{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Айде и аз отново за съвет-твърдят че ми пратиха НЕПРЕПОРЪЧАН ПАКЕТ и го няма  (Прочетена 10023 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Януари 18, 2011, 16:27:23 »
Раздели ТемаНагоре

Eми,ако ти кажа,че едната даже налитала повече на дрехи и после ги продавали в магазина на дъщеря и.На теб как ти се струва...На мен ми се прииска да стана пощаджийка.
Ангелче и ти си права,но не мисля,че тя  ще оцени факта,че се опитваш да и опазиш името чисто.Мила,прекалено си добра ...
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Януари 18, 2011, 16:32:22 »
Раздели ТемаНагоре

Eми,ако ти кажа,че едната даже налитала повече на дрехи и после ги продавали в магазина на дъщеря и.На теб как ти се струва...На мен ми се прииска да стана пощаджийка.
Ангелче и ти си права,но не мисля,че тя  ще оцени факта,че се опитваш да и опазиш името чисто.Мила,прекалено си добра ...
Даце, ако ти кажа, че ако я видя с обеците ще и отрежа ушите.... Cheesy Може ли такова нещо. То пък и аз какво се чудя. В нашата поща са едни наконтени, пипнати да им се неначудиш на тоалетите. Чудя се каква ли мизерия да им измисля. Нещо пратено като непрепоръчан с активиран GPS вътре. Та като я хвана ........
Ангелчето нали си е добра, ще си трае Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Януари 18, 2011, 16:34:56 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно съм съгласна с деситоооооо. Нека не се възползват от добрината ти.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #33 -: Януари 18, 2011, 16:35:18 »
Раздели ТемаНагоре

Даце от това което пишеш , почвам да мисля че момичето може и да е пратило пакета , а някоя пощальонка да се е облажила , но пък ако на мен ми изчезнат неща които съм пратила , няма да мирясам и активно ще се опитвам да реша проблема , а тя е доста незаинтересована към случващото се , не знам какво да мисля вече , но се надявам да се окаже просто лош момента и да се разберем с момичето , нали си ме знаете че се съм за втория шанс , за започването на чисто .
Почвам да се чудя , дали не съм балък?
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 18, 2011, 16:44:21 »
Раздели ТемаНагоре

Не, не си,просто вярваш,че след като ти си добра и коректна и другите са такива.Да,ама не.Ние всички това се опитваме да ти обясним,че която и от нас да беше изпратила пакета :
1-в никакъв случай нямаше да е непрепоръчан ,а и дори и това да се случи,всеки ще гледа да компенсира отсрещният.Аз за първи път като пуснах пакет,беше непрепоръчан,просот не знаех.Изпратих сребърен пръстен за 80 лв,като вече бях взела запис от купувачката.Е пръстена разбира се изчезна безследно.След като на втората седмица от както го бях пуснала,не го получи(всеки ден и пишех по 4-5 пъти с извинения и питания ),написах бланка и и изпратих паричките обратно
2-НЯМА НОРМАЛЕН ЧОВЕК,КОЙТО ДА НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА КАКВО СТАВА С ПРАТКАТА МУ.ДО СЕГА ТРЯБВАШЕ ДА ТИ Е ПИСАЛА ПОНЕ 50 ПЪТИ.А ФАКТА,ЧЕ НЕ ТИ ОТГОВАРЯ,ЗНАЧИ ,ЧЕ НЕ ЗНАЕ КАКВО ДА ТИ КАЖЕ!
МИЛА,СТЕГНИ СЕ!
Активен

desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 18, 2011, 18:23:40 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми се случи..нова потребителка ми изпрати обикновена пратка,която я няма до ден-днешен. Ходих 4 пъти в пощата и те твърдят,че изобщо не е пристигало нищо.Момичето пък твърди,че го е изпратила и има касова бележка. Почакахме,почакахме..сега ми е писала,че ще ми върне паричките..да видим..

Нашата поща е голяма и има доста служителки..някои са много мили и услужливи,други са яки борсуци..ще ги оглеждам обаче дали някоя няма да се накипри с изчезналата ми блузка и ще я направя луда.

Веднъж отивам да пускам запис обаче нямах кода.Записа е от София за София. Борсучката зад гишето ми вдига скандал що не съм написала кода. Аз обаче много спокойно й казвам " А бихте ли ми казали ВИЕ кода,нали сте ПОЩА и ме интересува ПОЩЕНСКИ код?" Тази пусна пяна направо. Метна ми една тънка разръфана книжка от 60та година и ми вика " Търси си го!" Естествено кода го нямаше защото улицата от адреса въобще не фигурираше в безбожно остарелия справочник. Казах й го, а тя ми вика " какво ме занимавате?!Вие сте длъжни да си го намерите! Има Интернет - ровете!"..аз обаче пак много спокойно се обърнах към нея и я попитах "Интересно ми е ако нямаше Интеренет от къде можеше да се информирам?! Вие извършвате пощенски услуги и пощенските кодове са ваш преоритет,длъжни сте да дадете информация на клиентите си!"..Погледът й доби доста изродски вид,явно беше бясна и накрая троснато ми заяви " Снаха ми също купува и продава от сайтовете и винаги пита за кода,правете го и вие!" и затвори гишето.
Активен
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 18, 2011, 19:10:05 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не ти върне нещата,то поне половината стойност или нещо подобно  Roll Eyes

Защо само половината стойност. Според мен трябва или да заплати получените неща, или да изпрати пакет с това, за което са се били уговорили.
Не мога да повярвам, че все още има хора, които изпращат с Български пощи без препоръка.
леле аз тази грешка я направих само веднъж в друг подобен саит,мацката на която бях пратила дрешки,ми каза че нищо не е получила(комплектче на стоиност 10лв)ок си казах здраве да е ,сега отново имах контакт с нея в този саит и направо няма думи,бави ми записа от 5лв супер много време,нито и писа харесала ли е дрешката да не говорим че аз и поставих оценка тя на мен не но и едно мерси не каза,вече имам едно наум хем за пратките хем за потребителя :*
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #37 -: Януари 18, 2011, 21:09:05 »
Раздели ТемаНагоре

И аз преди време за първи и последен път изпратих обикновена пратка и то по настояване на отсрещната страна. Вътре имаше няколко неща и когато пратката ми е била получена дамата твърдеше, че 3 от тях липсват, много ми беше неприятно и обидно, че някой ме лъже, но приех истината на купувалката, че така го е получила с липсващи неща, макар че тя си беше виновна и изпратих още един пакет този път препоръчан и за моя сметка с подаръци, за да се компенсирам за нещо за което аз нямам никаква вина.
От тогава никога не изпращам обикновен. Но, като се замисля явно трябва да предупреждавам и намен да не ми изпращат.

Дори и пратката да е изпратена и открадната въпросното момиче трябва да контактува и да намери начин да се компенсира. Хора сме.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Януари 18, 2011, 22:06:46 »
Раздели ТемаНагоре

Че то така става идеален начин за 50 процентово намаление.
Всеки като каже, че го е изпратил, пък видиш ли то не е получено. Айде намаление.
Така се създава прецедент.
ти какво предлагаш?

В първият ми пост в темата казах кое е правилното решение според мен.


Защо само половината стойност. Според мен трябва или да заплати получените неща, или да изпрати пакет с това, за което са се били уговорили.
Не мога да повярвам, че все още има хора, които изпращат с Български пощи без препоръка.
Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Януари 18, 2011, 23:50:16 »
Раздели ТемаНагоре

Мила , аз много ги исках нещата , и дори и сега да се намери ще си го взема и ще му се радвам , дори и поровината да ми влезе чак догодина в употреба , но наистина имам лошото усещане че ПАКЕТ НЯМА ДА ДОЙДЕ ЗАЩОТО НЕ Е ПУСКАН , кой здравомислещ потребител пуска без препоръка при това жена с 29 положителни оценки от сайта . А ако моите неща са непокътнати , с радост ще си ги взема , но се съмнявам че са така както ги пратих , тъй като бяха чисто нова козметика , и предполагам че е било за подарък или лична употреба .
Не ме интересува кое ще си избере тя , аз искам или пакета който трябваше да получа , или да ми се върнат нещата нови , ако иска може да си ги купи и да ми ги прати , или да ми плати 26 лева , не знам за първи път попадам в такава ситуация.
При мен така се изгуби една пратка,която пуснах като обикновенна.Момичето ми беше платило нещата,но след като не пристигнаха при нея-аз й върнах паричките.Пуснах обикновенна,защото никой в пощата не ме попита каква да епратката...и тя изчезна.Просто мамчето трябва да ти върне нещата или да ги заплати.Ти нямаш никаква вина в случая,тя също,но ако го е пуснала с препоръчана поща-щеше да пристигне.Аз вече никога не бих изпратила нещо с обикновенна поща!!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #40 -: Януари 18, 2011, 23:56:43 »
Раздели ТемаНагоре

Абе в моите очи тя има вина , едно че изрично е пренебрегнала поста ми който определено бие на очи и не е незабележим , второ че не е проявила грам уважение да пусне с препоръка за да осигури сигурност на нещата ми , казвам мойте защото при размяната те вече се водят мой , и това безхаберие спрямо вече чужди вещи е грозно , спестявайки 58 стотинки създаде сумати главоболия, много тъпа ситуация , а още по тъпото е че от нея ни вест ни кост , не ми пише е ми звъни НАДА , все едно видиш ли нищо не е станало
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Януари 19, 2011, 10:46:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз малко встрани от темата,ама много искам да го споделя с Вас...Та аз днес седнах да пия кафе с нашата пощаджийка (за първи път), страшно готин човек и подхванах темата за кражбите.Та тя ми разказа,че за тях (като изключим малкото добросъвестни) непрепоръчана пратка е като Коледен подарък.Видят ли такава,веднага се "конфискува" от служителките.Тези пратки по никакъв начин не можели да се проследят и да се докаже съществуването им.Та трябвало да е нещо много смотано,безинтересно или ненужно на някой от персонала,за да тигне до получателя.Отварят,гледат и ако е готино си го взимат,ако не слагат стикер "получено в такова състояние"(понеже са скъсали опаковката) и получателя е най-големият щастливец на света.Е,казвам Ви,докато ми разказваше половин час,на мен ми увисна ченето.Знаех,че се краде,ама това ,което днес разбрах  Shocked (wow4) Shocked
Ангелче,напиши и името,някой може да и има телефона Roll Eyes
НА МЕН ПЬК МИ СРИНА ИДЕАЛА ЗА ДЯДО КОЛЕДА БАСИ...НИКОГА,АМА НИКОГА НЕ СЬМ ПАТИЛА ДОСЕГА ЗА ДВА-ТРИ МЕСЕЦА...УЖАСТТТТ Shocked
ТОКУ-ЩО СЕ ВЬРНАХ ОТ ПОЩАТА И МАЦКАТА МИ ОБЯСНИ НАЙ-ПОДРОБНО-ВСИЧКИ МАЛКИ ПАКЕТИ СЕ ПРОСЛЕДЯВАТ,НЯМАТ ПРАВО ДА ПУСКАТ КАКВОТО И ДА Е КАТО ЕДНО ВРЕМЕ,БЕЗ БАРКОД...ПО НЕГО И ТЕГЛОТО СЕ ПРОСЛЕДЯВАЛО МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО И СЬДЬРЖАНИЕТО НА КОЛЕТА-ЗНАЧИ АЗ СЬМ БИЛА В ЗАБЛУДА-ТОВА БИЛИ МАЛКИТЕ ПРЕПОРЬЧАНИ ПАКЕТИ,ДЕТ ЗА МЕН СА ОБИКНОВЕНИ/ПРОСТО ЗАЩОТО ВСИЧКИТЕ  СА МИ БИЛИ ЕДНАКВИ ДОСЕГА/ CheesyВЕРНО ЩЕ СМЕНЯМ НИКА НА СЕЛСКАЛЕЛКА Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Януари 19, 2011, 15:00:05 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ТОКУ-ЩО СЕ ВЬРНАХ ОТ ПОЩАТА И МАЦКАТА МИ ОБЯСНИ НАЙ-ПОДРОБНО-ВСИЧКИ МАЛКИ ПАКЕТИ СЕ ПРОСЛЕДЯВАТ,НЯМАТ ПРАВО ДА ПУСКАТ КАКВОТО И ДА Е КАТО ЕДНО ВРЕМЕ,БЕЗ БАРКОД...ПО НЕГО И ТЕГЛОТО СЕ ПРОСЛЕДЯВАЛО МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО И СЬДЬРЖАНИЕТО НА КОЛЕТА-ЗНАЧИ АЗ СЬМ БИЛА В ЗАБЛУДА-ТОВА БИЛИ МАЛКИТЕ ПРЕПОРЬЧАНИ ПАКЕТИ,ДЕТ ЗА МЕН СА ОБИКНОВЕНИ/ПРОСТО ЗАЩОТО ВСИЧКИТЕ  СА МИ БИЛИ ЕДНАКВИ ДОСЕГА/ CheesyВЕРНО ЩЕ СМЕНЯМ НИКА НА СЕЛСКАЛЕЛКА Cheesy
Да мила,проследяват се МПП,а обикновенните -коледни подаръци SmileyА това с ника,направо ме уби Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #43 -: Януари 19, 2011, 21:23:27 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля , преди няколко часа говорих със въпросната дама , и се разбрахме да ми плати комплекта ,   наистина е пуснала нещата , или поне аз и вярвам , жалко само че не си дойдоха до мен , тооооолкова ги исках , но нищо де , най вече се радвам че не опетних името и , благодаря ви за отделеното време и внимание по въпроса
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Януари 19, 2011, 21:52:58 »
Раздели ТемаНагоре

Да се похваля , преди няколко часа говорих със въпросната дама , и се разбрахме да ми плати комплекта ,   наистина е пуснала нещата , или поне аз и вярвам , жалко само че не си дойдоха до мен , тооооолкова ги исках , но нищо де , най вече се радвам че не опетних името и , благодаря ви за отделеното време и внимание по въпроса
Както се казва - честито Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: