повече нито ще пера нито ще редя НАДА, след няколко дни след като вече всички дрежи се въргаляха по пода и висяха по шкафчетата и тоалетката , малката направо остана без дрехи в шкафа , аз обаче стискам зъби , нооооо днес вече се пречупих , докато аз си доспивах взе че я изведе с домашни дрехи , и то не тия дето по принцип слагаме а дълбоки запаси , дето почти на нищо не мязат , не че нещо ама винаги съм се гордяла че малката е с най-добрия гардероб измежду познатите ни . И как мислите разбрах , звъни ми приятелка и направо ме пита , "Абе Дао , какво става с вас ?" аз в просъница не загрявам и питам тоест отговора-  "Ами ей сега се видяхме с мъж ти и малката , и ама да не ми се сърдиш , ама малката беше с някакви умопомрачителни дрехи" Прибират се те и глеам , един раздърпан пуловер , подарък от бабата , дето не съм и го слагала и веднъж , защото е наследствен от пра-пра-пра-пра предците ми ,пуловера оранжев ама ярко  , долнище от анцунг розаво цялото на топчета , якето едно шушкаво зелено , абе ПЪЛНА СКРЪБ ви казвам , е предадох се , днес подредих и се примирих , просто наистина мъжете не стават за всичко , не са като нас , единственото в което ме превъзхожда е физическата сила , и то не много де , а да и по знанието за коли и т.н. , но по всеки други параграф не просто ми диша прахта ами и аз не знам ............
Така че дами не знам кокво повече да кажа освен
Кажи му МЪЖ и повече не говори
Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: