{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ний телета сме инати но пък сме големи веселяци  (Прочетена 21340 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
malko_beb4e
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 116


За по - бърз и лесен контакт - намерете ме в скайп

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Февруари 22, 2011, 10:46:28 »
Раздели ТемаНагоре

^
На мен пък точно тези зодии са ми скучни..аз обичам овен и скорпион-малко напрегнато е общуването,но пък винаги е интересно и не може да скучаеш Cheesy
Съгласна съм с теб Smiley.Толкова много рогат добитък сме вкъщи,че все се ръгаме с рогата.Моят мъж е овньо и определено не ми е никак скучно.Майка ми и дъщеря ми също са телета... Huh?
и аз съм съгласна
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Приемам пратки с куриер или с наложен платеж САМО СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНА УГОВОРКА!За потребители с отрицателни оценки - паричките предварително или с наложен платеж!Линк с оценките ми от продавалника
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=53906
tatko karlo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 480


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Февруари 23, 2011, 21:41:25 »
Раздели ТемаНагоре

Чак сега видях темата.
И аз теле, майско, явно повечето сме майски и си мисля, че това е най-готината зодия-разумни, но не прекалено до скука, с чувство за хумор, обичливи и чувствителни.Добрички сме, но никога не си оставяме магарето в калта!
Аз много се разбирам с водолеи, въпреки, че според зодиака не би трябвало, пак напук на зодиака не се разбирам с деви.Харесват ми и рибите
Активен

Изпращам като МПП, а плащам по банков път или Еконт, в краен случай със запис.Разчитам на коректността на другите, тъй като и аз съм коректна.
Винаги пиша оценки, правете го и вие!
Nikol_999
Ani4ka_76 = Nikol_999
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1562


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Март 02, 2011, 15:29:47 »
Раздели ТемаНагоре

 И аз сега виждам темата.
 И аз и мъжа сме майски телета- аз на 09.05 той на 14.05. Често кръстосваме рогата, но бързо ни минава. Аз с девите не се разбирам, с козирозите още по- малко- и майка ми и свекърва ми са козирози. Имам приятелки близнаци, стрелци и риби.
Активен

Изпращам и получавам като МПП, друго- само с уговорка.  Пазя ред 6ч.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не е упоменато друго в обявата. Опаковки не плащам. Връщам, ако не отговаря на описанието. Наложен платеж не приемам без уговорка.
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Май 07, 2011, 17:01:23 »
Раздели ТемаНагоре

И АЗ СЪМ ПРИ РОГАТИЯ ДОБИТЪК.
17 МАЙ. (birthday1)
АМА ПЪК ИНАЧЕ СЪМ МНОГО ДОБРИЧКА ,ОТСТЪПЧИВА ,ВИНАГИ ПОМАГАМ,КОГАТО Е ПО СИЛИТЕ МИ И МОГА,А ЗА ВЕСЕЛА И МАЙТАПЧИЙКА СЪМ ПОВЕЧКО ,ОТКОЛКОТО СЕ ПОЛАГА. (flowerr7)
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Май 07, 2011, 17:56:57 »
Раздели ТемаНагоре

^
На мен пък точно тези зодии са ми скучни..аз обичам овен и скорпион-малко напрегнато е общуването,но пък винаги е интересно и не може да скучаеш Cheesy
СКУЧНО ЛИ?!НЕКА ТЕ ЗАТВОРЯТ С ТАКАВА ПИРАНЯ КАТ МЕН И ШЕ ВИДИШ ТЕЛЕШКО ВАРЕНО Wink CheesyЩОМ И МОЙТА УФСЬ НЕ МОЖЕ ДА МЕ ВКАРА ДА ПЛУВАМ ПО ТЕЧЕНИЕТО,ПРАВИ СМЕТКА CheesyБЬЗИКАШЕ МЕ-ХАХАА,КВА СИ КАРАКУДА,ХВАНАХ ТЕ НА ГОЛА КУКА!МА Я СА ГО ПИТАЙ-НАПРАИЛА СЬМ ГО НА РАГУ!!РАСТЕ САМО НА ЧЕТИНА/МА ПА СИ НЕМА РОГА ДЕ/ТА ДОВОЛЕН ЧЕ ОТ ТАЯ ГЛЕДНА ТОЧКА ПОНЕ СЬМ КРОТУШКА Wink Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: