{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам съвет  (Прочетена 14682 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
juzefa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Януари 20, 2011, 19:09:34 »
Раздели ТемаНагоре

juzefa щом имаш позната в Шумен прати и ги на нея и така да се направи размяната .Спазвайте добрия тон а не се карайте
и аз искам всичко да приключи човешки но собственичката на маратонките се скри...едва ли скоро ще е на линия а и не отговаря  на ЛС,старая се да запазя добрия тон но вече две седмици се занимавам с нея че сега занимава и вас
Ще се появи  Wink и ще се разберете ,а ти се свържи с познатия в Шумен за да се уточните и му пращай маратонките.
утре ги пращам в Шумен дано скоро успея да се свържа и с продавалката за да се срещнат...ще пиша като има развитие
Активен
gab4i83
gab4i83
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 296


gab4i83 съм

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #76 -: Януари 21, 2011, 18:18:48 »
Раздели ТемаНагоре

прави сте,наистина трябва да се върнат паричките
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 20:19:32 от gab4i83 » Активен

Изпращам пощенски пратки с еконт наложен платеж /3лв .
С предимство са желаещите няколко обяви.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Януари 21, 2011, 18:20:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз разбрах това:
Капризна потребителка КУПУВА от теб маратонки за мъжа си. Той не ги харесва и тя иска да ти ги върне.

Ако беше някоя свястна с добър контакт - може, ама така - не може. Да е мерила като е с големи претенции.
ПП: Все пак ти си решаваш, но това е от мен
и аз така мисля Cool
Габче прочети цялата тема!!!
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Януари 21, 2011, 18:26:28 »
Раздели ТемаНагоре

Отначало alisa81 го представи така и затова поста ми в 1та стр на темата е такъв. След като видях снимките и juzefa сподели какво и се е случило през 2те седмици ми стана ясно, че имаме некоректно описание на стоката.
gab4i83 вече съм на мнение, че трябва да се върнат парите на момичето, защото е подведена
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #79 -: Януари 21, 2011, 19:55:52 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина и аз съм на мнение че парите трябва да се върнат , до кокото знам че бъдат пратени на посредник маратонките , и размяната ще е на живо , дръжте ме в течение за развитието на случея
Активен

juzefa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Януари 21, 2011, 21:57:11 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина и аз съм на мнение че парите трябва да се върнат , до кокото знам че бъдат пратени на посредник маратонките , и размяната ще е на живо , дръжте ме в течение за развитието на случея
разбрала съм се със момичето от шумен  да се срещната със продавалката да е всичко точно да съм сигурна че ще си получа парите....от вчера пиша на въпросната продавалка тя влиза и не ми отговаря какво да правя търпението ми се изчерпва искам всичко да приключи  ако може и модераторите да и пишат незнам вече как да постъпя
Активен
juzefa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Януари 21, 2011, 22:06:22 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина и аз съм на мнение че парите трябва да се върнат , до кокото знам че бъдат пратени на посредник маратонките , и размяната ще е на живо , дръжте ме в течение за развитието на случея
разбрала съм се със момичето от шумен  да се срещната със продавалката да е всичко точно да съм сигурна че ще си получа парите....от вчера пиша на въпросната продавалка тя влиза и не ми отговаря какво да правя търпението ми се изчерпва искам всичко да приключи  ако може и модераторите да и пишат незнам вече как да постъпя
ако мога и с полиция ще отида да и създам проблемите които тя ми натресе...писна ми от некоректно държание изумявам се колко теми се пускат на ден  за некоректни потребители 
Активен


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: