{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СКОРПИОНИ за милиони!!!  (Прочетена 38083 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Декември 23, 2010, 01:45:56 »
Раздели ТемаНагоре

И  моя е скорпион! Нашия стаж е едва 7г Smiley
Хич неможе да си показва любовта... ама претендира, че го прави! Той всъщност все претендира за някакви свои заслуги Cheesy
Аз съм стрелец и съм търпелива... Но до време. Подряза ми крилцата рано рано(20г) и за това най- ме е яд.
Винаги съм искала да пътувам, да опознавам нови неща/места, а попаднах на най-домошарския тип скорпион! Lips Sealed
Това ни е вечния проблем... И съм му казала, че ако някой пътешественик ми дойде на крака, веднага хуквам и зарязвам домошаря. Tongue Ама още си чааакаам ли чааакааам  Roll Eyes
Седя и чета и се чудя!Имах преди време връзка с един скорпион,ми той не се спираше в къщи Wink Пък да не говорим с колко на веднъш беше Cheesy  Добре,че на мен не ми дремеше много и кат разбрах ,дим да ме няма Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Декември 30, 2010, 17:14:11 »
Раздели ТемаНагоре

 Smiley хоп и аз тук уж съм скорпион а моя е близнаци е това нещо може да изкара извън нерви всеки скорпион
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Декември 30, 2010, 17:17:30 »
Раздели ТемаНагоре

И  моя е скорпион! Нашия стаж е едва 7г Smiley
Хич неможе да си показва любовта... ама претендира, че го прави! Той всъщност все претендира за някакви свои заслуги Cheesy
 (laugh1) и моя все така ми казва ........ и се започва един спор ..........
Активен

freeart
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Февруари 18, 2011, 20:35:06 »
Раздели ТемаНагоре

В нас сме 5 скорпиона Shocked Shocked Shocked Аз,мъжо,майка,баба и дядо.Познайте за какво иде реч Tongue Tongue
 Cheesy Cheesy
Лелеее  Cheesy не ви е скучно май  Cheesy ние скорпионите все ще намерим за какво да се хванем , трънки - закачки  Smiley
Активен
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Февруари 28, 2011, 16:35:21 »
Раздели ТемаНагоре

скорпиона когато са добри с него , дава много от себе си безкористно!това го прави щастлив!усети ли че другия е неблагодарен или го пренебрегва става агресивен разяред готов да се хвърли в бой с голи ръце с тигър ! високите му изисквания са не само човека до него а и хората около него постоянно да се развиват и да са деини!скорпиона не обича хора които стоят на едно место!това го вбесява! скорпиона е жесток ,властен, но ако не го нападнеш няма да прояви това , по начало той подхожда с добро и дори малка дума ,жест или мелодия ще направи сърцето му най-милото и нежно на света!МОЖЕ ДА СЕ ПРОЯВИ КАТО ТВОРЕЦ , любител на всяка жива клетчица, но провокира ли се лошото,ТОЙ СТАВА КРъвожаден, отмъстителен , готов да убие и да изпита надмощие над жертвата!НАЙ-СТРАННОТО е че тежи 2 същности са ръка за ръка и ги носи всеки скорпион!провокират се от житеиските трудности!
СТРАННА ПТИЦА Е СКОРПИОНА!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Март 12, 2011, 18:18:52 »
Раздели ТемаНагоре

Странна и много мистична. Вечно неразбрана и недооценена личност  Cheesy
Но е вярно, че когато никой друг не остане около теб - скорпиона ще ти подаде ръка. Само ако реши, че си го заслужил естествено, пък дори и с едничък жест направен някога отдавна. Ние сме много, много злопаметни, но и никога не забравяме проявената доброта Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
S_Dimitrova25
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


моята принцеса-моята любов-моят живот:-)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Март 16, 2011, 15:18:24 »
Раздели ТемаНагоре

скорпиона когато са добри с него , дава много от себе си безкористно!това го прави щастлив!усети ли че другия е неблагодарен или го пренебрегва става агресивен разяред готов да се хвърли в бой с голи ръце с тигър ! високите му изисквания са не само човека до него а и хората около него постоянно да се развиват и да са деини!скорпиона не обича хора които стоят на едно место!това го вбесява! скорпиона е жесток ,властен, но ако не го нападнеш няма да прояви това , по начало той подхожда с добро и дори малка дума ,жест или мелодия ще направи сърцето му най-милото и нежно на света!МОЖЕ ДА СЕ ПРОЯВИ КАТО ТВОРЕЦ , любител на всяка жива клетчица, но провокира ли се лошото,ТОЙ СТАВА КРъвожаден, отмъстителен , готов да убие и да изпита надмощие над жертвата!НАЙ-СТРАННОТО е че тежи 2 същности са ръка за ръка и ги носи всеки скорпион!провокират се от житеиските трудности!
СТРАННА ПТИЦА Е СКОРПИОНА!

Всичко това е една голяма истина за скорпионите.За огромно съжаление много малко хора успяват да опознаят човек скорпион,а останалата част от хората, смятат че скорпионите сме злобни хора с непоправимо гаден характер. Embarrassed
Аз съм скорпионка/25.окт./и мъжът ми е скорпион /24.окт./-с него се запознахме по интернет Cheesyразбираме се перфектно вече 9 години, имаме и една 5-годишна принцеска -съдба...късмет...мистика...каквото и да е любовта на скорпиона е истинска,силна,страстна,изпепеляваща,романтична и най-важното-завинаги /когато усети че е намерил полувинката с полувинката си!
« Последна редакция: Март 16, 2011, 15:28:46 от S_Dimitrova25 » Активен

Допълнителни уговорки в ЛС!
Пращам като МПП!Пощенските разходи са за сметка на купувача, освен ако не съм обявила друго!
На повече от две мои обяви правя отстъпки!
Правя промоции-наблюдавайте!
Връщам,когато не отговаря на описанието си или е с наложен платеж без предварителна уговорка!
НЕ ПРАЩАМ ИЗБРАНИЯ АРТИКУЛ ПРЕДИ ДА ПОЛУЧА ЗАПИСА!
Очаквам коректност,каквато от мен ще получи всеки!
Положителни оценки поставям на всеки коректен клиент или продавач!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Март 20, 2011, 16:46:45 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам защо на много места се пише че скорпионите са злобни , отмъстителни .... и продължава да се набляга на тези недостатъци. От личен опит - съдейки по себе си а и познати скорпиони в никакъв случай не сме злобни, а камо ли отмъстителни. Това са дребнави качества които са неприсъщи за един скърпион който е много над това  и да вложи сили и енергия да си отмъсти  Lips Sealed това е само загуба на време непонятна за един скорпион. Но влезе ли някой в черния ми списък може да е сто процента сигурен че никога няма да излезе от там. -  не си отмъщавам никога, но не прощавам.  Не знам при вас как е, но лично аз съм много търпелива - получава се нещо като трупане  Cheesy и в един момент "вулкана изригва" и принизивява всичко насреща си със земята  Cheesy Ах и много бързо ми минава  яда след това Cheesy 
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1259


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Август 28, 2015, 11:13:59 »
Раздели ТемаНагоре

Мъжът ми е скорпион, много е избухлив, но бързо му минава.  Cheesy
Активен



Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: