{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Айде и аз отново за съвет-твърдят че ми пратиха НЕПРЕПОРЪЧАН ПАКЕТ и го няма  (Прочетена 10014 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 17, 2011, 21:37:32 »
Раздели ТемаНагоре

Че то така става идеален начин за 50 процентово намаление.
Всеки като каже, че го е изпратил, пък видиш ли то не е получено. Айде намаление.
Така се създава прецедент.
ти какво предлагаш?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #16 -: Януари 17, 2011, 23:18:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не ти върне нещата,то поне половината стойност или нещо подобно  Roll Eyes

Защо само половината стойност. Според мен трябва или да заплати получените неща, или да изпрати пакет с това, за което са се били уговорили.
Не мога да повярвам, че все още има хора, които изпращат с Български пощи без препоръка.
защото иначе рискува да не види и нищо,сещаш ли се  Wink
Е тва не мога да го разбера  Lips Sealed първо защо има опция за обикновен пакет при положение ,че толко много се крадне и никой не поема отговорност ,а пък за тази дето го е пуснала обикновен си е нейна грешката и или да връща това което е взела или да го плати ,не е некой новобранец за да не знае ,че може да стане така .Нямала време ,бегала от работа -ай стига ,аман от просташки оправдания.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 17, 2011, 23:41:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не ти върне нещата,то поне половината стойност или нещо подобно  Roll Eyes

Защо само половината стойност. Според мен трябва или да заплати получените неща, или да изпрати пакет с това, за което са се били уговорили.
Не мога да повярвам, че все още има хора, които изпращат с Български пощи без препоръка.
защото иначе рискува да не види и нищо,сещаш ли се  Wink
Е тва не мога да го разбера  Lips Sealed първо защо има опция за обикновен пакет при положение ,че толко много се крадне и никой не поема отговорност ,а пък за тази дето го е пуснала обикновен си е нейна грешката и или да връща това което е взела или да го плати ,не е некой новобранец за да не знае ,че може да стане така .Нямала време ,бегала от работа -ай стига ,аман от просташки оправдания.
Именно! Аз бих си искала парите,а не стоката обратно,че знае ли се и нея как ще пусне и в какъв вид ще я получиш
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 18, 2011, 02:23:17 »
Раздели ТемаНагоре

Това е ясно,но ако откаже,да върне нещата непокътнати и се приключва
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 18, 2011, 07:56:29 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен, ако тя наистина го е пуснала ще прояви интерес и отговорност-къде и е пакета.После- не вярвам, че въпреки че не е споменато името и, не се е разпознала  в тази история- а не взима никакво отношение. И не напоследно място, не търси контакт с теб, за да се изясни  ситуацията.
Ето всичко тук ме води само на една мисъл- пакета не е пуснат.
Не може ли да се провери в пощата, въобще има ли такъв пакет пуснат, под какъв номер и да се издири?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 18, 2011, 08:24:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз само веднъж пратих обикновена пратка / учудих се защо ми излиза малко по - евтино /и една мама ми направи " забелжка" за което и БЛАГОДАРЯ  Kiss. НЯмах представа какво е препоръчано и какво обикновено. Разликата във времето е никаква - пращах три пакета наведнъж и не съм чакала по - малко когато е обикновена пратка. Звъниш и по тел-а и то си личи когато човек иска да намери разрешение на проблема.
ПС А колко съм се чудила какво е това МПП
Активен

bebcheto87
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 18, 2011, 09:11:24 »
Раздели ТемаНагоре

Какво време какво чакане за да се прати препоръчан пакет се чака минута даже няма и толкова за да се попълнят данните,само веднъж съм пращала непрепоръчан и то защото бях в др клон и не ме питаха как искам да го пусна и го пуснали обикновен,ама добре че пристигна и нямах ядове но тази грешка не съм я правила втори път,дори и курсовите си работи като пращам пак са препоръчани по добре 50ст повече отколкото ядове на главата
Активен

1.Коректна съм очаквам същото.
2.На нови потребители и такива с отрицателни оценки изпращам след предварително плащане.
3.Разменям определени обяви
4.Не плащам стоки пратени ми с наложен платеж без изрична оговорка
5.За повече от 1 обява предимство
viviqn1980
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 18, 2011, 10:03:21 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен, ако тя наистина го е пуснала ще прояви интерес и отговорност-къде и е пакета.После- не вярвам, че въпреки че не е споменато името и, не се е разпознала  в тази история- а не взима никакво отношение. И не напоследно място, не търси контакт с теб, за да се изясни  ситуацията.
Ето всичко тук ме води само на една мисъл- пакета не е пуснат.
Не може ли да се провери в пощата, въобще има ли такъв пакет пуснат, под какъв номер и да се издири?

Аз твърдо подкрепям казаното от Poli . Аз съдя по себе си, докато не пристигне пратеното от мен сън не спя и гледам да поддържам връзка с потребителя, и ако нещо се случи с пратката бих го попитала какво да направим!!!
И мисля, че няма какво да се крие името на потребителя, тъй като толкова време е минало, а адекватен отговор от нея/него няма!!!
За мен това си е НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ във всяко едно отношение...

п.п.дано все пак нещата се оправят!Успех
Активен

За потребители с под 10 положителни оценки и/или суми над 15лв. - заплащането желая да е предварително или с наложен платеж!
1. Предпочитам по банков път (ПроКредитБанк)
2. Коректна съм и очаквам същото!
3. Пазя ред, но след като сме се разбрали на лични!!!
4. Пощенските за сметка на купувача!

5. Моля поставяйте оценки!!!
6.На потребители без оценки паричките предварително!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Януари 18, 2011, 10:58:08 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен, ако тя наистина го е пуснала ще прояви интерес и отговорност-къде и е пакета.После- не вярвам, че въпреки че не е споменато името и, не се е разпознала  в тази история- а не взима никакво отношение. И не напоследно място, не търси контакт с теб, за да се изясни  ситуацията.
Ето всичко тук ме води само на една мисъл- пакета не е пуснат.
Не може ли да се провери в пощата, въобще има ли такъв пакет пуснат, под какъв номер и да се издири?
И АЗ МИСЛЯ ЧЕ ПОЛИ Е ПРАВА-ПАКЕТА ДА НЕ Е ПУСНАТ!И АЗ НИКОГА,АМА НИКОГА!!!НЕ СЬМ ПУСКАЛА ПРЕПОРЬЧАН ПАКЕТ,ПЬК И НИКОГА НИЩО НЕ МИ СЕ Е БАВИЛО ИЛИ ДА Е БИЛО ОТКРАДНАТО,А ПОВЕЧЕТО НЕЩА/ИЛИ ПОЛОВИНАТА/СА МИ НАД 30 ЛВ,А ГОЛЯМА ЧАСТ ОКОЛО 20!!!ДА НЕ ГОВОРЯ ЧЕ ПРАЩАХ ЗА ПРОБА НЕЩО НА СТОЙНОСТ 55 ЛВ WinkТОВА ЧЕ СЕ КРАДЕ Е САМО ПРЕДЛОГ СПОРЕД МЕН-ИЛИ ЗА ЗАБАВЯНЕ,ИЛИ НЕПУСКАНЕ НА ПАКЕТА!АКО МАЦКАТА НЕ МОЖЕ ДА ДОКАЖЕ ЧЕ ГО Е ПУСНАЛА,ДА СИ ТИ ДАВА ПАРИТЕ И ТВА Е-АЗ МАЙ СЬМ УЛТРАС,НО ТОВА Е ЗА МЕН ИСТИНАТА!!! Cheesy Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 18, 2011, 15:59:01 »
Раздели ТемаНагоре

За мен цялата история е следната. (Малко конспирация)
Пощите се опитват да генерират приходи и правят всичко възможно непрепоръчаните пратки да изчезват.
Потребителите знаят това и или се възползват, като казват, че са пуснали пратката или наистина са мноооооооооого заблудени и пращат на сляпа вяра.
То и аз чакам един непрепоръчан пакет от началото на Декември. Май няма и да го дочакам.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #25 -: Януари 18, 2011, 16:10:50 »
Раздели ТемаНагоре

Ем драсни ми на Лс ника , дали не е същата.
Не знам колко безотговорен трябва да е човек за да пусне нещата така , а и не говорим за 5-10 лева а за 26 , за мен това е неуважение към отсрещния , защото видиш ли аз можах да го пусна с препоръка за да е 100% сигурно че ще иде при нея , а нещата които са за мен биват оставени да патуват на произвола на съдбата , много ми е обидно , наистина се замислям за тази жена , тя не е влизала от вчера 08:05 , а последното и ЛС до мен е
Цитат
15 ануари 20:25
Здравей, тази седмица пътувам из страната и няма как да вляза в скайп; за първи път съм в тази ситуация , ти какво предлагаш?
Като аз съм писала 3 ЛС от тогава , две на 16 и едно на 17, сега ще и пиша пак, но наистина съм възмутена от отношението , аз ако съм на нейно място , сигурно ще съм засипала ощетения заради моята грешка човек с ЛС , телефонни обаждания и предложения , а тя мълчи , което все повече ме навежда на мисълта че ПАКЕТ НЕ Е ПУСКАН ИЗОБЩО

Ето и последното ЛС което и писах туко що
Цитат
Мила , възмутена съм от безхаберието ти към създалата се ситуация , ако още веднъж видя че си влизала в сайта а не ми пишеш или не ми се обадиш , ще пусна жалба в полицията и ще оповестя името ти като некоректна личност , или ми прати нещата за които имахме уговорка , защото явно не си ги пратила или ми заплати 26 лева за комплекта който аз коректно ти пратих и още на 21 декември взе !!!
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 16:14:02 от The_Black_Angel » Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Януари 18, 2011, 16:17:46 »
Раздели ТемаНагоре

Аз малко встрани от темата,ама много искам да го споделя с Вас...Та аз днес седнах да пия кафе с нашата пощаджийка (за първи път), страшно готин човек и подхванах темата за кражбите.Та тя ми разказа,че за тях (като изключим малкото добросъвестни) непрепоръчана пратка е като Коледен подарък.Видят ли такава,веднага се "конфискува" от служителките.Тези пратки по никакъв начин не можели да се проследят и да се докаже съществуването им.Та трябвало да е нещо много смотано,безинтересно или ненужно на някой от персонала,за да тигне до получателя.Отварят,гледат и ако е готино си го взимат,ако не слагат стикер "получено в такова състояние"(понеже са скъсали опаковката) и получателя е най-големият щастливец на света.Е,казвам Ви,докато ми разказваше половин час,на мен ми увисна ченето.Знаех,че се краде,ама това ,което днес разбрах  Shocked (wow4) Shocked
Ангелче,напиши и името,някой може да и има телефона Roll Eyes
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 18, 2011, 16:19:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз малко встрани от темата,ама много искам да го споделя с Вас...Та аз днес седнах да пия кафе с нашата пощаджийка (за първи път), страшно готин човек и подхванах темата за кражбите.Та тя ми разказа,че за тях (като изключим малкото добросъвестни) непрепоръчана пратка е като Коледен подарък.Видят ли такава,веднага се "конфискува" от служителките.Тези пратки по никакъв начин не можели да се проследят и да се докаже съществуването им.Та трябвало да е нещо много смотано,безинтересно или ненужно на някой от персонала,за да тигне до получателя.Отварят,гледат и ако е готино си го взимат,ако не слагат стикер "получено в такова състояние"(понеже са скъсали опаковката) и получателя е най-големият щастливец на света.Е,казвам Ви,докато ми разказваше половин час,на мен ми увисна ченето.Знаех,че се краде,ама това ,което днес разбрах  Shocked (wow4) Shocked
Ангелче,напиши и името,някой може да и има телефона Roll Eyes
Е цяла година Коледа ли е при тия Huh? Аман от тая държава и тоя народ
Off - значи нЕкоя лелка, в нЕкой си пощенски клон се кичи с моите обеци ( да й се възпалят ушите дано) Cheesy
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 16:24:03 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #28 -: Януари 18, 2011, 16:21:34 »
Раздели ТемаНагоре

Даце , не ми се иска публично да разгласявам ника и , защото после дори и да постъпи коректно петното ще седи , но довечера ще пиша на всички мацки които са и писали оценка и ще ги питам аз телефон ,
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 18, 2011, 16:23:44 »
Раздели ТемаНагоре

Аз малко встрани от темата,ама много искам да го споделя с Вас...Та аз днес седнах да пия кафе с нашата пощаджийка (за първи път), страшно готин човек и подхванах темата за кражбите.Та тя ми разказа,че за тях (като изключим малкото добросъвестни) непрепоръчана пратка е като Коледен подарък.Видят ли такава,веднага се "конфискува" от служителките.Тези пратки по никакъв начин не можели да се проследят и да се докаже съществуването им.Та трябвало да е нещо много смотано,безинтересно или ненужно на някой от персонала,за да тигне до получателя.Отварят,гледат и ако е готино си го взимат,ако не слагат стикер "получено в такова състояние"(понеже са скъсали опаковката) и получателя е най-големият щастливец на света.Е,казвам Ви,докато ми разказваше половин час,на мен ми увисна ченето.Знаех,че се краде,ама това ,което днес разбрах  Shocked (wow4) Shocked
Ангелче,напиши и името,някой може да и има телефона Roll Eyes
НА МЕН ПЬК МИ СРИНА ИДЕАЛА ЗА ДЯДО КОЛЕДА БАСИ...НИКОГА,АМА НИКОГА НЕ СЬМ ПАТИЛА ДОСЕГА ЗА ДВА-ТРИ МЕСЕЦА...УЖАСТТТТ Shocked
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: