{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 9496 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Декември 21, 2010, 16:34:30 »
Раздели ТемаНагоре

И аз тук да следя,мисля че 90% е истина-относно илюминати,има доста доказателства,колкото и да не ни харесва,а и от Библейска гледна точка-ще стане точно така-световно господство,единна църква и една парична единице,по точно чип чрез който ще се купува и продава-парите ще изчезнат-в сегашната си форма. Kiss
Ама тоя чип не е за пазаруване, а за да те контролират кога и какво да купуваш.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 22, 2010, 12:31:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ей ме е и мен Smiley
Доскоро не вярвах в такива неща, но срещата ми с един човек и разказите от първо лице, ме убедиха, че съществуват всякакви общества. Че даже и извънземни Smiley
Не сме сами
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 22, 2010, 12:37:58 »
Раздели ТемаНагоре

Във връзка с темата препоръчвам на всички, които се интересуват книгата на Дан Браун  "Шестото клеймо" .
Сега я прочетох, страхотна е Wink
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 22, 2010, 12:39:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ей ме е и мен Smiley
Доскоро не вярвах в такива неща, но срещата ми с един човек и разказите от първо лице, ме убедиха, че съществуват всякакви общества. Че даже и извънземни Smiley
Не сме сами

Еее, че как пък ще сме сами Smiley . Най-малкото е напълно надменно и егоистично да си въобразявме, че нашата планетка е единствена подобна във вселената Smiley
Мхммм  Cheesy  Cool
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #19 -: Декември 22, 2010, 13:57:27 »
Раздели ТемаНагоре

Във връзка с темата препоръчвам на всички, които се интересуват книгата на Дан Браун  "Шестото клеймо" .
Сега я прочетох, страхотна е Wink
Аз я прочетох преди около месец, а после гледах и филма по нея, който обаче е с друго заглавие: "Ангели и демони" - има го в замундата.
Скоро започвам да чета "Цифрова крепост" пак на Дан Браун и предвид факта, че става дума за компютри от сега си знам, че ще ми хареса веднага.  Cheesy
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 23, 2010, 01:27:30 »
Раздели ТемаНагоре

Във връзка с темата препоръчвам на всички, които се интересуват книгата на Дан Браун  "Шестото клеймо" .
Сега я прочетох, страхотна е Wink
Аз я прочетох преди около месец, а после гледах и филма по нея, който обаче е с друго заглавие: "Ангели и демони" - има го в замундата.
Скоро започвам да чета "Цифрова крепост" пак на Дан Браун и предвид факта, че става дума за компютри от сега си знам, че ще ми хареса веднага.  Cheesy
Ангели и демони го гледах на голям екран Smiley Страхотен
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #21 -: Декември 27, 2010, 10:20:52 »
Раздели ТемаНагоре

Както много други филми които са правени по книга , и за Ангели и демони и Шифърът на Леонардо мога да кажа че книите естествено са по-хубави .
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 27, 2010, 11:31:14 »
Раздели ТемаНагоре

Както много други филми които са правени по книга , и за Ангели и демони и Шифърът на Леонардо мога да кажа че книите естествено са по-хубави .

Мхм , точно така си е Smiley Има ужасно малко изключения. Като например "Изкуплението Шоушенк"  Cheesy
Но като цяло не само, че книгите са по-хубави, ами и повечето от филмите по тях не струват. Особено Шифърът на Леонардо. Книгата е страхотна, а от филма съм страшно разочарована, защото накрая всичко претупаха. Шестото клеймо също е разкошна книга, филма не ми хареса.
А който се интересува за илюминатите вече написах, че има специален филм - The Illuminati. И много други филми специално по темата.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #23 -: Декември 27, 2010, 12:41:06 »
Раздели ТемаНагоре

Това ми е много болна тема , сигурно ще ви напуши смях , но аз съм голям фен на ХАРИ ПОТЪР , ейййййй като гледам филмите , всеки следващ е все по голямо разочарование , дори книгите правени по филм , то аз знам само една де , Разрушителят , е книгата ми харесва повече , нищо че е по филма
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #24 -: Декември 27, 2010, 14:06:22 »
Раздели ТемаНагоре

Има ужасно малко изключения.
Към изключенията мога да добавя и "Le Comte De Monte Cristo" (Граф Монте Кристо) с Жерар Депардийо. Мисля, че беше от 1998 или 1999 г. този филм. Някои неща са променени, но са много малко. Филмът е мини сериал и е общо 6+ часа. Най ме кефи обаче краят на последната серия от мини сериала. Защо - гледайте го и ще разберете. Няма да казвам тук защо, че ще ми се смеете, вероятно.
http://zamunda.net/details.php?id=204347&hit=1
Ако си спомням правилно сериалът си имаше вградени английски субтитри, които предпочетох пред българските в торента, защото последните бяха меко казано абсурдни.
Активен

darma
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Януари 04, 2011, 22:28:33 »
Раздели ТемаНагоре

 в тази връзка прочетете поредицата за Валкирия , много по-близка е до нашата , славянска народопсихология ,митове , легенди , поверия и изкуство .
Активен

предпочитам банков превод:
BG75STSA93000016963264
клон 1701 ДСК


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: