{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректно описание в обява - открийте разликите  (Прочетена 12558 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Януари 19, 2011, 15:23:18 »
Раздели ТемаНагоре

Всъщност като си продаваше количката -таратайка и изхарчи парите не е мислила ,сега е време да по мисли да си ги върне.
Еми ,не се оставяй така само с 30лв искай си цялата сума ,то много лесно така .Всеки ще почне по този начин да лъже и връща парички наполовина.
Ако е толкова зле да взема да й помогна финансово ,дано и се оправи положението.
Възмутена съм но краен предел .. Shocked
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Януари 19, 2011, 15:23:55 »
Раздели ТемаНагоре

Еми,добър наем плати за "добра"количка.
Живи и здрави да сте!
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Януари 19, 2011, 15:28:38 »
Раздели ТемаНагоре

eria, ZORI_135  както писах по-горе стигнали сме до решение. Дамата ще ми изпрати и една нейна обява, чиято стойност ще компенсира разликата.
Момичето постъпи правилно. Поне според мен.
Дано и двете си извадим поука от неприятната ситуация.
Пак казвам тежко и горко на този от, когото ще купувам. Ще бъде подлаган на разпит  Smiley
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 15:35:31 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Януари 19, 2011, 15:37:31 »
Раздели ТемаНагоре

аз познавам продавалката и искам да я защитя,мисля 4е след като е написала състояние,,добро,,е спазила правилата на саита.запозната съм с дадената ситуация.моми4ето го познавам и ми писа по този въпрос,виждала съм и коли4ката на живо и тези дефекти които показвате са от нормални следи от употреба,все пак коли4ката е ползвана един сезон,мисля 4е преди да купите нещо трябва хубаво да поразпитатане за да няма после сърдене и ,,некоректни потребители,,
За един сезон не би трябвало да изглежда така една детска количка.Мога да ти кажа че моята количка не един сезон ами 2 години съм я ползвала и е в пъти по -запазена от тази
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Януари 19, 2011, 16:03:47 »
Раздели ТемаНагоре

eria, ZORI_135  както писах по-горе стигнали сме до решение. Дамата ще ми изпрати и една нейна обява, чиято стойност ще компенсира разликата.
Момичето постъпи правилно. Поне според мен.
Дано и двете си извадим поука от неприятната ситуация.
Пак казвам тежко и горко на този от, когото ще купувам. Ще бъде подлаган на разпит  Smiley
А спокойно ще ти мине каквато си добричка  Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Януари 19, 2011, 17:10:46 »
Раздели ТемаНагоре

доста хора се опитват тук да си продадат "боклуците" и затова има толкова разочаровани потребители, някои ще кажат, ама моето не е боклук, а защо тогава всеки ден се пишат теми за некоректни потребители?аз също съм купувала количка втора ръка от съседния сайт, купих я от една мама от пловдив - tsetsa,  беше в мн.добро състояние, да не кажа отлично, ползвана беше 1 месец, за 65 лева, оказа се супер здрава, вярно видяхме я на място, огледахме я, беше си, както момичето я беше описало, без грам забележка.може би трябва такива неща да се видят на място и тогава да се вземат.

Според мен не е коректна снимката на количката, защото така изглежда без никакви забележки, а в действителност не е така
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 17:16:43 от gitadam » Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #66 -: Януари 19, 2011, 18:14:43 »
Раздели ТемаНагоре


emi9 не си се сетила мила да ми кажеш на мен да я видя преди да ти я пуснат  Undecided ама карай то вече всичко свърши  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Януари 19, 2011, 18:17:14 »
Раздели ТемаНагоре


emi9 не си се сетила мила да ми кажеш на мен да я видя преди да ти я пуснат  Undecided ама карай то вече всичко свърши  Lips Sealed
То малко се иска, ама навреме Smiley Хич не съобразих Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Януари 19, 2011, 23:14:11 »
Раздели ТемаНагоре

За мен снимката е правена много преди количката да се пусне за продажба защото изглежда перфектно
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Януари 20, 2011, 09:44:52 »
Раздели ТемаНагоре

аз познавам продавалката и искам да я защитя,мисля 4е след като е написала състояние,,добро,,е спазила правилата на саита.запозната съм с дадената ситуация.моми4ето го познавам и ми писа по този въпрос,виждала съм и коли4ката на живо и тези дефекти които показвате са от нормални следи от употреба,все пак коли4ката е ползвана един сезон,мисля 4е преди да купите нещо трябва хубаво да поразпитатане за да няма после сърдене и ,,некоректни потребители,,
За един сезон не би трябвало да изглежда така една детска количка.Мога да ти кажа че моята количка не един сезон ами 2 години съм я ползвала и е в пъти по -запазена от тази
Shocked Shocked Shocked Ползвана само един сезон , а изглежда така. Моята количка е возила не само моето дете, ами и още едно преди това и бих казала, че състоянието и е супер много добро. Никак не е постъпила продавалката коректно, щом не е упоменала фрапантни недостатъци,а сега да минава с това  оправдание.......Ами НЕ СЪМ СЪГЛАСНА!!!
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Януари 20, 2011, 09:48:37 »
Раздели ТемаНагоре

Ще заключа темата, защото смятам, че до ден - два въпросът ще е приключил.
Не мисля, че след като проблемът  е почти решен е нужно да се коментира състоянието на количката или подобни неща.
Всеки да си вади изводите сам за себе си и да се поучи от грешката ми.
Всички мерим с различен аршин.
За мен не са нормални следи от употреба, за продавачката са, за трети човек е различно.
Точка по въпроса.
Ще я отворя, когато има положителен резултат за мен Smiley


ПП Как пък никой не се сети да ми предложи количка ??  Cheesy ( и това го казвам абсолютно сериозно )
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 10:03:29 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #71 -: Януари 20, 2011, 15:26:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ще заключа темата, защото смятам, че до ден - два въпросът ще е приключил.
Не мисля, че след като проблемът  е почти решен е нужно да се коментира състоянието на количката или подобни неща.
Всеки да си вади изводите сам за себе си и да се поучи от грешката ми.
Всички мерим с различен аршин.
За мен не са нормални следи от употреба, за продавачката са, за трети човек е различно.
Точка по въпроса.
Ще я отворя, когато има положителен резултат за мен Smiley


ПП Как пък никой не се сети да ми предложи количка ??  Cheesy ( и това го казвам абсолютно сериозно )

Еми,Еми,мила Еми,реши се най-накрая да пуснеш тема.Казах ти аз,ама трябваше по-раничко да я пуснеш,а не да трошиш нерви...
Мила ми,бегачко,я вземи избЕгай от тука и не коментирай излишно,защото аз лично съм я виждала тая количка и искам да ти кажа,че на живо състоянието й е още по-плачевно.И вместо да защитаваш приятелката си,по-добре й кажи тя сама да се защити тук.
Еми ми се оплака още когато получи количката и изобщо не искаше да повдига тема за некоректно описание,просто защото си е добричка и всеки ,който е имал контакт с нея знае,че изобщо не е претенциозна.Явно обаче просто й е дошло в повече някое "културно" лс от твоята дружка...

Айде няма да пиша повече,защото така или иначе проблема вече очевидно се разрешава.
Еми,извинявай,че се включих,ама "леекинко" се ядосах на коментарите на бегачката.А такива коментари,нагли и безпочвени,как обичам............
О,и Еми,наистина цялата сума трябва да ти се възстанови.Ти хубаво си го казала-тя е с дете,ама и ти не си с коте все пак Wink
Успех,Емче и ме дръж в течение Smiley

А на другата потребителка с неточното описание искам да кажа,че аз също смятах да продавам количката си,двойна,за близнаци,за около 50лв.,защото също има следи от употреба,пък и за да помогна с кеф на друга близнашка мама,НО дори и за 50лв (от реални 275лв за колкото е купена),дефектите и забележките на моята количка са много по-малко отколкото на твоята количка....
За пореден път се убеждавам колко е ВАЖНО да се прави абсолютно точно описание на всеки един дори и дребен дефект при продажба.Е,аз ако попадна в ситуацията на продавачката ще умра от срам,честно ви казвам...Идеята на сайта не беше ли да си помагаме взаимно? Естествено,че всеки иска и някой лев,нормално,но предимно трябва да си помагаме и да не даваме лъжлива информация,само и само да си продадем нещата,нали?

Ама и аз уж нямаше да пиша,а то какво стана Wink
П.П. Емче,на теб направо ще ти подаря моята количка.Ако можеш да я разделиш и да си ползваш половината,само кажи Cheesy
Активен


emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Януари 20, 2011, 15:54:09 »
Раздели ТемаНагоре

Ще заключа темата, защото смятам, че до ден - два въпросът ще е приключил.
Не мисля, че след като проблемът  е почти решен е нужно да се коментира състоянието на количката или подобни неща.
Всеки да си вади изводите сам за себе си и да се поучи от грешката ми.
Всички мерим с различен аршин.
За мен не са нормални следи от употреба, за продавачката са, за трети човек е различно.
Точка по въпроса.
Ще я отворя, когато има положителен резултат за мен Smiley


ПП Как пък никой не се сети да ми предложи количка ??  Cheesy ( и това го казвам абсолютно сериозно )

Еми,Еми,мила Еми,реши се най-накрая да пуснеш тема.Казах ти аз,ама трябваше по-раничко да я пуснеш,а не да трошиш нерви...
Мила ми,бегачко,я вземи избЕгай от тука и не коментирай излишно,защото аз лично съм я виждала тая количка и искам да ти кажа,че на живо състоянието й е още по-плачевно.И вместо да защитаваш приятелката си,по-добре й кажи тя сама да се защити тук.
Еми ми се оплака още когато получи количката и изобщо не искаше да повдига тема за некоректно описание,просто защото си е добричка и всеки ,който е имал контакт с нея знае,че изобщо не е претенциозна.Явно обаче просто й е дошло в повече някое "културно" лс от твоята дружка...

Айде няма да пиша повече,защото така или иначе проблема вече очевидно се разрешава.
Еми,извинявай,че се включих,ама "леекинко" се ядосах на коментарите на бегачката.А такива коментари,нагли и безпочвени,как обичам............
О,и Еми,наистина цялата сума трябва да ти се възстанови.Ти хубаво си го казала-тя е с дете,ама и ти не си с коте все пак Wink
Успех,Емче и ме дръж в течение Smiley

А на другата потребителка с неточното описание искам да кажа,че аз също смятах да продавам количката си,двойна,за близнаци,за около 50лв.,защото също има следи от употреба,пък и за да помогна с кеф на друга близнашка мама,НО дори и за 50лв (от реални 275лв за колкото е купена),дефектите и забележките на моята количка са много по-малко отколкото на твоята количка....
За пореден път се убеждавам колко е ВАЖНО да се прави абсолютно точно описание на всеки един дори и дребен дефект при продажба.Е,аз ако попадна в ситуацията на продавачката ще умра от срам,честно ви казвам...Идеята на сайта не беше ли да си помагаме взаимно? Естествено,че всеки иска и някой лев,нормално,но предимно трябва да си помагаме и да не даваме лъжлива информация,само и само да си продадем нещата,нали?

Ама и аз уж нямаше да пиша,а то какво стана Wink
П.П. Емче,на теб направо ще ти подаря моята количка.Ако можеш да я разделиш и да си ползваш половината,само кажи Cheesy
Знаеш, че няма как да стане  Kiss
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Януари 20, 2011, 15:58:13 »
Раздели ТемаНагоре

Направо недоумявам с каква съвест някои хора си продават боклуците и след това пък твърдят, че били безупречни. Ако купувам количкав добро състояние аз лично бих очаквала леко избелял плат/ от прането  Cheesy/, поизтрити гуми и това е. Това са нормални следи от употреба. Петна, скъсано и счупено се споменава като забележка, независимо от обявеното състояние. Моята количка ие комбинирана на Чиполино и е купувана преди 3г и половина за големия ми син. Сега я ползвам вече година и с малкия и нито има скъсано, нито петна. И моиге деца са яли в количката, но ако нещо се изцапа се пере, а не се оставя во веки веков  Huh?
Според  мен трябва да се върнат парите и продавачката да си вземе количката. Пък оценката е редно да си остане отрицателна. Достатъчно негативни емоции си преживяла
Успех и дано всичо приключи добре  Kiss
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #74 -: Януари 20, 2011, 16:09:11 »
Раздели ТемаНагоре

Направо недоумявам с каква съвест някои хора си продават боклуците и след това пък твърдят, че били безупречни. Ако купувам количкав добро състояние аз лично бих очаквала леко избелял плат/ от прането  Cheesy/, поизтрити гуми и това е. Това са нормални следи от употреба. Петна, скъсано и счупено се споменава като забележка, независимо от обявеното състояние. Моята количка ие комбинирана на Чиполино и е купувана преди 3г и половина за големия ми син. Сега я ползвам вече година и с малкия и нито има скъсано, нито петна. И моиге деца са яли в количката, но ако нещо се изцапа се пере, а не се оставя во веки веков  Huh?
Според  мен трябва да се върнат парите и продавачката да си вземе количката. Пък оценката е редно да си остане отрицателна. Достатъчно негативни емоции си преживяла
Успех и дано всичо приключи добре  Kiss
Е то си е нормално количката да се пере отвреме-навреме,нали? Каква жена трябва да си,за да не я изпереш поне веднъж в годината или да не й зашиеш скъсаното? Ма то от уважение към себе си и собствените си деца най-малкото трябва да го правиш..Как може да оставиш плата на количката ти да се засече чак от мръсотия и бебето ти да спи вътре??? Оф,не ми се говори повече...Не искам да обвинявам никого,то всеки си знае хала,ама някои неща са смешни просто...
Активен




Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: