{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля, помагайте спешно с инфомация.......за ІІІта градска-кардиология  (Прочетена 22483 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Декември 22, 2010, 08:51:29 »
Раздели ТемаНагоре

разбира се,на Коледа стават чудеса.Обаче е и отпускарски сезон  Sad Ще са в намален състав,което не е в плюс  Undecided
Всичко ще се нареди мила.Само да го изведат от РЕ-то и после има свиждания от 16-17ч. Занесохте ли пижама с копчета вече?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 22, 2010, 08:54:30 »
Раздели ТемаНагоре

разбира се,на Коледа стават чудеса.Обаче е и отпускарски сезон  Sad Ще са в намален състав,което не е в плюс  Undecided
Всичко ще се нареди мила.Само да го изведат от РЕ-то и после има свиждания от 16-17ч. Занесохте ли пижама с копчета вече?

Мммм, не- нищо не са казали
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 22, 2010, 08:56:54 »
Раздели ТемаНагоре

Кураж и от мен! Знам какво е ! Има такива дни на изпитания, в които нищо друго не ти е в съзнанието, освен тиха моба  и надежда. Пожелавам още дни на татко ти!
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 22, 2010, 10:14:57 »
Раздели ТемаНагоре

Включам се също да дам кураж и подкрепа. Бъди силна и знай, че в момента нищичко не зависи от теб, затова не се тормози. Трудно е, когато е баща ти е там, но просто си наложи спокойствие, защото така ще помогнеш повече, отколкото с постоянно притеснение. Мисли си хубави неща за него, представяй си го здрав и усмихнат през цялото време и така ще му пращаш положителната си енергия, която може много да помогне.
Много късмет желая!
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 22, 2010, 10:23:12 »
Раздели ТемаНагоре

И от мен кураж. Ривалка, ако трябва някъде някой да се закара, да се донесе - разчитай на мен Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 22, 2010, 10:26:58 »
Раздели ТемаНагоре

И от мен кураж. Ривалка, ако трябва някъде някой да се закара, да се донесе - разчитай на мен Smiley

Благодаря ужасно много миличка- няма нужда ,аз съм с кола, и племенниците и те, стоят на педали. Просто това чакане е ужасно......За това ми беше и темата, как пък не се падна някоя мама да работи там бре Sad
Добре че ,тук се разсейвам с вас Wink
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 22, 2010, 10:29:22 »
Раздели ТемаНагоре

И от мен кураж. Ривалка, ако трябва някъде някой да се закара, да се донесе - разчитай на мен Smiley

Благодаря ужасно много миличка- няма нужда ,аз съм с кола, и племенниците и те, стоят на педали. Просто това чакане е ужасно......За това ми беше и темата, как пък не се падна някоя мама да работи там бре Sad
Добре че ,тук се разсейвам с вас Wink
Е, късмет. Моята леля е доктор, но генетик и във Варна.  Sad Мога да изкопча инфо от нея.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 22, 2010, 10:32:24 »
Раздели ТемаНагоре

Ривалка,пижама с копчета мила и с по-широки ръкави-Задължително!
Дръж ни в течение,моля те!
Както казах,може да се видим там в градинката на болницата.На мен ми е на 1 спирка място.Еми може да се врътне с колата.Ще ти вдигнем духа  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 22, 2010, 10:34:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ривалка,пижама с копчета мила и с по-широки ръкави-Задължително!
Дръж ни в течение,моля те!
Както казах,може да се видим там в градинката на болницата.На мен ми е на 1 спирка място.Еми може да се врътне с колата.Ще ти вдигнем духа  Smiley
То само ние ще й липсваме Smiley
Отнесена - ако требе че се връткам Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 22, 2010, 13:35:16 »
Раздели ТемаНагоре

Звънях преди малко, не издържах до 16ч.- накараха ми се много, но поне ,помежду другото казаха че се е събудил.....което е много важно . Отнесена, питам на лични нещо Kiss
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 22, 2010, 14:18:50 »
Раздели ТемаНагоре

Звънях преди малко, не издържах до 16ч.- накараха ми се много, но поне ,помежду другото казаха че се е събудил.....което е много важно . Отнесена, питам на лични нещо Kiss
Smiley ето,видя ли?Сега след като е буден ще махнат апаратното дишане,ако има такова.А как е общото му състояние,в смисъл има ли кръвоизливи и т.н. Споменават ли за инфекции?При малките задължително имат,защото изкарват по 5-6 дни на апартно дишане и от тръбичките се инфектират дробчетата,но с 1 АБ се оправят за 5 дни Smiley
Стискаме палци.В 16ч. повече
Ако всичко върви по план,питай дали утре няма да го изведат от РЕ-то.
Влади стоя горе от четвъртък до сряда.До петък беше в интензивното и в петък вечерта като отидох на свиждане в 16ч. казах на докторката,че от там без детето няма да си тръгна и отидох в една стая и седнах на леглото.Казах им да ми доведат детето.Тя се ухили и ми вика да отида да си взема багажа.Казах й,че от там не мърдам.Обадих се да ми донесат сака  и така останах.Иначе нямаше да пуснат да си го гледам Roll Eyes
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 14:25:43 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 22, 2010, 17:11:05 »
Раздели ТемаНагоре

Звънях преди малко, не издържах до 16ч.- накараха ми се много, но поне ,помежду другото казаха че се е събудил.....което е много важно . Отнесена, питам на лични нещо Kiss
Smiley ето,видя ли?Сега след като е буден ще махнат апаратното дишане,ако има такова.А как е общото му състояние,в смисъл има ли кръвоизливи и т.н. Споменават ли за инфекции?При малките задължително имат,защото изкарват по 5-6 дни на апартно дишане и от тръбичките се инфектират дробчетата,но с 1 АБ се оправят за 5 дни Smiley
Стискаме палци.В 16ч. повече
Ако всичко върви по план,питай дали утре няма да го изведат от РЕ-то.
Влади стоя горе от четвъртък до сряда.До петък беше в интензивното и в петък вечерта като отидох на свиждане в 16ч. казах на докторката,че от там без детето няма да си тръгна и отидох в една стая и седнах на леглото.Казах им да ми доведат детето.Тя се ухили и ми вика да отида да си взема багажа.Казах й,че от там не мърдам.Обадих се да ми донесат сака  и така останах.Иначе нямаше да пуснат да си го гледам Roll Eyes

Ама и на теб какво ти е минало през главата... майчица  (sad1)
Активен
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 22, 2010, 21:47:33 »
Раздели ТемаНагоре

Видях го, усмихна се и попита къде му е тел. и часовника. Незнам как да си опиша чувството в момента...
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 21:51:59 от rivalka » Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 22, 2010, 21:53:00 »
Раздели ТемаНагоре

Видях го, усмихна се и попита къде му е тел. и часовника. Незнам как да си опиша чувството в момента...
ха-ха,някой е щастлив,та чак не може да пише  Tongue Smiley Моите поздравления.Сега си събери мислите и сърцето от вълнения,утре ще разказваш Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 22, 2010, 21:55:20 »
Раздели ТемаНагоре

Видях го, усмихна се и попита къде му е тел. и часовника. Незнам как да си опиша чувството в момента...
ха-ха,някой е щастлив,та чак не може да пише  Tongue Smiley Моите поздравления.Сега си събери мислите и сърцето от вълнения,утре ще разказваш Smiley



 Kiss

Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: