{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректно описание в обява - открийте разликите  (Прочетена 12533 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 18, 2011, 23:43:40 »
Раздели ТемаНагоре

наистина в обявата изглежда добре,а в твоите снимки е меко казано- съсипана!Жалко че има такива потребители тук!А те са много!! Sad
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 18, 2011, 23:45:39 »
Раздели ТемаНагоре

наистина в обявата изглежда добре,а в твоите снимки е меко казано- съсипана!Жалко че има такива потребители тук!А те са много!! Sad
Сега ще ме изкара, че аз съм я разпрала  Cheesy. Яд ме е, че се бях спряла и на друга количка, също в състояние "Добро", но с много снимки и точно и подробно описание. Момичето обаче ми отговори много късно  Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 18, 2011, 23:53:22 »
Раздели ТемаНагоре

наистина в обявата изглежда добре,а в твоите снимки е меко казано- съсипана!Жалко че има такива потребители тук!А те са много!! Sad
Сега ще ме изкара, че аз съм я разпрала  Cheesy. Яд ме е, че се бях спряла и на друга количка, също в състояние "Добро", но с много снимки и точно и подробно описание. Момичето обаче ми отговори много късно  Sad

Няма как да те изкара че ти си я разпрала,защото снимката й е някакси бегла и повърхностна-не обхваща дефектите.Просто са спестени,което не е коректно!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Януари 18, 2011, 23:53:25 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , твърдо съм да ти върне парите , ако искаш дай ми на ЛС телефона и ще и звънна , може пък да склони да и я върнеш или поне тя да ти върне 20-30 лева , пак няма да си се набутала , и с тях ще можеш да я оправиш , въпреки че аз не бих оправяла нещо за което съм дала пари за да е здраво , ще чакам телефона и
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 18, 2011, 23:59:46 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , твърдо съм да ти върне парите , ако искаш дай ми на ЛС телефона и ще и звънна , може пък да склони да и я върнеш или поне тя да ти върне 20-30 лева , пак няма да си се набутала , и с тях ще можеш да я оправиш , въпреки че аз не бих оправяла нещо за което съм дала пари за да е здраво , ще чакам телефона и
Ангелче, опитах деликатно да й кажа, че това е боклук и или да ми праща парите, а аз на нея количката или поне 20 - 25 лв да върне. Тази количка нито мога да я продам (срам ме е ) нито нищо.
Въпросната дама ясно ми отговори, че все пак е ползвана и за нея проблем нямало. Какво да очакваш от човек, който грам не се интересува и само се оправдава Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 19, 2011, 01:39:57 »
Раздели ТемаНагоре

аз познавам продавалката и искам да я защитя,мисля 4е след като е написала състояние,,добро,,е спазила правилата на саита.запозната съм с дадената ситуация.моми4ето го познавам и ми писа по този въпрос,виждала съм и коли4ката на живо и тези дефекти които показвате са от нормални следи от употреба,все пак коли4ката е ползвана един сезон,мисля 4е преди да купите нещо трябва хубаво да поразпитатане за да няма после сърдене и ,,некоректни потребители,,
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 19, 2011, 01:47:09 »
Раздели ТемаНагоре

аз познавам продавалката и искам да я защитя,мисля 4е след като е написала състояние,,добро,,е спазила правилата на саита.запозната съм с дадената ситуация.моми4ето го познавам и ми писа по този въпрос,виждала съм и коли4ката на живо и тези дефекти които показвате са от нормални следи от употреба,все пак коли4ката е ползвана един сезон,мисля 4е преди да купите нещо трябва хубаво да поразпитатане за да няма после сърдене и ,,некоректни потребители,,
Не оспорвам, че състоянието на стоката принципно отговаря на "Добро", а това, че нарочно (или не) е спестила дефектите. Мислиш ли, че човек със здрав разум при наличието в обявата на  снимки, като тези, които аз съм направила,  би дал 55лв Huh? Пък и честно да си кажа и през акъла не  ми мина при тази снимка и цена да питам за , счупено, разкъсано и т.н. Когато аз продадох предишната ми количка (ползвана повече от един сезон) тя бе перфектна. Без разпрано и раздрано.Извинявай ама доматите не ги ям с колците.
И още нещо. Като са нормални следи от употреба защо не са описани. Да давам ли пример как би трябвало да изглежда описанието на стока в състояние "Добро" ?
Ще очаквам да пише не само на теб, но и на мен. Единственото, което искам е ако не приеме връщане на количката да ми изпрати 50 % от стойността на количката, т.е. 25 лв. Толкова бих дала за състоянието в което е. А самата количка ще пусна в раздел подарявам.
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 01:55:07 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 19, 2011, 01:54:31 »
Раздели ТемаНагоре

а ти попита ли за вси4ки дефекти(забележки) на ли4ни.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Януари 19, 2011, 01:58:23 »
Раздели ТемаНагоре

а ти попита ли за вси4ки дефекти(забележки) на ли4ни.
Попитах защо като е нова количка ( все пак е на около 9 месеца) не я иска вече. На добра воля ме предупреди, че колелата се вадели.Толкова.Ако ми беше казала за тези "забележки" нямаше да се прецакам никога.Или поне не за тези пари. За скъсаното по коша за багаж съм склонна да повярвам, че не е видяла, макар да вади очите. Но за раздраното от 12 см. не може да ме убеди, че е пропуснала да види и спомене.
Също така смело твърдя, че снимката е подвеждаща. На нея  т.нар. маншони си изглеждат съвсем здрави.
Претенциите ми ги изразих. При състояние "Добро" се подразбира, че има забележки. Би следвало те да се посочат точно и коректно.
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 02:08:24 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 19, 2011, 02:07:30 »
Раздели ТемаНагоре

е след като те е предупредила 4е колелата се вадели,това не го ли от4ете като голям проблем и да не я вземаш.зна4и едно разпрано 12см ти е големия проблем то така излиза,аз тази коли4ка съм я виждала в градинката(от един град сме )и мисля 4е тези неща по снимките които си направила въобще не се виждат,то 4овек ако ре4е и на обява от ,,много добро,,може да сложи лупа и да напави снимки като за боклука.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Януари 19, 2011, 02:11:52 »
Раздели ТемаНагоре

е след като те е предупредила 4е колелата се вадели,това не го ли от4ете като голям проблем и да не я вземаш.зна4и едно разпрано 12см ти е големия проблем то така излиза,аз тази коли4ка съм я виждала в градинката(от един град сме )и мисля 4е тези неща по снимките които си направила въобще не се виждат,то 4овек ако ре4е и на обява от ,,много добро,,може да сложи лупа и да напави снимки като за боклука.
Колелата на всяка количка се вадят. Имат т.нар. пъпки, които веднъж сложени като хората не мърдат. Мога да те уверя, че разпраното и раздрано се вижда с просто око. Не става въпрос за сантиметър или два, а за цели 12 !!!
Утре на дневна светлина специално за теб ще направя снимки в едър план, пък да видим дали се вижда или не.
За теб естествено следите от употреба може да са нормални. За мен да не са. За трети човек - различно. Според мен трябваше да ги опише.
И кога за последно я видя тази количка в градинката ?
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 02:15:39 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Януари 19, 2011, 02:15:32 »
Раздели ТемаНагоре

добре направи,само недей много да разпорваш 4е аз тая коли4ка съм я виждала и знам как изглежда.лека нощ
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 19, 2011, 02:17:09 »
Раздели ТемаНагоре

добре направи,само недей много да разпорваш 4е аз тая коли4ка съм я виждала и знам как изглежда.лека нощ
Скъпа "адвокатке", интерес да разпорвам нямам. Както изглежда милата ти дружка няма да си приеме стоката. Каква ми е файдата да съсипвам количката допълнително Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Януари 19, 2011, 02:19:39 »
Раздели ТемаНагоре

из4акай и тя да се вклю4и в темата,ти кво из4ака да стане нощно време да я пуснеш та тя да не може да се защити е нормално.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 19, 2011, 02:27:40 »
Раздели ТемаНагоре

из4акай и тя да се вклю4и в темата,ти кво из4ака да стане нощно време да я пуснеш та тя да не може да се защити е нормално.
Ако искаш да знаеш първо й писах на ЛС. Отговори ми на 2 съобщения и изобщо не се заинтересува. След, което писах за съвет до Модератор и чак след това пуснах темата ( пратила съм й линк). Даже нямах и достъп до обявата, но благодарение на Админ дадох линк (така е редно) Ако се върнеш в началото и прочетеш ще видиш, че споменавам :
"Black_ice - за момента няма да обявя името поради две причини. Първо все още не мога да намеря линк на обявата (информирала съм и съм потърсила помощ от Мод), защото смятам, че трябва да се види самата обява и да се даде шанс и на другата страна и второ, дамата "побърза" да излезе от сайта и явно ще си получи ЛС-то с линк към темата утре."
Също така никъде в заглавието или в темата не съм си позволила да напиша потребителското й име. То стана ясно, след приложеният линк към обявата. Мисля, че съм достатъчно коректна.
И не съм чакала да стане 2 часа. Просто сън не ме хваща от нерви, пък се опитвам да обясня и на теб моята гледна точка. Нали така е редно.
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 02:33:11 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: