{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВИЗУАЛНИ ЕКСПЕРИМЕНТИ  (Прочетена 2148 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 12, 2011, 20:27:11 »
Раздели ТемаНагоре

Отварям тази тема,понеже ми е интересно дали има и други като мен,които обичат да експериментират с външността си.Аз например в 8 клас се изрусих и така 5г.След това бях ярко червена,после червена на кичури,кафява с червени кичури и до вчера бях бяло руса.Да Ви се похваля от днес съм огнено червенокоса Tongue.Другото,с което много експериментирам са устните.Вече 2 пъти си слагам хиалуронова киселина,но при мен бързо се разгражда и сега пак няма спомен от нея.
Ако имате желание,споделете и Вие какви промени сте правили с външността си,дори и пластични операции Wink
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 12, 2011, 20:32:45 »
Раздели ТемаНагоре

Всички цветове на косата изброени от теб съм ги минала + черна със син оттенък и зелена. На всичкото отгоре имам навика през около година да откачам и драстично да меня прическата си (вече не си боядисвам косата).
Силикон хем искам хем не. Искам защото ми поувиснаха дините (пък и хич ги няма), но толкова ме е шубе от болката, че май няма да стане  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 12, 2011, 20:41:28 »
Раздели ТемаНагоре

taaz.com - за любителите на преобразяването/виртуално/
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2011, 20:48:35 »
Раздели ТемаНагоре

ох този сайт откак го намерих ,душичката му извадих Cheesy
Активен

ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 12, 2011, 21:06:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз експериментирам само с цвета на косата, но не и с дължината  (gesture1). Много често правя грешката да се боядисам червена - отива ми, но бързо ми втръсва/2 седмици/ и започва едно махане на цвят...
За силикона съм му казала на мъжа ми да работи здраво, че е скъп, а аз ще му се отплатя като не купувам повече сутиени  (laugh6) засега продължавам да купувам.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 12, 2011, 21:15:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аз експериментирам само с цвета на косата, но не и с дължината  (gesture1). Много често правя грешката да се боядисам червена - отива ми, но бързо ми втръсва/2 седмици/ и започва едно махане на цвят...
За силикона съм му казала на мъжа ми да работи здраво, че е скъп, а аз ще му се отплатя като не купувам повече сутиени  (laugh6) засега продължавам да купувам.
Ако не бях спряла с боядисването, надали щях да имам коса в момента. Открих шампоаните оцветител на Шварцкопф и съм много доволна. Хем боядисва,
 хем след около седмица - пада Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 12, 2011, 21:22:18 »
Раздели ТемаНагоре

Ударих 30 - така даже и повече  (laugh5) и имам бели коси, за да не ме депресират им взимам здравето с бои. Доста е заразно като почнеш няма спирка, показват се корени, грозна история.
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 12, 2011, 21:44:11 »
Раздели ТемаНагоре

Отварям тази тема,понеже ми е интересно дали има и други като мен,които обичат да експериментират с външността си.Аз например в 8 клас се изрусих и така 5г.След това бях ярко червена,после червена на кичури,кафява с червени кичури и до вчера бях бяло руса.Да Ви се похваля от днес съм огнено червенокоса Tongue.Другото,с което много експериментирам са устните.Вече 2 пъти си слагам хиалуронова киселина,но при мен бързо се разгражда и сега пак няма спомен от нея.
Ако имате желание,споделете и Вие какви промени сте правили с външността си,дори и пластични операции Wink
Понеже моя мъж не желае жена с къса коса не си позволявах волности до скоро Smiley
Косата ми е тъмно кестеняво,ама от ядовели ,от гена ли взе да побелява на места.Боядисах се махагоново червено и я постригах късо.Мисля след 2 -3 месеца пак да я променя,че ми писна да се съобразявам Smiley
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 12, 2011, 22:01:22 »
Раздели ТемаНагоре

На мен най-късото винаги ми е било-черта до раменете и въпреки това си се вапцам на воля Cheesy
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 13, 2011, 01:03:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ми дайте доказателства де Tongue

Аз сьм била пьрво ярко червено,след това много кьсо подстригана 3см черна и от 5г сьм блондинка с дьлга коса. Wink
За силикона сьм,но няма да ме огрее.Моя мьж много се страхува ,да не ги мачка друг Cheesy Tongue Tongue
Абе за всякакви пластични интервенции сьм. Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: