{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОГНЕТЕ....  (Прочетена 29215 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Януари 09, 2011, 22:54:39 »
Раздели ТемаНагоре

Относно сваляне на висока температура аз давам Нурофен +капки Хексалгин +лента за челото +свештичка Ефералган.Моята дъщеричка е вдигала до 39.9 и само по такъв начин съм успявала да е сваля и със мокри кърпи допълнително.
Ехееее наведнъж ли Huh?? Хексалгин на малката съм дала един единствен път когато вдигна 40.5 и то от уплах като взех да й слагам студеното чаршафче. Стресна се и взе да пищи и бързо вдигаше Т. Иначе е толкова вреден ,че не бих дала на по-ниска Т. Хексалгин с хладна баня.Като започнах с водичка 37 градуса и намалях постепенно градусите ,за да не получи и гърч. За около 15 минутки свалихме Т и заспа
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Януари 09, 2011, 23:03:59 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила наведнъж -вдигала ми е страшно високи температури и с нищо не сме успявали да е свалим само с тази комбинация.Правила ми е и гърч и при 39.5 и прилагам това .Да ми е жива и здрава сега поотрасна и не се разболява толкова пу-пу.
« Последна редакция: Януари 09, 2011, 23:11:35 от sawo77777 » Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Януари 09, 2011, 23:12:54 »
Раздели ТемаНагоре

Мами,какво да ви кажа!За пръв път вдигаме температура и не мога да я сваля само с нурофен или панадол Huh?Бях много притеснена,че беше през нощта и не мога да търся помощ.Позвъних на 150,познайте дали някой благоволи да ми вдигне телефона Lips SealedСнощи пак така,дори този път стигна до 39.2 и повърна всички лекарства за Т,принудих се да го увия в мокър чаршаф,късаше ми се сърцето докато пищеше Sad Sad SadНо имаше ефект Smiley
За 1 ден научих всички лекарства за сваляне на темепература бри малки деца Huh?Дано тази вечер да спим спокойно и утре сме при нашата докторка.Само ме е страх да не е нещо сериозно,че днес говорих с tonikrisi,в болница са  с малчо,двустранна пневмония и същите симптоми като при нас Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен

sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Януари 09, 2011, 23:15:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ако не е отпаднало детето и не кашля според мен температурата се дължи на зачервено гърло или гнойна ангина.Спокойна вечер и успех-дано да няма нищо тревожно.
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Януари 09, 2011, 23:29:13 »
Раздели ТемаНагоре

Да мила наведнъж -вдигала ми е страшно високи температури и с нищо не сме успявали да е свалим само с тази комбинация.Правила ми е и гърч и при 39.5 и прилагам това .Да ми е жива и здрава сега поотрасна и не се разболява толкова пу-пу.
мен най-много ме е страх от гърчовете .Пу пу дано да ти е здрава милата ,че най-големия кошмар е когато се чувстваме безпомощни пред децата си
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Януари 09, 2011, 23:31:18 »
Раздели ТемаНагоре

Мами,какво да ви кажа!За пръв път вдигаме температура и не мога да я сваля само с нурофен или панадол Huh?Бях много притеснена,че беше през нощта и не мога да търся помощ.Позвъних на 150,познайте дали някой благоволи да ми вдигне телефона Lips SealedСнощи пак така,дори този път стигна до 39.2 и повърна всички лекарства за Т,принудих се да го увия в мокър чаршаф,късаше ми се сърцето докато пищеше Sad Sad SadНо имаше ефект Smiley
За 1 ден научих всички лекарства за сваляне на темепература бри малки деца Huh?Дано тази вечер да спим спокойно и утре сме при нашата докторка.Само ме е страх да не е нещо сериозно,че днес говорих с tonikrisi,в болница са  с малчо,двустранна пневмония и същите симптоми като при нас Embarrassed Embarrassed Embarrassed
мила не си мисли най-страшното,защото симптомите на много болести са идентични. ще си будуваме двечките тази вечер,а утре нашите слънца ще засияят с усмивки.Не смея и аз да легна ,че ме е страх от това повръщане. Дано не вдигате температура и душичката да се наспи.стискам палци
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Януари 09, 2011, 23:33:59 »
Раздели ТемаНагоре

Мами,какво да ви кажа!За пръв път вдигаме температура и не мога да я сваля само с нурофен или панадол Huh?Бях много притеснена,че беше през нощта и не мога да търся помощ.Позвъних на 150,познайте дали някой благоволи да ми вдигне телефона Lips SealedСнощи пак така,дори този път стигна до 39.2 и повърна всички лекарства за Т,принудих се да го увия в мокър чаршаф,късаше ми се сърцето докато пищеше Sad Sad SadНо имаше ефект Smiley
За 1 ден научих всички лекарства за сваляне на темепература бри малки деца Huh?Дано тази вечер да спим спокойно и утре сме при нашата докторка.Само ме е страх да не е нещо сериозно,че днес говорих с tonikrisi,в болница са  с малчо,двустранна пневмония и същите симптоми като при нас Embarrassed Embarrassed Embarrassed
мила не си мисли най-страшното,защото симптомите на много болести са идентични. ще си будуваме двечките тази вечер,а утре нашите слънца ще засияят с усмивки.Не смея и аз да легна ,че ме е страх от това повръщане. Дано не вдигате температура и душичката да се наспи.стискам палци
И аз ще стискам палци Smiley Айде и утре да дадем добри новини Kiss
Активен

slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Януари 09, 2011, 23:41:23 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами на малки човечета! Като ви чета се сещам как бяхме ние- дъщеря ми правеше по 2 ангини на месец.За децата е характерно рязкото вдигане на т. Пък и вечер допълнително се вдига . Аз съм сваляла с вода и оцет, чорапчета, сменяне до изнемога и разбит белтък на дланите и отдолу на крачетата. Но той неприятно се спича. Ще се оправят мъничетата! Пожелавам ви по-лека нощ! А при повръщане не забравяйте водичка- по малко, но начесто.
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Януари 10, 2011, 00:04:18 »
Раздели ТемаНагоре

Мили мами на малки човечета! Като ви чета се сещам как бяхме ние- дъщеря ми правеше по 2 ангини на месец.За децата е характерно рязкото вдигане на т. Пък и вечер допълнително се вдига . Аз съм сваляла с вода и оцет, чорапчета, сменяне до изнемога и разбит белтък на дланите и отдолу на крачетата. Но той неприятно се спича. Ще се оправят мъничетата! Пожелавам ви по-лека нощ! А при повръщане не забравяйте водичка- по малко, но начесто.
Моята до година и 2 месеца не се е разболявала хич,ама сега последните 2 месеца имам чувството ,че не може да се оправи.Аз като малка бях същата ,че все с висока Т и повръщане.Днеска сме с 3 различни шишета ,че да й е интересно да пие повече . Уж нямаме проблем ,ама като е болничка е друго. Та чашата й е на едно място.Шишенце от Теди соковете на друго(за пръв път пие от такова и е голям хит). и на трето съм сложила шишето с биберона,че мине ,мине и си поиска. За сега спи спокойно и Т няма. дано и при Момчилова е така.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Януари 10, 2011, 00:07:18 »
Раздели ТемаНагоре

Дъщеря ми имаше същите симптоми- температура увеличаваща се през нощта, сополи и кашлица. Оказа се никнене на зъби- беше на 1год. и 1 месец.
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Януари 10, 2011, 00:16:31 »
Раздели ТемаНагоре

Темичката малко стана объркана.Докато чета за животинки и хоп за детенце.В първия момент даже не разбрах какво става.Дано да оздравее мъника и всичко да е наред.Надявам се ,че температурата е спаднала.
Момичрта ,много ви са красиви домашните любимци.Връщах снимките няколко пъти да им се порадвам.Само с едно не съм съгласна,че който го купи ще до гледа по хубаво.Аз мойта глезла не съм я купувала,а ми я подариха.9 години е принцесата в къщи.Дори аз да нямам какво да ям за нея ще има.А имам съседи които купиха куче за 800 лева.След няколко месеца им омръзна.Опитаха се да го продадат и не успяха.Пуснаха го на улицата,но явно бързо си намери стопани защото беше много красив.Опитах се да го пребера в къщи,но моята госпожица беше решила,че е нейно бебе и непрекъснато го почистваше и то си ходеше все мокро.Явно му е омръзнало да е мокро непрекъснато и един ден  изчезна от двора където ги бях пуснала да поиграят.Повече не го видях.Много ми е мъчно защото за краткото време през което беше в къщи се превързах към него.Надявам се да е щастлив на новото място.
Вината за обърканата тема и изцяло моя и се извинявам на Зори Smiley Но поствах тук,понеже тогава беше късно,а аз имах нужда от спешен съвет и тази тема тогава се четеше Wink
Относно животинките,какво да кажа.Умирам за кучета,но мъжо категорично не иска в апартамента Sad

Е глупости мила-как ще се извиняваш-детенцето даже е по-важно в края на крайщата. Дано вече да е по-добре и бързо да се оправите. Кураж и те прегръщам. Знам какво е да ти е болно детенцето-нацелувай го от мен Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
dori4on
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Януари 10, 2011, 12:11:14 »
Раздели ТемаНагоре

Темичката малко стана объркана.Докато чета за животинки и хоп за детенце.В първия момент даже не разбрах какво става.Дано да оздравее мъника и всичко да е наред.Надявам се ,че температурата е спаднала.
Момичрта ,много ви са красиви домашните любимци.Връщах снимките няколко пъти да им се порадвам.Само с едно не съм съгласна,че който го купи ще до гледа по хубаво.Аз мойта глезла не съм я купувала,а ми я подариха.9 години е принцесата в къщи.Дори аз да нямам какво да ям за нея ще има.А имам съседи които купиха куче за 800 лева.След няколко месеца им омръзна.Опитаха се да го продадат и не успяха.Пуснаха го на улицата,но явно бързо си намери стопани защото беше много красив.Опитах се да го пребера в къщи,но моята госпожица беше решила,че е нейно бебе и непрекъснато го почистваше и то си ходеше все мокро.Явно му е омръзнало да е мокро непрекъснато и един ден  изчезна от двора където ги бях пуснала да поиграят.Повече не го видях.Много ми е мъчно защото за краткото време през което беше в къщи се превързах към него.Надявам се да е щастлив на новото място.
Вината за обърканата тема и изцяло моя и се извинявам на Зори Smiley Но поствах тук,понеже тогава беше късно,а аз имах нужда от спешен съвет и тази тема тогава се четеше Wink
Относно животинките,какво да кажа.Умирам за кучета,но мъжо категорично не иска в апартамента Sad

Е глупости мила-как ще се извиняваш-детенцето даже е по-важно в края на крайщата. Дано вече да е по-добре и бързо да се оправите. Кураж и те прегръщам. Знам какво е да ти е болно детенцето-нацелувай го от мен Kiss
Не го написах с лошо чувство,а повече като закачка.Извинявам се ако съм обидила някой.Разбира се ,че детенцето е по важно от всичко останало.Надявам се вече да е добре и всичко лошо да е минало
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Януари 10, 2011, 12:20:09 »
Раздели ТемаНагоре

Темичката малко стана объркана.Докато чета за животинки и хоп за детенце.В първия момент даже не разбрах какво става.Дано да оздравее мъника и всичко да е наред.Надявам се ,че температурата е спаднала.
Момичрта ,много ви са красиви домашните любимци.Връщах снимките няколко пъти да им се порадвам.Само с едно не съм съгласна,че който го купи ще до гледа по хубаво.Аз мойта глезла не съм я купувала,а ми я подариха.9 години е принцесата в къщи.Дори аз да нямам какво да ям за нея ще има.А имам съседи които купиха куче за 800 лева.След няколко месеца им омръзна.Опитаха се да го продадат и не успяха.Пуснаха го на улицата,но явно бързо си намери стопани защото беше много красив.Опитах се да го пребера в къщи,но моята госпожица беше решила,че е нейно бебе и непрекъснато го почистваше и то си ходеше все мокро.Явно му е омръзнало да е мокро непрекъснато и един ден  изчезна от двора където ги бях пуснала да поиграят.Повече не го видях.Много ми е мъчно защото за краткото време през което беше в къщи се превързах към него.Надявам се да е щастлив на новото място.
Вината за обърканата тема и изцяло моя и се извинявам на Зори Smiley Но поствах тук,понеже тогава беше късно,а аз имах нужда от спешен съвет и тази тема тогава се четеше Wink
Относно животинките,какво да кажа.Умирам за кучета,но мъжо категорично не иска в апартамента Sad

Е глупости мила-как ще се извиняваш-детенцето даже е по-важно в края на крайщата. Дано вече да е по-добре и бързо да се оправите. Кураж и те прегръщам. Знам какво е да ти е болно детенцето-нацелувай го от мен Kiss
Не го написах с лошо чувство,а повече като закачка.Извинявам се ако съм обидила някой.Разбира се ,че детенцето е по важно от всичко останало.Надявам се вече да е добре и всичко лошо да е минало
ние сме добре. доволно си хапнахме днеска. нямаме Т, въпреки че спинка малко повече от обикновенно.Игрива е ,от сутринта сме по белята Smiley Утре сме на профилактичен преглед.
Момчилова вие как сте
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Януари 10, 2011, 15:05:58 »
Раздели ТемаНагоре

Темичката малко стана объркана.Докато чета за животинки и хоп за детенце.В първия момент даже не разбрах какво става.Дано да оздравее мъника и всичко да е наред.Надявам се ,че температурата е спаднала.
Момичрта ,много ви са красиви домашните любимци.Връщах снимките няколко пъти да им се порадвам.Само с едно не съм съгласна,че който го купи ще до гледа по хубаво.Аз мойта глезла не съм я купувала,а ми я подариха.9 години е принцесата в къщи.Дори аз да нямам какво да ям за нея ще има.А имам съседи които купиха куче за 800 лева.След няколко месеца им омръзна.Опитаха се да го продадат и не успяха.Пуснаха го на улицата,но явно бързо си намери стопани защото беше много красив.Опитах се да го пребера в къщи,но моята госпожица беше решила,че е нейно бебе и непрекъснато го почистваше и то си ходеше все мокро.Явно му е омръзнало да е мокро непрекъснато и един ден  изчезна от двора където ги бях пуснала да поиграят.Повече не го видях.Много ми е мъчно защото за краткото време през което беше в къщи се превързах към него.Надявам се да е щастлив на новото място.
Вината за обърканата тема и изцяло моя и се извинявам на Зори Smiley Но поствах тук,понеже тогава беше късно,а аз имах нужда от спешен съвет и тази тема тогава се четеше Wink
Относно животинките,какво да кажа.Умирам за кучета,но мъжо категорично не иска в апартамента Sad

Е глупости мила-как ще се извиняваш-детенцето даже е по-важно в края на крайщата. Дано вече да е по-добре и бързо да се оправите. Кураж и те прегръщам. Знам какво е да ти е болно детенцето-нацелувай го от мен Kiss
Не го написах с лошо чувство,а повече като закачка.Извинявам се ако съм обидила някой.Разбира се ,че детенцето е по важно от всичко останало.Надявам се вече да е добре и всичко лошо да е минало
ние сме добре. доволно си хапнахме днеска. нямаме Т, въпреки че спинка малко повече от обикновенно.Игрива е ,от сутринта сме по белята Smiley Утре сме на профилактичен преглед.
Момчилова вие как сте
Мили мами,никой не се е обидил от нищо Wink Напротив,даже съм доволна,че получих голяма подкрепа от вас! Kiss
А ние и снощи не спахме пак Sad  Преди малко се прибрахме от доктор и ни зарадваха с Гнойна ангина и антибиотик Sad
Активен

slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Януари 10, 2011, 15:35:33 »
Раздели ТемаНагоре

Нали знаете, че т. ще спадне когато налепите-гнойта, започнат да изчезват или когато се натрупа антибиотика- около 48 часа след първия прием
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: