{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СКОРПИОНИ за милиони!!!  (Прочетена 38270 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Декември 20, 2010, 23:00:38 »
Раздели ТемаНагоре



Жената Скорпион… Сега вече го закъсахме… Представете си агресията, страстта и целеустремеността на среднистатистически мъж-Скорпион затворена в чаровното тяло на прелъстителка. Нямате шанс за оцеляване! Тя е магнетизмът, самоувереността и гордостта. Сканира ви непрекъснато и няма смисъл да флиртувате ако не сте готови за последствията - тя е част от онзи малък процент от жените, които знаят какво искат. А вие знаете ли? Ако не - не я оскърбявайте, като и губите времето и вниманието. Вижте, предупредени сте, нали? Най-малкото не е здравословно - това все пак е Скорпион…

Ако не сте необикновен или изключителен нямате шанс - от друга страна ако тя вече е клъвнала, значи сте точно такъв. Честито, моето момче! Амин! Сега ви остава да се научите да плувате в море от страсти - за книги, за емоции, за любов. Мда, трябва да сте готов за това. В леглото може да се окаже, че консуматорът е тя. Нищо не и пречи да се вживее в ролята на невинното котенце, но имайте наум, че си е хищник по рождение.

Не очаквайте да види вашата гледна точка - това не е такава жена. Тя често има последната дума, при това by default. Може да ви се цупи седмица, защото сте забравили да я целунете на излизане миналият петък сутринта. Ако я излъжете, ще ви го върне два пъти.

Никога няма да сгрешите ако я подпалите със секси бельо, стига да може да го понесете в последствие - но ако се наложи тя да ви спасява с изкуствено дишане може и да го направи, но другия уикенд може и да го прекара с някой друг и определено съвсем без вашето бельо по себе си.

Всъщност ако сте Скорпион този текст е напълно безполезен за вас, а ако сте в обсега на Скорпион вече каквото и да ви напиша ще е късно. Затова най-разумното е да се спрем до тук и да не си губим повече взаимно времето :-)



Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 20, 2010, 23:06:13 »
Раздели ТемаНагоре

Тя е магнетизмът
Че е магнетична - за това може да гарантира един водолей, който още не се е отърсил напълно от магнетичния образ на една скорпионка.
Активен

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 20, 2010, 23:16:38 »
Раздели ТемаНагоре

Тя е магнетизмът
Че е магнетична - за това може да гарантира един водолей, който още не се е отърсил напълно от магнетичния образ на една скорпионка.
Упс! Некой май е изгорел от лИбоффффффффф по някоя фатална скорпионка  Kiss Kiss Kiss
Няма страшно! Не напразно е казано - всяко зло за добро
Ще се появи някоя по-добра за теб!
Активен
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 20, 2010, 23:33:59 »
Раздели ТемаНагоре

Тук съм Kiss Типичен представител на черен скорпион.Понякога чак сама не мога да се понасям  Smiley

AVANA скорпион ли си?! Трябваше да се досетя:)
Активен
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 20, 2010, 23:39:41 »
Раздели ТемаНагоре

Тук съм Kiss Типичен представител на черен скорпион.Понякога чак сама не мога да се понасям  Smiley

AVANA скорпион ли си?! Трябваше да се досетя:)
Благодаря за оценката  Kiss  Cheesy
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #5 -: Декември 20, 2010, 23:41:33 »
Раздели ТемаНагоре

Жени скорпиони не познавам ,но има един мъж скорпион който от 98г все си ми е в съзнанието и нема отърваване от него  Lips Sealed страхотен човек но не знаеше да показва любовта си и аз за тва хукнах на някъде да я търся  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 20, 2010, 23:43:01 »
Раздели ТемаНагоре

Жени скорпиони не познавам ,но има един мъж скорпион който от 98г все си ми е в съзнанието и нема отърваване от него  Lips Sealed страхотен човек но не знаеше да показва любовта си и аз за тва хукнах на някъде да я търся  Cheesy

Мъжете скорпиони нямат нищо общо със жените!!!
Лично аз НЕ ги харесвам!!!
Активен
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 20, 2010, 23:44:27 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се появи някоя по-добра за теб!
Сигурно. Макар че бих предпочел същата скорпионка, а не друга.  Tongue
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 21, 2010, 01:26:55 »
Раздели ТемаНагоре

Жени скорпиони не познавам ,но има един мъж скорпион който от 98г все си ми е в съзнанието и нема отърваване от него  Lips Sealed страхотен човек но не знаеше да показва любовта си и аз за тва хукнах на някъде да я търся  Cheesy
Познаваш жени скорпионииии недей лъга Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 21, 2010, 01:29:57 »
Раздели ТемаНагоре

В нас сме 5 скорпиона Shocked Shocked Shocked Аз,мъжо,майка,баба и дядо.Познайте за какво иде реч Tongue Tongue
 Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 21, 2010, 06:45:12 »
Раздели ТемаНагоре

Хоп и аз съм скорпион,казват,че съм от такъв род скорпиони дето не съществува-най-лошите,ама Вие не им вярвайте аз съм си типичен женски скорпион,а братми също е скорпион ама той проваля зодията. Huh?
Активен

mimi100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 21, 2010, 06:55:04 »
Раздели ТемаНагоре

бившия ми мъж е скорпион.......олеее хич не се разбирам с тая зодия.....много труден характер имаше.....и кой спомена в по горния пост че не знае как да си покаже лЮбЮфТА  CheesyВЕРНО Е Tongue
Активен

НЕ искам хора които нямат сериозен интерес към нещо
 да се записват излишно в обявите ми
НЕ обичам да чакам  
 за това давам на първия дал адрес на лс дори и да е последно записал се
и ако може без КОМЕНТАР по темата...защоне спазвам ред
ТУК СЪМ ГО НАПИСАЛА
записал се на 2 или повече обяви с предимство
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 21, 2010, 07:04:48 »
Раздели ТемаНагоре

Мъжът ми е скорпион....НО, аз пък съм близнаци=15 г. заедно и 2 деца/не са скорпиони/.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 21, 2010, 07:54:11 »
Раздели ТемаНагоре

И  моя е скорпион! Нашия стаж е едва 7г Smiley
Хич неможе да си показва любовта... ама претендира, че го прави! Той всъщност все претендира за някакви свои заслуги Cheesy
Аз съм стрелец и съм търпелива... Но до време. Подряза ми крилцата рано рано(20г) и за това най- ме е яд.
Винаги съм искала да пътувам, да опознавам нови неща/места, а попаднах на най-домошарския тип скорпион! Lips Sealed
Това ни е вечния проблем... И съм му казала, че ако някой пътешественик ми дойде на крака, веднага хуквам и зарязвам домошаря. Tongue Ама още си чааакаам ли чааакааам  Roll Eyes
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 21, 2010, 07:55:06 »
Раздели ТемаНагоре

И  моя е скорпион! Нашия стаж е едва 7г Smiley
Хич неможе да си показва любовта... ама претендира, че го прави! Той всъщност все претендира за някакви свои заслуги Cheesy
Аз съм стрелец и съм търпелива... Но до време. Подряза ми крилцата рано рано(20г) и за това най- ме е яд.
Винаги съм искала да пътувам, да опознавам нови неща/места, а попаднах на най-домошарския тип скорпион! Lips Sealed
Това ни е вечния проблем... И съм му казала, че ако някой пътешественик ми дойде на крака, веднага хуквам и зарязвам домошаря. Tongue Ама още си чааакаам ли чааакааам  Roll Eyes
Малиииииииии ние сме обратното при нас мъжо е стрелец  Roll Eyes Tongue
Активен



Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: