{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 9499 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Декември 21, 2010, 12:31:04 »
Раздели ТемаНагоре

Мислите ли, че съществуват? И че те контролират света?
Взех да чета една книга с име "Не пипай тази книга" на Ян ван Хелзинг и макар някои неща да звучат като авторска фантасмагория, то други звучат доста правдоподобно. Според него Илюминатите са кръг от много хора, начело на които стои семейство Ротшилд, под тях са Клубът на 13-те, Клубът на 33-та, Клубът на 300-те и мн. др. Според ван Хелзинг ООН са последователи на Илюминатите. И понеже вчера в нета се появи новина, в която се казва, че ООН са предложили да се създаде комисия от 13 души избрани от тях, която да контролира интернет (тоест да наложат монопол върху мрежата), реших да ви питам вие какво мислите по въпроса. Дали Илюминатите съществуват наистина или това е поредният опит за пробутване на нова "религия", понеже вече никой не се стряска от християнството?
Активен

bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 21, 2010, 12:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

lol твърде интересна тема.... Shocked
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Декември 21, 2010, 12:49:26 »
Раздели ТемаНагоре

Записвам се да следя темата. Нямам какво да кажа към момента, но ми са интересни подобни теми.  Smiley
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 21, 2010, 12:51:09 »
Раздели ТемаНагоре

Всеизвестно е че някой от тези така наречени кръгове било то илюминати , масони и т.н. са привличали се успели хора и такива с потенциал да станат такива , нормално е ако будни умове се съберат на едно място , то те да вървят нсе нагоре и нагоре , стигайки до високи позиции в общността , в моите очи тези сдружения / за мен не са секти/ са просто сборище на потенциални първенци , които се подкрепят един друг и си помагат за да успеят , за мен те са нещо като партия която не търси признание от обществото и не е избираема , действа самостоятелно и ефектно , относно разните сектански аспекти на тези кръгове , това вече мисля че е доста пресилено , възможно е да има разни ритуали , които те да са си измислили и определили като нужни , къде за да могат да тестват психическия и физическия потенциал , къде за да тестват отдадеността и вярата на подложения на тест или  ритуал , но не мисля че са забулени в такава мистика каквато описват по книгите , аз съм чела доста от творбите на Дан Браун и съм на мнението че в тях има много голяма доза истина и факти , кара те да си зададеш досат въпроси , но със сигурност има и украса за по големи продажби и интерес.
но конкретни отговори на въпросите ти
Да мисля че съществуват
Да мисля че последователи на този тип кръгове са на едни от най високите постове в страните , което пак казвам е нормално за мен , ако тези кръгове привличат в  редиците си будните умове с потенциал за реализация
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 21, 2010, 13:43:22 »
Раздели ТемаНагоре

Само че те не го правят с цел развитие или както там му викаш, а за световно господство. Или иначе казано - световна диктатура с неизвестен диктатор. И са готови да го постигнат с цената на изтребване на милиони.
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 21, 2010, 13:53:22 »
Раздели ТемаНагоре

Тук не сьм компетентна,но пьк мьжа ми е......... Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 21, 2010, 13:56:12 »
Раздели ТемаНагоре

Ми дай му думата с твоя ник. Интересно ми е той какво ще каже. Smiley
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 21, 2010, 13:58:37 »
Раздели ТемаНагоре

ок ,но довечера Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 21, 2010, 15:00:22 »
Раздели ТемаНагоре

Само че те не го правят с цел развитие или както там му викаш, а за световно господство. Или иначе казано - световна диктатура с неизвестен диктатор. И са готови да го постигнат с цената на изтребване на милиони.

Браво Радо, за темичката Smiley Ти май не си типичен Водолей - повече ти влияе Близнашкия асцендент Smiley

Та много си прав за световното господство и всичките главни фигури са в кюпа. И английската кралица и Обама..., всъщност той е повече марионетка. Изгледала съм много филми по темата. Има един The Illiuminati - много интересен и по темата Smiley Има и мнооого други, няма една определена истина, защото всичко е свързано и нещата наистина са много. Има и един психолог Еленко Ангелов - той е събрал най-много подробности в едно. Той има и една теория за влечугоподобните - те също са хора по високите етажи Smiley Въобще толкова са много нещата, че няма как да ги разнищим тука. Гледай филми и рови в интернет - има наистина много вече направени.
Но и световната финансова криза да не мислите че е от самосебе си е дошла. Те са я измислили. Все пак федералния резерв на Америка е частна собственост, няма от каде другаде да е дошла ей тъй. По тая тема пък гледай Zeitgeist Smiley - там за разнищени и символите заложени в най-обикновените неща, които обаче дават сили на тези Общества да продължават господстването си Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 21, 2010, 15:11:50 »
Раздели ТемаНагоре

Вече го приготвих за сваляне Цайтгайста - и 2-те части. Smiley
А американците, дето толкова се правят на патриоти, обаче са най-прецакани. Поне ако се вярва да ван Хелзинг именно Буш(мен)-старши е един от организаторите на "терористичния акт" срещу СТЦ и после само са натопили арабите.

Офтопик: защо пък Близнаци? Те не са от най-сговорчивите личности. А виж ни нас в моята тема - само 4 души сме, пък вече 3 страници изписахме.  Tongue
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 21, 2010, 15:24:33 »
Раздели ТемаНагоре

Вече го приготвих за сваляне Цайтгайста - и 2-те части. Smiley
А американците, дето толкова се правят на патриоти, обаче са най-прецакани. Поне ако се вярва да ван Хелзинг именно Буш(мен)-старши е един от организаторите на "терористичния акт" срещу СТЦ и после само са натопили арабите.

Офтопик: защо пък Близнаци? Те не са от най-сговорчивите личности. А виж ни нас в моята тема - само 4 души сме, пък вече 3 страници изписахме.  Tongue

А не бе! Не били  Cheesy Мойто свеки е близнак - не и спира устата  Cheesy - ма аз си я обичам.
Както и да е - за друго идеше реч - че близнаците по се впечатляват от разни мистики, отколкото водолеите.


Той Цайтгайст-а има 3 или 4 части  вече, но първата беше най-интересна. И за кулите май разправяха там. Много ясно че е нагласено. Има една сграда близо до кулите дето никаде не се споменава, нищо не я е ударило, пък тя взела че се срутила до основи - е как да стане?! За тоз 11.09 има още повече филми вече. А пък Буш е и от тез влечугоподобните, за които говори тоз Еленко.
Не знам кои филми си гледал, за да ти препоръчам други. Но то и аз съм ги забравила заглавията вече, мога да се разровя и ще си спомня. За The Illiuminati се сетих щото го пазя на компа.
А пък в Бг да не мислиш че няма конспирации  Cheesy Тука ни завладяват турците. Има една поредица 4 части "Новото робство"  И нея я пазя на компа - да се хванеш за главата  Cheesy
Иначе пък си имаме и масони и тамплиери - дори във Варна. Бях на няколко тамплиерски събирания и на едно масонско парти - ма не можаха да ме задържат  Cheesy Но там също членуват само най-богати и влиятелни хора. Тамплиерите преди нялкоко години тука бяха само 20, присъствах и на приемането на още 2ма нови, сега не знам вече колко са.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 21, 2010, 15:46:57 »
Раздели ТемаНагоре

И ти ли си масонка?  Shocked
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 21, 2010, 15:49:07 »
Раздели ТемаНагоре

Тук не сьм компетентна,но пьк мьжа ми е......... Wink


Ахъм и моят мъжо много е на ТИ с подобни темички-с часове може да ме занимава с това Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Декември 21, 2010, 15:51:38 »
Раздели ТемаНагоре

Тук не сьм компетентна,но пьк мьжа ми е......... Wink


Ахъм и моят мъжо много е на ТИ с подобни темички-с часове може да ме занимава с това Tongue
Значи ще чакам да прочета и неговото мнение довечера.  Wink
Активен

margotooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Лудетина

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 21, 2010, 16:00:16 »
Раздели ТемаНагоре

И аз тук да следя,мисля че 90% е истина-относно илюминати,има доста доказателства,колкото и да не ни харесва,а и от Библейска гледна точка-ще стане точно така-световно господство,единна църква и една парична единице,по точно чип чрез който ще се купува и продава-парите ще изчезнат-в сегашната си форма. Kiss
Активен

Изпращам и получавам като МПП
Коректна съм,би било чудесно ако и вие сте!
Държа на оценките.
Обичам да разменям,стига да има нещо подходящо за нас!
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=56230


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: