{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Водолеи от всички страни, обединявайте се! :D  (Прочетена 26008 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 21, 2010, 14:40:56 »
Раздели ТемаНагоре

Това е от скорпионската тема, ма реших да го постна във водолейската, все пак за вас говорим  Cheesy

Ми няма как Радо - доста е абсурдно. Жените скорпиони с мъжете водолеи наистина нямат никакъв шанс. Просто са от различни планети. Бива ги само да си лазят по нервите един на друг. Водолея е прекалено независим за Скорпиона. От опит с мъж Водолей го казвам Smiley Пък аз съм типична скорпионка Smiley
Не е баш така. Нито аз съм й лазил по нервите, нито тя по моите. Предполагам каква е причината си тръгне, но не ми се говори за това.

 Те скорпионките много не се обясняват - направо хващат пътя  Tongue

На тебе ти препоръчвам да се ориентираш към Близнаци, Овни, Везни и Стрелци Smiley
Те ти пасват идеално за връзка и съжителство Smiley
Естествено и твойта порода също Smiley
за скорпионите си напълно права  Cheesyи за останалото  Tongue
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 21, 2010, 14:51:05 »
Раздели ТемаНагоре

на 10
хоп и аз - родена съм също на 10 Tongue Tongue
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #32 -: Декември 21, 2010, 14:58:31 »
Раздели ТемаНагоре

Колко сме малко на брой, пък цели 3 страници изписахме.  Cheesy
Активен

vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Декември 21, 2010, 15:00:14 »
Раздели ТемаНагоре

ами да нали сме бърборливи Tongue Tongue Tongue - в определени ситуации  Wink
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 21, 2010, 15:03:40 »
Раздели ТемаНагоре

ето още нещо за нас Wink
Смешни зодии - Водолей
ДЕВИЗ: АЗ ЗНАМ... как да си направя сам от дърво салам , да върша чудеса , как да бъда уникален и да ти бъда както любовник - така и приятел . . .

Общи приказки - За кво говорехме ? . . . - извинявай Водолея е много добродушен, оригинален, отвеян и общителен знак. Новатор. Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии. Ексцентричен. Необикновен и странен. Винаги е готов за приключения и веселби. Хубаво тяло и уникално излъчване. Шемет. Демократ и либерал. Кефи го всичко ново и авангардно. Страхотен инат. Чувството за хумор е много над средното ниво и е доста чудато понякога. Чувства се много приятно сред тълпата. Лесно завързва приятелства, а също така - големи каши ...........

Добри черти - Кой ти каза ? . . . В зодиака Водолеите са противоположни по позиция на Лъва. Въпреки това те му скачат по егоцентризъм и дори го задминават, но това си качество го използуват за да веселят другите и за да им правят безплатно шоу, докато Лъва изисква подчинение и уважение. Водолея е много весел, дружелюбен и либерално настроен човек. Има обаяние което излъчва дори когато не е на кеф. Най странния знак в зодиака е и най оригиналния. Изпитва удоволствие от дейности като изобретяване на нещо невиждано до момента, което ще ти подари или ще го използувате за взаимни забавления. Хуманист и алтруист. За него е много важно да става майтап. Верен и всеотдаен приятел. Споделя всичко, което представлява интерес за теб. Гениален.......

Лоши черти - Аз ли ? - Нещо за мен ли . ? ! Водолеите имат доста под средното ниво и в повечето случаи лошите черти в характера им вредят на тях самите. Отнесени от вихъра. Адски несериозни, вятърничави и плямпала. Надувки. Ако обещаят нещо вероятността да го изпълнят е минимална. Не случайно в политиката гъмжи от тези. Дразнители. Студени. Ината им е пословичен и само Телеца е способен да оказва сериозна конкуренция в тази област. Упорити до опасни нива. Рядко се съобразяват с чувствата ти, които при тях са в оскъдица и са им малко познати. Не допускат никой прекалено близко до себе си. Винаги се дистанцират и създават изкуствена преграда в отношенията. Говорят много и преувеличават до размерите на Годзила че и нагоре. За да ти привлекат вниманието вършат чудеса, но в повечето случаи много опасни и необмислени ......
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 21, 2010, 15:13:45 »
Раздели ТемаНагоре

Хайде още един Водолей от мен - 9 февруари  Cheesy

Замислих се по последното написано от веси - първият ми мъж беше Лъв, сега вторият е Телец, въобще къде се бутам все в конкуренцията  Cheesy

ама с това Ако обещаят нещо вероятността да го изпълнят е минимална. въобще ама въобще не съм съгласна. Ако има нещо което страшно мразя в хората, е когато не си държат на думата.

а пък с радо не знам дали имаме общи водолейски черти, но вкусът за музика определено съвпада Cheesy много ми е било интересно дали по тези форуми има въобще мами, които слушат твърда музика. залагам че са под 1%  Cheesy


Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Декември 21, 2010, 15:21:25 »
Раздели ТемаНагоре

първият ми мъж беше Лъв, сега вторият е Телец
да не казвам пък аз - първият Лъв, втория ... пак Лъв  Undecided
къде пък все на тях попадам, само веднъж на един Овен Tongue Tongue
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #37 -: Декември 21, 2010, 15:23:15 »
Раздели ТемаНагоре

Ако обещаят нещо вероятността да го изпълнят е минимална.
Това не е вярно. Винаги го изпълняваме. Проблемът е единствено в това, че като кажем, че ще направим нещо примерно за 5 мин. това не означава, че ще го свършим след 5 мин. (нормално - след 2-3 часа), а че изпълнението му ще трае толкова.  Cheesy

Рядко се съобразяват с чувствата ти, които при тях са в оскъдица и са им малко познати.
Това пък е още по-абсурдно. Едно е да не показваш чувства поради някаква причина (като в нашия случай), друго е да нямаш такива изобщо.

Барбарона, мамите метълки са доста, но малко от тях го споменават. Тук не знам колко са, но в един друг форум за мами са доста - кажи-речи всяка трета мама е рокерка или метълка.  Cheesy
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 21, 2010, 15:28:07 »
Раздели ТемаНагоре

Барбарона, мамите метълки са доста, но малко от тях го споменават. Тук не знам колко са, но в един друг форум за мами са доста - кажи-речи всяка трета мама е рокерка или метълка.  Cheesy
Да бе, къде е тоя форум за мами метълки  Shocked Cool
И къде са те по концертите, че нещо не ги виждам  Cheesy Ти колко бременни жени си засичал на концерт. Ако е била една - аз съм била  Tongue

Винаги го изпълняваме. Проблемът е единствено в това, че като кажем, че ще направим нещо примерно за 5 мин. това не означава, че ще го свършим след 5 мин. (нормално - след 2-3 часа), а че изпълнението му ще трае толкова.  Cheesy
това е МНОГО ВЯРНО  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Аз съм много зле с организацията на времето, не знам вие как сте. Времето за мен е имагинерно понятие, въобще не се разбираме с него. Винаги закъснявам, даже и родих със седмица закъснение. Убедена съм че ще съм от онези хора, които закъсняват и за собственото си погребение Wink
« Последна редакция: Декември 21, 2010, 15:32:41 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #39 -: Декември 21, 2010, 15:32:03 »
Раздели ТемаНагоре

Барбарона, мамите метълки са доста, но малко от тях го споменават. Тук не знам колко са, но в един друг форум за мами са доста - кажи-речи всяка трета мама е рокерка или метълка.  Cheesy
Да бе, къде е тоя форум за мами метълки  Shocked Cool
И къде са те по концертите, че нещо не ги виждам  Cheesy Ти колко бременни жени си засичал на концерт. Ако е била една - аз съм била  Tongue
Те по концерти не ходят от нямане на време. А за да не ме анатемоса шефът, ще ти кажа на лични кой е въпросният форум. Wink
Активен

vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 21, 2010, 15:40:13 »
Раздели ТемаНагоре

Ако обещаят нещо вероятността да го изпълнят е минимална.
Това не е вярно. Винаги го изпълняваме. Проблемът е единствено в това, че като кажем, че ще направим нещо примерно за 5 мин. това не означава, че ще го свършим след 5 мин. (нормално - след 2-3 часа), а че изпълнението му ще трае толкова.  Cheesy

Рядко се съобразяват с чувствата ти, които при тях са в оскъдица и са им малко познати.
Това пък е още по-абсурдно. Едно е да не показваш чувства поради някаква причина (като в нашия случай), друго е да нямаш такива изобщо.


то и аз не съм много съгласна, но го написали хората - явно така изглеждаме в чуждите очи Wink
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #41 -: Декември 21, 2010, 15:46:31 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги го изпълняваме. Проблемът е единствено в това, че като кажем, че ще направим нещо примерно за 5 мин. това не означава, че ще го свършим след 5 мин. (нормално - след 2-3 часа), а че изпълнението му ще трае толкова.  Cheesy
това е МНОГО ВЯРНО  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Наш'те имат голям проблем с моето понятие за "след малко". За тях "след малко" значи до 60 секунди, а за мен означава "като реша, че ми се занимава", което може да е след 5 мин., а може да е и другата седмица.
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Декември 21, 2010, 23:26:37 »
Раздели ТемаНагоре

на 10
хоп и аз - родена съм също на 10 Tongue Tongue
Ееееее,Супер! Cheesy Като гледам сме и в една година Cheesy Kiss

« Последна редакция: Декември 21, 2010, 23:29:31 от ROSIDINKOVA » Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 21, 2010, 23:31:05 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги го изпълняваме. Проблемът е единствено в това, че като кажем, че ще направим нещо примерно за 5 мин. това не означава, че ще го свършим след 5 мин. (нормално - след 2-3 часа), а че изпълнението му ще трае толкова.  Cheesy
това е МНОГО ВЯРНО  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Наш'те имат голям проблем с моето понятие за "след малко". За тях "след малко" значи до 60 секунди, а за мен означава "като реша, че ми се занимава", което може да е след 5 мин., а може да е и другата седмица.
Аз цепя секундата! TongueМразя да чакам,сьответно не обичам и мен да ме чакат. Wink Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Декември 22, 2010, 10:00:11 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и аз се присъединявам,аз съм на 11. Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: