{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СКОРПИОНИ за милиони!!!  (Прочетена 38327 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 21, 2010, 15:51:37 »
Раздели ТемаНагоре

и ако даде господ много як въргал

Ох с тия човечета падам под масата Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #46 -: Декември 21, 2010, 15:52:04 »
Раздели ТемаНагоре

и ако даде господ много як въргал

Ох с тия човечета падам под масата Cheesy Cheesy
Знам, аз затова сложих 5 от тях.  Tongue
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 21, 2010, 15:54:34 »
Раздели ТемаНагоре

и ако даде господ много як въргал

Ох с тия човечета падам под масата Cheesy Cheesy
Знам, аз затова сложих 5 от тях.  Tongue
Когато ги видя и не спирам да се смея Tongue Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Декември 22, 2010, 02:08:06 »
Раздели ТемаНагоре

Допълних го да знаете, това не беше всичко - има още поводи за повече от тия човечета.... впрочем от къде го изкарвате точно това? Аз май не мога да го намеря...  Roll Eyes
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Декември 22, 2010, 12:01:55 »
Раздели ТемаНагоре

Тук съм Kiss Типичен представител на черен скорпион.Понякога чак сама не мога да се понасям  Smiley



То така сме ние скорпионите - до обяд се сърдим на другите, след обяд се сърдим на себе си  Tongue
Скорпиона ако няма кого да хапе постоянно - захапва себе си  Cheesy
Аз много обичам да споря - ма ей тъй, заради самия спор. Обаче другите често го приемат като заяждане.
Пък аз в един спор намирам много истини и научавам много неща - то си е полезно да се спори  Cheesy
Само с рибите мога да си поспоря на воля - те са такива дървени философи  Cheesy Най-много с рибоци се разбираме да знаете Smiley И после с Раци и с Козирози Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #50 -: Декември 22, 2010, 14:09:24 »
Раздели ТемаНагоре

То така сме ние скорпионите - до обяд се сърдим на другите, след обяд се сърдим на себе си  Tongue
Скорпиона ако няма кого да хапе постоянно - захапва себе си  Cheesy

Абсолютно вярно!:)

Обаче аз пък с козирог изобщо не мога да споря- моя мъж е козирог и с него на глава не мога да изляза.Той никога не пада по гръб, никога не си признава, когато не е прав и само и само да не си признае започва да маже, да преувеличава, да дрънка глупости ... и аз издивявам:)
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #51 -: Декември 22, 2010, 14:16:46 »
Раздели ТемаНагоре

Той никога не пада по гръб, никога не си признава, когато не е прав и само и само да не си признае започва да маже, да преувеличава, да дрънка глупости ... и аз издивявам:)
И ние така, но само до частта с непризнаването. Или поне аз съм така. Като не съм прав търся пролука в разговора, с която да се насоча към определен момент или част от разговора, в която има нещо, за което съм прав. И от там нататък вече е лесно да ги накарам да забравят това, за което съм сбъркал. Накрая все пак излизам прав.  Cheesy 
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Декември 22, 2010, 14:23:47 »
Раздели ТемаНагоре

То така сме ние скорпионите - до обяд се сърдим на другите, след обяд се сърдим на себе си  Tongue
Скорпиона ако няма кого да хапе постоянно - захапва себе си  Cheesy

Абсолютно вярно!:)

Обаче аз пък с козирог изобщо не мога да споря- моя мъж е козирог и с него на глава не мога да изляза.Той никога не пада по гръб, никога не си признава, когато не е прав и само и само да не си признае започва да маже, да преувеличава, да дрънка глупости ... и аз издивявам:)


Хех, ми тъй де, ама важното е че има с кого да спориш.
Пък гледайте какво открих в нета, не съм попадала на тези рекламки със зодиите като бях малка или не си ги спомням, обаче много ми харесва идеята  Tongue

"Спомням си, че като малък в паузите на спортните предавания течаха едни анимационни кратки скечове за всеки зодиакален знак. Най-голямо впечатление ми направи това за Скорпион. Представляваше една полянка с дръвче, тревичка, слънчице - идилия… и един скорпион, който се донесе отнякъде на ливадката. Разходи се няколко пъти насам-натам, след което я захапа от единия край и я изяде, след това изяде дървото, после и Слънцето и накрая около него не остана нищо. След кратко колебание захапа опашката си и се самоизяде сам, като останаха да му щракат само челюстите. След още кратко колебание, очевидно размисли и взе че се изплю обратно… но само себе си…"

Ахахах - много яко.
Едва ли може да бъде създадено по-добро анимационно хайку за зодия Скорпион.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 22, 2010, 21:33:34 »
Раздели ТемаНагоре

Той никога не пада по гръб, никога не си признава, когато не е прав и само и само да не си признае започва да маже, да преувеличава, да дрънка глупости ... и аз издивявам:)
И ние така, но само до частта с непризнаването. Или поне аз съм така. Като не съм прав търся пролука в разговора, с която да се насоча към определен момент или част от разговора, в която има нещо, за което съм прав. И от там нататък вече е лесно да ги накарам да забравят това, за което съм сбъркал. Накрая все пак излизам прав.  Cheesy 
И моя е сьщия,все той е прав,но аз не го оставям   Roll Eyes
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #54 -: Декември 22, 2010, 21:55:03 »
Раздели ТемаНагоре

...аз го оставям, защото ме хваща такъв бяс, че ми иде да го хлопна с нещо по главата  Roll Eyes
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 23, 2010, 00:09:27 »
Раздели ТемаНагоре

...аз го оставям, защото ме хваща такъв бяс, че ми иде да го хлопна с нещо по главата  Roll Eyes
че ми иде да го хлопна с нещо по главата   (laugh5)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 23, 2010, 00:35:12 »
Раздели ТемаНагоре

...аз го оставям, защото ме хваща такъв бяс, че ми иде да го хлопна с нещо по главата  Roll Eyes
А,не ти ли идва да му извьртиш един мазен  шамар Huh?  Cheesy,че и на обратно един цигьнски Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #57 -: Декември 23, 2010, 00:47:23 »
Раздели ТемаНагоре

...аз го оставям, защото ме хваща такъв бяс, че ми иде да го хлопна с нещо по главата  Roll Eyes
А,не ти ли идва да му извьртиш един мазен  шамар Huh?  Cheesy,че и на обратно един цигьнски Cheesy
И ще има късмет, че шамаросваният обект е скорпион. Щото ако беше водолей... Ако ви интересува какво има под многоточието - пишете във водолейската тема, че иначе тук ще отидем в офтопика и може да ни оунзордват шефовете.  Tongue 
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Декември 23, 2010, 01:13:35 »
Раздели ТемаНагоре

...аз го оставям, защото ме хваща такъв бяс, че ми иде да го хлопна с нещо по главата  Roll Eyes
А,не ти ли идва да му извьртиш един мазен  шамар Huh?  Cheesy,че и на обратно един цигьнски Cheesy
И ще има късмет, че шамаросваният обект е скорпион. Щото ако беше водолей... Ако ви интересува какво има под многоточието - пишете във водолейската тема, че иначе тук ще отидем в офтопика и може да ни оунзордват шефовете.  Tongue 
Ох,Радо,какви са тези сложни думи,които използваш?Ние не сме колежките от унито Tongue Tongue Tongue
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #59 -: Декември 23, 2010, 01:38:35 »
Раздели ТемаНагоре

"Оунзордват" е авторска дума на един метъляга в метълски форум и означава нещо като "напират да влязат през задния вход".
Активен



Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: