{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се отучим от люлката?  (Прочетена 13406 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 11, 2011, 14:01:18 »
Раздели ТемаНагоре

Моята кукла стана 1г и 4 месеца.Вечер като заспива няма проблем сочи си леглото ядем и спим,но през деня не иска и не иска в кошарата.Отива на люлката и вика "на на "Като тръгнем за някъде все мъкна количка ,че да спи в нея.НЕ иска и не иска на легло през деня.Сега навлиза и в Аз периодът.
Може би и на това се дължи ,но не искам да продължава с люлката .
Другото ,което ме притеснява е ,че когато почна да й давам да яде иска сама.Добре давам й ,насърчавам я ,помагам й (доколкото ми дава да й показвам),но нищо не слага в устата.Доближи лъжицата каже "ам" и я махне.Уж обяснявам,говоря ,ама не можем и не можем да се нахраним добре.Ако аз случайно я излъжа да лапне нещо тя го плюе колкото й да обича да яде от това ядене.
Последно време караме на супи с картофи ,че се научи на "амкай мамо и дай пак да напълня виличката" и така тя яде ,а аз боцкам,ама може ли пък само на картофи да я караме
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2011, 15:31:03 »
Раздели ТемаНагоре

На 1г. и 5м. я махнах.Взех го спи при нас.Казах,че люлката е счупена.Едва ли разбра,но не беше дълъг панаир-само 2дни  Embarrassed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2011, 16:31:49 »
Раздели ТемаНагоре

На 1г. и 5м. я махнах.Взех го спи при нас.Казах,че люлката е счупена.Едва ли разбра,но не беше дълъг панаир-само 2дни  Embarrassed
тя спи и при нас ,ама искам изцяло да си спи сама в кошарката и да заспива без люлкане .Пролетта почваме нейната стая и искам да я отделим ,ама май няма да ми мине номера .Последната една седмица ме води сама до люлката когато иска да спи.Надявам се сега с много приказки да почна да я извъртам да лягаме на легло и после да й обясня ,че и тя си има нейно и сама да спи,нали иска всичко сама да прави.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2011, 20:18:03 »
Раздели ТемаНагоре

Скрий люлката, кажи че мечката я взе или си я дала на някое по-малко бебе... При нас обаче не стана  Cheesy, 4 дни не спа след обяд, краката й се омотават и не ще и не ще да си заспи в леглото и накрая аз се предадох, ние само че след обяд спим в количката  Roll Eyes. Но според мен за всяко нещо си има време... не ме тормози факта, че я приспивам в количката, просто и аз като тебе исках някакви навици да създам - по-нормални.
Важното е на детето да му е добре, а не на нас... всичко отминава и биберони и памперси и люлки. Ще станат големи хора, няма къде да ходят  Kiss
Активен
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 13, 2011, 00:19:08 »
Раздели ТемаНагоре

На 1г. и 5м. я махнах.Взех го спи при нас.Казах,че люлката е счупена.Едва ли разбра,но не беше дълъг панаир-само 2дни  Embarrassed
тя спи и при нас ,ама искам изцяло да си спи сама в кошарката и да заспива без люлкане .Пролетта почваме нейната стая и искам да я отделим ,ама май няма да ми мине номера .Последната една седмица ме води сама до люлката когато иска да спи.Надявам се сега с много приказки да почна да я извъртам да лягаме на легло и после да й обясня ,че и тя си има нейно и сама да спи,нали иска всичко сама да прави.

Нашето легло е от тези дървените ,които са с люлка. На 2 год. сме и още се люлкаме като заспиваме.
Предполагам както казва майчето преди мен всичко в един момент отминава....
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 13, 2011, 11:36:33 »
Раздели ТемаНагоре

На 1г. и 5м. я махнах.Взех го спи при нас.Казах,че люлката е счупена.Едва ли разбра,но не беше дълъг панаир-само 2дни  Embarrassed
тя спи и при нас ,ама искам изцяло да си спи сама в кошарката и да заспива без люлкане .Пролетта почваме нейната стая и искам да я отделим ,ама май няма да ми мине номера .Последната една седмица ме води сама до люлката когато иска да спи.Надявам се сега с много приказки да почна да я извъртам да лягаме на легло и после да й обясня ,че и тя си има нейно и сама да спи,нали иска всичко сама да прави.

Нашето легло е от тези дървените ,които са с люлка. На 2 год. сме и още се люлкаме като заспиваме.
Предполагам както казва майчето преди мен всичко в един момент отминава....
ох дано ,че ми омръзна да тръгваме нанякъде с един куп багажи -то кошарка за вечерта ,люлка или количка за през деня ...
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #6 -: Януари 13, 2011, 17:53:03 »
Раздели ТемаНагоре

На 1г. и 5м. я махнах.Взех го спи при нас.Казах,че люлката е счупена.Едва ли разбра,но не беше дълъг панаир-само 2дни  Embarrassed
тя спи и при нас ,ама искам изцяло да си спи сама в кошарката и да заспива без люлкане .Пролетта почваме нейната стая и искам да я отделим ,ама май няма да ми мине номера .Последната една седмица ме води сама до люлката когато иска да спи.Надявам се сега с много приказки да почна да я извъртам да лягаме на легло и после да й обясня ,че и тя си има нейно и сама да спи,нали иска всичко сама да прави.

Нашето легло е от тези дървените ,които са с люлка. На 2 год. сме и още се люлкаме като заспиваме.
Предполагам както казва майчето преди мен всичко в един момент отминава....
моята племенница също спи в тези креватчета дървените с люлка и на 2 години и половина си се люляше сама като върти дупето и така заспива ,но като стана кошарката къса и я махната два дена се дупеше да се люля ама не ставаше  Cheesy и после спря ,но не е мрънкала а си спеше .Явно брат ми леко се размина с това отучване  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 27, 2011, 14:15:37 »
Раздели ТемаНагоре

При нас стана по-зле  Cheesy Бях я оставила на леля й за 2 часа да ида на зъболекар и то рев рев и накрая се приспали,ама не другаде в кухнята ,в люлката пред телевизора да гледа детски.... А познайте сега какво носене става от нейната стая в кухнята на люлката и май скоро време ще имам обява "продавам градинска люлка "
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2011, 23:38:27 »
Раздели ТемаНагоре

А аз да питам някоя мама ако ползва тези креватчета на Бертони с люлката дето са -как се застопорява след това ,че имаме два болта ама мъж ми умува как да ги хване и иска да дупчи леглото хихихихи
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Февруари 03, 2011, 23:59:21 »
Раздели ТемаНагоре

Леле , и ние имахме такъв лош момент , сън в количка , дребната още даже не ходеше , да е била на половин годинка , аз понеже изрично бях забранила приспиване на ръце или на нашия креват и я приспивах в количката за около седмица и нещо , като заспи я сложеш в нейния си креват , ама това много за кратко , май някакви зъби пробиваха , не знам , но иначе , от тогава никакъв проблем , оставям я в кревата , давам и мече , биба и шише с топло мляко и излизам , тя си изпива млякото и си заспива , имало е няколко случея да се прави на интересна , но са единични
Виж обаче на мен БИБИ ми е най големия проблем , умът ми не го побира как ще и я изтръгна от навиците , за сега да си я смуче , пък зъбите и ако ще не криви а на пред да стърчат , има шини , не мога да си представя какви ядове ще бера
Сега за вашата люлка , защо не пробваш с дрешки отдолу да я уплатниш , малко по малко , так аче да люля все по малко и по малко , и на края като спре вече ще показваш че не става да се люшка и барем ти мине номера
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2011, 00:10:05 »
Раздели ТемаНагоре

The_Black_Angel аз не да я отучвам да я люлям а как да застопоря самата люлка не ми е ясно,че при изправянето вече в креватчето като се мърда и ще вземе некой път да си разбие главата.Ние нямаме проблем с успиването -яде млекото обръща се на една страна хваща ми ръката и на третото шшш е заспала  Cheesy Cheesy нема люляне нема гяволи  а и аз никога не съм я упивала така.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 04, 2011, 12:15:05 »
Раздели ТемаНагоре

А аз да питам някоя мама ако ползва тези креватчета на Бертони с люлката дето са -как се застопорява след това ,че имаме два болта ама мъж ми умува как да ги хване и иска да дупчи леглото хихихихи
Скок, прибираш ги на вътре. Както са пуснати бутваш лявото на дясно, а дясното на ляво. Моята е Бертони Травъл и е така. Те се завъртат, сгъват ли как да кажа. Няма болтове да дупчиш. От къде са тез болтове? Опитах се да нарисувам, дано ме разбереш
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2011, 15:09:58 »
Раздели ТемаНагоре

Леле , и ние имахме такъв лош момент , сън в количка , дребната още даже не ходеше , да е била на половин годинка , аз понеже изрично бях забранила приспиване на ръце или на нашия креват и я приспивах в количката за около седмица и нещо , като заспи я сложеш в нейния си креват , ама това много за кратко , май някакви зъби пробиваха , не знам , но иначе , от тогава никакъв проблем , оставям я в кревата , давам и мече , биба и шише с топло мляко и излизам , тя си изпива млякото и си заспива , имало е няколко случея да се прави на интересна , но са единични
Виж обаче на мен БИБИ ми е най големия проблем , умът ми не го побира как ще и я изтръгна от навиците , за сега да си я смуче , пък зъбите и ако ще не криви а на пред да стърчат , има шини , не мога да си представя какви ядове ще бера
Сега за вашата люлка , защо не пробваш с дрешки отдолу да я уплатниш , малко по малко , так аче да люля все по малко и по малко , и на края като спре вече ще показваш че не става да се люшка и барем ти мине номера

Проблема в бибероната не е че ще изкриви зъбите, а захапката. Нея не можеш да я изправиш с апаратче. После цял живот ще се обвиняваш, че не си я махнала навреме. Ще пореве три дена и ще я забрави е най-лошия случай, в най-добрия ще й обясниш, че мечката, котката или кучето, не знам от какво животно има респект я е взело и тя ще те разбере. Успех ти пожелавам!
Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 04, 2011, 20:15:07 »
Раздели ТемаНагоре

Леле , и ние имахме такъв лош момент , сън в количка , дребната още даже не ходеше , да е била на половин годинка , аз понеже изрично бях забранила приспиване на ръце или на нашия креват и я приспивах в количката за около седмица и нещо , като заспи я сложеш в нейния си креват , ама това много за кратко , май някакви зъби пробиваха , не знам , но иначе , от тогава никакъв проблем , оставям я в кревата , давам и мече , биба и шише с топло мляко и излизам , тя си изпива млякото и си заспива , имало е няколко случея да се прави на интересна , но са единични
Виж обаче на мен БИБИ ми е най големия проблем , умът ми не го побира как ще и я изтръгна от навиците , за сега да си я смуче , пък зъбите и ако ще не криви а на пред да стърчат , има шини , не мога да си представя какви ядове ще бера
Сега за вашата люлка , защо не пробваш с дрешки отдолу да я уплатниш , малко по малко , так аче да люля все по малко и по малко , и на края като спре вече ще показваш че не става да се люшка и барем ти мине номера

Проблема в бибероната не е че ще изкриви зъбите, а захапката. Нея не можеш да я изправиш с апаратче. После цял живот ще се обвиняваш, че не си я махнала навреме. Ще пореве три дена и ще я забрави е най-лошия случай, в най-добрия ще й обясниш, че мечката, котката или кучето, не знам от какво животно има респект я е взело и тя ще те разбере. Успех ти пожелавам!
И захапка се оправя със скоби. Лично аз съм имала неправилна захапка. Дори и през 1991год е имало скоби за захапка.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 04, 2011, 21:28:23 »
Раздели ТемаНагоре

Леле , и ние имахме такъв лош момент , сън в количка , дребната още даже не ходеше , да е била на половин годинка , аз понеже изрично бях забранила приспиване на ръце или на нашия креват и я приспивах в количката за около седмица и нещо , като заспи я сложеш в нейния си креват , ама това много за кратко , май някакви зъби пробиваха , не знам , но иначе , от тогава никакъв проблем , оставям я в кревата , давам и мече , биба и шише с топло мляко и излизам , тя си изпива млякото и си заспива , имало е няколко случея да се прави на интересна , но са единични
Виж обаче на мен БИБИ ми е най големия проблем , умът ми не го побира как ще и я изтръгна от навиците , за сега да си я смуче , пък зъбите и ако ще не криви а на пред да стърчат , има шини , не мога да си представя какви ядове ще бера
Сега за вашата люлка , защо не пробваш с дрешки отдолу да я уплатниш , малко по малко , так аче да люля все по малко и по малко , и на края като спре вече ще показваш че не става да се люшка и барем ти мине номера

Проблема в бибероната не е че ще изкриви зъбите, а захапката. Нея не можеш да я изправиш с апаратче. После цял живот ще се обвиняваш, че не си я махнала навреме. Ще пореве три дена и ще я забрави е най-лошия случай, в най-добрия ще й обясниш, че мечката, котката или кучето, не знам от какво животно има респект я е взело и тя ще те разбере. Успех ти пожелавам!
И захапка се оправя със скоби. Лично аз съм имала неправилна захапка. Дори и през 1991год е имало скоби за захапка.
Може...но да не рискуваме  Wink
Активен


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: