{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТЕН потребител a.milanova  (Прочетена 31155 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 10, 2011, 19:44:56 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте,искам да попитам някои дали е контактувал с тази потребителка,на 2-ри януари и изпратих една блузка за 6лв,заедно с пощата и ми дължи 7.60.гледам 4е е влизала последно на 5-ти януари,до тогава би трябвало да е полу4ила колета и да ми е писала поне,но нямам никаква информация,видя ми се има една звезди4ка в профила,ама нещо маи не съм доогледала,понеже това не е било за положителни оценки и по късно видях 4е няма никакви оценки,поставих и неутрална оценка и тази звезди4ка из4езна гледам 4е в подписа си е поставила 4е има 2 деци4а,може пък нещо да няма възможност да влезе,но все пак ако някои има инфо моля да ми пише на ли4ни или тук.
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 02:11:03 от bega4ki_ » Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2011, 06:15:43 »
Раздели ТемаНагоре

Пусни и един майл да видим как ще е!
Активен

bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2011, 14:13:11 »
Раздели ТемаНагоре

пуснах и преди 2 дена няма отговор
Активен

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2011, 14:18:54 »
Раздели ТемаНагоре

Мила дамата отСофия ли е?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2011, 14:29:24 »
Раздели ТемаНагоре

да ето адреса  да не прецака някои друг    Адрес : гр София жк Дружба 2 Име Ани Миланова
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 14:51:45 от bega4ki_ » Активен

Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 11, 2011, 14:30:39 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте,искам да попитам някои дали е контактувал с тази потребителка,на 2-ри януари и изпратих една блузка за 6лв,заедно с пощата и ми дължи 7.60.гледам 4е е влизала последно на 5-ти януари,до тогава би трябвало да е полу4ила колета и да ми е писала поне,но нямам никаква информация,видя ми се има една звезди4ка в профила,ама нещо маи не съм доогледала,понеже това не е било за положителни оценки и по късно видях 4е няма никакви оценки,поставих и неутрална оценка и тази звезди4ка из4езна гледам 4е в подписа си е поставила 4е има 2 деци4а,може пък нещо да няма възможност да влезе,но все пак ако някои има инфо моля да ми пише на ли4ни или тук.

Как на втори е изпратено,нали е неделя(почивен ден),може би на 3 сте я изпратили и на 5 когато е влизала не я е била получила все още.
Непознавам въпросната дама и не съм контактувала с нея,но от личен опит знам ,че не всички пратки се получават на следващия или последващия ден.Аз лично съм имала случаи да получавам пратките(записи) след 3-4 дена от датата на изпращането.
Дано всичко е наред и си получите скоро записа!
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 14:51:43 от Strawberry shortcake » Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 11, 2011, 14:31:25 »
Раздели ТемаНагоре

да ето адреса  да не прецака някои друг    Адрес : гр София жк Дружба 2 Име Ани М.


Мила,нямаш право да пишеш целия адрес,коригирай го  Smiley
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 14:59:50 от Strawberry shortcake » Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 11, 2011, 14:35:18 »
Раздели ТемаНагоре

Имам и телефона, но входяшите обаждания са ограничени. Иначе и аз и пратих няколко неща, които все още не ми ги е платила.Жалко, че ми е далече София, иначе направо щях да отида до тях.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 11, 2011, 14:42:21 »
Раздели ТемаНагоре

другата дама която пише във форума също има да взема от нея 19лв.не мисля 4е нямам право да и пиша адреса,не съм само аз излъгана ,а може да има и други освен нас 2-те.може и на 3-ти да съм го пратила но мен ми направи впе4атление 4е аз бях пратила 3 колета на този ден а другите мацки ги бяха полу4или на 5-ти а тя не ми писа затова се осъмних,но беше късно ве4е
Активен

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 11, 2011, 14:44:34 »
Раздели ТемаНагоре

на мен ми беше отговорила, че  е получила нещата. (но да уточня, че си ги е купила от мен в продавалника)И там последно ми е писала следното:
''Да получих ги много ти благодаря.

Честита Коледа и весело посрещане на новата 2011г

Тези дни сле почивните ще ти изпратя оаричките. Поздрави
Извинявай че не съм ти писала по рано но имам проблеми с компютара. ''
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 11, 2011, 14:48:57 »
Раздели ТемаНагоре

е дано да е проблем с компютъра все още,но и гсм-а и как само ограни4ени повиквания има.администратора да ми кажа ако нямам право да публикувам адреса ще го изтрия
Активен

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 11, 2011, 14:50:39 »
Раздели ТемаНагоре

Така е мила, по закона за защита на личните данни, нямаш право да публикуваш пълните имена и целия адрес
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
bega4ki_
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 256


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 11, 2011, 14:54:31 »
Раздели ТемаНагоре

ок изтих 4аст от него,само и другата мацка която пише по темата остана да го изтрие от цитата си,аз и писах на ли4ни
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 11, 2011, 15:42:33 »
Раздели ТемаНагоре

ох,това ми звучи познато  Roll Eyes Но не мисля,че съм имала проблеми с тази дама.Може ли ника й все пак?Днес е 10-ти,вече със сигурност го е взела.
Аз си поръчах едно ТВ за 5лв от тук за Коледа,да го подаря на Наси,знаете детето и ОЩЕ го чакам  Roll Eyes Дадох си адреса и ни вест,ни кост.Както и да е,на детето ще купя друго за подарък,но за втори път прецаквам подаръка на това дете  Embarrassed

Ако ми кажеш ника,може би ще се сетя.Името ми е много познато

ох,той ника й го има  Cheesy Много съм отнесена  Embarrassed
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 15:59:19 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 11, 2011, 15:59:21 »
Раздели ТемаНагоре

Защо си мисля,че и на мен ми е познато от др.сайт??Май беше запалила някого.Може и да греша.Ще погледна!!!
Не мога сега да го намеря!
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 16:05:21 от taniaisie » Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!


Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: