{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козирог-нито един такъв ли няма тук?  (Прочетена 8293 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 23, 2010, 02:31:35 »
Раздели ТемаНагоре

Знакът на съдбата, на възмездието, началото на света, победата на времето. Козирогът е инстинктивен, умерен, сдържан, има изградена стабилна система за самосъхранение. Козирогът се грижи особено за това да изглежда привлекателен. Те не говорят за себе си, не се стараят да покажат очарованието си. Не се опитват да привлекат вниманието, остават в приглушена светлина. Козирозите тихомълком се движат към върха – духовен и житейски. Издръжливостта е най-важната черта на Козирога. Те са хладнокръвни, справедливи, строги, работоспособни, самоотвержени, амбициозни и коректни.

Козирозите черпят енергия от растенията и най-вече от дърветата. Достатъчно е да се притиснат до дърво със затворени очи, да формулират правилно проблема си и почти веднага ще получат направление за решаването му.

Добри и лоши черти

Козирозите са организирани и дружелюбни, верни приятели. Те умеят да управляват живота с и са далновидни. Целеустремени са и винаги достигат набелязаната цел настойчиво и упорито.

Понякога са склонни към песимизъм и меланхолия. Прословутата им целеустременост ги прави егоистични, а често и съвсем арогантни кариеристи. Подозрителни са, ако усетят несигурност в позициите си се депресират.

Най-лош вариант: Деспот – заядлив и дребнав. Рядко срещана комбинация между мания за величие и комплекс за малоценност. Създава впечатлението, че има здравословни проблеми и е на края на силите си, а всъщност повечето Козирози доживяват до дълбока старост в цветуща кондиция.


Любов и брак

Към любовта, както и към работата си Козирозите се отнасят сериозно. Те дълго и задълбочено изучават и избират партньорите си. За Козирозите мимолетни увлечения няма, връзките им обикновено са продължителни.

Мъжете Козирози са склонни да създават семейства едва след като са достигнали финансова стабилност и самостоятелност. Когато попаднете на мъж Козирог трябва да се самооцените изключително критично по отношение на външност, интелект, женственост, домакински умения, че даже и политически убеждения, защото за Козирогът е много важно умееш ли да се държиш в обществото и не би понесъл да изпадне в неудобна ситуация заради партньорката си. Козирозите с тщеславни и трябва да им се помага да поддържат самооценката си на високо ниво. В замяна на това те даряват неимоверна преданост и надеждност.

Подходящи партньори

В млада възраст Козирогът има много общи черти с Телеца. По-късно променя поведението си, мирогледът му става по-широк и постига съвместимост с Близнаци и Скорпион заради тяхната интелектуалност.

В зряла възраст Козирога обикновено постига мнага добра съвместимост с Риби – те са спокойни и придават емоционалност на връзката.

Секс

Козирогът е в състояние да направи всяка среща уникална. Той е уверен в леглото, сериозен, стеснителен и в началото трудно започва интимната връзка, но с времето и в тази област реализира лидерските си способности. Необходимо е само да преодолее собствената си мнителност и да се почувства обичан.

Не може да се каже, че е склонен да проявява сексуални фантазии, защото даже в секса Козирогът си изработва динамични стериотипи още в младежките години и прави само онова, което счита за правилно, според собствените си критерии, които никога не би променил.

Стил

Козирозите предпочитат класическия стил в облеклото. Много рядко и при специални случаи биха облекли нещо екстравагантно. Купуват дрехите и аксесоарите си от фирми с утвърдени имена и ги ползват дълго време. Предпочитат тъмните, спокойни и пастелни цветове и най-вече черното.
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2010, 09:48:49 »
Раздели ТемаНагоре

Майка ми е Козирог - големи инатчета сте..... Tongue Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
neldim
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 23, 2010, 10:47:06 »
Раздели ТемаНагоре

Този коментар все едно е написан за мъжа ми Wink не бих могла да го опиша по точно.Само дето аз не съм от съвместимите зодии,лъв съм и пак се разбираме супер.
Активен

Това е профилът ми другия сайт : http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=89940&ppaction=readfeed
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 23, 2010, 11:40:08 »
Раздели ТемаНагоре

Моя мъж е козирог.В първия пост има няколко изречения, които го описват много точно, но няма да ги цитирам за да не звуча сякаш го мразя:)
Иначе наистина са много преданни и верни.Никога не съм го ревнувала и не съм се съмнявала в него, защото знам, че за него освен мен и децата други хора не съществуват:)
Обачееее....са големи сухари.Грам романтика и въображение няма в него, ама грам.
Активен
m_kiki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 23, 2010, 13:57:58 »
Раздели ТемаНагоре

Майка ми е Козирог - големи инатчета сте..... Tongue Tongue
да ти кажа честно повече от големи инати сме .
чак ми  става жал за съпруга ,че и малката е козирог
Активен

коректна съм и очаквам същото.изпращам на първия дал адрез на лични(с изключение на прадварителна уговорка).нека бъдем хора не лицемери
<br />

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 23, 2010, 15:43:08 »
Раздели ТемаНагоре

Този коментар все едно е написан за мъжа ми Wink не бих могла да го опиша по точно.Само дето аз не съм от съвместимите зодии,лъв съм и пак се разбираме супер.
Офффф,а при на с е обратно,Мъжът ми е Лъв и май много трудно мелим брашно Smiley
Активен

ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 10, 2011, 11:12:05 »
Раздели ТемаНагоре

Този коментар все едно е написан за мъжа ми Wink не бих могла да го опиша по точно.Само дето аз не съм от съвместимите зодии,лъв съм и пак се разбираме супер.
Офффф,а при на с е обратно,Мъжът ми е Лъв и май много трудно мелим брашно Smiley

И моя мъж е лъв, а аз съм козирог. Разбираме се само с поглед...много си го обичам Cheesy
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 10, 2011, 12:09:53 »
Раздели ТемаНагоре

Баща ми е тази зодия и да си кажа става  Cheesy
Активен

dezzzy
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2011, 16:43:33 »
Раздели ТемаНагоре

Още един Козирог се разписва тук-01.01
Почти всичко написано е вярно-от хладнокръвието до стила на обличане
Може и да сме инатливи и сръдливи, ама бързо ни минава и отстъпваме, поне аз
Активен

Когато танцуваш с Дявола, внимавай да не объркаш стъпките
wenzislava1
Ще липсвам!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Март 05, 2011, 22:56:12 »
Раздели ТемаНагоре

и аз съм козичка.да инатки сме,но ни минава бързо.много верни и преданни сме.нищо не ни се дава даром,всичко с много труд се постига.несъвместимост имамт поне жените с вечзни,въпреки че ,моя е такъв Smileyчетох отдавна в една мн.стара книга за зодиите,че козирогът не трябва да разчита на късмета си в живота без значение в коя област.да следва вътрешното си чувство което при него е силно развито.имат проблеми със ставите,бъбреци,там са им слабите места.много са мнителни,и когато почувстват заплаха са готови на всичко да направят ,наговорят само да е в тяхна полза.много са трудолюбиви,и могат да са само и единственно пъвенци във всяка една бласт ,стига да открият в кое са добри и най вече да са постоянни,искат да опитат от всичко,но само в една област могат да се развият профисионалнно.много са различни,но верни приятели,когато се разприказват говорят неща които само те си разбират(ТОЕСТ ТИ МЕ РАЗБРА ТАКА,НО АЗ ИСКАХ ДРУГО ДА КАЖА,НЯМАХ ПРЕДВИД ТОВА).ако се уверят че ,са сгрешили се извиняват стига само да може да се почувстват че са виновни.
                  дано съм помогнала.
Активен

1.ПЪРВИЯ ОСТАВИЛ АДРЕС НА ЛС.Е С ПРЕДИМСТВО.
2.С ПРЕДИМСТВО МАЙКИТЕ ОТ ПЛВДИВ
gaga1973
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Юли 07, 2011, 19:23:24 »
Раздели ТемаНагоре

Този коментар все едно е написан за мъжа ми Wink не бих могла да го опиша по точно.Само дето аз не съм от съвместимите зодии,лъв съм и пак се разбираме супер.
Активен
gaga1973
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Юли 07, 2011, 19:25:40 »
Раздели ТемаНагоре

Още един Козирог се разписва тук-01.01
Почти всичко написано е вярно-от хладнокръвието до стила на обличане
Може и да сме инатливи и сръдливи, ама бързо ни минава и отстъпваме, поне аз

и аз сам така като теб и обичам дома и децата си
« Последна редакция: Юли 08, 2011, 12:31:41 от daiido » Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: