{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОГНЕТЕ....  (Прочетена 29007 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Януари 08, 2011, 20:12:05 »
Раздели ТемаНагоре

Нашите двама сладура свикнаха вече.Единият Томи (белия) го взехме на 8 месеца от Бургас .А другия Макси на 4 месца от Пловдив.Те са членове на нашето голямо семейство.
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #31 -: Януари 08, 2011, 21:10:06 »
Раздели ТемаНагоре

Нашите двама сладура свикнаха вече.Единият Томи (белия) го взехме на 8 месеца от Бургас .А другия Макси на 4 месца от Пловдив.Те са членове на нашето голямо семейство.
страхотни са Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Radistar
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 585


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Януари 08, 2011, 21:13:59 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,извинете ме за спама,но моля ви за бърз съвет за сваляне на висока темепратура на единия малчо EmbarrassedКъм 8 часа беше 38.5,след малко спадна до 38,сега пак се качва постоянно,стигна до 39 Huh? Huh? Huh?Слагам оцетени компреси,давах 2 пъти панадол,но все още нищо Embarrassed Embarrassed
не зная колко сте голями? при нас помага само течен аналгин - 1 капка на килограм тегло.сваля много бързо, но трябва детето да е над 1год. успех
Благодаря много!Ние сме точно на 1 година.До преди малко беше добре и сега пак тръгна нагоре Sad Послушах съветите на някои мами и дано да се справим с тая темпертура,която не ми стана ясно как се появи.Ей така,както си играеше снощи,изведнъж целия гореше Sad
Ако все още събираш съвети  Smiley дано да сте се оправили вече,но да кажа и аз кавото знам...с течен аналгин(може и разреден с малко водичка) се мажат свивиките на ръчички,крачета,под мишниците...съвсем наскоро го научих този метод и не съм го тествала.
Скорошно оздравяване!!!
Активен

1.Пощенските разходи са за сметка на купувача.
2.Стоки изпращам и получавам по пощата или Еконт-пощенска пратка.
3.Предпочитам пари да изпращам и получавам с ЕКОНТ(по-евтино и по-бързо е от Български пощи),но все пак това е въпрос на договорка.
4.След "запис" в моя обява очаквам подвърждение на ЛС
5.Оценявам и настоявам да бъда оценена.
dori4on
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Януари 08, 2011, 22:45:13 »
Раздели ТемаНагоре

Мога само да съжалявам,че разсъждавате по този начин! Със сигурност няма да променя мисленето ви и със сигурност проблемите с уличните кученца,плод на междусъседското развъждане ,ще стоят дълги години в тази държава. Няма да стигнем никога "цивилизацията"..отново за съжаление!


Ако всеки ,който има куче се държи отговорно не е нужна кастрация.Имам немска овчарка на 9 години,която никога не е раждала и не е кастрирана.По трудно е когато кучето живее на двора.Тогава кастрацията е задължителна.Но за куче ,живеещо в къщи това не би трябвало да е проблем.
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 08, 2011, 23:29:07 »
Раздели ТемаНагоре

Супер Евка ,да ви е честит новия член на семейството. (feast15)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 09, 2011, 01:04:47 »
Раздели ТемаНагоре

Мога само да съжалявам,че разсъждавате по този начин! Със сигурност няма да променя мисленето ви и със сигурност проблемите с уличните кученца,плод на междусъседското развъждане ,ще стоят дълги години в тази държава. Няма да стигнем никога "цивилизацията"..отново за съжаление!


Ако всеки ,който има куче се държи отговорно не е нужна кастрация.Имам немска овчарка на 9 години,която никога не е раждала и не е кастрирана.По трудно е когато кучето живее на двора.Тогава кастрацията е задължителна.Но за куче ,живеещо в къщи това не би трябвало да е проблем.


Това е абсолютно вярно.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 09, 2011, 13:26:04 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте много се радвам,че кученцето си намери толкова бързо нови стопани.Ако някой има малка немска овчарка за подаряване аз съм на среща.Имах си кученце-пудел,но умря от старост всички се бяхме привързали толкова много,но..... Huh? Huh?Сега си търсим ново кученце и предпочитаме да е немска овчарка.Разглеждаме други сайтове,но все ги продават,а ние нямаме възможност за сега да си купим.Ако някой има малки и се чуди какво да ги прави нека ми пише. Kiss Kiss Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Януари 09, 2011, 13:59:35 »
Раздели ТемаНагоре

Елена, разбирам ви напълно,че искате кученце,но нямате пари да го купите..Но, големите разходи по животните не са за закопуването им,а за отглеждането им.
Щом сега нямате пари за да го вземете,как ще се грижите за него? Трябва да отделяте не малко средства за храна - най-евтината и що-годе приемлива гранулирана храна е около 30-40 лв за чувал,т.е. за 1 месец. И то може да се дава ако кучето вече е над 2 годишно. За малките животни е необходимо да приемат дневни дози витамини,минерали и калции с храната, а това попарка от хляб и манджиджка няма как да му го даде. Друго - хапчета за вътрешно обезпаразитяване,капки за външно обезпаразитяване, ветеринарни прегледи, годишни ваксини...изобщо не е лесно финансово да се гледа КАЧЕСТВЕНО едно животинче.
По-добре си стъпете на краката и тогава помислете да вземете кученце,отколкото да го лишавате от елементарни за организма му неща.

Казвам го съвсем добронамерено,без капка лоши мисли.

И още нещо - много хора не ги интересуват родословия,в такъв случай защо не отидете в най-близкият до вас приют за кученца и не си изберете от там другар? Има толкова мили и красиви създания,чакащи своите любящи стопани!
Купувайки от магазин или от междусъседски развъждания,вие стимулирате нерегламентираната търговия с животни,често страдащи от куп болести и още по-често биват изхвърлени на улицата .
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Януари 09, 2011, 14:12:24 »
Раздели ТемаНагоре

Елена, разбирам ви напълно,че искате кученце,но нямате пари да го купите..Но, големите разходи по животните не са за закопуването им,а за отглеждането им.
Щом сега нямате пари за да го вземете,как ще се грижите за него? Трябва да отделяте не малко средства за храна - най-евтината и що-годе приемлива гранулирана храна е около 30-40 лв за чувал,т.е. за 1 месец. И то може да се дава ако кучето вече е над 2 годишно. За малките животни е необходимо да приемат дневни дози витамини,минерали и калции с храната, а това попарка от хляб и манджиджка няма как да му го даде. Друго - хапчета за вътрешно обезпаразитяване,капки за външно обезпаразитяване, ветеринарни прегледи, годишни ваксини...изобщо не е лесно финансово да се гледа КАЧЕСТВЕНО едно животинче.
По-добре си стъпете на краката и тогава помислете да вземете кученце,отколкото да го лишавате от елементарни за организма му неща.

Казвам го съвсем добронамерено,без капка лоши мисли.

И още нещо - много хора не ги интересуват родословия,в такъв случай защо не отидете в най-близкият до вас приют за кученца и не си изберете от там другар? Има толкова мили и красиви създания,чакащи своите любящи стопани!
Купувайки от магазин или от междусъседски развъждания,вие стимулирате нерегламентираната търговия с животни,често страдащи от куп болести и още по-често биват изхвърлени на улицата .
Съгласна съм с написаното.Аз често вместо да кажа "имам дете и разходи" казвам "имам куче не питай как е ".Гледам голяма порода куче-кавказка овчарка. НА смесено хранене е от малък- т.е готвено + гранули.Като готвеното му е специално за него примерно тенджера ориз с пилешки дроб,според нуждите му. Бити са му всички ваксини от -до.Сега повчаме реваксиниране понеже е на 1 годинка.След 3 дни е ваксината ни за бяс. Вътрешното обезпаразитеване не ни е скъпо.Аз му давах в началото на всеки месец после през 3 ,някъде около 7лв му е хапчето.Външното обезпаразитяване ми излизаше около 40-50лв . Освен всичко това пием и калции Делис. Като курса е 10 дни хапчета 10 почивка (понеже е едра порода и бързо расте ,застрашено е от рахит) На всеки 10кг пие по едно хапче. Сега е 60кг ,т.е на ден по 6 хапчета. Десет дни са 60 хапа,т.е 40лв за калция само. В месеца 80лв само за това се дава. В момента чакаме кучило от елитни родители,където кучетата ще са регистрирани с паспорт и първа ваксина.Цената им е над 500евро.Аз лично бих се съгласила да подаря куче,защото знам как съм искала като дете и знам моята кукла как му се радва,но бих подарила само на хора ,които имат възможност наистина да гледат куче.Не е нужно само да е вързано на двора или да му се прави разходка.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Януари 09, 2011, 14:14:47 »
Раздели ТемаНагоре

Именно, за това говоря и аз! Kiss
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Януари 09, 2011, 14:21:14 »
Раздели ТемаНагоре

Ето няколко снимки на мойте дзверове.
« Последна редакция: Януари 09, 2011, 14:24:01 от Nikovat » Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Януари 09, 2011, 14:25:47 »
Раздели ТемаНагоре

Когато си търсехме котка много ми се щеше някой да ми подари,но много от хората ги продават за да са сигурни че новите стопани щ се грижат за любемеца.Когато си взехме белия котарак повярвайте ми грижите за него надхвърлиха очакванията ми.Напълно разбирам защо се продават персииските котки ,а не се подаряват.Предполага се че като имаш пари да дадеш за котка ще имаш пари и да поемеш всички разходи за нея.Грижите са ежедневни-ресане миене на очички купуване на храна (нашите не ядат домашна само гранули и пастети за котки).Искат и внимание да им обръщаш.Ако имам малки котета и особено персиичета бих ги продала не с цел печалба,а просто за да знам че стопаните ще поемат отговорност.Когато си дал пари за нещо е едно когато е подарък съвсем друго.Естествено всяко правило си има изключение... Smiley
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Януари 09, 2011, 14:27:03 »
Раздели ТемаНагоре

Персийската котка вече не е при нас.Понеже я имахме в квартирата и като я сменяхме във втората не искаха котка.В едни приятели е ,но ходя всяка седмица да я виждам Smiley
Другото коте го взехме 2 дни след като си купихме къщата.Избрах си него защото все го биеха и подритваха.даже е със счупена опашка (за съжаление не успяхме да помогнем)Но е най-големия лигльо и мазник в къщи.От други хора много го е страх и дере и хапе,по-страшен е от кучето Smiley
Кучето тук е снимано преди 2 месеца някъде сега е още по-голям
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Януари 09, 2011, 14:30:19 »
Раздели ТемаНагоре

Много са ви хубави животинките  Smiley Много радост носят домашните любимци.За децата също е добре.Учат се да полагат грижи.  Smiley
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Януари 09, 2011, 14:30:30 »
Раздели ТемаНагоре

Когато си търсехме котка много ми се щеше някой да ми подари,но много от хората ги продават за да са сигурни че новите стопани щ се грижат за любемеца.Когато си взехме белия котарак повярвайте ми грижите за него надхвърлиха очакванията ми.Напълно разбирам защо се продават персииските котки ,а не се подаряват.Предполага се че като имаш пари да дадеш за котка ще имаш пари и да поемеш всички разходи за нея.Грижите са ежедневни-ресане миене на очички купуване на храна (нашите не ядат домашна само гранули и пастети за котки).Искат и внимание да им обръщаш.Ако имам малки котета и особено персиичета бих ги продала не с цел печалба,а просто за да знам че стопаните ще поемат отговорност.Когато си дал пари за нещо е едно когато е подарък съвсем друго.Естествено всяко правило си има изключение... Smiley
така е .Нашата я взехме на годинка вече с изградени навици и свикнала с определени храни.Ядеше онези консерви с бялата персийка на тях и едни гранули за по 20лв килото Smiley)) Сега интересното е ,че там където е има още 2 персийки и яде и други неща,но май е защото е господарка на къщата и трябва първо тя да хапне от всички купички и тогава другите 2 котета Smiley)) Обожавам животните,но наистина са като децата.Кучето е с 2 месеца по-малко от детето.Когато тръгнем за консултация на малката тръгваме и с кучето,.Всеки месец теглене ,мерене и преглед за рахита.Все едно 2 деца
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА


Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: