{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен продавач Lady_di  (Прочетена 7507 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
marinamasych
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 303

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 21, 2011, 21:44:16 »
Раздели ТемаНагоре

Купих от нея шапка от естествен косъм от съседния сайт, която беше сложена за НОВО състояние, а получих разсъхнала  като мумия и отгоре на всичко плешива.
Бяхме се договорили, че ще пратим едновременно, аз парите, а тя стоката. Аз платих 25лв+2 лв пощенски, които не са 3 стотинки, а тя ми казва, че за толкова пари , такова състояние и всеки си има свои критерии за хубаво и лошо. Но в описанието стоката пишеше, че е НОВА, а снимките са били направени само отстрани, за да не се виждат дефектите. Тя ми каза, че ако не я харесвам, да я снимам и да я пускам за продажба, т.е. да излъжа и другите такива като мен? Хем другата продавачка ме предупреждаваше, че лъже с описанието. Но тъй като досега никой не ме лъгал й се доверих.Напразно. И в същия ден, когато й пратих парите,премахна обявата и кара нататък, а има само положителни оценки , но когато я попитах защо я е премахнала ми каза, че няма значение от оценките, че хора с много положителни също лъжат.Сега се уверих в това.После админитстраторите възстановиха обявата, за да има доказателство за измамата и извършената сделка.
А тука тази жена е  само с положителен рейтинг.Помолих я да ми върне парите, а аз да й върна стоката, а тя ме изкара лъжкиня,че стоката е била перфектна, а аз съм я изхабила (за 15 минути откакто я получих). Нямам си друга работа, само да скубя шапка и да я суша, за да се поразсъхне, не е ли така.А тя направо хрупа в ръцете, като пергамент, а не като нова кожа.
Тук видях, че края на миналата година тази жена е пуснала темата за некоректна продавачка, която й е продала фотоапарат, който не бил работил. И не й е върнала парите.И мен ме излъга сега по същия начин.Редно ли е това? Май този способ е взаимствала,  за да изкара загубените пари от другите купувачи. Ето и нейния пост в този сайт:
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=613.0

Пускам линка към тази шапка, за да видите за какво става въпросът.
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=126060
Освен това, след всичките опити да се разберем като бели хора, подадох жалба в полиция, така че ще видим какво ще се получи. Ако полицията не може да направи нищо, ще търсим други начини да се накаже некоректното поведение на такива лица в Интернет. Дори ако трябва ще подадем граждански иск, с много скъп адвокат, който задължително ще спечели делото и всичките разходи ще й се наложи да ги заплати некоректната продавачка.

В цялата работа изобщо не става въпрос за сумата, а ме яд за такова отношение в сайт, който хората разчитат основно на показаните оценки и взаимното доверие.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 21, 2011, 21:59:02 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #2 -: Януари 21, 2011, 22:01:52 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 21, 2011, 22:04:02 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
То хубаво, но и при нас се наводни с некоректни. За няколко дни що чудо настана Sad Пък и не мисля, че като някой е некоректен там ще е коректен тук
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 22:06:44 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Януари 21, 2011, 22:06:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
То хубаво, но и при нас се наводни с некоректни. За няколко дни що чудо настана Sad

Имаме 3 теми от които 2 са на приключване мисля. Писал съм на потребителите и мисля, че ще се оправят нещата.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 21, 2011, 22:08:20 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
То хубаво, но и при нас се наводни с некоректни. За няколко дни що чудо настана Sad

Имаме 3 теми от които 2 са на приключване мисля. Писал съм на потребителите и мисля, че ще се оправят нещата.
Дано Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 22, 2011, 09:03:27 »
Раздели ТемаНагоре

Купих от нея шапка от естествен косъм от съседния сайт, която беше сложена за НОВО състояние, а получих разсъхнала  като мумия и отгоре на всичко плешива.
Бяхме се договорили, че ще пратим едновременно, аз парите, а тя стоката. Аз платих 25лв+2 лв пощенски, които не са 3 стотинки, а тя ми казва, че за толкова пари , такова състояние и всеки си има свои критерии за хубаво и лошо. Но в описанието стоката пишеше, че е НОВА, а снимките са били направени само отстрани, за да не се виждат дефектите. Тя ми каза, че ако не я харесвам, да я снимам и да я пускам за продажба, т.е. да излъжа и другите такива като мен? Хем другата продавачка ме предупреждаваше, че лъже с описанието. Но тъй като досега никой не ме лъгал й се доверих.Напразно. И в същия ден, когато й пратих парите,премахна обявата и кара нататък, а има само положителни оценки , но когато я попитах защо я е премахнала ми каза, че няма значение от оценките, че хора с много положителни също лъжат.Сега се уверих в това.После админитстраторите възстановиха обявата, за да има доказателство за измамата и извършената сделка.
А тука тази жена е  само с положителен рейтинг.Помолих я да ми върне парите, а аз да й върна стоката, а тя ме изкара лъжкиня,че стоката е била перфектна, а аз съм я изхабила (за 15 минути откакто я получих). Нямам си друга работа, само да скубя шапка и да я суша, за да се поразсъхне, не е ли така.А тя направо хрупа в ръцете, като пергамент, а не като нова кожа.
Тук видях, че края на миналата година тази жена е пуснала темата за некоректна продавачка, която й е продала фотоапарат, който не бил работил. И не й е върнала парите.И мен ме излъга сега по същия начин.Редно ли е това? Май този способ е взаимствала,  за да изкара загубените пари от другите купувачи. Ето и нейния пост в този сайт:
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=613.0

Пускам линка към тази шапка, за да видите за какво става въпросът.
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=126060
Освен това, след всичките опити да се разберем като бели хора, подадох жалба в полиция, така че ще видим какво ще се получи. Ако полицията не може да направи нищо, ще търсим други начини да се накаже некоректното поведение на такива лица в Интернет. Дори ако трябва ще подадем граждански иск, с много скъп адвокат, който задължително ще спечели делото и всичките разходи ще й се наложи да ги заплати некоректната продавачка.

В цялата работа изобщо не става въпрос за сумата, а ме яд за такова отношение в сайт, който хората разчитат основно на показаните оценки и взаимното доверие.
Хубаво е че предупреждаваш тук,защото в съседите за сега на дамата и е ,,горещо,,та предполагам ще върти бизнеса си тук CoolПоздравявам те за предприетите мерки,такива хора трябва да бъдат спирани навреме,надявам се с по малко нерви да си решиш проблема!Ако има още недоволни от тази продавалка, те ще се включат и тук,така че би трябвало да се стресне Лейдито и да спре да пробутва вехтории Lips Sealed
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 22, 2011, 11:22:54 »
Раздели ТемаНагоре

МИЛИЧКА,ТО АКО СЕ ЗАХВАНЕМЕ ВСИЧКИТЕ,КОИТО СМЕ ПАТИЛИ ОТ ТАКИВА ВЕХТОШАРКИ...ШЕ ВДИГНЕМЕ РЕЙТИНГА ДОСТА НА ПРАВОВИЯ СЕКТОР WinkЕХ,ЗАЩО ПРЕДИ ЕДИН МЕСЕЦ НЕ МОЖЕХ И АЗ ДА СИ КАЧВАМ СНИМКИТЕ САМА,А СЕ МОЛЕХ НА СИНЕТО...СЕГА НЯКОЯ СЕЩАШ ЛИ СЕ КЬДЕ ЩЕШЕ ДА Е НАВРЯНА Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
lady_di
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 22, 2011, 13:07:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
Пиша тук не да се защитавам,просто ми омръзна глупоста и наглостта на тази потребителка.Никога няма да се съглася с нея!Аз знам какво съм изпратила(и не само аз!)Когато я опаковах около мен имаше още 3 човека,които също могат да докажат!Не може така,след като нещо не ти хареса,и след като не се съгласих да върна парите,стоката се съсипва и намираш начин да изкараш другия некоректен.Това  е супер клевета,само,че никой не иска да разбере!Не за 15минути-по-малко време е нужно,когато човек реши да скъса или да съсипе дадено нещо.Казах вече,за да си върнеш парите сигурно и на други подлости си способна?Не мисля да се занимавам повече с теб,защото не съм виновна за нищо.Не забравяй,че аз също мога да заведа дело за клевета,така,че ще изчакам полицията,не ме заплашвай с нея!Не съм съгласна да ми вменяваш вина,и да настройваш всички останали,до сега никой не съм завлякла,точно за това не съм си сменила ника и в другия сайт.Аз също мога да пусна тема за теб,но предпочитам да си спестя нервите.Има си органи,които ще разрешат случая.
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 22, 2011, 17:48:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
Пиша тук не да се защитавам,просто ми омръзна глупоста и наглостта на тази потребителка.Никога няма да се съглася с нея!Аз знам какво съм изпратила(и не само аз!)Когато я опаковах около мен имаше още 3 човека,които също могат да докажат!Не може така,след като нещо не ти хареса,и след като не се съгласих да върна парите,стоката се съсипва и намираш начин да изкараш другия некоректен.Това  е супер клевета,само,че никой не иска да разбере!Не за 15минути-по-малко време е нужно,когато човек реши да скъса или да съсипе дадено нещо.Казах вече,за да си върнеш парите сигурно и на други подлости си способна?Не мисля да се занимавам повече с теб,защото не съм виновна за нищо.Не забравяй,че аз също мога да заведа дело за клевета,така,че ще изчакам полицията,не ме заплашвай с нея!Не съм съгласна да ми вменяваш вина,и да настройваш всички останали,до сега никой не съм завлякла,точно за това не съм си сменила ника и в другия сайт.Аз също мога да пусна тема за теб,но предпочитам да си спестя нервите.Има си органи,които ще разрешат случая.
Е това е страшно нахалство-та къде е снимката която да докаже това,дай да я видим в крайна сметка,твойте трима човека дето ще го докажат ще кажат ли че е била НОВА с етикет защото ти така си я обявила,откъде накъде шапката е в състояние Ново,та тя е на сто години то си личи Roll EyesСлед като си я обявила за НОВА, а тя не е защо, продължаваш да си измисляш други причини?Обявата ти я върнаха и ти много бързо спря да нападаш момичето,а и не виждам някой да не се е възмутил от лъжите ти!За обида може момичето спокойно да те съди,тъй като и сега в поста си пак си позволяваш да я характеризираш с обидни думи!Как може за някакви пари да станеш за посмесище-просто не ми го побира акъла Roll Eyes
« Последна редакция: Януари 22, 2011, 18:45:11 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 22, 2011, 17:49:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
Пиша тук не да се защитавам,просто ми омръзна глупоста и наглостта на тази потребителка.Никога няма да се съглася с нея!Аз знам какво съм изпратила(и не само аз!)Когато я опаковах около мен имаше още 3 човека,които също могат да докажат!Не може така,след като нещо не ти хареса,и след като не се съгласих да върна парите,стоката се съсипва и намираш начин да изкараш другия некоректен.Това  е супер клевета,само,че никой не иска да разбере!Не за 15минути-по-малко време е нужно,когато човек реши да скъса или да съсипе дадено нещо.Казах вече,за да си върнеш парите сигурно и на други подлости си способна?Не мисля да се занимавам повече с теб,защото не съм виновна за нищо.Не забравяй,че аз също мога да заведа дело за клевета,така,че ще изчакам полицията,не ме заплашвай с нея!Не съм съгласна да ми вменяваш вина,и да настройваш всички останали,до сега никой не съм завлякла,точно за това не съм си сменила ника и в другия сайт.Аз също мога да пусна тема за теб,но предпочитам да си спестя нервите.Има си органи,които ще разрешат случая.
Shocked За каква клевета говориш-то ти нямаш доказателства за НОВОТО състояние на шапката Shockedзащо не я снима както трябва, а само една снимка отстрани?И какво има да и харесва-ти и продаваш шапка Нова-а тя не получава такава,това си е чиста лъжа и не съответства на описанието на обявата ти и достатъчно основание да върнеш парите на момичето!Защо след като е имало друга желаеща да я купи не я продаде на нея,откъде на къде ти ще решаваш дали да и върнеш парите  Shockedда не си  в правото си-парите са си нейни и ти си ги присвоила благодарение на подвеждащото състояние на обявата,която си изтрила веднага след като си пробутала шапката!Нямам думи!
« Последна редакция: Януари 22, 2011, 19:35:17 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 22, 2011, 22:37:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
Пиша тук не да се защитавам,просто ми омръзна глупоста и наглостта на тази потребителка.Никога няма да се съглася с нея!Аз знам какво съм изпратила(и не само аз!)Когато я опаковах около мен имаше още 3 човека,които също могат да докажат!Не може така,след като нещо не ти хареса,и след като не се съгласих да върна парите,стоката се съсипва и намираш начин да изкараш другия некоректен.Това  е супер клевета,само,че никой не иска да разбере!Не за 15минути-по-малко време е нужно,когато човек реши да скъса или да съсипе дадено нещо.Казах вече,за да си върнеш парите сигурно и на други подлости си способна?Не мисля да се занимавам повече с теб,защото не съм виновна за нищо.Не забравяй,че аз също мога да заведа дело за клевета,така,че ще изчакам полицията,не ме заплашвай с нея!Не съм съгласна да ми вменяваш вина,и да настройваш всички останали,до сега никой не съм завлякла,точно за това не съм си сменила ника и в другия сайт.Аз също мога да пусна тема за теб,но предпочитам да си спестя нервите.Има си органи,които ще разрешат случая.
Shocked За каква клевета говориш-то ти нямаш доказателства за НОВОТО състояние на шапката Shockedзащо не я снима както трябва, а само една снимка отстрани?И какво има да и харесва-ти и продаваш шапка Нова-а тя не получава такава,това си е чиста лъжа и не съответства на описанието на обявата ти и достатъчно основание да върнеш парите на момичето!Защо след като е имало друга желаеща да я купи не я продаде на нея,откъде на къде ти ще решаваш дали да и върнеш парите  Shockedда не си  в правото си-парите са си нейни и ти си ги присвоила благодарение на подвеждащото състояние на обявата,която си изтрила веднага след като си пробутала шапката!Нямам думи!
Момичета,запазете добрият тон и се разберете по нормален начин!!Глупаво е да се карате за някаква си шапка!!За да се спестят подобни разправий,мисля че задължително условие в сайта трябва да се въведе и опциятя:Можеш да върнеш продукта в 7-дневен срок от получаването му!!Аз на всяка една мацка,желаеща да купи или размени нещо с мен съм казала,че може да ми го върне,ако не отговаря на очакванията!!!Все пак не сме бутк!!!Бъдете честни помежду си!!!Продавачката да си приеме стоката обратно!!А купувачката да поеме поне разходите по връщането-това за мен е нормално отношение!!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
marinamasych
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 303

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 22, 2011, 23:17:45 »
Раздели ТемаНагоре

Май наистина съм много нагла, че искам да си върна парите за негодната стока. Тук вече не става дума за шапката , чиято кожа сигурно е била направена по времената на фараоните и мога да направя една експертиза за това. Мила, твоите свидетели не могат да я изсушат толкова, за да хрупа и да я оплешиват на големите дупки. Аз имам в наличност този боклук, а ти какво имаш, само тази снимка по която я купих.Толкова съм нагла, че  те момолих 5 минути след като се прибрах  у дома от пощата с този парцал да ми върнеш парите. Само с това съм виновна, че не искам дв плащам за боклуци.Ама има и други хора, които ти си излъгала и те могат също да разкажат тук техните впечатления.  Оправдавай се колкото искаш. Аз вече подадох жалбата. И ще те гоня до край.
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 23, 2011, 08:24:58 »
Раздели ТемаНагоре

Ума ми не го побира. За два дни n на брой теми за некоректно описание и почти никаква комуникация и чувство за вина у виновния.
Как може такова нещо Huh?
ОФФ - ми за тази шапка щом искат 25 лв, моята да я пусна за 60 Smiley

Държа да подчертая, че тази сделка е извършена в Продавалника. Дамата споменава некоректната за да знаем и ние тук!
Пиша тук не да се защитавам,просто ми омръзна глупоста и наглостта на тази потребителка.Никога няма да се съглася с нея!Аз знам какво съм изпратила(и не само аз!)Когато я опаковах около мен имаше още 3 човека,които също могат да докажат!Не може така,след като нещо не ти хареса,и след като не се съгласих да върна парите,стоката се съсипва и намираш начин да изкараш другия некоректен.Това  е супер клевета,само,че никой не иска да разбере!Не за 15минути-по-малко време е нужно,когато човек реши да скъса или да съсипе дадено нещо.Казах вече,за да си върнеш парите сигурно и на други подлости си способна?Не мисля да се занимавам повече с теб,защото не съм виновна за нищо.Не забравяй,че аз също мога да заведа дело за клевета,така,че ще изчакам полицията,не ме заплашвай с нея!Не съм съгласна да ми вменяваш вина,и да настройваш всички останали,до сега никой не съм завлякла,точно за това не съм си сменила ника и в другия сайт.Аз също мога да пусна тема за теб,но предпочитам да си спестя нервите.Има си органи,които ще разрешат случая.
Shocked За каква клевета говориш-то ти нямаш доказателства за НОВОТО състояние на шапката Shockedзащо не я снима както трябва, а само една снимка отстрани?И какво има да и харесва-ти и продаваш шапка Нова-а тя не получава такава,това си е чиста лъжа и не съответства на описанието на обявата ти и достатъчно основание да върнеш парите на момичето!Защо след като е имало друга желаеща да я купи не я продаде на нея,откъде на къде ти ще решаваш дали да и върнеш парите  Shockedда не си  в правото си-парите са си нейни и ти си ги присвоила благодарение на подвеждащото състояние на обявата,която си изтрила веднага след като си пробутала шапката!Нямам думи!
Момичета,запазете добрият тон и се разберете по нормален начин!!Глупаво е да се карате за някаква си шапка!!За да се спестят подобни разправий,мисля че задължително условие в сайта трябва да се въведе и опциятя:Можеш да върнеш продукта в 7-дневен срок от получаването му!!Аз на всяка една мацка,желаеща да купи или размени нещо с мен съм казала,че може да ми го върне,ако не отговаря на очакванията!!!Все пак не сме бутк!!!Бъдете честни помежду си!!!Продавачката да си приеме стоката обратно!!А купувачката да поеме поне разходите по връщането-това за мен е нормално отношение!!!
То това е идеята-само че продавачката не е съгласна и не виждам защо?И аз съм на същия принцип-ако не го харесат връщам и ако не ми хареса на мен също!Но тук случая не е такъв,става въпрос за измам и продавачката не иска да си признае за нея камо ли да върне присвоените пари!Щеше да е супер ако всички мислим по един и същи начин,но някой хора мислят че след като нещо им е платено не са длъжни да връщат пари!Тона мисля е запазен до момента!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: