{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Пречат ми ръцете"  (Прочетена 11476 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 03, 2011, 14:45:11 »
Раздели ТемаНагоре

Смей се , няма лошо , то и аз сега се смея , ама тогава от яд ревах направо , то бива бива ама това и по филмите- пародия го нема
Ох как те разбирам Smiley Като потренираш малко ела изнеси представление и у нас. Ще имам проблем с осигуряването на компота, ама ще измисля нещо. Cheesy
Мани не дей , че ако тия работи ескалират , ще вземеш да си останеш без апартамент , и после кел файда че ме знаеш с добро , цел живот ще ме кълнеш
Ти полудя  Cheesy Добре, че си останала жива и здрава след това фиаско
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Февруари 03, 2011, 14:46:45 »
Раздели ТемаНагоре

Добре че детето беше на високо на седалката , че иначе по вестниците щяха да ме пишат  и по новините щяха да ме говорят
Млада и непохватна майка озлочуди невръсно дете със сокътлъщината си
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 03, 2011, 15:28:53 »
Раздели ТемаНагоре

ето ме и мен ама аз съм с две десни,защото съм левичарка  Cheesy
ЗА ДАМСКИТЕ ДЕЙНОСТИ И АЗ СЬМ С ДВЕ ДЕСНИ,МИЛО,И АЗ-ЛЕВИЧАРКА Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 03, 2011, 15:40:57 »
Раздели ТемаНагоре

ето ме и мен ама аз съм с две десни,защото съм левичарка  Cheesy
ЗА ДАМСКИТЕ ДЕЙНОСТИ И АЗ СЬМ С ДВЕ ДЕСНИ,МИЛО,И АЗ-ЛЕВИЧАРКА Cheesy
(gesture8) (gesture8) (gesture8) (dance4) (flowerr6)
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 12, 2011, 11:58:18 »
Раздели ТемаНагоре

Лелееее , значи не съм само аз , преди да родя ей много бях сръчна , а сега като слон в стъкларски магазин , е на пресен случай
Седиме си с дребната в кухнята , детето кротко спокойно , гледаме телевизия , тя се разсмива на нещо , и си изпуска бибата на земята , аз в зора си да я вдигна бързо , кво направих та бутнах един буркан с компот , буркара поне за щастие се счупи само на две парчета , взех ги аз и айде в кофата , отидох взех кофата с парцала , и да попивам и да бърша , тамън почти попих и нещо като изтисквах парцала кво сатна , завърте се кофата и се разля из цялата кухня , айде пак бърши , ама сега цялата кухня , бърша си аз видимо бясна на себеси , сипеша безброй клетви по свой адрес и по адрес на кофата , и си се въртя , и какво мислите правя , дърпайки към себе си парцала , взех че така праснах микровълновата с края на дръжката че и счупих стъклото , а после в бързината да видя кво съм сътворила , отново с дръжката задрах още някаква чаша и едно шише с олио , чашата стана на сол , олиото се пръсна нищо че е пластмаса , и аз да събера чашата да няма стъкла , се подхлъзнах на олиото уж че го избягвах и в старанието си да се задържа права и да не се пльосна на земята , ритнах почти наново напълнената кофа , а детето седи на седалката и ме гледа умно и опулено , станах по интересна от телевизора , така че дами то аз не пречат ми ръцете , ами ми пречат и краката и главата и ВСЕ
Cheesy Cheesy Cheesy Голям смях, лелеле. Ето ме и мен - още една с две леви в клуба. Ужас съм. Lips Sealed
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Април 15, 2011, 19:09:15 »
Раздели ТемаНагоре

Гледам клубче за шивачки,клубче за плетачки,викам си тука няма нищо като за мен.Ноооо ето че има.Моя мъж все ми се подиграва,че ако има такъв конкурс(пречат ми ръцете)ще съм безспорен победител Cheesy
Активен

shushamusha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Юли 13, 2011, 11:54:06 »
Раздели ТемаНагоре

Лелееее , значи не съм само аз , преди да родя ей много бях сръчна , а сега като слон в стъкларски магазин , е на пресен случай
Седиме си с дребната в кухнята , детето кротко спокойно , гледаме телевизия , тя се разсмива на нещо , и си изпуска бибата на земята , аз в зора си да я вдигна бързо , кво направих та бутнах един буркан с компот , буркара поне за щастие се счупи само на две парчета , взех ги аз и айде в кофата , отидох взех кофата с парцала , и да попивам и да бърша , тамън почти попих и нещо като изтисквах парцала кво сатна , завърте се кофата и се разля из цялата кухня , айде пак бърши , ама сега цялата кухня , бърша си аз видимо бясна на себеси , сипеша безброй клетви по свой адрес и по адрес на кофата , и си се въртя , и какво мислите правя , дърпайки към себе си парцала , взех че така праснах микровълновата с края на дръжката че и счупих стъклото , а после в бързината да видя кво съм сътворила , отново с дръжката задрах още някаква чаша и едно шише с олио , чашата стана на сол , олиото се пръсна нищо че е пластмаса , и аз да събера чашата да няма стъкла , се подхлъзнах на олиото уж че го избягвах и в старанието си да се задържа права и да не се пльосна на земята , ритнах почти наново напълнената кофа , а детето седи на седалката и ме гледа умно и опулено , станах по интересна от телевизора , така че дами то аз не пречат ми ръцете , ами ми пречат и краката и главата и ВСЕ


Знам, че не е за смях, ама това направо си е сценарий за супер комедия!!!  Cheesy Засинях се от смях, чак изплаших детето и то взе да ми вика: "Няма а мейш мамо, няма а мейш!!!". Едва си взех дъх.
Добре, че си не си пострадала зле и добре, че не се е включило детето, че тогава не ми се мисли. Надявам се това да не е практика при теб!
Активен

ТОЧНОСТ, КОРЕКТНОСТ, ДОБЪР ТОН И КОМУНИКАЦИЯ! Прочете подписа ми в профила - там ще разберете повече за мен като потребител! http://www.bgdomakinq.com/member.php?ppaction=profile&uid=7427
alenka.hobi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 20, 2012, 12:58:45 »
Раздели ТемаНагоре

zdraveiti momi4eta eto me i men v tozi forum na men ujasno mi pre4at racete ama samo kato dide lqtoto ina4e moga da maistorq dosta hubavi ne6ta Cheesy (gesture8)
Активен
alenka.hobi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Март 15, 2012, 10:24:16 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.facebook.com/pages/Pletiva-na-edna-kuka/302764843120143
Активен
alenka.hobi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Март 15, 2012, 10:33:59 »
Раздели ТемаНагоре

za damite na koito im pre4at ricete razgledayte moje i da se vdihnovite nikoga ne e kisno da se nau4i6
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: