{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОГНЕТЕ....  (Прочетена 29220 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Януари 09, 2011, 14:33:15 »
Раздели ТемаНагоре

Много са ви хубави животинките  Smiley Много радост носят домашните любимци.За децата също е добре.Учат се да полагат грижи.  Smiley
специално за тебе още една снимка на персийката. За съжаление я кастрирахме ,защото тъпия ветеринар така я беше объркал горката ,че на 3 дни ми беше разгонена. добре ,че навреме разбрахме какво е ,че можело да стане много страшно.Тя изкара при нас 2 години
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Януари 09, 2011, 15:23:55 »
Раздели ТемаНагоре

Много са ви хубави животинките  Smiley Много радост носят домашните любимци.За децата също е добре.Учат се да полагат грижи.  Smiley
специално за тебе още една снимка на персийката. За съжаление я кастрирахме ,защото тъпия ветеринар така я беше объркал горката ,че на 3 дни ми беше разгонена. добре ,че навреме разбрахме какво е ,че можело да стане много страшно.Тя изкара при нас 2 години


Аз ей за този красавец търсех жена, че е щур пощурял.....С голям двор сме, място за игра и за тичане има много, но както и zornica писа, те са толкова луди и игриви,че......Вчера дъщерята си празнуваше рожденит ден, и той където види женско веднага....скача Cheesy цял ден заключен в спалнята, и скимти. И се замислих, ами ако са две?!?!!  Много е хубаво иначе, децата сутрин като станат първо него търсят, то е гушкане, игра- ама май ще се озоря с две.  Сигурна съм, че EVA G, ще му даде всичките грижи и любов от който се нуждае Сара Kiss
« Последна редакция: Януари 09, 2011, 15:37:04 от rivalka » Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Януари 09, 2011, 15:27:00 »
Раздели ТемаНагоре

Много са ви хубави животинките  Smiley Много радост носят домашните любимци.За децата също е добре.Учат се да полагат грижи.  Smiley
специално за тебе още една снимка на персийката. За съжаление я кастрирахме ,защото тъпия ветеринар така я беше объркал горката ,че на 3 дни ми беше разгонена. добре ,че навреме разбрахме какво е ,че можело да стане много страшно.Тя изкара при нас 2 години


Аз ей за този красавец търсех жена, че е щур пощурял.....С голям двор сме, място за игра и за тичане има много, но както и zornica писа, те са толкова луди и игриви,че......Вчера дъщерята си празнуваше рожденит ден, и той където види женско веднага....скача Cheesy цял ден заключен в спалнята, и скимти. И се замислих, ами ако са две?!?!!  Много е хубаво иначе, децата сутрин като станат първо него търсят, то е гушкане, игра- ама май ще се озоря с две.  Сигурна съм, че EVA G, ще му даде всичките грижи и любов от който се нуждае Сара Kiss

Еййй  моята Сарка е едно към едно същата-много са сладки Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Януари 09, 2011, 15:30:36 »
Раздели ТемаНагоре

дай една снимка да я видим де.......
дъщерята чак днес и казах за нея и като ми се разсъъърди, тя отдавна иска още едно, или се пазари за чинчила Shocked  Но, като си представя какво ще се случи с тази чинчила вкъщи, с куче и котка  Wink
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Януари 09, 2011, 16:05:24 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,извинете ме за спама,но моля ви за бърз съвет за сваляне на висока темепратура на единия малчо EmbarrassedКъм 8 часа беше 38.5,след малко спадна до 38,сега пак се качва постоянно,стигна до 39 Huh? Huh? Huh?Слагам оцетени компреси,давах 2 пъти панадол,но все още нищо Embarrassed Embarrassed
не зная колко сте голями? при нас помага само течен аналгин - 1 капка на килограм тегло.сваля много бързо, но трябва детето да е над 1год. успех
Благодаря много!Ние сме точно на 1 година.До преди малко беше добре и сега пак тръгна нагоре Sad Послушах съветите на някои мами и дано да се справим с тая темпертура,която не ми стана ясно как се появи.Ей така,както си играеше снощи,изведнъж целия гореше Sad
Ако все още събираш съвети  Smiley дано да сте се оправили вече,но да кажа и аз кавото знам...с течен аналгин(може и разреден с малко водичка) се мажат свивиките на ръчички,крачета,под мишниците...съвсем наскоро го научих този метод и не съм го тествала.
Скорошно оздравяване!!!
багодаря много за отзива,не сме се оправили,дори снощи бяхме още по-зле,наложи се да го увия в мокър чаршаф,понеже повръщаше лекарствата Sad Днес е само с  37.5,дано да задържим така поне до утре,докато отидем на доктор!
Активен

desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Януари 09, 2011, 16:40:04 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova , съжалявам че малчо е толкова болен
няма те ли спешен ц-р, където да преглеждат през уикенда
обикновено такива високи несвалящи се т-ри са резултат на вирусна инфекция или гнойна ангина, стискам палци да ви се е разминало
а ако повръща антипиретиците/моята малката е такава/, аз слагам свещички-Нурофен или Ефералган, нищо че е на 4г, иначе не мога да сваля т-ратурата.
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Януари 09, 2011, 18:33:53 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova , съжалявам че малчо е толкова болен
няма те ли спешен ц-р, където да преглеждат през уикенда
обикновено такива високи несвалящи се т-ри са резултат на вирусна инфекция или гнойна ангина, стискам палци да ви се е разминало
а ако повръща антипиретиците/моята малката е такава/, аз слагам свещички-Нурофен или Ефералган, нищо че е на 4г, иначе не мога да сваля т-ратурата.
Днес вече взех и аз свещички,дано несе стига до тях.Относно спешния център,не искам да си помислям,умориха няколко деица през миналата година и им нямам никаква вяра Sad
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #52 -: Януари 09, 2011, 18:34:43 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova , съжалявам че малчо е толкова болен
няма те ли спешен ц-р, където да преглеждат през уикенда
обикновено такива високи несвалящи се т-ри са резултат на вирусна инфекция или гнойна ангина, стискам палци да ви се е разминало
а ако повръща антипиретиците/моята малката е такава/, аз слагам свещички-Нурофен или Ефералган, нищо че е на 4г, иначе не мога да сваля т-ратурата.
Днес вече взех и аз свещички,дано несе стига до тях.Относно спешния център,не искам да си помислям,умориха няколко деица през миналата година и им нямам никаква вяра Sad
Скорошно оздравяване мила,дано всичко е на ред Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Януари 09, 2011, 18:41:38 »
Раздели ТемаНагоре

nmomchilova , съжалявам че малчо е толкова болен
няма те ли спешен ц-р, където да преглеждат през уикенда
обикновено такива високи несвалящи се т-ри са резултат на вирусна инфекция или гнойна ангина, стискам палци да ви се е разминало
а ако повръща антипиретиците/моята малката е такава/, аз слагам свещички-Нурофен или Ефералган, нищо че е на 4г, иначе не мога да сваля т-ратурата.
Днес вече взех и аз свещички,дано несе стига до тях.Относно спешния център,не искам да си помислям,умориха няколко деица през миналата година и им нямам никаква вяра Sad
Скорошно оздравяване мила,дано всичко е на ред Kiss
Благодаря ти,Поли!И на всички мамчетакоито ми дадоха съвет! Kiss
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Януари 09, 2011, 20:19:49 »
Раздели ТемаНагоре

Момчилова,мислех,че знаеш за свещичките.Извинявай,че не ти казах Embarrassed Дано бързо се оправите
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Януари 09, 2011, 20:54:45 »
Раздели ТемаНагоре

Момчилова,мислех,че знаеш за свещичките.Извинявай,че не ти казах Embarrassed Дано бързо се оправите
Нищо де Wink
Активен

dori4on
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Януари 09, 2011, 21:02:19 »
Раздели ТемаНагоре

Темичката малко стана объркана.Докато чета за животинки и хоп за детенце.В първия момент даже не разбрах какво става.Дано да оздравее мъника и всичко да е наред.Надявам се ,че температурата е спаднала.
Момичрта ,много ви са красиви домашните любимци.Връщах снимките няколко пъти да им се порадвам.Само с едно не съм съгласна,че който го купи ще до гледа по хубаво.Аз мойта глезла не съм я купувала,а ми я подариха.9 години е принцесата в къщи.Дори аз да нямам какво да ям за нея ще има.А имам съседи които купиха куче за 800 лева.След няколко месеца им омръзна.Опитаха се да го продадат и не успяха.Пуснаха го на улицата,но явно бързо си намери стопани защото беше много красив.Опитах се да го пребера в къщи,но моята госпожица беше решила,че е нейно бебе и непрекъснато го почистваше и то си ходеше все мокро.Явно му е омръзнало да е мокро непрекъснато и един ден  изчезна от двора където ги бях пуснала да поиграят.Повече не го видях.Много ми е мъчно защото за краткото време през което беше в къщи се превързах към него.Надявам се да е щастлив на новото място.
Активен
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Януари 09, 2011, 21:38:58 »
Раздели ТемаНагоре

Темичката малко стана объркана.Докато чета за животинки и хоп за детенце.В първия момент даже не разбрах какво става.Дано да оздравее мъника и всичко да е наред.Надявам се ,че температурата е спаднала.
Момичрта ,много ви са красиви домашните любимци.Връщах снимките няколко пъти да им се порадвам.Само с едно не съм съгласна,че който го купи ще до гледа по хубаво.Аз мойта глезла не съм я купувала,а ми я подариха.9 години е принцесата в къщи.Дори аз да нямам какво да ям за нея ще има.А имам съседи които купиха куче за 800 лева.След няколко месеца им омръзна.Опитаха се да го продадат и не успяха.Пуснаха го на улицата,но явно бързо си намери стопани защото беше много красив.Опитах се да го пребера в къщи,но моята госпожица беше решила,че е нейно бебе и непрекъснато го почистваше и то си ходеше все мокро.Явно му е омръзнало да е мокро непрекъснато и един ден  изчезна от двора където ги бях пуснала да поиграят.Повече не го видях.Много ми е мъчно защото за краткото време през което беше в къщи се превързах към него.Надявам се да е щастлив на новото място.
Вината за обърканата тема и изцяло моя и се извинявам на Зори Smiley Но поствах тук,понеже тогава беше късно,а аз имах нужда от спешен съвет и тази тема тогава се четеше Wink
Относно животинките,какво да кажа.Умирам за кучета,но мъжо категорично не иска в апартамента Sad
Активен

Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Януари 09, 2011, 21:57:01 »
Раздели ТемаНагоре

Темичката малко стана объркана.Докато чета за животинки и хоп за детенце.В първия момент даже не разбрах какво става.Дано да оздравее мъника и всичко да е наред.Надявам се ,че температурата е спаднала.
Момичрта ,много ви са красиви домашните любимци.Връщах снимките няколко пъти да им се порадвам.Само с едно не съм съгласна,че който го купи ще до гледа по хубаво.Аз мойта глезла не съм я купувала,а ми я подариха.9 години е принцесата в къщи.Дори аз да нямам какво да ям за нея ще има.А имам съседи които купиха куче за 800 лева.След няколко месеца им омръзна.Опитаха се да го продадат и не успяха.Пуснаха го на улицата,но явно бързо си намери стопани защото беше много красив.Опитах се да го пребера в къщи,но моята госпожица беше решила,че е нейно бебе и непрекъснато го почистваше и то си ходеше все мокро.Явно му е омръзнало да е мокро непрекъснато и един ден  изчезна от двора където ги бях пуснала да поиграят.Повече не го видях.Много ми е мъчно защото за краткото време през което беше в къщи се превързах към него.Надявам се да е щастлив на новото място.
Съгласна съм и с това,но когато причината да нямаш куче е ,че не можеш да си купиш ,според мен значи и че няма да имаш възможност после да гледаш,особенно по-едрите породи,които изискват време и много грижи,както и финансово.Всички животни ,които имам в момента са ми подарък.Сега се опитвам даже да се сдобия с още едно кученце. Историята е идентична.Комшията до нас си взе кученце.Някъде на 9 месеца е в момента ,но понеже не лаело го пусна и то сега обикаля къщите.Вчера за малко да го блъсне кола.Мъжа ми се съгласи моментално да го приберем,като единствено ни е страх големия как ще реагира. Ей от няколко дни се мъчем да го хванем ,как ли не пробвахме ,но горкото е толкова наплашено ,че не можем да го доближим. Карах и комшито да го хване ,ама то не ходело вече в тях ,че го стрелял с пушката Sad Ние хората сме най-големите вредители на земята.
Като беше малък нашия котак беше страхлив много и като го пуснахме вънка постоянно се опитваха да го удавят мъжките котаци.Ставала съм сигурно по 20 пъти на вечер да го пазя и да ги гоня,а като забременях моя мъж ставаше ,че все подскачах като измялка на умряло горкото. Сега е звяр голям де,не се дава на никой,а като заспи малката се качва на прозореца да я пази. Като се събуди идва до другия прозорец и почва да ме ръмжи и да ми показва ,че бебока реве.Без животинките ще се побъркам.

Момчилова ,мила дано се оправяте бързо ,че в момента и ние сме болни и ми е много кофти. Малката е на 1.4г и днес за пръв път ми повръща ,поне няма нито хрема ,нито температура и ме съмнява ,че защото не беше яла 3 дни като хората изведнъж тежко й дойде цяла купа със супа и хляб.А за спешния ме посъветва докторката да не ходим ,че не се знаело дали приемат освен хепатит
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
sawo77777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 385


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Януари 09, 2011, 22:25:21 »
Раздели ТемаНагоре

Относно сваляне на висока температура аз давам Нурофен +капки Хексалгин +лента за челото +свештичка Ефералган.Моята дъщеричка е вдигала до 39.9 и само по такъв начин съм успявала да е сваля и със мокри кърпи допълнително.
Активен


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: