{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се спасим от пъпките по лицето!  (Прочетена 29516 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 10, 2011, 00:39:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте момичета!
Искам да споделя с вас,че останах много доволна от хапчетата"геритамин нео"!Имах проблем с косата,е не кой знае какъв,но беше започнала да поопадва повечко,а сега е друго нещо...А за кожата на лицето нямам думи.......Жалко,че нямам снимки да ви покажа,преди лицето си и сега!
Имах проблем с пъпките!Незнам дали ще ми повярвате,но в пуберитета съм нямала толкова пъпки по лицето,както от 2 години насам!Незнам на какво се дължи... ShockedТа,мисля че започнах да се преборвам и с тях!Незнам дали само хапчетата помогнаха,защото си мажа лицето и с друго,но съм сигурна,че и те оказаха голямо влияние!
Ето и рецептата,която използвам:1 шишенце салицилов спирт-1% или 2%(най-често 2%),2 кафени лъжички топоцин(прахче)и 2 броя хлорнитромицин!Всичко това смесвам в шишето със спирт,разклаща се добре и е готово... Smiley
Преди всяко мазане се разклаща шишенцето!Аз си мажа лицето сутрин и вечер,като след това и с крем!
Незнам дали нещо не е вредно,но от 3 седмици някъде го правя и ефекта е на 100%...
Много ще се радвам да бъда полезна на тези,които имат такъв проблем!А също така и да получа вашите съвети,какво мислите по въпроса! Smiley Smiley Wink
Ако модераторите смятат,че темата не е уместна,моля да ме извинят,ще я изтрия!
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 21:04:56 от bankova87 » Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2011, 01:00:52 »
Раздели ТемаНагоре

Точно тази рецепта си мислех, че ще напишеш. Моята най-добра приятелка я правеше и имаше ефект, но до момента, в който спря. Личната й лекарка я беше посъветвала да спре, защото не било хубаво за кожата.
Най-важно е да разбереш каква е причината за пъпките. Може да е някой продукт или храна, тоест алергична реакция, или пък нещо хормонално. Ще ти кажа на мен какво ми се случи. Слава Богу, никога не съм имала проблеми с кожата, чукам на дърво. През пубертета нямах пъпки, даже постоянно ме питаха с какво си мия лицето. Явно просто е до ген.
Докато преди две години не ми подариха един продукт с екстракт от Мъртво море. Уж много качествен, не знам си какво. Вечерта го ползвах и преди да си легна ми нямаше нищо, но на сутринта цялото ми лице беше в пъпки. И то едни малки, червени и ужасни. Хем сърбят, хем болят. Викам си аз, от храната ще е (вечерта бях яла риба). Обаче пъпките не минават. Ходих по лекари, изследвания разни, глупости. Това беше много труден период за мен. Всички ме питаха какво ми е, а не можех да слагам и фон дьо тен. В крайна сметка дерматоложката ми изписа едни продукти, които ми помогнаха. Цялото това лечение продължи няколко месеца. Но и до ден днешен слагам само тях на лицето си. Кожата ми вече е много чувствителна и при нещо неподходящо веднага започва да се зачервява и да ме сърби.

П.С. Как се сетих, че е от продукта? Дадох го на майка ми. След първата и единствена употреба познай какво - по лицето и имаше няколко от същите пъпки.  Huh?
Активен
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2011, 01:45:08 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за мнението ти мила!За мен наистина е взжно какво мислите и вие по въпроса!
Не съм ходила по лекари,но мисля че ще се наложи,щом казваш,че не е много полезно...! Sad
Незнам какво ми стана и аз като теб нямах нищо и изведнъж от къде се появиха и аз не разбрах!По принцип много рядко използвам фон дьо тен или други кремове,маски за лице,защото при първото мазане,на сутринта съм поне с 3-4 пъпки..... EmbarrassedТова ми го бяха препоръчали и затова реших да го пробвам!Иначе съм пробвала и "лептен"и какви ли не други кремове,но на своя глава,без лекарска намеса и нямах никакъв ефект,напротив,повече излизаха...!Ужас! Huh?
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 10, 2011, 02:17:22 »
Раздели ТемаНагоре

А колко време може да се ползва тази маска за лице?Че моята щерка има пьпчицити пуберитетски на челото и все я дразнят милата.Та да я направя на нея.Изсушава ли кожата много?
Ние все купуваме лосиончета от аптеката ама файда никаква Sad
А относно пьпките знам,че излизат от шоколад.
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 10, 2011, 07:09:46 »
Раздели ТемаНагоре

На някои хора(като мен например) спирта много им разранява лицето,при мен става по-зле с него.. Lips Sealed Затова ползвам сребърна вода-напълно безвредна,даже лекува много болести и проблеми,в гуугъл има много информация за нея..действа определено,препоръчвам я Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #5 -: Януари 10, 2011, 07:33:00 »
Раздели ТемаНагоре

за мазила не знам,но от кога се каня за "геритамин нео",днес отивам да го купя вече,помагал за коса,нокти,кожа (ms.4) (ms.5) (ms.6)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 10, 2011, 07:42:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ако е за коса, кожа, нокти, по-добре се насочи към дражета Мерц. Аз го ползвам, за да има ефект мисля че се правят 3 курса. Аз имах проблеми с нацепване на ноктите. В аптеката ми дадоха съвет- Геритамина е с по-слабо действие от Мерц. Откъм парички обаче Геритамин е по-изгоден. А за продължително използване на рецептата за кожата на лицето-консултирайте се с лекар, за по-сигурно.
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 10, 2011, 07:54:18 »
Раздели ТемаНагоре

колко парички струват съставките на тази рецепта? и трите ли се взимат от аптеката, без рецепта?
а сребърната вода за почистване ли я ползвате?
дали ще може първо с нея да се почиствам сутрин и вечер, а да слагам маската само вечер... че да не ми се изсуши мн кожата.
със смесена съм и по принцип имам участъци където леко ми се залющва... Huh?
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #8 -: Януари 10, 2011, 08:37:07 »
Раздели ТемаНагоре

Ако е за коса, кожа, нокти, по-добре се насочи към дражета Мерц. Аз го ползвам, за да има ефект мисля че се правят 3 курса. Аз имах проблеми с нацепване на ноктите. В аптеката ми дадоха съвет- Геритамина е с по-слабо действие от Мерц. Откъм парички обаче Геритамин е по-изгоден. А за продължително използване на рецептата за кожата на лицето-консултирайте се с лекар, за по-сигурно.
предимно за косата искам,че оплешавях дет се вика Cheesy.много ми оредя косата,а беше една четина Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Януари 10, 2011, 10:51:25 »
Раздели ТемаНагоре

колко парички струват съставките на тази рецепта? и трите ли се взимат от аптеката, без рецепта?
а сребърната вода за почистване ли я ползвате?
дали ще може първо с нея да се почиствам сутрин и вечер, а да слагам маската само вечер... че да не ми се изсуши мн кожата.
със смесена съм и по принцип имам участъци където леко ми се залющва... Huh?
Мила незнам колко точно излиза,но не е много скъпо!Спирта е 1 и нещо,топоцина е 2.05,а хлорнитромицина е 3,70лв,но имай в предвид,че при нас всичко е по-скъпо...Хлорнитромицина са 2 блистера са по 10 хапчета!Незнам дали се продават по 1 блистер!Аз съм купувала всичко без рецепта!
Колкото до сребърната вода не съм пробвала,но ще взема да видя как ще е...
Смятам да се мажа сутрин с едното,а вечер с другото!
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 10, 2011, 12:12:48 »
Раздели ТемаНагоре

за мазила не знам,но от кога се каня за "геритамин нео",днес отивам да го купя вече,помагал за коса,нокти,кожа (ms.4) (ms.5) (ms.6)
Поли ,а дали не се пьлнее от него Huh? Roll Eyes
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #11 -: Януари 10, 2011, 12:34:23 »
Раздели ТемаНагоре

за мазила не знам,но от кога се каня за "геритамин нео",днес отивам да го купя вече,помагал за коса,нокти,кожа (ms.4) (ms.5) (ms.6)
Поли ,а дали не се пьлнее от него Huh? Roll Eyes
Shocked Shocked Shocked,е то само това остава Lips Sealed аз на къде още Undecided,ще го търся сега в нета да видя инфо за него
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #12 -: Януари 10, 2011, 12:37:12 »
Раздели ТемаНагоре



Геритамин® нео
витамини А + Е

Оригиналът на Актавис

Витамин А и витамин Е взаимно усилват действието си. Витамин  Е  забавя разграждането на витамин А в организма , усилва степента  на усвояването му от червата и усилва епителотоничните му свойства. Витамин А усилва антистерилитетните свойства на витамин Е.

Една капсула съдържа:
Витамин А RE /5000 IU/ 1500 µg
Витамин Е α–TE /100 IU/ и соево масло. 67 mg

Haчин на употреба:
При възрастни по 1-2 капсули дневно в продължение на 2-3 месеца.

Витамин А:

    * Поддържа структурите и функциите на епителните тъкани в организма ( роговицата на очите, кожата, лигавиците на устата, венците, стомашно-чревниятракт, стените на кръвоносните съдове, на дихателните и пикочните пътища). Участва в  синтезата на фоторецепторния пигмент в пръчковидните и конусовидните клетки на ретината , който е необходим за нормалното зрение (по-специално нощното виждане).

    * Участва в изграждането и растежа на костите и зъбите.
    * Има важна роля за имунните реакции на организма (известен като “антинфекциозен” витамин).
    * Има голямо значение за нормалните репродуктивни функции на тестисите при мъжете и яйчниците при жените.

Витамин Е:

    * Мощен антиоксидант, който участва в обмяната на веществата.
    * Ограничава продукцията на свободните радикали в организма, които са основен фактор за развитие на  злокачествените  процеси и увреждането на сърдечно-съдовата система.

    * Повишава имунната защита и детеродните функции.

Приложение на Геритамин® нео:

    * Стимулира растежа и здравината на косата и ноктите
    * Подобрява състоянието на кожата
    * Повишава зрителната острота
    * Предпазва от увреждане ретината при диабетици
    * Повишава имунната защита, детеродните способности
    * Подходящ при акне и други кожни нарушения
    * Подпомага възстановяването на лигавиците при възпалителни дихателни, урогенитални и чревни заболявания

Препоръчителна цена: 3,90 лв.
« Последна редакция: Януари 10, 2011, 12:39:37 от Поли-Liamo » Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 10, 2011, 22:29:56 »
Раздели ТемаНагоре

Май ще си взема и аз да пия Roll Eyes
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #14 -: Януари 10, 2011, 22:46:42 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мили мами включвам се но не по тематаа подобна незнам дали е точното място но ако нее нека шефа я измести та става въпрос че големият ми син който е на 9г6м от два месеца започнаха да му излизат трънчета по нослето и малко по скулите водих го на козметик но козметичката ми каза че още му е много рано да започва да му почиства лицето но аз в къщи му ги премахнах те пак се появиха та моляви ако някоя от вас сее сблъскала с този проблем ми пише или дайте съвети какво да направя.И само да вметна че и аз и баща му в пубертета сме били с доста чисти.Мислите ли че това са пубертетски неща при него ил........... Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: