{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде сте се скрили ВЕЗНИЧКИ мили?  (Прочетена 14074 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 22, 2010, 20:32:10 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php

Ето тук може да си го изчислите!Само трябва да си знаете часа на раждане!
Вашият Асцендент е:       Дева    
Вашата Зодия е:       Близнаци    
еееееееее вече си го знам  Cheesyи какво ще рече това сега  Roll Eyesче имам и от характера на девата или не  Undecided
Точно това означава,едното е слънчева зодия в случая Близнаци,а другото е астрологичен знак Дева.Разликата между слънчевия знак и асцендента се състои основно в това, че слънчевият знак определя външното ни поведение, т.е. това, което показваме пред другите хора, докато характеристиките на асцендента са скрити и са известни само на тесен кръг хора – тези, които ни познават съвсем отблизо.До колкото съм запозната асцедента се проявява след 25години.
аз от даааавна съм ги минала 25 год  Cheesyсега започвам да чета за девите:)а пък и да кажа, аз пред всички съм си една и съща  Wink
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 23, 2010, 13:41:33 »
Раздели ТемаНагоре

И аз се записвам при Везничките. Нашата зодия е най-хубавата!  Tongue
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
incadens
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1157


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 23, 2010, 13:45:36 »
Раздели ТемаНагоре

Детето Везни
Децата Везни са тихи, послушни и капризни. Непрекъснато променят желанията си, комуникативни са, но почти никога не са лидери. Умеят да работят в група, където ще могат да направят нещо по-красиво и по-интересно от другите, но няма да се налага да показват инициативност. Те са нерешителни и за това е добре да бъдат оставяни да взимат самостоятелни решения, за да свикнат с това.


Дьщеря ми е везни,тиха и капризна,но не много послушна Wink Иначе всичко останало си е така. Wink
Ей,Роси това да не е писано специално за моя син.Той също е везни и само да добавя е й много чувствителен.


Ох, с тая чувствителност.... ама хич не е добре да си такъв!
Аз съм Лъв, сина ми е Водолей, ама и двамата сме супер емоционални,чувствителни натури. Аз много често (dew3) за дреболии дори!
« Последна редакция: Декември 23, 2010, 13:51:19 от incadens » Активен

Получавам и изпращам като МПП. Пощенските са за сметка на купувача.Коректна и добронамерена съм, моля, не се опитвайте да постъпвате с мен така, както не бихте желали накой да постъпи с Вас! За нови и непознати потребители изпращам след предварително заплащане. За "запис" не пазя ред. Ценя добрата комуникация и предпочитам при интерес към моя обява да ми пишете на ЛС.
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=94115&ppaction=readfeed
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 23, 2010, 14:00:09 »
Раздели ТемаНагоре

Детето Везни
Децата Везни са тихи, послушни и капризни. Непрекъснато променят желанията си, комуникативни са, но почти никога не са лидери. Умеят да работят в група, където ще могат да направят нещо по-красиво и по-интересно от другите, но няма да се налага да показват инициативност. Те са нерешителни и за това е добре да бъдат оставяни да взимат самостоятелни решения, за да свикнат с това.


Дьщеря ми е везни,тиха и капризна,но не много послушна Wink Иначе всичко останало си е така. Wink
Ей,Роси това да не е писано специално за моя син.Той също е везни и само да добавя е й много чувствителен.


Ох, с тая чувствителност.... ама хич не е добре да си такъв!
Аз съм Лъв, сина ми е Водолей, ама и двамата сме супер емоционални,чувствителни натури. Аз много често (dew3) за дреболии дори!
И аз сьм така,мноогооо чувствителна! Sad
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
darma
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 04, 2011, 22:41:35 »
Раздели ТемаНагоре

а ние пък ,по майчина линия ,всички жени в рода сме Везни.
то са капризи , то са сълзи .., но всичко е Любов -движещата сила на зодията ни !
Активен

предпочитам банков превод:
BG75STSA93000016963264
клон 1701 ДСК
karl_marks2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 10, 2011, 19:47:28 »
Раздели ТемаНагоре

Я, и аз да се наредя при везните  Cheesy Cheesy Cheesy. Освен обаче всичко изброено, виждам, че имаме и обща черта - мнооого обичаме да общуваме.
А за любовта не ми се говори - прекрасна е!
Активен

Коректна съм и очаквам същото! Моля, не ми пестете пощенските разходи, защото не получавам пратки!И без това държа да си ги поемам! Плащам предварително по собствено желание, но, разбира се, има изключения! Благодаря на всички, които споделят мнението ми за коректността!
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1264


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Август 28, 2015, 11:12:56 »
Раздели ТемаНагоре

Моята дъщеря е Везни, много е несигурна, но е дете с характер.
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: