{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Водолеи от всички страни, обединявайте се! :D  (Прочетена 25972 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Foxy1
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 288


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Февруари 12, 2011, 13:31:43 »
Раздели ТемаНагоре

ето още нещо за нас Wink

Добри черти - Кой ти каза ? . . . В зодиака Водолеите са противоположни по позиция на Лъва. Въпреки това те му скачат по егоцентризъм и дори го задминават, но това си качество го използуват за да веселят другите и за да им правят безплатно шоу, докато Лъва изисква подчинение и уважение.
Лоши черти - Аз ли ? - Нещо за мен ли . ? ! Водолеите имат доста под средното ниво и в повечето случаи лошите черти в характера им вредят на тях самите. Отнесени от вихъра. Адски несериозни, вятърничави и плямпала. Надувки. Ако обещаят нещо вероятността да го изпълнят е минимална. Не случайно в политиката гъмжи от тези. Дразнители. Студени. Ината им е пословичен и само Телеца е способен да оказва сериозна конкуренция в тази област. Упорити до опасни нива. Рядко се съобразяват с чувствата ти, които при тях са в оскъдица и са им малко познати. Не допускат никой прекалено близко до себе си. Винаги се дистанцират и създават изкуствена преграда в отношенията. Говорят много и преувеличават до размерите на Годзила че и нагоре. За да ти привлекат вниманието вършат чудеса, но в повечето случаи много опасни и необмислени ......

Ооо, да  Huh? Аз съм лъвица и мъжете водолеи са ми ..смърт , съсипват ме объркват ме , (dew7) унищожават ме!!! Няма друг мъж който може да омачка самочувствието на една лъвица, както ще го направи водолеят. Парадоксалното е, че...им го позволяваме  Shocked Снощи за половин час, примерно, успях да чуя, че "това червило не ти отива, (not7)... нещо си се поотпуснала - леле кво дупе си отпрала, ...(not5)  мноо си куха ..ма ти що ми се връзваш, нали знаеш, че обичам да те дразня... (sport15)." ...ъъъ, имаше и още, ама ще спра до тук  Cool
п.п.Иначе водолейките са готини де  Wink
Активен

Бърза, точна и коректна съм. Очаквам същото и от отсрещния.
Очаквам при заявена покупка от мен, да ми оставяте и актуален телефон за връзка.
Аз също ще ви дам своя.
Думичката "Запис", поставена в моя обява, не ви дава НИКАКВО ПРЕДИМСТВО! За сериозен ангажимент приемам единствено връзката  на лични.Приятно пазаруване Smiley

данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #76 -: Февруари 12, 2011, 22:51:35 »
Раздели ТемаНагоре

28.01.-патологичен оптимист
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
E.J.
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Септември 27, 2011, 11:02:56 »
Раздели ТемаНагоре

22.01-незнам за другите водолеи,но аз изобщо не обичам някой да ме командва!!! Kiss
Активен


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: