{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Некоректен потебител tanya jeleva  (Прочетена 8155 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 28, 2010, 15:24:58 »
Раздели ТемаНагоре

Изчаках да минат празниците но днес видях че има отрицателна оценка и мисля че е време да се включа и аз ;
Колебаех се много дали да пусна тема.Мислех да поставя и неутрална оценка,но искам първо да видя какво ще ме посъветвате.Случаят е следния.На 5.12.2010 въпросната потребителка на лични иска да купи от мен обувки.Същия ден си разменихме адресите и тъй като има само една оценка аз и писах че ще изчакам записа за да пусна колета.От тогава се започна великото чакане.Изчаках една седмица и писах на лични дали е пуснала записа защото го няма в пощата.Получих съобщение състоящо се от две думи-КОЛКО ПАРИ. Изтрила съм го за съжаление,но беше само това.Учтиво пак повторих колко пари (в обявата достатъчно ясно си пишеше,а и в първото си съобщение с адреса също бях писала колко пари).Пак зачаках прословутия запис.Естествено такъв не пристигна.Междувременно момичето си влиза в сайта.На 24.12. и писах че не ми пише запис няма и обувките са свободни.Веднага получих отговора след който просто ми причерня от грубото отношение и елементарна липса на възпитание.
ne gi iskam  Гласи съобщението.
Аз несъм я хванала за гушата да ги купува.Ако се отказала има си една дума ИЗВИНИ МЕ В МОМЕНТА НЕМОГА ДА СИ ПОЗВОЛЯ ДА ГИ КУПЯ СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ МЕ ЧАКА ТОЛКОВА ВРЕМЕ. Това щеше да бъде достатъчно.А може би е мислела че ще се хвана за едната и положителна оценка и ще пусна обувките без да изчакам записа.Ще се "радвам" и потребителката да се включи .Може би ще успее да напише изречение по дълго от три думи.
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 15:31:33 от Fergie » Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 28, 2010, 15:42:16 »
Раздели ТемаНагоре

Съжалявам само че не пуснах темата навреме но беше Коледа и не исках да има точно такава тема на този празник.Проверявах само дали се записва под други обяви за да реагирам но явно другата потребителка която и е писала отрицателна оценка сделката е станала само на лични (при мен също беше така) и неможах да предупредя.Направо се ядосвам на себе си .Предполагам че сега и мене ще ме оцени подобаващо.
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 28, 2010, 16:10:14 »
Раздели ТемаНагоре

Имаш праводапоставиш неутралнаоценка
Активен

Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 28, 2010, 17:51:34 »
Раздели ТемаНагоре

Поставих неутрална оценка.
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
borislav
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 759

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 28, 2010, 21:42:39 »
Раздели ТемаНагоре

мила радваи се на празниците и не се кахъри за такива дреболии,еми като не ги иска да не ги взема.Неприятна е ситуацията ама не си заслужава да се ядосваш.
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ
Активен

КОРЕКТНА СЪМ-ОЧАКВАМ СЪЩОТО
Спазвам ред 3 часа,после давам напред
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 28, 2010, 21:47:20 »
Раздели ТемаНагоре

Да така е благодаря.Просто когато днес прочетох че още една дама се е сблъскала с грубото  отношение на въпросното момиче не се сдържах.
Весело посрещане на новата година и от мен.  Smiley
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 29, 2010, 16:22:40 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте искам и аз да се оплача от тази Таня.Случката е следната,пише ми тя направо на лични на 10.12 2010г.,че си харесала два чифта дънки,едните 5лв.,другите 6лв. и 2лв. пощенските,значи общо 13лв.Аз и казах,че на другия ден ще и ги пратя и ще кажа колко са пощенските и адреса си.На другия ден и ги пращам и и пиша,че съм и ги пратила.Казвам и общо 13лв.,че ми дължи.Тя ми пише,че ще ми пусне записа на следващия или на по-следващия ден вече не си спомням.След два дена ми пише,че ги е получила,но не и ставали и веднага ми си ги е върнала.Мъжа и като разбрал и и вдигнал страшен скандал и т.н.Аз съм дала точно описание на дънките и снемките бяха точни,за съжаление вече изтрих обявите.Друг път пак се е случвало някои мами да ми върнат нещо,но първо ме питат,а тя направо ми ги връща без да ме пита и за това много се ядосах.Вече била пратила записа обаче и държи да и го върна иначе щяла да ми дойде вкъщи и незнам какво си......Аз и казах,че тези истории с съпрузите са вече изтъркани и че няма да и върна парите и ще откажа дънките каквото иска да ги прави.И през цялото време едно грубо отношение не съм срещала такова до сега,направо ужас.Пише,че дънките не били нови и били много стари.Но уверявам ви не е така казах и за 5лв. какво иска.Нито са скъсани,нито изцапани нито нищо.И пак тя ми пише,че не съм и дала възможност да ги види,все едно насела съм и ги пробутала.Можете ли да си представите каква наглост.Върна ми дънките и аз ги отказах и тя ми пише,че пак щяла да ми ги прати,но така и още нищо вече не съм получила.После ми пише,че била безработна и тя и мъжа и и нямали възможност и т. н.После видях,че ми е писала отрицателна оценка и разбира се и аз и писах.Та така с тази Таня.........
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #7 -: Декември 29, 2010, 16:54:26 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте искам и аз да се оплача от тази Таня.Случката е следната,пише ми тя направо на лични на 10.12 2010г.,че си харесала два чифта дънки,едните 5лв.,другите 6лв. и 2лв. пощенските,значи общо 13лв.Аз и казах,че на другия ден ще и ги пратя и ще кажа колко са пощенските и адреса си.На другия ден и ги пращам и и пиша,че съм и ги пратила.Казвам и общо 13лв.,че ми дължи.Тя ми пише,че ще ми пусне записа на следващия или на по-следващия ден вече не си спомням.След два дена ми пише,че ги е получила,но не и ставали и веднага ми си ги е върнала.Мъжа и като разбрал и и вдигнал страшен скандал и т.н.Аз съм дала точно описание на дънките и снемките бяха точни,за съжаление вече изтрих обявите.Друг път пак се е случвало някои мами да ми върнат нещо,но първо ме питат,а тя направо ми ги връща без да ме пита и за това много се ядосах.Вече била пратила записа обаче и държи да и го върна иначе щяла да ми дойде вкъщи и незнам какво си......Аз и казах,че тези истории с съпрузите са вече изтъркани и че няма да и върна парите и ще откажа дънките каквото иска да ги прави.И през цялото време едно грубо отношение не съм срещала такова до сега,направо ужас.Пише,че дънките не били нови и били много стари.Но уверявам ви не е така казах и за 5лв. какво иска.Нито са скъсани,нито изцапани нито нищо.И пак тя ми пише,че не съм и дала възможност да ги види,все едно насела съм и ги пробутала.Можете ли да си представите каква наглост.Върна ми дънките и аз ги отказах и тя ми пише,че пак щяла да ми ги прати,но така и още нищо вече не съм получила.После ми пише,че била безработна и тя и мъжа и и нямали възможност и т. н.После видях,че ми е писала отрицателна оценка и разбира се и аз и писах.Та така с тази Таня.........
в правото си да не връщаш парите,сделката е осъществена и ако всичко си е описано в обявата,тя няма право да ти поставя негативна оценка,ако е недоволна евентуално само неотрална и това е,ти също можеш да поставиш неотрална за кофти комуникацията и Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 29, 2010, 17:26:06 »
Раздели ТемаНагоре

Сега вярвам много ще се стъписат от пизицията ми повъпроса
Както знаете ми се носи слава че винаги съм за връщането , ноооооо трябва да знаеш как да се държиш човешки , и като не го правиш не трябва да очакваш човешко отношение , тоест , сигурно за сефте , но съм на мнение че наистина Поли прибери си парите , и и кажи на каката да се научи да се държи като човек
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #9 -: Декември 29, 2010, 22:51:39 »
Раздели ТемаНагоре

Сега вярвам много ще се стъписат от пизицията ми повъпроса
Както знаете ми се носи слава че винаги съм за връщането , ноооооо трябва да знаеш как да се държиш човешки , и като не го правиш не трябва да очакваш човешко отношение , тоест , сигурно за сефте , но съм на мнение че наистина Поли прибери си парите , и и кажи на каката да се научи да се държи като човек
ми мацо,бих прибралапарите ама не са мои Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Декември 29, 2010, 23:43:40 »
Раздели ТемаНагоре

Сега вярвам много ще се стъписат от пизицията ми повъпроса
Както знаете ми се носи слава че винаги съм за връщането , ноооооо трябва да знаеш как да се държиш човешки , и като не го правиш не трябва да очакваш човешко отношение , тоест , сигурно за сефте , но съм на мнение че наистина Поли прибери си парите , и и кажи на каката да се научи да се държи като човек
ми мацо,бих прибралапарите ама не са мои Cheesy Cheesy Cheesy
Оп грешка извинявам се , еленче прибери си паричките с чиста съвест
Активен

elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 30, 2010, 09:57:10 »
Раздели ТемаНагоре

Естествено,че си ги прибрах.Тя ми викаше,че съм ги откраднала от нея,че няма да спя спокойно,че крада от бедните като нея,че ще ме съди някой друг имало кой да ме накаже и да ми тежат на мойта съвест.Аз си знам пред мен,че съвестта ми е чиста поне.И още сумати такива глупости.Весела Коледа на всички и приятно прекарване на новата година. Kiss Kiss Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #12 -: Декември 30, 2010, 11:31:14 »
Раздели ТемаНагоре

Естествено,че си ги прибрах.Тя ми викаше,че съм ги откраднала от нея,че няма да спя спокойно,че крада от бедните като нея,че ще ме съди някой друг имало кой да ме накаже и да ми тежат на мойта съвест.Аз си знам пред мен,че съвестта ми е чиста поне.И още сумати такива глупости.Весела Коледа на всички и приятно прекарване на новата година. Kiss Kiss Kiss
беден и е мозъка,я си купи нещо на детето или за себе си и се радвай на живота,като е зле с парите да не пазарува!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 30, 2010, 15:27:53 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря на всички за подкрепата,чуствам се наистина по-добре. Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: