{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен потребител "малката"  (Прочетена 7980 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dani_s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 17, 2011, 13:14:20 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, искам да споделя за тази некоректна дама, която продава стоки под псевдонима"malkata". Купих кецове за дъщеря ми от нея, които дамата в обявата си беше описала като носени без "забележки".Снимките, които беше качила бяха идеални, т.е. с нищо нередно не се виждаше. Аз от своя страна и пратих запис предварително в размер на 12 лв плюс 1,50 пощенски и след няколки дни получих кецовете. Въпросните кецове се разминават с описанието драстично, защото имат сериозни забележки!!
Първо целият плат е на тъмно сини петна, особено под и около връзките.
Второ и двете обувчици са разлепени отсрани.
Трето са ужасно мръсни и по подметките и от вътрешната страна на стелката.
Обобщение: боклук, който няма как да обуя на дъщеря си.
На въпросната дама, изпратих съобщение с молба за някакво предложение от нейна страна, а като отговор получих, че "Кецките са си супер". Уведомих Я че ще й поставя отрицателна оценка и така направих, а тази жена поставя отрицателна оценка на МЕН, че съм некоректен потребител! Направо нагло и недопустимо поведение. Тя си получи парите, аз въпросните кецове и явно по една от нас двете очевидно е доволна!!!!
Качвам снимки на въпросните кецове и на моят профил dani_s и всички вие може да ги видите!
Благодаря за вниманието!
Даниела
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 14:03:35 от daiido » Активен
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 17, 2011, 13:34:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, искам да споделя за тази некоректна дама, която продава стоки под псевдонима"malkata". Купих кецове за дъщеря ми от нея, които дамата в обявата си беше описала като носени без "забележки".Снимките, които беше качила бяха идеални, т.е. с нищо нередно не се виждаше. Аз от своя страна и пратих запис предварително в размер на 12 лв плюс 1,50 пощенски и след няколки дни получих кецовете. Въпросните кецове се разминават с описанието драстично, защото имат сериозни забележки!!
Първо целият плат е на тъмно сини петна, особено под и около връзките.
Второ и двете обувчици са разлепени отсрани.
Трето са ужасно мръсни и по подметките и от вътрешната страна на стелката.
Обобщение: боклук, който няма как да обуя на дъщеря си.
На въпросната дама, изпратих съобщение с молба за някакво предложение от нейна страна, а като отговор получих, че "Кецките са си супер". Уведомих Я че ще й поставя отрицателна оценка и така направих, а тази жена поставя отрицателна оценка на МЕН, че съм некоректен потребител! Направо нагло и недопустимо поведение. Тя си получи парите, аз въпросните кецове и явно по една от нас двете очевидно е доволна!!!!
Качвам снимки на въпросните кецове и на моят профил dani_s и всички вие може да ги видите!
Благодаря за вниманието!
Даниела
леле мила,незнам какво да кажа,аз имам много обувки и продавам и на приятелки винаги преди да ги пусна ги изпирам,незнам какво е това да пратиш мръсна объвка,ТОВА Е УЙАСНО
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 14:03:49 от daiido » Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 17, 2011, 13:35:27 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,тези кецове изглеждат ужасно Shocked
Най-добре пробвай да се разберете на лс с продавача,а ако не стане увудоми шефа-да ти махне оценката.
Та тя няма право да ти пише отрицателна оценка-ти твоята част от сделката си я изпълнила,пратила си предварително паричките.
Аз имах подобен случай-писах на Мод и той ми изтри оценката.
Успех и пиши как се развива въпроса
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 14:04:01 от daiido » Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 17, 2011, 14:01:30 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, искам да споделя за тази некоректна дама, която продава стоки под псевдонима"malkata". Купих кецове за дъщеря ми от нея, които дамата в обявата си беше описала като носени без "забележки".Снимките, които беше качила бяха идеални, т.е. с нищо нередно не се виждаше. Аз от своя страна и пратих запис предварително в размер на 12 лв плюс 1,50 пощенски и след няколки дни получих кецовете. Въпросните кецове се разминават с описанието драстично, защото имат сериозни забележки!!
Първо целият плат е на тъмно сини петна, особено под и около връзките.
Второ и двете обувчици са разлепени отсрани.
Трето са ужасно мръсни и по подметките и от вътрешната страна на стелката.
Обобщение: боклук, който няма как да обуя на дъщеря си.
На въпросната дама, изпратих съобщение с молба за някакво предложение от нейна страна, а като отговор получих, че "Кецките са си супер". Уведомих Я че ще й поставя отрицателна оценка и така направих, а тази жена поставя отрицателна оценка на МЕН, че съм некоректен потребител! Направо нагло и недопустимо поведение. Тя си получи парите, аз въпросните кецове и явно по една от нас двете очевидно е доволна!!!!
Качвам снимки на въпросните кецове и на моят профил dani_s и всички вие може да ги видите!
Благодаря за вниманието!
Даниела


Ще помоля да се цитират имената на потребителите правилно, за да не се получават недоразумения. В случая става въпрос за "малката"(изписано на кирилица) , а не за "malkata" (на латиница )
Оценката ще ти я изтрия. Опитайте се да се разберете на ЛС. Пиши какъв е резултата.
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 14:03:19 от daiido » Активен
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 17, 2011, 21:25:16 »
Раздели ТемаНагоре

 За 10 лв съм вземала на моята дъщеря нови кецове от магазина.Тези ми приличат на китайските където ги продават за 3,80лв и от тях съм вземала  нямат разлика
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
dani_s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 18, 2011, 22:19:14 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте отново! С дамата се разбрахме да ми върне парите, а аз хубавите й кецове!
Благодаря на всички за коментарите и както се казва "когато фактите говорят и боговете мълчат" !
Даниела
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #6 -: Януари 18, 2011, 22:58:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте отново! С дамата се разбрахме да ми върне парите, а аз хубавите й кецове!
Благодаря на всички за коментарите и както се казва "когато фактите говорят и боговете мълчат" !
Даниела

Пиши като стане факт.
Активен

dani_s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 19, 2011, 13:25:23 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, сутринта изпратих кецовете към собственика им.
Даниела
Активен
dani_s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2011, 18:02:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, отново! С разрешение на системният администратор отново поставям отрицателна оценка на потребител"малката', тъй като аз й изпратих кецовете преди два дни, а тя все още не ми връща парите, нито пък ми пише какво възнемерява да прави!
Безочливост,липса на всякакво възпитание и елементарна култура това мога да кажа най-малко за тази дама Диана!
Даниела
Активен
dibidembo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 21, 2011, 18:15:59 »
Раздели ТемаНагоре

Провери ли в пощата дали нямаш запис. Може бележката да се е изгубила. На мен винаги ми ги пускат в кутията като все изчезват незнайно къде и аз си чакам ли чакам. Та вече знам и си хопдя до пощата  да проверявам. Е ако не тие пуснала парите СРАМОТА .  Дано все пак има някакво забавяне и си получиш парите. а въпросната дама дали няма пак да си пусне "хубавите" кецове  Roll Eyes.
Активен
малката
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 25, 2011, 17:30:07 »
Раздели ТемаНагоре

Привет на всички от форума!
Не мисля,че трябва  да се "крия", а напротив-да изкажа и аз мнение по "моя" въпрос.....
На въпросната дама съм изпратила парите!Всичко беше толкоооовааааа преиграно.......
Описанието на стоката не беше това,което всъщност й бях изпратила....

Не мисля, че е коректно пък хора от страни,които не са запознати със случая да правят коментари!......За това си има "шеф"!ТОЙ РЕШАВА И ВЗЕМА ОТНОШЕНИЕ ПО СЛУЧАИТЕ!
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #11 -: Януари 25, 2011, 17:59:32 »
Раздели ТемаНагоре

За мен е по-важно дали сте се изяснили помежду си?
Активен

dani_s
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 26, 2011, 12:30:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте на всички! Получих парите!
Успех на всички коректни потребители и най- вече на администраторите!
Активен
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 26, 2011, 14:18:46 »
Раздели ТемаНагоре

Да смятам ли темата за приключена?
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: