{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЛИЗНАЦИ-за приказване ли стана дума ?  (Прочетена 13096 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
twinkle
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 23, 2010, 14:53:05 »
Раздели ТемаНагоре

Детето Близнаци
Децата Близнаци са чудо на чудесата. Те са толкова бързи и бъбриви, че родителите не могат да им насмогнат. Проговарят рано, прохождат рано и всичко научават бързо – на 3-годишна възраст то е вече голямо дете! След това започва един преходен период, който никога не свършва – непрекъснато си противоречат, измъкват се от всякакви отговорности и измислят поредица „изключително важни причини” за да не правят нищо. Единственото им желание е непрекъснато да се разхождат, да се забавляват, да седят пред компютъра или пред телевизора и да харчат пари. И при това, ако е възможно всички тези неща наведнъж.

С тези деца можете да се справите само и единствено на принципа на „пазарната икономика” – всичко, което им се позволява да бъде компенсирано с изпълнение на задължителните дейности и то навреме и качествено. Най-добре е да си записват задачките и да получават бонуси само след като ги свършат, а също така в никакъв случай да не позволявате да ви рекетират. Ако веднъж успеят – няма отърваване. Изобщо, родителите на детето Близнаци никога няма да скучаят.

Лелее, щерката е близнаци. И ако съдя по сестра ми (също близнаци), по-горното е 99% вярно.  Cheesy
Активен

Предпочитам предварително плащане, освен ако не сме се разбрали друго - пощенски запис, Еконт запис, банков превод.
Моля, потвърдете с ЛС след като се запишете в моя обява!
Получавам и изпращам като МПП.
Приятно пазаруване!
mosho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 24, 2010, 10:06:10 »
Раздели ТемаНагоре

И аз се нареждам в отбора на Близнаците. Smiley
Активен



Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш!
ЩЕ ПИША НА КИРИЛИЦА защото съм ГОРД че ИМАМЕ СОБСТВЕНА АЗБУКА
r_petrova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 31, 2011, 20:12:01 »
Раздели ТемаНагоре

Пу и аз за тук...и не съм от най-приказващите Близнаци. Roll Eyes
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Февруари 01, 2011, 00:25:53 »
Раздели ТемаНагоре

Днес се раговорихме за зодиите с една приятелка , и обсъждахме има ли наистина значение или не , аз да ви кажа , съм намирала черти опреличаващи други зодии които са типични за мен , и обратното има много неща които уж са за близнаците а пък нямат нищо общо с мен , аз примерно
Примерно
Цитат
Жената Близнаци
Тя излъчва лекота и въздушност. Кожата на лицето е бледа, косите са тънки и разрошени в „художествен” безпорядък, със светли или червеникави оттенъци, вдигнати над челото. Очите са с неопределен цвят, както и всичко останало. Устните могат да бъдат наистина във всякаква форма, светлорозови. Цялото лице е много подвижно, с прекрасно развита мимикрия. Фигурата – дребна, слабовата, без пищни форми. Пръстите на ръцете са особено характерни – тънки и дълги. Обикновено са чипоноси и не спират погледа ни на едно място.
А това като го прочетох за бледата кожа , направо прихнах , чудно как ли една негърка родена близнаци , го докарва на бледа кожа
Фигура , едра , широкоплещеста , с много широк гръден кош , надарена , бая закръглена 100 кила
Длани и пъсти , къси и пухкави , нищо женствено в тях , прилагам доказателство
Активен

r_petrova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 01, 2011, 10:00:03 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy
The_Black_Angel, ама си е вярно това, което си писала, особено за чернокожите мадами...

Фигура , едра , широкоплещеста , с много широк гръден кош , надарена...
То и аз не съм особено фина, гоня 90-те кила и съм една пухкава...
Активен
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 03, 2011, 09:02:28 »
Раздели ТемаНагоре

и аз съм от едрите близнаци  Cheesy
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 27, 2011, 17:08:46 »
Раздели ТемаНагоре

Близнаците са неорганизирани, разсеяни, непостоянни. Негативизмът им е понякога взема връх. Втурват се към нещо, стигат до изтощение и им трябва доста време за възстановяване. Трябва да отпочиват.

Най-лош вариант: Вечното дете. Има неповторимият талант да преувеличава. Захваща се едновременно с няколко неща и ги захвърля недовършени, сменя си мнението по-често от гащите. Като тръгне за някъде, докато стигне, забравя за какво е тръгнал. Ако искате целия град да знае какво мислите – споделете го с Близнак.
те се интересуват от неизвеството повече от всичко.
 никога няма да надживее пубертета
.[/color] [/b] [/i]  Овена, който успява да им наложи своето АЗ
Стил
Близнаците носят практични дрехи в светли цветове, които не бият твърде много на очи

Явно за мен става дума Tongue
Активен

sonq35
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 512


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 22, 2015, 21:22:24 »
Раздели ТемаНагоре

аз пък съм много приказлива, и по това съм, типичния близнак. Някога се усещам, че е време да спра да приказвам, но в същият момент разбирам, че не  мога  Tongue  Cheesy
Активен
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1327


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Септември 28, 2015, 09:03:06 »
Раздели ТемаНагоре

Майка ми е близнаци, всички хора от тази зодия са прекрасни, много добри и всеотдайни.
Активен



Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: