{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: в кои заведения има детски столчета?  (Прочетена 5523 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dessivlad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 02, 2011, 15:37:16 »
Раздели ТемаНагоре

Днес решихме да обядваме навън с моя прекрасен и щур 10 месечен син. Мястото, което избрахме ни изненеда приятно с 2 неща- нямаше цигарен дим и имаше столчета за деца!!!! Така за 1-ви път се нахранихме нормално, детенце нямаше достъп до масата, не ми ровеше в чинията да си хапва сам, не разляхме нищо и честно казано си изкарахме прекрасно! Затова си помислих, че ще е чудесно,ако майките споделят къде по заведенията са срещали детски столчета! За Пловдив открих МОЛ-а, Златната круша до сточна гара и МcD.
За себе си лично реших в момента, в който столчето за хранене на сина ми ми стане излишно, просто да го занеса в някое от заведенията, в които обичаме да похапваме. Защо да чакаме някой да ни улеснява живота, ако можем и сами?   Ще се радвам, ако някой се включи в темата, пък и си мисля, че ще е полезно на всички.
Желая ви страхотна 2011г!
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Януари 02, 2011, 20:16:35 »
Раздели ТемаНагоре

Днес решихме да обядваме навън с моя прекрасен и щур 10 месечен син. Мястото, което избрахме ни изненеда приятно с 2 неща- нямаше цигарен дим и имаше столчета за деца!!!! Така за 1-ви път се нахранихме нормално, детенце нямаше достъп до масата, не ми ровеше в чинията да си хапва сам, не разляхме нищо и честно казано си изкарахме прекрасно! Затова си помислих, че ще е чудесно,ако майките споделят къде по заведенията са срещали детски столчета! За Пловдив открих МОЛ-а, Златната круша до сточна гара и МcD.
За себе си лично реших в момента, в който столчето за хранене на сина ми ми стане излишно, просто да го занеса в някое от заведенията, в които обичаме да похапваме. Защо да чакаме някой да ни улеснява живота, ако можем и сами?   Ще се радвам, ако някой се включи в темата, пък и си мисля, че ще е полезно на всички.
Желая ви страхотна 2011г!
В Стара Загора до сега не съм попадала на такова заведение и откакто си имаме детенце много много избягвам вечери и излизания навън.То човек става кълбо нерви
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Януари 02, 2011, 23:26:17 »
Раздели ТемаНагоре

Не ходя по такива места.А ако се случва съм с количка и го държа вътре вързан,иначе плащам чужди сметки  Cheesy Embarrassed
Разорявам се като събори няколко чаши Cheesy
Идеята е страхотна обаче.Не бях се замисляла за това конкретно Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
neldim
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Януари 03, 2011, 00:15:19 »
Раздели ТемаНагоре

Днес решихме да обядваме навън с моя прекрасен и щур 10 месечен син. Мястото, което избрахме ни изненеда приятно с 2 неща- нямаше цигарен дим и имаше столчета за деца!!!! Така за 1-ви път се нахранихме нормално, детенце нямаше достъп до масата, не ми ровеше в чинията да си хапва сам, не разляхме нищо и честно казано си изкарахме прекрасно! Затова си помислих, че ще е чудесно,ако майките споделят къде по заведенията са срещали детски столчета! За Пловдив открих МОЛ-а, Златната круша до сточна гара и МcD.
За себе си лично реших в момента, в който столчето за хранене на сина ми ми стане излишно, просто да го занеса в някое от заведенията, в които обичаме да похапваме. Защо да чакаме някой да ни улеснява живота, ако можем и сами?   Ще се радвам, ако някой се включи в темата, пък и си мисля, че ще е полезно на всички.
Желая ви страхотна 2011г!
В Стара Загора до сега не съм попадала на такова заведение и откакто си имаме детенце много много избягвам вечери и излизания навън.То човек става кълбо нерви
И в Стара загора има подобни заведения,по точно с детски столчета но и с цигарен дим Sad.От последното ми ходене в Царя съм се зарекла да не заведа повече детето си там,всички миришехме на цигари и след един час престой просто не се дишаше вътре. Но забелязах,че в Галерия има столчета за влички маси пред Md,а там поне не се пуши Smiley
Активен

Това е профилът ми другия сайт : http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=89940&ppaction=readfeed
dessivlad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Януари 03, 2011, 08:37:28 »
Раздели ТемаНагоре

Мнооого ми е познато това с цигарения дим! А зимата не мога да го държа все вкъщи това дете. В Пловдив поне някои места са се постарали да отделят наистина залите за пушачи, а и все по-често чувам за чистички места. Все ми се иска и при нас майките да се чувстват удобно навсякъде, а не да си държат децата по количките само и да им сменят памперсите по улиците в студа! Една стая за бебета изисква едно столче, един повивалник и течаща вода, не е кой-знае какво. Аз съм с първо детенце,но предполагам, че в един момент всички тези вещи стават излишни за семействата, които са си отгледали децата.
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Януари 03, 2011, 12:38:14 »
Раздели ТемаНагоре

Днес решихме да обядваме навън с моя прекрасен и щур 10 месечен син. Мястото, което избрахме ни изненеда приятно с 2 неща- нямаше цигарен дим и имаше столчета за деца!!!! Така за 1-ви път се нахранихме нормално, детенце нямаше достъп до масата, не ми ровеше в чинията да си хапва сам, не разляхме нищо и честно казано си изкарахме прекрасно! Затова си помислих, че ще е чудесно,ако майките споделят къде по заведенията са срещали детски столчета! За Пловдив открих МОЛ-а, Златната круша до сточна гара и МcD.
За себе си лично реших в момента, в който столчето за хранене на сина ми ми стане излишно, просто да го занеса в някое от заведенията, в които обичаме да похапваме. Защо да чакаме някой да ни улеснява живота, ако можем и сами?   Ще се радвам, ако някой се включи в темата, пък и си мисля, че ще е полезно на всички.
Желая ви страхотна 2011г!
В Стара Загора до сега не съм попадала на такова заведение и откакто си имаме детенце много много избягвам вечери и излизания навън.То човек става кълбо нерви
И в Стара загора има подобни заведения,по точно с детски столчета но и с цигарен дим Sad.От последното ми ходене в Царя съм се зарекла да не заведа повече детето си там,всички миришехме на цигари и след един час престой просто не се дишаше вътре. Но забелязах,че в Галерия има столчета за влички маси пред Md,а там поне не се пуши Smiley
Да така е. Сега зимата някой като ми каже да излезнем на кафе ми прилошава. Винаги в къщи си викам приятелите ,за да не ми се налага да тровя детенцето
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
dessivlad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Януари 04, 2011, 11:08:17 »
Раздели ТемаНагоре

Разбирам те, но и майките имат нужда от социален живот и да се виждат с приятели, нали Cheesy А си мисля, че и за дечицата е хубаво, моето умира за други деца. Между другото намерих още едно местенце в Пловдив със столче - ресторант Кармен
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: