{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректно описание в обява - открийте разликите  (Прочетена 12556 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 18, 2011, 22:06:29 »
Раздели ТемаНагоре

Много съм бясна и ще го карам накратко.
Купувам количка в състояние "Добро" http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=91056  и в интерес на истината стоката си отговаря на правилата на форума, НО когато изрично попитах защо иска да я продава като й е толкова удобна и т.н. ми се отговори, че си харесала друга и единственият проблем е, че колелата й се вадят.
Обявата съдържаше горе долу следното " Купувана тази пролет (модела действително е 2010г.) ето и линк за повече инфо".
Следва линк към сайта на Чиполино, където има характеристики и размери.
Получавам количката (55лв, нова е 96лв) и още в офиса на Еконт очите ми се спират на мръсен сенник и съдрано по кошницата за багаж. Казах си здраве да е, спестила ми е информация това да са й проблемите на количката. И от този ден нататък всеки божи ден откривам нови и нови дефекти. Два дни стоях без интернет ( мога да докажа) и нямаше как да информирам продавачката , че желая или да ми възстанови част от сумата или да си й върна количката (за моя сметка), а тя на мен парите.
За момента няма да пускам ЛС-тата. Няма и името й да кажа.
Давам снимки. Да, за състояние "Добро" си отговаря, но повтарям се, дефектите не бяха описани в обявата.
В крайна сметка смятам, че е редно при дословно описани дефекти аз да преценя дали да дам 50 и отгоре лева или не.
Качвам само част от снимките, че не ми позволява повече.
Уж трябваше да е сбито и кратко, ама .....
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 23:11:59 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 18, 2011, 22:20:14 »
Раздели ТемаНагоре

Ето и още малко снимки в допълнение.
От ЛС-тата, които си разменихме ми стана ясно, че госпожата хич не я интересува и няма намерението нито да си приеме количката, нито да потърсим начин и да стигнем до консенсус. От мен тя си има отрицателна и нищо на света не може да ме убеди, че за  стока само с посочено състояние, но без описани конкретни дефекти я нарежда сред коректните потребители.
Не знам аз ли не съм в ред, че описвам всяка възможна забележка и очаквам същото.
Сн. 1 - разпореното е около 12 см
Сн. 2 - маншонът е скъсан на няколко места и на двете предни колела
Сн. 3 и 4 - разпореният кош ( при нея не било така, а гарантирам, че Еконт я бяха опаковали грижливо)
Сн. 5 - още малко разпорено
Сн. 6 - мръсотията по сенника (има и още снимки, но как да е), която цитирам "зацапаното е толкова малко, че просто не искам да го коментирам"
Интересното бе, че когато и й изброих дефектите се започнаха обясненията. Това така, това не било така, третото не знам си какво. Въпросът ми е ЗАЩО като знае за тях не ги описа в обявата Huh?
За огромно мое съжаление не пазя линк към обявата, но който трябва е информиран.
Продължавам да твърдя, че е мое право да преценя дали ще прежаля 55лв при описани дефекти или не.. Може пък да съм искала мръсна и с много забележки количка, кой знае.......Но аз преценявам дали ме устройва.
В заключение - да му мислят тези, от които ще пазарувам занапред  Cheesy
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 01:37:24 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 18, 2011, 22:33:27 »
Раздели ТемаНагоре

Явно сега е бумът на лъжите.Вчера ако си спомняш една мама,си беше купила панталон в Отлично състояние с огромни петна.Сега и теб са те метнали.Наистина количката според мен е в плачевно състояние.Мила според ще е добре да ложиш и линк към обявата за да са види некоректността.След като си я получила с Еконт,трябва да и имаш тел.Звънни и и се опитай да се разбереш с нея.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 18, 2011, 22:37:08 »
Раздели ТемаНагоре

Явно сега е бумът на лъжите.Вчера ако си спомняш една мама,си беше купила панталон в Отлично състояние с огромни петна.Сега и теб са те метнали.Наистина количката според мен е в плачевно състояние.Мила според ще е добре да ложиш и линк към обявата за да са види некоректността.След като си я получила с Еконт,трябва да и имаш тел.Звънни и и се опитай да се разбереш с нея.
Даце, няма линк кака Smiley Обявата е маркирана като "ПРОДАДЕНО" и доколкото знам само продавачката и Админ и/или Мод. може да я види.Отчитам го като моя грешка, както и това, че бях на зор и реших, че за 55лв ще получа нещо сносно. Опитах на ЛС. Не става. Да имам и адрес и телефон, но не смятам да се набутвам с още пари за да се разправям с госпожата.
Виж плачевно е думата, която търсих Smiley
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 22:41:29 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 18, 2011, 22:46:11 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен. Рядко се включвам, но следя темите за некоректните потребители. За съжаление последните дни много зачестиха измамите. Чудя се само едно. Как може да пускате теми за некоректни потребители и да не им пишете никовете? Аз ако съм, директно пиша ника и името, хич няма да ме интересува. Много се ядосах, защото и на мен няколко пъти ми се случва да получавам боклуци. Буквално! Един от тях е получен дори от дама, пишеща всеки ден в този форум. Вярно, "сделката" беше в Продавалник, малко преди да се преместим в този сайт, но разправиите бяха големи. Не ми беше толкова за парите, а за отношението й към мен. Не искам да коментирам повече случая, но наистина не знам с какви очи ми предложи размяна, при положение, че много добре знае коя съм.  Huh?

По темата, надявам се развитието да е добро. Определено трябва да й напишеш ника, името и от кой град е, както и да й дадеш линк към темата. Пък ако не реши да се поправи като ти възстанови не малката сума, най-добре подай жалба срещу нея. Аман от некоректни потребители.  Lips Sealed
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 18, 2011, 22:53:12 »
Раздели ТемаНагоре


По темата, надявам се развитието да е добро. Определено трябва да й напишеш ника, името и от кой град е, както и да й дадеш линк към темата. Пък ако не реши да се поправи като ти възстанови не малката сума, най-добре подай жалба срещу нея. Аман от некоректни потребители.  Lips Sealed
Black_ice - за момента няма да обявя името поради две причини. Първо все още не мога да намеря линк на обявата (информирала съм и съм потърсила помощ от Мод), защото смятам, че трябва да се види самата обява и да се даде шанс и на другата страна и второ, дамата "побърза" да излезе от сайта и явно ще си получи ЛС-то с линк към темата утре.
За протокола ще спомена, че е от гр. Монтана, ако някой е на зор - давам ник на ЛС. Ако до  утре няма реакция от нейна страна - ще впиша и ника.

Малко офф - съжалявам, че и при теб има неприятни ситуации, явно никой не е застрахован.
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 22:56:38 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 18, 2011, 23:04:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ако утре не ти отговори,аз съм съгласна да се набутам и да и звънна.Само кажи Wink
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 18, 2011, 23:09:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ако утре не ти отговори,аз съм съгласна да се набутам и да и звънна.Само кажи Wink
Даце, и аз бих й се обадила, но ако  споря с телевизора ще имам по-голям успех.
Благодаря на Дон Хуан, че издири обявата. Вече я прибавих в началото на темата.
Хайде открийте разликите Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 18, 2011, 23:14:26 »
Раздели ТемаНагоре

Ха,и тук снимката е само една и разбира се без дефекти(имама предвид и като при мамата с панталона).Ей тия хора срам нямат.Ако все пак решиш да и телефонирам ,кажи.Аз и с телевизор мога да споря Cheesy
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 18, 2011, 23:16:40 »
Раздели ТемаНагоре

Ха,и тук снимката е само една и разбира се без дефекти(имама предвид и като при мамата с панталона).Ей тия хора срам нямат.Ако все пак решиш да и телефонирам ,кажи.Аз и с телевизор мога да споря Cheesy
Блъскам си главата как можах да се подведа по една снимка  Lips Sealed Ама пък виж колко е хубава самата снимка и колко чисто изглежда наоколо. Как да не се вържеш.

Ще изчакам резултат утре и ако не желае да коментира тук или да ми пише ще се обадя. Ако и обаждането не даде резултат ще ти пратя номера на лични  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 18, 2011, 23:21:07 »
Раздели ТемаНагоре

ок,дано даде резултат Kiss
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 18, 2011, 23:22:11 »
Раздели ТемаНагоре

Много кофти Sad На снимката изглежда много добре количката Roll Eyes
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #12 -: Януари 18, 2011, 23:23:46 »
Раздели ТемаНагоре

Прати ми адреса и на лични ,може да се окаже некоя комшийка около мен ,иначе ако не вземе някакво решение и на адреса ще ида .Доста неща е спестила да ти опише което е повече от некоректно  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 18, 2011, 23:24:46 »
Раздели ТемаНагоре

Прати ми адреса и на лични ,може да се окаже некоя комшийка около мен ,иначе ако не вземе някакво решение и на адреса ще ида .Доста неща е спестила да ти опише което е повече от некоректно  Lips Sealed
Ти пък си последният човек, когото ще очаквам да иде на адрес. Я се пази. Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 18, 2011, 23:26:54 »
Раздели ТемаНагоре

Много кофти Sad На снимката изглежда много добре количката Roll Eyes
Да..една снимка, достатъчно за да не се видят забележките....
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback


Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: