{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля, помагайте спешно с инфомация.......за ІІІта градска-кардиология  (Прочетена 22485 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 20, 2010, 22:31:43 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, трябва  ми контакт/ако има някой/със спешна кардиохирургия в 3-та градска. преди час оставих баща ми там, в много лошо състояние, евентуално за операция през нощта, но ми дадоха тел. да звъня чак утре сутринта в 6.  Sad  
Не знам, и аз и майка ми как ще изчакаме до 6ч. да разберем какво е станало-риска е много голям.
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 08:31:58 от rivalka » Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 21, 2010, 00:07:53 »
Раздели ТемаНагоре

еееее, ако беше за конкурс или награди, и  бях сложила там темата Lips Sealed
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 21, 2010, 00:43:27 »
Раздели ТемаНагоре

Не мога да ти погна, но ще се моля заедно с вас баща ти и да се оправи!!!
Активен
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 21, 2010, 00:56:50 »
Раздели ТемаНагоре

Не мога да ти погна, но ще се моля заедно с вас баща ти и да се оправи!!!

Благодаря Smiley
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 21, 2010, 07:10:57 »
Раздели ТемаНагоре

мила дано баща ти се оправи.
Кураж!!!
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
ina123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 21, 2010, 09:05:42 »
Раздели ТемаНагоре

Знам, че там са най-добрите съдови хирурзи.
Дано всичко мине добре!
Активен
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 21, 2010, 09:25:44 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, трябва  ми контакт/ако има някой/със спешна кардиохирургия в 3-та градска. преди час оставих баща ми там, в много лошо състояние, евентуално за операция през нощта, но ми дадоха тел. да звъня чак утре сутринта в 6.  Sad  
Не знам, и аз и майка ми как ще изчакаме до 6ч. да разберем какво е станало-риска е много голям.

Мила искренно се надявам ,че вече имате добри новини.Но там така процедират с телефоните(можеше да званим само след 13 ч.за информация)Преди 4 години закарахме там свекърва ми(нали били уж най добрите кардиохирурзи),и никога няма със съпруга ми да си го простим ,че я оставихме там.При нас завърши с най лошото(млада жена на 53 год)
Искрено се надявам за вас да сте попаднали на добри специалисти и всички да мине ок.
Моя съвет е ако имата възможност отидете в Св. Екатерина
Също така в Токуда има много добри кардиоспециалисти.Майка ми преди 2 години на 11 септември я опреираха там(сменяха и клапа на сърцето) ,тогава беше на 48 години.Стана на следващия ден за раздвижване,бяхме очаровани от вниманието което и се обърна,страхотен екип.И това е без да сме дали и една стотинка,всчико си мина по клинична пътека.
Стискам палци всичко да е наред при вас  Kiss
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #7 -: Декември 21, 2010, 09:37:25 »
Раздели ТемаНагоре

ще стискам палци всичко да мине добре (angels4)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 21, 2010, 09:44:06 »
Раздели ТемаНагоре

Не мога да ти погна, но ще се моля заедно с вас баща ти и да се оправи!!!

за всички татковци, които обичаме от сърце!!!!
Активен
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 21, 2010, 12:45:01 »
Раздели ТемаНагоре

Проф.Чирков работи в"Токуда".
Силно се надявам,че всичко ще бъде сполучливо.Имам отлични впечатления и от Правителствена болница от един доста сложен случай.
Не мисля,че е задъжително винаги лекарите да са некадърни.При сърцето всичко е много непредвидимо и бързо случващо се във времето и понякога точно времето,а не компетенцията е всичко.Трета градска е републиканския кардиологичен център и има отлични специалисти и дано си свършат работата перфектно.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 21, 2010, 13:21:27 »
Раздели ТемаНагоре

Св.Екатерина е в 3 градска болница!Там са най-добрите!Какво става?Помощ от приятел?
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 22, 2010, 08:31:06 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря на всички който са писали. по стечение на обстоятелствата и две линейки те са преценили директно там да го закарат. Иначе преди това в Токуда го водех. Вчера дълга операция, най-лошото в сърдечните болести/ те така се изразиха/ -скъсана аорта. Но засега бил добре, в реанимация, чакаме днес да се събуди. Сега проверих и докторът който излезе, оказа се професор, шефа на кардиологията което ми дава добри надежди все пак.
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 22, 2010, 08:39:27 »
Раздели ТемаНагоре

 rivalka,там са Богове!Няма от какво да се притесняваш!Аз цял живот ще съм им благодарна!Моят син си отиваше Sad Но там получи най-доброто и сега ела го виж.Така му се радват лекарите като го видят  Smiley

Искам да ти кажа,че каквото и да става-там правят най-доброто за пациентите си!Не делят хората,всеки получава нужното внимание Smiley

Ти ще ходиш ли в болницата?Може да дойда и да се видим на кафе,да ти вдъхна малко кураж  (hail4)

Сега са най-дълги минутите,в периода на РЕ-то  Sad Много сили на семейството,,знам какво преживявате Sad Аз ходех на църква всеки ден,попа пееше неговото име за здраве Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 22, 2010, 08:42:49 »
Раздели ТемаНагоре

дано всичко мине добре!
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 22, 2010, 08:42:54 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ти много мила, за куража (danke2)  Наистина много е лошо това минаване на времето, сега трябва да чакам до 4часа, за да звънна да ми кажат какво е положението, и ако е добро да тичам до там ако ни пуснат. А и всички звънят на мен-пазиме и майка ми да не се натоварва. Може би, като е в навечерието на тези празници всичко ще е благополучно...
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: