{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СКОРПИОНИ за милиони!!!  (Прочетена 38330 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 21, 2010, 08:36:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се появи някоя по-добра за теб!
Сигурно. Макар че бих предпочел същата скорпионка, а не друга.  Tongue
Скорпионите имат способността да оставят незабравими и неповторими  спомени WinkМойта майка е скорпион и малкия ми син,големи души са, но със много силно изразена същност-който не ги разбира трудно живее с тях Tongueкойто ги разбира ще му бъдат признателни и обичани до края на живота си Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 21, 2010, 08:37:44 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се появи някоя по-добра за теб!
Сигурно. Макар че бих предпочел същата скорпионка, а не друга.  Tongue
Скорпионите имат способността да оставят незабравими и неповторими  спомени WinkМойта майка е скорпион и малкия ми син,големи души са, но със много силно изразена същност-който не ги разбира трудно живее с тях Tongueкойто ги разбира ще му бъдат признателни и обичани до края на живота си Smiley
Да си дойдем на думата  Wink
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 21, 2010, 08:53:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се появи някоя по-добра за теб!
Сигурно. Макар че бих предпочел същата скорпионка, а не друга.  Tongue
Скорпионите имат способността да оставят незабравими и неповторими  спомени WinkМойта майка е скорпион и малкия ми син,големи души са, но със много силно изразена същност-който не ги разбира трудно живее с тях Tongueкойто ги разбира ще му бъдат признателни и обичани до края на живота си Smiley
Да си дойдем на думата  Wink
От 18 годишна съм с мъжа ми.Още ме вбесява като за първи път,още му скривам топката с реакции.Оженихме се ,навилняхме се по кръчмите заедно и се кротнахме да правим деца.Да ми е жив и здрав,уникат е.
Страхотна зодия,трудна,но тръпката е в това,че е трудна.Има изненади,приятни и неприятни,но обичта и грижата от тяхната страна са всекидневни и постоянни.Пу-пу,да не ви урочасам... Wink Wink Wink
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 21, 2010, 08:55:34 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се появи някоя по-добра за теб!
Сигурно. Макар че бих предпочел същата скорпионка, а не друга.  Tongue
Скорпионите имат способността да оставят незабравими и неповторими  спомени WinkМойта майка е скорпион и малкия ми син,големи души са, но със много силно изразена същност-който не ги разбира трудно живее с тях Tongueкойто ги разбира ще му бъдат признателни и обичани до края на живота си Smiley
Да си дойдем на думата  Wink
От 18 годишна съм с мъжа ми.Още ме вбесява като за първи път,още му скривам топката с реакции.Оженихме се ,навилняхме се по кръчмите заедно и се кротнахме да правим деца.Да ми е жив и здрав,уникат е.
Страхотна зодия,трудна,но тръпката е в това,че е трудна.Има изненади,приятни и неприятни,но обичта и грижата от тяхната страна са всекидневни и постоянни.Пу-пу,да не ви урочасам... Wink Wink Wink
(super1) (feast2)
Активен

mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 21, 2010, 09:05:14 »
Раздели ТемаНагоре

Мъжът ми е скорпион....НО, аз пък съм близнаци=15 г. заедно и 2 деца/не са скорпиони/.
и ние бяхме точно така  Winkно където и да съм чела за близнак и скорпион,навсякъде пише че тази комбинация е абсолютно забранена  Cheesy Cheesy Cheesyама аз.......не.......той ще е и това е  Roll Eyes
но пък забравихме най важното да споменем за скорпионите  Winkче те са най добрите любовници в леглото  Cheesy  Kiss
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
rummi_pl
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 135


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 21, 2010, 09:20:08 »
Раздели ТемаНагоре

Хоп, тук съм. Скорпион - 14.11
Мъж ми и той, но октомврийски.

За амбър малко предполагах, но Авана - виж изненада ме. Приятно разбира се. Не знаех, че си скорпион.

Поздрав   Cheesy

Активен

Обявите ми важат за цялата страна.
Спазвам реда в обявата, изчаквам 12ч.
Пощенските са за сметка на купувача.
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 21, 2010, 09:38:40 »
Раздели ТемаНагоре

Мъжът ми е скорпион....НО, аз пък съм близнаци=15 г. заедно и 2 деца/не са скорпиони/.
и ние бяхме точно така  Winkно където и да съм чела за близнак и скорпион,навсякъде пише че тази комбинация е абсолютно забранена  Cheesy Cheesy Cheesyама аз.......не.......той ще е и това е  Roll Eyes
но пък забравихме най важното да споменем за скорпионите  Winkче те са най добрите любовници в леглото  Cheesy  Kiss
Съгласна съм за любовниците и за леглото.Мале-мале... Kiss Kiss Kiss
И за съвместимостта между двете зодии съм чела-абсолютно невъзможна връзка.Аз даже бъзикам моя,че трябва вече да сме се разделили,ама на.Вие колко време изкарахте заедно и имахте ли деца?Извини ме за въпроса!!! Smiley Smiley
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #22 -: Декември 21, 2010, 09:58:32 »
Раздели ТемаНагоре

Руми  Kiss
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 21, 2010, 10:07:07 »
Раздели ТемаНагоре

Щерка ми е СКОРПИОН-ноемврийски, все сме на нож,ама щото аз съм уфсъ Kiss
Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #24 -: Декември 21, 2010, 10:09:35 »
Раздели ТемаНагоре

Аз за никой нищо не предполагам, последното за което си мисля е зодията...просто ...нали знаете, че зодиите са две- скорпиони и ухапани от скорпиони:) Та за мен има само една зодия и тя е скоприон, всички останали си приличат:)
С AVANA въпреки, че съм си писала много малко тук във форума я усетих, че е на моите честоти и снощи като видях темата ми стана ясно каква била работата:)
Активен
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 21, 2010, 10:21:13 »
Раздели ТемаНагоре

Та за мен има само една зодия и тя е скоприон, всички останали си приличат:)
Е, това е малко грубо.Все пак ние не сме масовка,за да изпъквате вие,скорпионите.Но пък дори и това изказване... си и е напълно в стила на скорпиона.И аз, като типичен близнак, мога както да ви защитя,така и да ви опонирам,в случая.Но все пак си имам 3 скорпиона-мъжа,брата,кръстника.Последният, аз съм си го избирала,страхотен човек е.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #26 -: Декември 21, 2010, 10:26:00 »
Раздели ТемаНагоре

taniaisie  не се засягай;)
Активен
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 21, 2010, 10:36:22 »
Раздели ТемаНагоре

taniaisie  не се засягай;)
Никак дори!Честно! Kiss Kiss Kiss
Аз съм БЛИЗНАЦИ-И-И,  и като хвърля домашния скорпион на единия близнак,другия през това време му крои шапката.И се чуди моя скорпион кой кой е!То за това е и весело след толкова години и е тръпка.
Скорпионът е способен да изненада с реакция и човекът,който си мисли,че го познава най-добре-жена си,мъжа си или майка си.И за това ,с вас усещането е за нещо ново,непознато и интересно всеки един ден.А бе абсолютен панаир,и половинките им сме най-горе на виенското колело.
Да не започваме и другата тема,отличаваща Скорпиона-секса!Че е много рано още и ще слагаме червена точка. (love3)
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #28 -: Декември 21, 2010, 11:06:38 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 21, 2010, 11:20:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ауууу, мале, мале.... Аз съм скорпионска майка, и то мъжка, ... и то ноемврийска...., а пък в момента  е и тийнейджър, само аз си знам  Lips Sealed
Гледах по заглавията на новозавъдилите се зодиакални темички, че и се позачетох, ама тук няма ли мами лъвици Cool
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: