{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се спасим от пъпките по лицето!  (Прочетена 29684 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Януари 11, 2011, 08:00:29 »
Раздели ТемаНагоре

Може би има инфекция УНГ например и същата да е и по личицето.Най-добре да си го види лекар и не му пипай личицето.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 11, 2011, 12:02:18 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами включвам се но не по тематаа подобна незнам дали е точното място но ако нее нека шефа я измести та става въпрос че големият ми син който е на 9г6м от два месеца започнаха да му излизат трънчета по нослето и малко по скулите водих го на козметик но козметичката ми каза че още му е много рано да започва да му почиства лицето но аз в къщи му ги премахнах те пак се появиха та моляви ако някоя от вас сее сблъскала с този проблем ми пише или дайте съвети какво да направя.И само да вметна че и аз и баща му в пубертета сме били с доста чисти.Мислите ли че това са пубертетски неща при него ил........... Smiley
Да от пуберитета е Wink И ние сме така Sad
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #17 -: Януари 11, 2011, 21:11:36 »
Раздели ТемаНагоре

Може би има инфекция УНГ например и същата да е и по личицето.Най-добре да си го види лекар и не му пипай личицето.
Ами да преди месец и малко извадихме сливиците че боледуваше често дали това е била причината и сега ще трябва време докато се оправитоест той е добре след операцията но имама предвит че има време на въстановяване благодаря ти
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Януари 11, 2011, 21:13:05 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами включвам се но не по тематаа подобна незнам дали е точното място но ако нее нека шефа я измести та става въпрос че големият ми син който е на 9г6м от два месеца започнаха да му излизат трънчета по нослето и малко по скулите водих го на козметик но козметичката ми каза че още му е много рано да започва да му почиства лицето но аз в къщи му ги премахнах те пак се появиха та моляви ако някоя от вас сее сблъскала с този проблем ми пише или дайте съвети какво да направя.И само да вметна че и аз и баща му в пубертета сме били с доста чисти.Мислите ли че това са пубертетски неща при него ил........... Smiley
Да от пуберитета е Wink И ние сме така Sad
леле но не са ли малки за пубертет Sad
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 12, 2011, 12:16:19 »
Раздели ТемаНагоре

за мазила не знам,но от кога се каня за "геритамин нео",днес отивам да го купя вече,помагал за коса,нокти,кожа (ms.4) (ms.5) (ms.6)
Поли ,а дали не се пьлнее от него Huh? Roll Eyes
Shocked Shocked Shocked,е то само това остава Lips Sealed аз на къде още Undecided,ще го търся сега в нета да видя инфо за него
Ходих до аптеката и аптекарката ми каза,че по принцип се пьлнее Huh? Защото са витамини и отварят апетит,но било строго индивидуално.По принцип ако си склонна кьм напьлняване ще напьлнееш.Та още се чудя,да си взема ли Huh?
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 12, 2011, 13:37:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, момичета. По повод последните коментари искам да споделя нещо. Доколкото знам всички витамини и добавки, които се предлагат, засилват апетита. Освен това трябва да се натрупат в организма, тоест задължително се прави поне един курс. Съответно ще ви трябват доста парички, особено ако искате да пиете нещо качествено.   (work4)
Ето какво правя аз. Задължително ям плодове и зеленчуци, предпочитам така да си набавям витамините. Освен, че е по-евтино и по-вкусно, е и по-полезно, тъй като витамините и добавките по аптеките се получават по химичен път.
За лицето: Най-добре първо спрете да използвате продуктите или рецептите, които сте чули/прочели, че действат. Първо определете своя тип кожа. Може да бъде нормална, суха, мазна и смесена. Много често хората с мазни кожи ползват изсушаващи продукти, в резултат на което кожата започва да отделя още повече себум. Получава се един порочен кръг. Мога да пиша още много на тези тема, стига да има желаещи. Иска ми се да помогна, защото знам колко тежко и неприятно е да имаш пъпки по лицето. Ако някой има въпроси с радост ще отговоря.   (gesture8)
За ноктите: Страхотно и много евтино средство е намазването на ноктите с йод. Аз лично използвам клечка за уши и намазвам по няколко пъти, докато ноктите станат кафяви. Имайте предвид, че е хубаво да се постои малко така, без да се мият ръцете. Освен това йодът много оцветява, затова внимавайте при нанасянето. Само след едно измиване на чинии йодът почти се отмива. След това спокойно може да се лакирате. Горещо препоръчвам и едно кремче за нокти на "Макси" - малка кутийка с оранжева капачка. Ако редовно си мажете ноктите с йод, гарантирам ви, ще имате здрави нокти. Резултатът се усеща още след първите нанасяния.
За косата: И тук мога мнооого да пиша. Най-добре е да се правят домашни маски, но аз съм пробвала само веднъж. Нанесох си една смес за кекс на главата и едвам изчаках един час. То почна да ми се стича по челото и врата...ужас голям. Затова ви съветвам просто да си вземете някакво масло (препоръчвам маслата на Икаров). Нанесете с лек масаж в корените, след това и по дължината на косата. Не е нужно да слагате много. Постойте два часа или колкото имате възможност. Може да сложите шапка за баня/торбичка и кърпа отгоре за по-добър ефект. Накрая отмийте с повече шампоан.
Понеже стана много дълго и не съм сигурна дали изобщо някой ще ми прочете поста до края, мисля да приключвам. Както вече казах, с радост ще отговарям на въпросите ви и ще давам съвети.   (love26)
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 12, 2011, 14:04:26 »
Раздели ТемаНагоре

Е,да се вьзползвам Cheesy Моятя кожа е смесена,така ми казаха.Но много льщи.Сутрин като стана челото ми е все едно с олио намазано. Huh? И вечер примерно като изляза и сьм сложила ФДТслед малко аз вече сьм блеснала. Sad Как да я премахна? Не става и с тонираща основа Sad Благодаря предварително! Smiley
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 12, 2011, 14:06:09 »
Раздели ТемаНагоре

Благодрая за предоствената информация.Ще ми е от полза.Лек ден Smiley
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #23 -: Януари 13, 2011, 11:40:56 »
Раздели ТемаНагоре

за мазила не знам,но от кога се каня за "геритамин нео",днес отивам да го купя вече,помагал за коса,нокти,кожа (ms.4) (ms.5) (ms.6)
Поли ,а дали не се пьлнее от него Huh? Roll Eyes
Shocked Shocked Shocked,е то само това остава Lips Sealed аз на къде още Undecided,ще го търся сега в нета да видя инфо за него
Ходих до аптеката и аптекарката ми каза,че по принцип се пьлнее Huh? Защото са витамини и отварят апетит,но било строго индивидуално.По принцип ако си склонна кьм напьлняване ще напьлнееш.Та още се чудя,да си взема ли Huh?
та аз съм 120 кила Shocked,ще видя,но въпреки всичко мисля да го пробвам Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #24 -: Януари 13, 2011, 13:29:43 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля,че проблема с кожата е израз на състоянието на организма.Махнете от менюто полуфабрикатите,подправките,шоколада,кафето.Лосионите Акне Аут и кремчето са добри.На същата фирма "Биотрейд" е и ексфолиращ лосион с киселини,които има добър ефект,но се ползва само през зимата със защитен 50+ крем.Аз съм за витамините особено от група Б и цинка.Тези които ходят на козметик могат да си направят серия от 10 процедури йонофореза с ихтиол.Понякога от ползването на прекалено много козметика също може да се получи акне,така че мили дами,ако кожата ви не изпитва нужда да бъде мазана не го правете достатъчно е да я поддържате чиста и задължително от рано грижи за околоочния контур.Пийте много вода.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Януари 13, 2011, 19:56:37 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм чела цялата тема, но да кажа, че последното ми откритие е Сребърната вода...
Безвредна и много полезна, дават я за много неща...
Аз не съм страдала от акне или много пъпки, само някоя и друга преди цикъл. Но с тая Сребърна вода всичко изчезва в зародиш!
Почиствам си лицето с нея 2-3 пъти на ден, с тампон с памук. Това по принцип.
Ако усетя, че някоя пъпка се мъчи да се показва - по - често
Действа добре и на по - мазна кожа, намалява омазняването. Супер съм доволна!
Надали е панацея, но може да се пробва.
Моята е на фирмата ARKOL
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Януари 29, 2011, 23:09:44 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, а тази маска в началото на темата със спирта, хлорнитромицина и топоцина заради спирта ли е вредна? Не би ли могло тези антибиотици да се разтворят вместо в спирт в тази сребърна вода или пък в розова вода. Ако някой знае защо се смята, че е вредна, моля да пише, че съм се нахъсила да я правя и за мен и за синчето.
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1266


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Април 05, 2017, 12:21:34 »
Раздели ТемаНагоре

Напоследък ми излизат много пъпки, може би, защото ям много сладко. Как да се справя?
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1327


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Юни 19, 2017, 09:44:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също имах този проблем. Пробвала съм всякакви кремове, но не ми помагаха. Накрая една приятелка ме посъветва да отида на козметик. За целта се спрях на http://vanity.zone/ . Започнах да се подлагам на HydraFacial терапия, която помага в борбата срещу акне, розацея, мазна Т-зона, петна и слънчеви изгаряния. Аз съм много доволна, затова те съветвам и ти да опиташ. Винаги съм мечтала лицето ми да е чисто и най-накрая го постигнах.
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1266


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Юни 27, 2017, 22:42:06 »
Раздели ТемаНагоре

Тези дни ще се обадя в този център и ще си запиша час за консултация.
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: