{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОГНЕТЕ....  (Прочетена 29208 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 08, 2011, 01:05:02 »
Раздели ТемаНагоре

Става въпрос за едно кученце-женски кокер шпаньол. Кокера е на 6 години и се казва Сара.
Сарка е моя,но откакто забременях моят мъж я изпрати при майка ми,която в момента вече не може да я гледа по ред причини. За връщане в къщи и дума не може да става-мъжо е категорично против.
Много ми е мъчно,но се налага да й потърся нов дом. МОЛЯ ВИ ако не вие разпитайте познати и приятели дали някой ще иска да я гледа. Искам да отиде при някой ,който ще я обича и глези,както аз съм го правила. Тя е много сладко кученце.........
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 08, 2011, 01:36:42 »
Раздели ТемаНагоре

Дано Сара скоро намери мили хора ,които много да я обичат!За съжаление аз не мога да помогна,защото вече си имам два пинчера.Първият го взехме от една баба,която не можеше да се грижи за него.Вторият го взехме от Продавалника.Жената заминаваше за чужбина и нямаше кой да се грижи за него.Аз също преди години бях много против в апартамент да се гледа куче,но сега разсъждавам съвсем различно .
Честно казано не зная защо мъжът ти така се е притеснил.Не е толкова страшно ,при положение ,че кучето има всички необходими ваксини.Малкият ми син е на 1г.6м. и много ,много не им обръща внимание.От време на време само гледа да ги подритне,но те не по никакъв начин не му отвръщат.Нито го лаят,нищо не му правят .
Дано Сара бъде щастлива при новите си собственици !!!
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 08, 2011, 01:38:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ами опитвам се мила да му обесня,но той и дума не дава да се каже. Дано да намеря някой който ще я гледа и обича Sad
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 08, 2011, 01:56:03 »
Раздели ТемаНагоре

Пиши на лични,  от кога му търсиме на нашия жена....
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2011, 02:05:04 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,извинете ме за спама,но моля ви за бърз съвет за сваляне на висока темепратура на единия малчо EmbarrassedКъм 8 часа беше 38.5,след малко спадна до 38,сега пак се качва постоянно,стигна до 39 Huh? Huh? Huh?Слагам оцетени компреси,давах 2 пъти панадол,но все още нищо Embarrassed Embarrassed
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2011, 08:34:01 »
Раздели ТемаНагоре

Момчилова,писах на ЛС
Дано Сара си намери добър стопанин.Бих я взела ако беше лято
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 08, 2011, 08:58:32 »
Раздели ТемаНагоре

Зори успех на Сара......
И мен се опитаха да ме накарат да "разкарам" кучето си като забременях, но удариха на камък. В момента Сашко и кучо се разбират прекрасно. Сашко само отива при него и казва "О О о бау" Smiley Няма такава любов ......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Януари 08, 2011, 09:51:47 »
Раздели ТемаНагоре

Зори успех на Сара......
И мен се опитаха да ме накарат да "разкарам" кучето си като забременях, но удариха на камък. В момента Сашко и кучо се разбират прекрасно. Сашко само отива при него и казва "О О о бау" Smiley Няма такава любов ......


Това е чудесно Еми - и аз мисля,че няма никакъв проблем кучето да се върне в къщи,но ............
15 години сме заедно с моят-горе долу се разбираме-е за кучето ударих на камък. Запънал се е като магаре на мост и не отстъпва. Апартамента ,в който живееше майка със Сарка ще го продават и в момента е кучи студ. Животинчето седи само там и ходим само да го храним- Е не мога повече да го държа там - по-добре да си го дам на някой който ще го обича........ Мъчно ми е......но няма какво да направя. Разпитах всичките си познати и приятели- никой не иска куче. Та затова вече писах тук.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Януари 08, 2011, 11:20:19 »
Раздели ТемаНагоре

их зорииииииииииииииии!!!и ние имахме кокерка-сара...нашата умре след вьзпаление на ухото,а страшно я обичахме!!!погледнах откьде си-далеч си ми,за да дойдеме да я вземеме мамка му...някакьв начин да се прати по куриер има ли?иначе веднага бих я взела!здрава ли е?
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #9 -: Януари 08, 2011, 12:03:38 »
Раздели ТемаНагоре

И аз бих я взела,въпреки,че имам пекинезка,много ги обичам,ако има начин да ми я доведеш в София ще си изживее старините на къща с двор(естествено ще спинка вътре при моето куче,няма да ги деля)и аз да питам,здрава ли е,ваксини има ли редовни?кастрирана ли е?раждала ли е?питам само за инфо Smiley
а мажо,няма думата,ако не иска,да спи на изтривалката Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Mishkova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 896


Живей както можеш, ако не можеш както искаш!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Януари 08, 2011, 14:00:03 »
Раздели ТемаНагоре

Милата душичка,дано си намери мили стопани,които да я гледат и обичат!!!!Обожавам кокерите(по принцип за всички животни се отнася,без значение каква порода),но вече си имам котка ,която може да се каже,че се грижи сама за себе си,щастлива би била ,ако й намеря другарче,но за съжаление работиме на смени с мъжа ми(по 12 часа),и няма кой да се грижи през това време.....Стискам палци всичко да се нареди за милото животинче(иде ми да заплача-на работа съм такава Бриджит Бърдо-грижа се за всяко бездомно куче и коте ,което се появи,постоянно съм с торбите с храна от вкъщи...
Нека Сарка да ви е жива и здрава и да попадне на най-добрите хора!!!Успех!!!
Активен

1.Изпращам и получавам с пощенска пратка с наложен платеж по Еконт!!!
2.Връщам стока с неописани дефекти и състояние,несъответсващо на описаното в обявата!
3.Не желая размяна!
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Януари 08, 2011, 14:11:45 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа че по куриер може dа се прати .По Еконт -не.Обаче има една фирма казва се Лео Експрес при тях е разрешено да се пращат и животни.Аз котката си я взех от Бургас с Лео Експрес до Пазарджик.Пътува в петък вечерта и в събота сутринта беше в Пазарджик.Струва ми 6.00 лева транспорта.Естествено беше в кутия знаете от кои и така дойде при нас нашия бургазлия.Иначе са 350 километра.А с тази фирма за куриерски услуги само 6.00лева.Надявам се да съм била полезна.
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 14:46:32 от Fergie » Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Януари 08, 2011, 14:13:01 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,извинете ме за спама,но моля ви за бърз съвет за сваляне на висока темепратура на единия малчо EmbarrassedКъм 8 часа беше 38.5,след малко спадна до 38,сега пак се качва постоянно,стигна до 39 Huh? Huh? Huh?Слагам оцетени компреси,давах 2 пъти панадол,но все още нищо Embarrassed Embarrassed

Мила, успяхте ли да се справите?
Компресите къде слагаш?
Сложи на крачетата и на ръчичките чорапки с оцет и малко вода( разреди леко оцета).
Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Януари 08, 2011, 14:36:55 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,извинете ме за спама,но моля ви за бърз съвет за сваляне на висока темепратура на единия малчо EmbarrassedКъм 8 часа беше 38.5,след малко спадна до 38,сега пак се качва постоянно,стигна до 39 Huh? Huh? Huh?Слагам оцетени компреси,давах 2 пъти панадол,но все още нищо Embarrassed Embarrassed
не зная колко сте голями? при нас помага само течен аналгин - 1 капка на килограм тегло.сваля много бързо, но трябва детето да е над 1год. успех
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Януари 08, 2011, 15:05:36 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,извинете ме за спама,но моля ви за бърз съвет за сваляне на висока темепратура на единия малчо EmbarrassedКъм 8 часа беше 38.5,след малко спадна до 38,сега пак се качва постоянно,стигна до 39 Huh? Huh? Huh?Слагам оцетени компреси,давах 2 пъти панадол,но все още нищо Embarrassed Embarrassed
не зная колко сте голями? при нас помага само течен аналгин - 1 капка на килограм тегло.сваля много бързо, но трябва детето да е над 1год. успех
Благодаря много!Ние сме точно на 1 година.До преди малко беше добре и сега пак тръгна нагоре Sad Послушах съветите на някои мами и дано да се справим с тая темпертура,която не ми стана ясно как се появи.Ей така,както си играеше снощи,изведнъж целия гореше Sad
Активен



Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: