{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМОГНЕТЕ....  (Прочетена 29210 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 08, 2011, 15:06:59 »
Раздели ТемаНагоре

Относно кученцето и транспорта,онзи ден една приятелка си взе куче,пратиха и го по автобуса от София.Дано да стане и с вашето Smiley
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 08, 2011, 15:13:08 »
Раздели ТемаНагоре

Сега щеи отговоря на всички въпроси за Сара.
Сарка си има паспорт и си е ваксинирана редовно - слага се ваксина всяка година и едни хапченца за вътрешно обезпаразитяване-кученцето трябва да ги глътне. Всичко редовно е правено-освен през изминалата година. Кучето е в чудесно здраве,но който я вземе трябва да я заведе само да й се сложи ваксината. Не е кастрирана,но не е и раждала. Направихме опит преди 2-3 години -намерихме чудесен кавалер,но нашата мадама излезе с характер и не му се даде.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 08, 2011, 15:15:35 »
Раздели ТемаНагоре

И нещо много важно ако този който я иска е на прилично разстояние в смисъл да не е на другият край на България от нас-ние бихме могли да си я закараме при новите стопани.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 08, 2011, 15:16:10 »
Раздели ТемаНагоре

их зорииииииииииииииии!!!и ние имахме кокерка-сара...нашата умре след вьзпаление на ухото,а страшно я обичахме!!!погледнах откьде си-далеч си ми,за да дойдеме да я вземеме мамка му...някакьв начин да се прати по куриер има ли?иначе веднага бих я взела!здрава ли е?

Вие откъде сте мила
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 08, 2011, 15:17:56 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,извинете ме за спама,но моля ви за бърз съвет за сваляне на висока темепратура на единия малчо EmbarrassedКъм 8 часа беше 38.5,след малко спадна до 38,сега пак се качва постоянно,стигна до 39 Huh? Huh? Huh?Слагам оцетени компреси,давах 2 пъти панадол,но все още нищо Embarrassed Embarrassed
не зная колко сте голями? при нас помага само течен аналгин - 1 капка на килограм тегло.сваля много бързо, но трябва детето да е над 1год. успех
Благодаря много!Ние сме точно на 1 година.До преди малко беше добре и сега пак тръгна нагоре Sad Послушах съветите на някои мами и дано да се справим с тая темпертура,която не ми стана ясно как се появи.Ей така,както си играеше снощи,изведнъж целия гореше Sad

Дъщеря ми по същия начин,както си играеше изведнъж 39 градуса и така 4 дена ,няма спадане.При нас единствено действа Нурофена с друго няма спадане.Ама сме на 4 год.,незнам дали за 1 год.е подходящо,защото повече натоварва бъбреците,но спада бързо и трайно от него,поне за 6 часа няма проблем.А ако евентуално вдигне през този период съм редувала с панадол,защото нурофена не трябва да се дава повече от 3 пъти за 24 часа.Дано бързо мине,само че при нас спадна на 4 ден и веднага се почна кашлица и накрая пак стигнахме до антибиотик Sad Дано при вас само   с това се размине.
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 08, 2011, 15:32:00 »
Раздели ТемаНагоре

Засега сме се разбрали с EvaG за Сарка.
Май Сарка си намери чудесни стопани Kiss
Благодаря ви много момичета-много мило ми стана ,че се включихте..
Нека не се заключва темата още - да видим какво ще излезе и ако има промяна пак да си попитам тук
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 08, 2011, 16:59:37 »
Раздели ТемаНагоре

И аз бих я взела,въпреки,че имам пекинезка,много ги обичам,ако има начин да ми я доведеш в София ще си изживее старините на къща с двор(естествено ще спинка вътре при моето куче,няма да ги деля)и аз да питам,здрава ли е,ваксини има ли редовни?кастрирана ли е?раждала ли е?питам само за инфо Smiley
а мажо,няма думата,ако не иска,да спи на изтривалката Cheesy
ТОЙ И МОЯ КАТ МЕ ДРАЗНИ СПИ ПРИ КУЧЕТО WinkМА НЯМА ДУМАТА СЬЩО Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 08, 2011, 17:03:20 »
Раздели ТемаНагоре

НИЕ ЗОРИ СМЕ НА 50 КМ ОТ СОФИЯ ПОСОКА ЮГОЗАПАД-МАЛКО СЛЕД ПЕРНИК
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Януари 08, 2011, 17:33:43 »
Раздели ТемаНагоре

Не разбрах дали вече сте дали кученцето,но мисля,че най-добре ще бъде да го кастрирате преди да го взима който и да е! Шансът жевското ви кученце да бъде използвано за непрекъснато развъждане с цел ПАРИ е огромен! Не случайно всички приюти и временни домове за животни правят такива кастрации. Ако не можете да си го позволите финансово,може да проверите  къде се извършват безплатни кастрации във вашия град.

Активен
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 08, 2011, 18:07:09 »
Раздели ТемаНагоре

Не разбрах дали вече сте дали кученцето,но мисля,че най-добре ще бъде да го кастрирате преди да го взима който и да е! Шансът жевското ви кученце да бъде използвано за непрекъснато развъждане с цел ПАРИ е огромен! Не случайно всички приюти и временни домове за животни правят такива кастрации. Ако не можете да си го позволите финансово,може да проверите  къде се извършват безплатни кастрации във вашия град.


CheesyГоляма смешка!!!Кученцето ще дойде при нас Kiss.Не бях се сетила за тази възможност за забогатяване Cheesy Tongue......честно казано аз се чудя,ако пък роди, на кого ще подаря кученце(имам доста дечица на които бих напаравила този чудесен подарък,ако въобще бащите им ,а и майките,разрешат)В малките градчета (за селата пък съвсем,дето всяка къща си има някакво куче)от такава търговия ще си умреш гладен .....това може би да е прогресиращо другаде ,но не и по нашия край.......Друг е въпросът вече ,че дори и така да е ....като е толкова печеливш тоя бизнес ,може би те самите щяха да го използват за това.....Както и да е Wink няма да си развалям страхотното настроение от радостта ,че ще си имаме кученце......особенно пък и сънът ми,само това си говори ,сигурно ще се изприщи докато дойде Tongue.........А и хората като ни го дадат на място ще си преценят ,ще правим ли бизнес с него Cheesy (laugh5) или .......Не опорочавайте и не подлагайте всяко добро нещо на съмнение..... Wink
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Януари 08, 2011, 19:01:24 »
Раздели ТемаНагоре

Не е нужно да си разваляте настроението,нито да ме обиждате,че пиша смешки! Заради такива смешки е пълно с изхвърлени кученца по улиците.
Също така ,нищо не опорочавам,а призовавам за разум. Емоциите са нещо чудесно,лично аз съм доста емоционална,но това не ми пречи да мисля.А бизнеса е повече от процъфтяващ,иначе нямаше да го има.Ако не вярвате - отворете Продавалника или който и да е сайт за обяви.Лично на мен ми прилошава.

Иначе се радвам за кученцето,че така бързо си намери нов дом! Силно се надявам да си го гледате още дълги години с много любов.Колкото за раждането...предпочитам да не подхващам тази тема тук,(както вече направих в другия сайт)защото ще има много обидени,много караници и т.н.,а аз не търся това.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Януари 08, 2011, 19:13:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ева да пуснеш снимков материал Smiley Честито на Сара
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #27 -: Януари 08, 2011, 19:20:30 »
Раздели ТемаНагоре

Не е нужно да си разваляте настроението,нито да ме обиждате,че пиша смешки! Заради такива смешки е пълно с изхвърлени кученца по улиците.
Също така ,нищо не опорочавам,а призовавам за разум. Емоциите са нещо чудесно,лично аз съм доста емоционална,но това не ми пречи да мисля.А бизнеса е повече от процъфтяващ,иначе нямаше да го има.Ако не вярвате - отворете Продавалника или който и да е сайт за обяви.Лично на мен ми прилошава.

Иначе се радвам за кученцето,че така бързо си намери нов дом! Силно се надявам да си го гледате още дълги години с много любов.Колкото за раждането...предпочитам да не подхващам тази тема тук,(както вече направих в другия сайт)защото ще има много обидени,много караници и т.н.,а аз не търся това.
По повод поста,аз съм с женска пекинезка и сега на пролет прави 2 годинки,до сега я пазих,но ще я пусна да роди,даже и намерихме в квартала един красавец Tongue,запознахме ги Cheesy,като роди разбира се,че ще ги пусна за продажба,ще си оставя само едничко от нея,а за печалбарство (laugh6)паричките,които ще взема от малките няма да ми оправят живота повярвай ми Wink,но в никакъв случай не съм си я купила за да правя бизнес с нея,тя е член от семейството ми...
Радвам се много за Сарка Kiss,само не ме радва това ,че е на годинки и тепърва трябва да свиква с нови стопани и обстановка,ще е стресиращо,но важното е,че ще е добре,ако беше дошла при мен задължително щях да я кастрирам,защото две женски лесно не се опазват Tongue
Евка,обичайте я много,тя само ще ви се отплаща с любов докато е жива...ей чак ми се насълзиха очите (wink3),от радост де Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Януари 08, 2011, 19:38:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ева да пуснеш снимков материал Smiley Честито на Сара
Ееее,разбира ,че ще пусна,иска ли питане Tongue Tongue Wink
Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
desitka2008
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 250


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 08, 2011, 20:09:47 »
Раздели ТемаНагоре

Мога само да съжалявам,че разсъждавате по този начин! Със сигурност няма да променя мисленето ви и със сигурност проблемите с уличните кученца,плод на междусъседското развъждане ,ще стоят дълги години в тази държава. Няма да стигнем никога "цивилизацията"..отново за съжаление!

Активен


Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: