{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клубче за шивачки  (Прочетена 21001 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Март 22, 2011, 16:01:20 »
Раздели ТемаНагоре

Да ти кажа честно - кафявото много плътно ми се вижда за покривка... Roll Eyes
Lips Sealed Нали? По-скоро е като велур,незнам за какво би бил подходящ.
Благодаря за мнението! Kiss
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #31 -: Март 22, 2011, 16:09:43 »
Раздели ТемаНагоре

Да ти кажа честно - кафявото много плътно ми се вижда за покривка... Roll Eyes
Lips Sealed Нали? По-скоро е като велур,незнам за какво би бил подходящ.
Благодаря за мнението! Kiss
Да,не става за покривки,виж за някое сако,чанта или пола става Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Март 22, 2011, 16:30:07 »
Раздели ТемаНагоре

Да ти кажа честно - кафявото много плътно ми се вижда за покривка... Roll Eyes
Lips Sealed Нали? По-скоро е като велур,незнам за какво би бил подходящ.
Благодаря за мнението! Kiss
Да,не става за покривки,виж за някое сако,чанта или пола става Smiley
Благодаря и на теб,Поли! Kiss Мислех да тапицирам един диван с този плат,но ще се посъветвам с хората,които се занимават с това. Cheesy
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Март 22, 2011, 21:47:14 »
Раздели ТемаНагоре

 Аз имам същия плат в нас ,той е плътен .
направих си сако и пола ,ама за чанта нестава пробвахме за раници на едни деца ,ама много бързо се претри  Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Март 24, 2011, 15:21:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам същия плат в нас ,той е плътен .
направих си сако и пола ,ама за чанта нестава пробвахме за раници на едни деца ,ама много бързо се претри  Smiley
Мерсииии Smiley
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Март 24, 2011, 21:24:27 »
Раздели ТемаНагоре

и аз да се присъединя към правилната компания .Страшно много обичам да шия ,но нямам много време .
Ето и едно от моите творения, което вече не е мое ,друг ще му се радва и със здраве да си го носи .
тази зелената сия ших като бях бременна но нея облякох и веднъж  Smiley
Миличка имаш чудесни идеи SmileyСнимките са големи и се виждат някои неща ясно,има спукан тигел на зелената.Правила си двоен тигел с прав шев върху трико,мисля е трико и така се пука при разтягане.Еластичните материи се правят добре на покривна машина с копринен разтеглив конец,така се постига оптимално разтягане на конеца заедно с плата. Smiley
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Март 25, 2011, 09:12:13 »
Раздели ТемаНагоре

и аз да се присъединя към правилната компания .Страшно много обичам да шия ,но нямам много време .
Ето и едно от моите творения, което вече не е мое ,друг ще му се радва и със здраве да си го носи .
тази зелената сия ших като бях бременна но нея облякох и веднъж  Smiley
Миличка имаш чудесни идеи SmileyСнимките са големи и се виждат някои неща ясно,има спукан тигел на зелената.Правила си двоен тигел с прав шев върху трико,мисля е трико и така се пука при разтягане.Еластичните материи се правят добре на покривна машина с копринен разтеглив конец,така се постига оптимално разтягане на конеца заедно с плата. Smiley
Да да знам 4е има но това е от покривната машина не4е се е напукал тигела.Тази съм я шила на покривна машина и в бързината се е полу4ило това ,явно повечко съм опънала плата .Правих я при майка ми във фирмата която работеше преди .И то в почивката когато го няма шефа съм ходила .
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Март 25, 2011, 12:09:35 »
Раздели ТемаНагоре

За всички,които не разполагат с покривна,верижна машина,оверлог,а искат да поправят малък участък от еластична или трикотажна дреха,може да използват ръчно ушит шев с верижен бод SmileyДано съм била полезна.
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Март 26, 2011, 14:58:04 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде друг няма ли да качи нещо ,че да отнесе критика . Благодаря за камъните в градината, събрах ги и си изтрих снимката.Огледай и другата там може да намериш нещо друго .Не бях я качила  за оглед от "ОТКК" .Все  още не съм се замисляла да си купя покривна машина ,ама май ще трябва !!!!!!
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Март 26, 2011, 15:28:59 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде друг няма ли да качи нещо ,че да отнесе критика . Благодаря за камъните в градината, събрах ги и си изтрих снимката.Огледай и другата там може да намериш нещо друго .Не бях я качила  за оглед от "ОТКК" .Все  още не съм се замисляла да си купя покривна машина ,ама май ще трябва !!!!!!
Мила,не съм искала да те критикувам, а да помогна в клубчето.Мисля обмяна на опит и съвети ще са отполза на всички ни.И нали тази тема е точно за това.Аз също нямам всевъзможни машини,например илиците ги правя на една любителска машина,но ми е достатъчна за сега и стават що годе като истинските.Отдавна не съм шила нещо за да кача снимки,но ако открия нещо ще поставя и аз и няма да се сърдя ако някой ми намери "кусури".Smiley
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Юли 01, 2011, 09:55:08 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде да ви се похваля ,какво измайсторих от моите стари и скъсани дънки  Wink
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #41 -: Юли 17, 2011, 13:20:08 »
Раздели ТемаНагоре

 Tongue
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Юли 17, 2011, 17:54:23 »
Раздели ТемаНагоре

браво Поли  Wink супер е
и аз тия дни сътворих едно гащеризонче ама не съм го снимала по късно и аз ще го турна да се похваля пак Tongue
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #43 -: Юли 18, 2011, 09:26:28 »
Раздели ТемаНагоре

браво Поли  Wink супер е
и аз тия дни сътворих едно гащеризонче ама не съм го снимала по късно и аз ще го турна да се похваля пак Tongue
снимай да гледаме  Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #44 -: Юли 19, 2011, 11:12:36 »
Раздели ТемаНагоре




Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: